Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

09.04.2016 - Časovka jednotlivců - Kbely

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 17,1 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 29 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:24:16,21   42,27 100
2. 465 2. 1. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:24:33,98 00:00:17,77 41,76 100
3. 601 3.   P1 Šváb Miroslav Cycling Brno 00:24:37,65 00:00:21,44 41,66
4. 301 4. 2. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:24:45,03 00:00:28,82 41,45 90
5. 12 5. 1. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 00:24:47,37 00:00:31,16 41,39 90
6. 602 6.   P1 Průcha Bedřich Cykloservex Medila 00:24:48,21 00:00:32,00 41,37
7. 303 7. 1. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:25:14,12 00:00:57,91 40,66 85
8. 5 8. 2. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:25:18,71 00:01:02,50 40,53 85
9. 603 9.   P1 Vodička Václav Cycling Brno 00:25:46,91 00:01:30,70 39,80
10. 604 10.   P1 Šmíd Robert Cycling Brno 00:25:52,14 00:01:35,93 39,66
11. 350 11. 2. D Kleiner Robert LAWI-Granfondo 00:25:57,40 00:01:41,19 39,53 81
12. 605 12.   P1 Svoboda Jiří Kbely Cycling Team 00:26:00,53 00:01:44,32 39,45
13. 336 13. 3. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:26:00,70 00:01:44,49 39,44 78
14. 10 14. 2. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:26:01,71 00:01:45,50 39,42 81
15. 111 15. 3. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:26:10,67 00:01:54,46 39,19 78
16. 1 16. 4. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 00:26:11,27 00:01:55,06 39,18 76
17. 606 17.   P1 Šípal Ivan Alltraining Lani 00:26:13,08 00:01:56,87 39,13
18. 329 18. 4. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:15,68 00:01:59,47 39,07 76
19. 607 19.   P1 Kříž Martin Velo Tábor 00:26:15,69 00:01:59,48 39,07
20. 38 20. 3. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:26:29,86 00:02:13,65 38,72 75
21. 108 21. 5. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 00:26:33,11 00:02:16,90 38,64 74
22. 331 22. 5. C Tajč Jan Tama Královice 00:26:36,41 00:02:20,20 38,56 75
23. 400 23. 6. C Kuchař Martin Kbely cycling team 00:26:37,55 00:02:21,34 38,53 74
24. 451 24. 3. D Skřeček Robert Cycling Brno 00:26:38,08 00:02:21,87 38,52 73
25. 4 25. 6. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:26:44,36 00:02:28,15 38,37 73
26. 2 26. 4. A Novák Vít CFC Kladno 00:26:45,36 00:02:29,15 38,35 72
27. 338 27. 4. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 00:26:49,28 00:02:33,07 38,25 72
28. 448 28. 7. C Brandejs Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:26:49,92 00:02:33,71 38,24 71
29. 304 29. 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:26:53,53 00:02:37,32 38,15 70
30. 312 30. 5. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:26:59,61 00:02:43,40 38,01 69
31. 316 31. 9. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:27:06,80 00:02:50,59 37,84 68
32. 107 32. 7. B Chotěborský Jan TTT 00:27:09,88 00:02:53,67 37,77 71
33. 306 33. 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:27:11,84 00:02:55,63 37,72 67
34. 608 34.   P1 Raufstein Lukáš Team Bike Pernštejn 00:27:12,00 00:02:55,79 37,72
35. 609 35.   P1 Bose Martin TJ Slavia K.Vary 00:27:16,67 00:03:00,46 37,61
36. 3 36. 8. B Miller Milan Tama Královice 00:27:17,46 00:03:01,25 37,59 70
37. 314 37. 11. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:27:21,73 00:03:05,52 37,50 66
38. 456 38. 6. D Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:27:28,90 00:03:12,69 37,33 65
39. 16 39. 9. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:27:30,61 00:03:14,40 37,30 69
40. 20 40. 10. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:32,90 00:03:16,69 37,24 68
41. 311 41. 12. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:27:33,75 00:03:17,54 37,22 64
42. 355 42. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:27:34,22 00:03:18,01 37,21 63
43. 56 43. 11. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 00:27:35,43 00:03:19,22 37,19 67
44. 14 44. 12. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:42,06 00:03:25,85 37,04 66
45. 469 45. 7. D Halamka Jiří ZČE Plzeň 00:27:45,94 00:03:29,73 36,95 62
46. 610 46.   P1 Dvořák Jan Hnízdil Factory Team 00:27:46,30 00:03:30,09 36,94
47. 461 47. 13. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:50,69 00:03:34,48 36,85 61
48. 37 48. 13. B Dvořák Josef Žádný tým 00:27:50,97 00:03:34,76 36,84 65
49. 332 49. 8. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:27:53,21 00:03:37,00 36,79 60
50. 309 50. 9. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:27:54,45 00:03:38,24 36,76 59
51. 310 51. 14. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:27:57,83 00:03:41,62 36,69 58
52. 474 52. 15. C Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem 00:28:03,61 00:03:47,40 36,56 57
53. 364 53. 10. D Dubitzký Pavel PCK Louda 00:28:22,52 00:04:06,31 36,16 56
54. 612 54.   P1 Kučera Roman Alltraining Lani 00:28:29,56 00:04:13,35 36,01
55. 458 55. 16. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:28:36,22 00:04:20,01 35,87 55
