Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

18.09.2016 - Klikovy vrchy - Bratronice

Zobrazit:

Skupina AB - 65 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 620   P1 Jílek Zdeněk ČS Specialized MTB Junior Team 01:51:43,00   34,91
2. 5 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 01:51:47,00 00:00:04,00 34,89 100
3. 604   P1 Malán Petr AC Sparta Praha 01:51:51,00 00:00:08,00 34,87
4. 602   P1 Křikava Jakub AC Sparta Praha 01:51:54,00 00:00:11,00 34,85
5. 27 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 01:51:57,00 00:00:14,00 34,84 90
6. 104 3. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:52:03,00 00:00:20,00 34,81 85
7. 29 4. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 01:52:05,00 00:00:22,00 34,80 81
8. 600   P1 Kuba Karel CK Příbram Fany Gastro 01:52:20,00 00:00:37,00 34,72
9. 2 5. A Novák Vít CFC Kladno 01:54:02,00 00:02:19,00 34,20 78
10. 610   P1 Dubec Jan Triexpert 01:54:23,00 00:02:40,00 34,10
11. 67 6. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 01:54:26,00 00:02:43,00 34,08 76
12. 617   P1 Kollert Michal Kolokram 01:54:33,00 00:02:50,00 34,05
13. 502 7. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 01:54:35,00 00:02:52,00 34,04 75
14. 56 8. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 01:54:56,00 00:03:13,00 33,93 74
15. 1 9. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 01:55:14,00 00:03:31,00 33,84 73
16. 623   P1 Doležal Jiří Nejlevnější Pneu 01:56:23,00 00:04:40,00 33,51
17. 601   P1 Vyplel Jakub Author Team Stupno 01:56:24,00 00:04:41,00 33,51
18. 101 10. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 01:56:26,00 00:04:43,00 33,50 72
19. 10 11. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 01:58:30,00 00:06:47,00 32,91 71
20. 3 12. B Miller Milan Tama Královice 01:58:31,00 00:06:48,00 32,91 70
21. 62 13. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 01:58:38,00 00:06:55,00 32,87 69
22. 614   P1 Ambruš Luděk Zličín 01:58:40,00 00:06:57,00 32,87
23. 4 14. B Procházka Milan Dexter Cycling 01:58:41,00 00:06:58,00 32,86 68
24. 15 15. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 01:59:47,00 00:08:04,00 32,56 67
25. 38 16. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 01:59:48,00 00:08:05,00 32,55 66
26. 607   P1 Pfoff Michal Sport Zbraslav 01:59:51,00 00:08:08,00 32,54
27. 53 17. B Černý Jan Stark Cycling Team 01:59:53,00 00:08:10,00 32,53 65
28. 14 18. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:00:02,00 00:08:19,00 32,49 64
29. 74 19. B Kot Jozef Dexter Cycling 02:00:03,00 00:08:20,00 32,49 63
30. 105 20. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:05,00 00:08:22,00 32,48 62
31. 609   P1 Maleček Petr Praha 02:00:06,00 00:08:23,00 32,47
32. 615   P1 Nádvorník Jan Kolokram 02:00:10,00 00:08:27,00 32,45
33. 608   P1 Svatek Miroslav AC Sparta Praha 02:00:15,00 00:08:32,00 32,43
34. 20 21. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:04:48,00 00:13:05,00 31,25 61
35. 37 22. B Dvořák Josef Žádný tým 02:04:49,00 00:13:06,00 31,25 60
36. 622   P1 Brynda Štěpán UVN Střešovice 02:07:54,00 00:16:11,00 30,49
37. 618   P1 Husák Tomáš Kolokram 02:08:06,00 00:16:23,00 30,44
38. 606   P1 Blažek Jiří 02:14:54,00 00:23:11,00 28,91
39. 613   P1 Říha Jiří Kolokram 02:16:00,00 00:24:17,00 28,68
40. 16 23. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:16:19,00 00:24:36,00 28,61 59
41. 21 24. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 02:18:55,00 00:27:12,00 28,07 58
42. 97 25. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 02:19:07,00 00:27:24,00 28,03 57
43. 46 26. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:20:52,00 00:29:09,00 27,69 56
44. 129 27. B Novák Václav CFC Kladno 02:23:30,00 00:31:47,00 27,18 55
45. 621   P1 Toth Miloš CSK Markus 02:30:00,00 00:38:17,00 26,00
13   A Andrejs Marek CFC Kladno 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 65 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 712   P2 Svoboda Jakub Kolokram 01:49:25,00   35,64
2. 462 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:49:30,00 00:00:05,00 35,62 100
3. 302 2. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:51:32,00 00:02:07,00 34,97 90
4. 706   P2 Průcha Bedřich Cykloservex Duratec 01:51:33,00 00:02:08,00 34,96
5. 465 3. C Mužík Vít LAWI - Author Team 01:55:50,00 00:06:25,00 33,67 85
6. 301 4. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 01:55:53,00 00:06:28,00 33,65 81
7. 304 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:55:56,00 00:06:31,00 33,64 78
8. 316 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:56:00,00 00:06:35,00 33,62 76
9. 323 7. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:56:03,00 00:06:38,00 33,61 75
10. 303 8. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:56:14,00 00:06:49,00 33,55 74
11. 490 9. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:00:15,00 00:10:50,00 32,43 73
12. 306 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:00:19,00 00:10:54,00 32,41 72
13. 469 11. D Halamka Jiří ZČE Plzeň 02:00:28,00 00:11:03,00 32,37 71
14. 705   P2 Macháček Jakub Motörhead 02:00:30,00 00:11:05,00 32,37
15. 458 12. C Šindelár Ladislav Tama Královice 02:00:39,00 00:11:14,00 32,32 70
16. 702   P2 Vondráček Jan CK Příbram Fany Gastro 02:00:48,00 00:11:23,00 32,28
17. 364 13. D Dubitzký Pavel PCK Louda 02:01:38,00 00:12:13,00 32,06 69
18. 311 14. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:02:35,00 00:13:10,00 31,82 68
19. 374 15. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 02:03:00,00 00:13:35,00 31,71 67
20. 344 16. C Kozel František Žádný tým 02:05:31,00 00:16:06,00 31,07 66
21. 312 17. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 02:07:28,00 00:18:03,00 30,60 65
22. 307 18. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:09:40,00 00:20:15,00 30,08 64
23. 710   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 02:09:44,00 00:20:19,00 30,06
24. 310 19. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:09:46,00 00:20:21,00 30,05 63
25. 460 20. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:09:47,00 00:20:22,00 30,05 62
26. 317 21. D Šejna Karel CKKV Praha 02:09:48,00 00:20:23,00 30,05 61
27. 340 22. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:09:59,00 00:20:34,00 30,00 60
28. 489 23. J Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 02:10:45,00 00:21:20,00 29,83 59
29. 314 24. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:12:50,00 00:23:25,00 29,36 58
30. 703   P2 Vondráček Štěpán CK Příbram Fany Gastro 02:17:34,00 00:28:09,00 28,35
31. 334 25. D Bílek Miroslav CSK Markus 02:17:43,00 00:28:18,00 28,32 57
32. 318 26. E Pažout Milan Tama Královice 02:17:47,00 00:28:22,00 28,31 56
33. 488 27. D Stark Michal Stark Cycling Team 02:17:50,00 00:28:25,00 28,30 55
34. 708   P2 Horák Miroslav Čelákovice 02:17:51,00 00:28:26,00 28,29
35. 401 28. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 02:17:57,00 00:28:32,00 28,27 54
36. 357 29. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:18:00,00 00:28:35,00 28,26 53
37. 335 30. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:18:00,00 00:28:35,00 28,26 52
38. 397 31. D Slavík Josef CFC Kladno 02:18:00,00 00:28:35,00 28,26 51
39. 319 32. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:21:11,00 00:31:46,00 27,62 50
40. 707   P2 Dolanský Václav Sokol Králův Dvůr 02:21:27,00 00:32:02,00 27,57
41. 704   P2 Lorenz Tomáš Sokol Králův Dvůr 02:22:02,00 00:32:37,00 27,46
42. 390 33. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 02:24:29,00 00:35:04,00 26,99 49
43. 468 34. C Koukal Pavel Žádný tým 02:24:34,00 00:35:09,00 26,98 48
44. 333 35. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:30:08,00 00:40:43,00 25,98 47
45. 321 36. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:32:50,00 00:43:25,00 25,52 46
46. 345 37. Z Bartošová Lenka H.I.C. 02:33:17,00 00:43:52,00 25,44 45
47. 322 38. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:33:18,00 00:43:53,00 25,44 44
48. 332 39. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:43:00,00 00:53:35,00 23,93 43
49. 370 40. C Škrabal Petr Dexter Cycling 02:49:00,00 00:59:35,00 23,08 42
50. 326 41. D Houška Jan Humusoft 02:57:00,00 01:07:35,00 22,03 41
461   C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
701   P2 Bouček Jakub CK Příbram Fany Gastro 00:00:00,00  
313   Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
315   C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:00:00,00  
341   Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Michal Novák - 606553194


