Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

16.04.2016 - Jarní časovka - Bášť

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 13,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 29 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:18:16,46   44,32 100
2. 465 2. 1. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:18:47,09 00:00:30,63 43,12 100
3. 301 3. 2. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:18:48,80 00:00:32,34 43,05 90
4. 5 4. 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:18:52,36 00:00:35,90 42,92 90
5. 600 5.   P1 Meisner Libor Cycling Brno 00:18:53,48 00:00:37,02 42,88
6. 601 6.   P1 Vodička Václav Cycling Brno 00:18:54,36 00:00:37,90 42,84
7. 303 7. 1. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:19:02,51 00:00:46,05 42,54 85
8. 12 8. 2. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 00:19:16,22 00:00:59,76 42,03 85
9. 602 9.   P1 Svoboda Jiří Kbely cycling team 00:19:24,95 00:01:08,49 41,72
10. 603 10.   P1 Šmíd Robert Cycling Brno 00:19:29,08 00:01:12,62 41,57
11. 10 11. 2. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:19:30,16 00:01:13,70 41,53 81
12. 2 12. 3. A Novák Vít CFC Kladno 00:19:30,39 00:01:13,93 41,52 78
13. 331 13. 3. C Tajč Jan Tama Královice 00:19:35,80 00:01:19,34 41,33 81
14. 349 14. 2. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:19:40,67 00:01:24,21 41,16 78
15. 336 15. 4. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:19:42,09 00:01:25,63 41,11 76
16. 111 16. 3. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:19:50,26 00:01:33,80 40,83 76
17. 79 17. 4. B Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 00:19:50,54 00:01:34,08 40,82 75
18. 604 18.   P1 Ress Tomáš KC Brno 00:19:59,86 00:01:43,40 40,50
19. 38 19. 4. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:20:05,61 00:01:49,15 40,31 74
20. 448 20. 5. C Brandejs Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:20:08,09 00:01:51,63 40,23 75
21. 605 21.   P1 Humpelík Jiří bez teamu 00:20:10,36 00:01:53,90 40,15
22. 4 22. 5. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:20:10,85 00:01:54,39 40,14 73
23. 304 23. 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:20:16,26 00:01:59,80 39,96 74
24. 3 24. 6. B Miller Milan Tama Královice 00:20:17,61 00:02:01,15 39,91 72
25. 474 25. 7. C Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem 00:20:17,98 00:02:01,52 39,90 73
26. 306 26. 8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:20:19,48 00:02:03,02 39,85 72
27. 323 27. 3. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:20:23,51 00:02:07,05 39,72 71
28. 112 28. 5. A Hlůžek Radim Dexter Cycling 00:20:26,01 00:02:09,55 39,64 71
29. 606 29.   P1 Vácha Ondřej Sokol Veltěž 00:20:28,48 00:02:12,02 39,56
30. 355 30. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:20:35,61 00:02:19,15 39,33 70
31. 607 31.   P1 Stehlík Filip bez teamu 00:20:37,09 00:02:20,63 39,29
32. 316 32. 9. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:20:38,07 00:02:21,61 39,25 69
33. 461 33. 10. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:20:39,95 00:02:23,49 39,20 68
34. 16 34. 7. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:20:44,20 00:02:27,74 39,06 70
35. 56 35. 8. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 00:20:45,18 00:02:28,72 39,03 69
36. 608 36.   P1 Dolejš Miroslav Kbely cycling team 00:20:46,09 00:02:29,63 39,00
37. 487 37. 11. C Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 00:20:47,36 00:02:30,90 38,96 67
38. 20 38. 9. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:20:47,70 00:02:31,24 38,95 68
39. 307 39. 4. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:20:48,54 00:02:32,08 38,93 66
40. 609 40.   P1 Sypal Ivan Alltraining.cz 00:20:48,98 00:02:32,52 38,91
41. 610 41.   P1 Gotthard David bez teamu 00:20:52,32 00:02:35,86 38,81
42. 104 42. 6. A Schuran Michal SK Favorit Bílina 00:20:52,80 00:02:36,34 38,79 67