56. 62 56. 14. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 00:28:39,76 00:04:23,55 35,80 64
57. 430 57. 17. C Kadleček František Symbio + Cannondale 00:28:43,39 00:04:27,18 35,72 54
58. 410 58. 11. D Polan Luboš CKKV Praha 00:28:50,80 00:04:34,59 35,57 53
59. 613 59.   P1 Vyskočil Pavel Cyklo Vape Racing Team 00:28:54,70 00:04:38,49 35,49
60. 45 60. 15. B Šťastný Petr Dexter Cycling 00:28:54,73 00:04:38,52 35,49 63
61. 123 61. 16. B Sviba Michal Bikeclinic 00:29:00,17 00:04:43,96 35,38 62
62. 308 62. 18. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 00:29:02,23 00:04:46,02 35,33 52
63. 393 63. 19. C Stráněl Jiří Alltraining.cz 00:29:03,21 00:04:47,00 35,31 51
64. 489 64. 1. J Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 00:29:03,50 00:04:47,29 35,31 50
65. 428 65. 20. C Čurda Martin Kbely cycling team 00:29:32,85 00:05:16,64 34,72 49
66. 352 66. 21. C Jajčík Michal Tama Královice 00:29:33,36 00:05:17,15 34,71 48
67. 317 67. 12. D Šejna Karel CKKV Praha 00:29:38,77 00:05:22,56 34,61 47
68. 110 68. 17. B Beňa Michal Žádný tým 00:29:51,23 00:05:35,02 34,37 61
69. 464 69. 22. C Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:29:57,25 00:05:41,04 34,25 46
70. 398 70. 2. J Souček Petr BIKEMARAST 00:30:02,22 00:05:46,01 34,16 45
71. 419 71. 2. E Ježek Antonín DNT Chomutov 00:30:08,14 00:05:51,93 34,05 44
72. 88 72. 18. B Smaržík Petr SKP Sokolov 00:30:08,15 00:05:51,94 34,05 60
73. 617 73.   P1 Svoboda Miroslav Kbely Cycling Team 00:30:09,15 00:05:52,94 34,03
74. 357 74. 13. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:30:16,35 00:06:00,14 33,89 43
75. 313 75. 1. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:30:16,96 00:06:00,75 33,88 42
76. 369 76. 23. C Vlk Ladislav KPC Praha 00:30:26,70 00:06:10,49 33,70 41
77. 373 77. 24. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:30:30,54 00:06:14,33 33,63 40
78. 315 78. 25. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:30:34,28 00:06:18,07 33,56 39
79. 93 79. 19. B Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 00:30:39,62 00:06:23,41 33,46 59
80. 46 80. 20. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:30:41,23 00:06:25,02 33,43 58
81. 454 81. 14. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:30:46,00 00:06:29,79 33,35 38
82. 378 82. 2. Z Válková Kateřina PIJAS 00:30:47,30 00:06:31,09 33,32 37
83. 102 83. 21. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:30:59,57 00:06:43,36 33,10 57
84. 620 84.   P1 Kvita Pavel CK Vinohradské šlapky 00:31:12,06 00:06:55,85 32,88
85. 92 85. 22. B Gášek Ladislav Žádný tým 00:31:15,90 00:06:59,69 32,82 56
86. 486 86. 26. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 00:31:28,01 00:07:11,80 32,61 36
87. 483 87. 15. D Mifek Tomas Kbely cycling team 00:31:28,94 00:07:12,73 32,59 35
88. 623 88.   P1 Bose František TJ Slavia K.Vary 00:31:35,77 00:07:19,56 32,47
89. 49 89. 23. B Rapsa Jan Ultima K.lap Team 00:31:35,99 00:07:19,78 32,47 55
90. 97 90. 24. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:31:48,14 00:07:31,93 32,26 54
91. 322 91. 16. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:31:49,23 00:07:33,02 32,24 34
92. 624 92.   P1 Kostková Pavla Marathon CZ 00:31:50,72 00:07:34,51 32,22
93. 625 93.   P1 Trsek Václav Kbely Cycling Team 00:31:52,52 00:07:36,31 32,19
94. 472 94. 3. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:31:57,49 00:07:41,28 32,10 33
95. 335 95. 4. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:32:11,85 00:07:55,64 31,87 32
96. 326 96. 17. D Houška Jan Humusoft 00:32:31,60 00:08:15,39 31,54 31
97. 370 97. 27. C Škrabal Petr Dexter Cycling 00:32:59,44 00:08:43,23 31,10 30
98. 626 98.   P1 Diepoldová Tereza Nutrend Specialized Racing 00:33:01,31 00:08:45,10 31,07
99. 627 99.   P1 Badal Milan 00:33:04,21 00:08:48,00 31,02
100. 359 100. 28. C Svěrák Vít CSK Markus 00:33:10,31 00:08:54,10 30,93 29
101. 64 101. 25. B Vševid Jan CFC Kladno 00:33:20,66 00:09:04,45 30,77 53
102. 345 102. 3. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:33:24,83 00:09:08,62 30,71 28
103. 443 103. 29. C Hanousek Aleš AVZO Raná 00:33:25,38 00:09:09,17 30,70 27
104. 341 104. 4. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:33:59,81 00:09:43,60 30,18 26
105. 479 105. 5. Z Benešová Barbora CYKLOKROS MILOVICE 00:34:18,43 00:10:02,22 29,91 25
106. 629 106.   P1 Čížek Petr 00:34:22,34 00:10:06,13 29,85
107. 630 107.   P1 Šlezingr František 00:34:27,11 00:10:10,90 29,78
108. 375 108. 5. E Introvič Petar CSK Markus 00:36:06,46 00:11:50,25 28,42 24
109. 68 109. 26. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:40:23,06 00:16:06,85 25,41 52
110. 399 110. 6. Z Houšková Helena Humusoft 00:44:00,74 00:19:44,53 23,31 23
111. 354 111. 6. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:51:24,65 00:27:08,44 19,96 22
390   7. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 00:00:00,00  
631     P1 Rauschert Jan AC Sparta Praha 00:00:00,00  
411   18. D Hrubý Ivan H.I.C. 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Robert Sedlecký - 723720559