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 100 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 90 b
  • Schuran Michal (A) 85 b
  • Vohnik Stanislav (D) 75 b
Celkem bodů 350 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 78 b
  • Šuranyi Martin (B) 56 b
  • Novák Václav (B) 55 b
  • Slavík Josef (D) 51 b
Celkem bodů 240 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 81 b
  • Kubíček Michal (B) 76 b
  • Sýkora Robert (C) 76 b
  • Prager Karel (D) 74 b
Celkem bodů 307 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 61 b
Celkem bodů 61 b

CSK Markus

  • Bílek Miroslav (D) 57 b
Celkem bodů 57 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 73 b
Celkem bodů 73 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 69 b
Celkem bodů 69 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 43 b
Celkem bodů 43 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Cafourek Václav (C) 73 b
  • Dohnálek Roman (C) 68 b
  • Procházka Milan (B) 68 b
Celkem bodů 287 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 59 b
Celkem bodů 59 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 60 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 45 b
Celkem bodů 105 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 41 b
Celkem bodů 41 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

LAWI - Author Team

  • Somr Michael (A) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 90 b
  • Mužík Vít (C) 85 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 81 b
Celkem bodů 356 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 54 b
Celkem bodů 54 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 67 b
  • Vild Václav (C) 46 b
Celkem bodů 113 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

Stark Cycling Team

  • Mirovský Petr (A) 75 b
  • Kryška Pavel (C) 67 b
  • Černý Jan (B) 65 b
  • Tamchyna Jakub (A) 58 b
Celkem bodů 265 b

Tama Královice

  • Šindelár Ladislav (C) 70 b
  • Miller Milan (B) 70 b
  • Pažout Milan (E) 56 b
Celkem bodů 196 b

TJ Kovo Praha

  • Bažík Tomáš (J) 59 b
Celkem bodů 59 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 64 b
  • Mašek Petr (B) 61 b
Celkem bodů 125 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 58 b
  • Vlasák Richard (C) 47 b
Celkem bodů 105 b

ZČE Plzeň

  • Halamka Jiří (D) 71 b
Celkem bodů 71 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.