43. 311 43. 12. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:20:53,01 00:02:36,55 38,79 65
44. 13 44. 7. A Andrejs Marek CFC Kladno 00:20:53,41 00:02:36,95 38,77 66
45. 101 45. 10. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:20:57,07 00:02:40,61 38,66 65
46. 611 46.   P1 Raufstein L. TB Pernštejn 00:20:58,98 00:02:42,52 38,60
47. 348 47. 13. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:20:58,98 00:02:42,52 38,60 64
48. 612 48.   P1 Dvořák Jan Hnízdil Factory Team 00:20:59,22 00:02:42,76 38,60
49. 451 49. 5. D Skřeček Robert Cycling Brno 00:20:59,92 00:02:43,46 38,57 63
50. 309 50. 6. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:21:00,20 00:02:43,74 38,57 62
51. 14 51. 11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:21:01,09 00:02:44,63 38,54 64
52. 613 52.   P1 Stehlík Marek bez teamu 00:21:01,26 00:02:44,80 38,53
53. 310 53. 14. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:21:03,64 00:02:47,18 38,46 61
54. 332 54. 7. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:21:08,54 00:02:52,08 38,31 60
55. 314 55. 15. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:21:10,09 00:02:53,63 38,27 59
56. 421 56. 2. E Joch Zdeněk CK A je To Třebíč 00:21:12,64 00:02:56,18 38,19 58
57. 393 57. 16. C Stráněl Jiří Alltraining.cz 00:21:14,54 00:02:58,08 38,13 57
58. 614 58.   P1 Kubec Martin TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:21:15,09 00:02:58,63 38,11
59. 428 59. 17. C Čurda Martin Kbely cycling team 00:21:21,20 00:03:04,74 37,93 56
60. 615 60.   P1 Kučaba Roman Alltraining.cz 00:21:24,80 00:03:08,34 37,83
61. 62 61. 12. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 00:21:25,64 00:03:09,18 37,80 63
62. 118 62. 13. B Hula Jan CK Vinohradské šlapky 00:21:29,54 00:03:13,08 37,69 62
63. 458 63. 18. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:21:37,09 00:03:20,63 37,47 55
64. 123 64. 14. B Sviba Michal Bikeclinic 00:21:41,01 00:03:24,55 37,36 61
65. 392 65. 3. E Hanzl Jaroslav Kbely cycling team 00:21:46,38 00:03:29,92 37,20 54
66. 462 66. 19. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:21:53,64 00:03:37,18 37,00 53
67. 339 67. 8. D Klabouch Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:21:54,86 00:03:38,40 36,96 52
68. 464 68. 20. C Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:22:00,70 00:03:44,24 36,80 51
69. 352 69. 21. C Jajčík Michal Tama Královice 00:22:02,08 00:03:45,62 36,76 50
70. 357 70. 9. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:22:03,29 00:03:46,83 36,73 49
71. 617 71.   P1 Štěbeták Michal CKKV Praha 00:22:07,51 00:03:51,05 36,61
72. 53 72. 15. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:22:08,26 00:03:51,80 36,59 60
73. 618 73.   P1 Lér Viktor Kbely cycling team 00:22:08,76 00:03:52,30 36,58
74. 110 74. 16. B Beňa Michal Žádný tým 00:22:11,83 00:03:55,37 36,49 59
75. 619 75.   P1 Bína Jiří FUNBIKE Team Ústí nad Labem 00:22:18,95 00:04:02,49 36,30
76. 315 76. 22. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:22:19,22 00:04:02,76 36,29 48
77. 46 77. 17. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:22:21,20 00:04:04,74 36,24 58
78. 620 78.   P1 Hůla Martin CK Vinohradské šlapky 00:22:23,11 00:04:06,65 36,18
79. 333 79. 23. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:22:24,39 00:04:07,93 36,15 47
80. 398 80. 1. J Souček Petr BIKEMARAST 00:22:29,00 00:04:12,54 36,03 46
81. 21 81. 8. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 00:22:32,01 00:04:15,55 35,95 57
82. 317 82. 10. D Šejna Karel CKKV Praha 00:22:32,06 00:04:15,60 35,95 45
83. 313 83. 1. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:22:32,16 00:04:15,70 35,94 44
84. 15 84. 9. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:22:39,92 00:04:23,46 35,74 56
85. 88 85. 18. B Smaržík Petr SKP Sokolov 00:22:40,20 00:04:23,74 35,73 55
86. 373 86. 24. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:22:44,54 00:04:28,08 35,62 43