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Walsh James (C) 76 b
  • Candra Václav (C) 61 b
  • Krýda Viktor (C) 52 b
  • Doležalová Hana (Ž) 42 b
Celkem bodů 231 b

Alltraining.cz

  • Stráněl Jiří (C) 51 b
Celkem bodů 51 b

AVZO Raná

  • Hanousek Aleš (C) 27 b
Celkem bodů 27 b

Bikeclinic

  • Sviba Michal (B) 62 b
Celkem bodů 62 b

BIKEMARAST team

  • Souček Petr (J) 45 b
Celkem bodů 45 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 72 b
  • Šuranyi Martin (B) 58 b
  • Vševid Jan (B) 53 b
Celkem bodů 183 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Prager Karel (D) 85 b
  • Vaněček Karel (B) 78 b
  • Sýkora Robert (C) 68 b
Celkem bodů 321 b

CKKV Praha

  • Polan Luboš (D) 53 b
  • Šejna Karel (D) 47 b
  • Okruhlica Petr (C) 39 b
Celkem bodů 139 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 63 b
  • Svěrák Vít (C) 29 b
  • Introvič Petar (E) 24 b
Celkem bodů 116 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 76 b
  • Němec Richard (B) 59 b
  • Šklíba Martin (C) 36 b
  • Benešová Barbora (Ž) 25 b
Celkem bodů 196 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 64 b
Celkem bodů 64 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 60 b
Celkem bodů 60 b

Dexter Cycling

  • Thuma Miroslav (A) 75 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
  • Rendl Jaroslav (C) 70 b
  • Dohnálek Roman (C) 64 b
Celkem bodů 282 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 44 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 33 b
Celkem bodů 77 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 69 b
Celkem bodů 69 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 90 b
Celkem bodů 90 b

FUNBIKE Team Ústí nad Labem

  • Klecker František (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (Ž) 28 b
Celkem bodů 28 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 31 b
  • Houšková Helena (Ž) 23 b
Celkem bodů 54 b

Kbely cycling team

  • Kuchař Martin (C) 74 b
  • Šmíd Jiří (B) 67 b
  • Čurda Martin (C) 49 b
Celkem bodů 190 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 41 b
Celkem bodů 41 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (C) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (A) 85 b
Celkem bodů 285 b

LAWI-Granfondo

  • Kleiner Robert (D) 81 b
Celkem bodů 81 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 56 b
Celkem bodů 56 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 58 b
  • Válková Kateřina (Ž) 37 b
Celkem bodů 95 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 72 b
Celkem bodů 72 b

SKP Sokolov

  • Smaržík Petr (B) 60 b
Celkem bodů 60 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 78 b
  • Kovář Marek (C) 40 b
Celkem bodů 118 b

Symbio + Cannondale

  • Kadleček František (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 75 b
  • Miller Milan (B) 70 b
  • Šindelár Ladislav (C) 55 b
  • Jajčík Michal (C) 48 b
Celkem bodů 248 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Brandejs Milan (C) 71 b
  • Mašek Petr (B) 68 b
  • Beránek Milan (B) 66 b
  • Kohout Roman (C) 46 b
Celkem bodů 251 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 66 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 22 b
Celkem bodů 88 b

TTT

  • Chotěborský Jan (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

Ultima K.lap Team

  • Rapsa Jan (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

ZČE Plzeň

  • Halamka Jiří (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.