Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

16.04.2016 - Jarní časovka - Bášť

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 13,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 5   1. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:18:52,36   42,92 90
2. 12   2. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 00:19:16,22 00:00:23,86 42,03 85
3. 2   3. A Novák Vít CFC Kladno 00:19:30,39 00:00:38,03 41,52 78
4. 38   4. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:20:05,61 00:01:13,25 40,31 74
5. 112   5. A Hlůžek Radim Dexter Cycling 00:20:26,01 00:01:33,65 39,64 71
6. 104   6. A Schuran Michal SK Favorit Bílina 00:20:52,80 00:02:00,44 38,79 67
7. 13   7. A Andrejs Marek CFC Kladno 00:20:53,41 00:02:01,05 38,77 66
8. 21   8. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 00:22:32,01 00:03:39,65 35,95 57
9. 15   9. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:22:39,92 00:03:47,56 35,74 56
98   10. A Truhlář Luboš Dexter Cycling 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jaroslav Hanzl - 724402410


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vohnik Stanislav (D) 71 b
  • Candra Václav (C) 68 b
  • Koš Michal (C) 53 b
  • Klabouch Jan (D) 52 b
Celkem bodů 244 b

Alltraining.cz

  • Stráněl Jiří (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

Bikeclinic

  • Sviba Michal (B) 61 b
Celkem bodů 61 b

BIKEMARAST team

  • Souček Petr (J) 46 b
Celkem bodů 46 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 78 b
  • Andrejs Marek (A) 66 b
  • Šuranyi Martin (B) 58 b
  • Vševid Jan (B) 49 b
Celkem bodů 251 b

CK A je To Třebíč

  • Joch Zdeněk (E) 58 b
Celkem bodů 58 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Prager Karel (D) 85 b
  • Vaněček Karel (B) 76 b
  • Vlček Petr (C) 72 b
Celkem bodů 323 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 48 b
  • Šejna Karel (D) 45 b
  • Tutsch Jiří (D) 27 b
Celkem bodů 120 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 70 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 26 b
  • Introvič Petar (E) 22 b
Celkem bodů 118 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 63 b
Celkem bodů 63 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Šklíba Martin (C) 36 b
  • Benešová Barbora (Ž) 25 b
  • Švestka Vladislav (C) 24 b
Celkem bodů 85 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 63 b
Celkem bodů 63 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 60 b
  • Hora Vladimír (E) 29 b
Celkem bodů 89 b

Dexter Cycling

  • Rašev Eugen (D) 78 b
  • Rendl Jaroslav (C) 74 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
Celkem bodů 299 b

DNT Chomutov

  • Jirásek Jaroslav (E) 38 b
Celkem bodů 38 b

Eleven Cube Riders

  • Kuchař Přemysl (B) 75 b
  • Procházka Radek (B) 70 b
Celkem bodů 145 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 85 b
Celkem bodů 85 b

FUNBIKE Team Ústí nad Labem

  • Klecker František (C) 73 b
Celkem bodů 73 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 33 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 32 b
Celkem bodů 65 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 35 b
  • Houšková Helena (Ž) 20 b
Celkem bodů 55 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 69 b
  • Čurda Martin (C) 56 b
  • Hanzl Jaroslav (E) 54 b
Celkem bodů 179 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (C) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (A) 90 b
Celkem bodů 290 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 61 b
  • Válková Kateřina (Ž) 39 b
Celkem bodů 100 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 56 b
  • Vild Václav (C) 21 b
Celkem bodů 77 b

SKP Sokolov

  • Smaržík Petr (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 76 b
  • Černý Jan (B) 60 b
  • Tamchyna Jakub (A) 57 b
  • Kovář Marek (C) 43 b
Celkem bodů 236 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 81 b
  • Miller Milan (B) 72 b
  • Šindelár Ladislav (C) 55 b
  • Jajčík Michal (C) 50 b
Celkem bodů 258 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Brandejs Milan (C) 75 b
  • Mašek Petr (B) 68 b
  • Tůma Jiří (C) 64 b
  • Beránek Milan (B) 64 b
Celkem bodů 271 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 59 b
  • Vlasák Richard (C) 47 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 30 b
Celkem bodů 136 b

Ultima K.lap Team

  • Rapsa Jan (B) 50 b
Celkem bodů 50 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.