87. 454 87. 11. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:22:46,41 00:04:29,95 35,57 42
88. 488 88. 12. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:22:50,29 00:04:33,83 35,47 41
89. 102 89. 19. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:22:54,73 00:04:38,27 35,35 54
90. 322 90. 13. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:22:54,76 00:04:38,30 35,35 40
91. 378 91. 2. Z Válková Kateřina PIJAS 00:22:55,80 00:04:39,34 35,32 39
92. 472 92. 4. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:23:00,11 00:04:43,65 35,21 38
93. 622 93.   P1 Jareš Josef POLAR 00:23:02,09 00:04:45,63 35,16
94. 68 94. 20. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:23:02,73 00:04:46,27 35,15 53
95. 388 95. 25. C Andrle Tomáš Dexter Cycling 00:23:03,95 00:04:47,49 35,12 37
96. 624 96.   P1 Beneš Pavel CKKV Praha 00:23:06,26 00:04:49,80 35,06
97. 97 97. 21. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:23:08,26 00:04:51,80 35,01 52
98. 92 98. 22. B Gášek Ladislav Žádný tým 00:23:12,89 00:04:56,43 34,89 51
99. 486 99. 26. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 00:23:28,73 00:05:12,27 34,50 36
100. 326 100. 14. D Houška Jan Humusoft 00:23:41,22 00:05:24,76 34,20 35
101. 319 101. 5. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:23:44,36 00:05:27,90 34,12 34
102. 49 102. 23. B Rapsa Jan Ultima K.lap Team 00:23:44,64 00:05:28,18 34,11 50
103. 340 103. 27. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:23:49,76 00:05:33,30 33,99 33
104. 345 104. 3. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:23:50,58 00:05:34,12 33,97 32
105. 341 105. 4. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:23:51,54 00:05:35,08 33,95 31
106. 354 106. 6. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:23:52,54 00:05:36,08 33,93 30
107. 475 107. 7. E Hora Vladimír Cyklovrakoviště 00:23:55,70 00:05:39,24 33,85 29
108. 625 108.   P1 Křížová Veronika KC Kooperativa 00:23:56,96 00:05:40,50 33,82
109. 626 109.   P1 Zelenka Václav Cyklosport Kern 00:24:06,86 00:05:50,40 33,59
110. 627 110.   P1 Vůjtek Karel Triatlon Praha Háje 00:24:16,20 00:05:59,74 33,37
111. 370 111. 28. C Škrabal Petr Dexter Cycling 00:24:24,16 00:06:07,70 33,19 28
112. 418 112. 15. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:24:24,48 00:06:08,02 33,19 27
113. 64 113. 24. B Vševid Jan CFC Kladno 00:24:35,26 00:06:18,80 32,94 49
114. 632 114.   P1 Novák Václav CFC Kladni 00:24:36,85 00:06:20,39 32,91
115. 360 115. 5. Z Mikšovská Alena CSK Markus 00:25:10,29 00:06:53,83 32,18 26
116. 479 116. 6. Z Benešová Barbora CYKLOKROS MILOVICE 00:25:45,09 00:07:28,63 31,45 25
117. 485 117. 29. C Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 00:26:04,61 00:07:48,15 31,06 24
118. 335 118. 8. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:26:24,20 00:08:07,74 30,68 23
119. 375 119. 9. E Introvič Petar CSK Markus 00:26:39,54 00:08:23,08 30,38 22
120. 321 120. 30. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:26:42,67 00:08:26,21 30,32 21
121. 399 121. 7. Z Houšková Helena Humusoft 00:28:31,39 00:10:14,93 28,40 20
122. 629 122.   P1 Konečná Dagmar bez teamu 00:29:16,58 00:11:00,12 27,67
1   25. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 00:00:00,00  
308   31. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
443   32. C Hanousek Aleš AVZO Raná 00:00:00,00  
411   16. D Hrubý Ivan H.I.C. 00:00:00,00  
459   33. C Paukert Josef H.I.C. 00:00:00,00  
419   10. E Ježek Antonín DNT Chomutov 00:00:00,00  
41   26. B Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 00:00:00,00  
98   10. A Truhlář Luboš Dexter Cycling 00:00:00,00  
107   27. B Chotěborský Jan TTT 00:00:00,00  
460   34. C Skála Radim Sokol Veltěž 00:00:00,00  
630     P1 Bedrník Matěj MS Bike Academy 00:00:00,00  
631     P1 Holub Václav Velosport Valenta Scott Team 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jaroslav Hanzl - 724402410


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vohnik Stanislav (D) 71 b
  • Candra Václav (C) 68 b
  • Koš Michal (C) 53 b
  • Klabouch Jan (D) 52 b
Celkem bodů 244 b

Alltraining.cz

  • Stráněl Jiří (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

Bikeclinic

  • Sviba Michal (B) 61 b
Celkem bodů 61 b

BIKEMARAST team

  • Souček Petr (J) 46 b
Celkem bodů 46 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 78 b
  • Andrejs Marek (A) 66 b
  • Šuranyi Martin (B) 58 b
  • Vševid Jan (B) 49 b
Celkem bodů 251 b

CK A je To Třebíč

  • Joch Zdeněk (E) 58 b
Celkem bodů 58 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Prager Karel (D) 85 b
  • Vaněček Karel (B) 76 b
  • Vlček Petr (C) 72 b
Celkem bodů 323 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 48 b
  • Šejna Karel (D) 45 b
  • Tutsch Jiří (D) 27 b
Celkem bodů 120 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 70 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 26 b
  • Introvič Petar (E) 22 b
Celkem bodů 118 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 63 b
Celkem bodů 63 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Šklíba Martin (C) 36 b
  • Benešová Barbora (Ž) 25 b
  • Švestka Vladislav (C) 24 b
Celkem bodů 85 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 63 b
Celkem bodů 63 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 60 b
  • Hora Vladimír (E) 29 b
Celkem bodů 89 b

Dexter Cycling

  • Rašev Eugen (D) 78 b
  • Rendl Jaroslav (C) 74 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
Celkem bodů 299 b

DNT Chomutov

  • Jirásek Jaroslav (E) 38 b
Celkem bodů 38 b

Eleven Cube Riders

  • Kuchař Přemysl (B) 75 b
  • Procházka Radek (B) 70 b
Celkem bodů 145 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 85 b
Celkem bodů 85 b

FUNBIKE Team Ústí nad Labem

  • Klecker František (C) 73 b
Celkem bodů 73 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 33 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 32 b
Celkem bodů 65 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 35 b
  • Houšková Helena (Ž) 20 b
Celkem bodů 55 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 69 b
  • Čurda Martin (C) 56 b
  • Hanzl Jaroslav (E) 54 b
Celkem bodů 179 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (C) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (A) 90 b
Celkem bodů 290 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 61 b
  • Válková Kateřina (Ž) 39 b
Celkem bodů 100 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 56 b
  • Vild Václav (C) 21 b
Celkem bodů 77 b

SKP Sokolov

  • Smaržík Petr (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 76 b
  • Černý Jan (B) 60 b
  • Tamchyna Jakub (A) 57 b
  • Kovář Marek (C) 43 b
Celkem bodů 236 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 81 b
  • Miller Milan (B) 72 b
  • Šindelár Ladislav (C) 55 b
  • Jajčík Michal (C) 50 b
Celkem bodů 258 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Brandejs Milan (C) 75 b
  • Mašek Petr (B) 68 b
  • Beránek Milan (B) 64 b
  • Tůma Jiří (C) 64 b
Celkem bodů 271 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 59 b
  • Vlasák Richard (C) 47 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 30 b
Celkem bodů 136 b

Ultima K.lap Team

  • Rapsa Jan (B) 50 b
Celkem bodů 50 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.