Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

29.05.2016 - Bělečské okruhy - XXVIV.ročník - Běleč

Zobrazit:

Skupina AB - 108,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 607   P1 Šimůnek Adam KC Kooperativa JBC 02:58:43,00   36,43
2. 27 1. B Sedláčik Ľubomír Bicycle Cafe 02:59:44,00 00:01:01,00 36,22 100
3. 608   P1 Širek Adrian KC Kooperativa JBC 02:59:44,01 00:01:01,01 36,22
4. 611   P1 Kuba Karel CK Příbram 02:59:44,02 00:01:01,02 36,22
5. 601   P1 Greguš Michal Sweep Sport 02:59:44,03 00:01:01,03 36,22
6. 1 2. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:59:44,04 00:01:01,04 36,22 90
7. 5 3. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:59:44,05 00:01:01,05 36,22 85
8. 2 4. A Novák Vít CFC Kladno 02:59:44,06 00:01:01,06 36,22 81
9. 24 5. A Hlaváček Jan TOI TOI cykloklub Slaný 02:59:44,07 00:01:01,07 36,22 78
10. 104 6. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:59:44,08 00:01:01,08 36,22 76
11. 56 7. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 02:59:52,00 00:01:09,00 36,19 75
12. 614   P1 Chamrád Jiří SK BagBike Ruber 02:59:57,00 00:01:14,00 36,18
13. 615   P1 Dudek Tomáš Kolo-park.cz 03:00:06,00 00:01:23,00 36,15
14. 38 8. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 03:01:51,00 00:03:08,00 35,80 74
15. 617   P1 Plesník Michal Agrofert cyklo team 03:02:01,00 00:03:18,00 35,77
16. 613   P1 Blažek Jan Uniqa Jihlava 03:04:21,00 00:05:38,00 35,31
17. 4 9. B Procházka Milan Dexter Cycling 03:06:45,00 00:08:02,00 34,86 73
18. 606   P1 Charalambidis CK Příbram 03:06:48,00 00:08:05,00 34,85
19. 603   P1 Wolf Jan Regal Bike 03:06:57,00 00:08:14,00 34,82
20. 108 10. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 03:06:57,01 00:08:14,01 34,82 72
21. 3 11. B Miller Milan Tama Královice 03:14:03,00 00:15:20,00 33,55 71
22. 67 12. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 03:14:04,00 00:15:21,00 33,55 70
23. 618   P1 Harnoš Petr TPCA Bike Team 03:14:11,00 00:15:28,00 33,53
24. 609   P1 Šimunek Danny Prodoli racing team 03:16:29,00 00:17:46,00 33,13
25. 605   P1 Zámečník Marek CK Šluknovsko 03:17:45,00 00:19:02,00 32,92
26. 62 13. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 03:26:01,00 00:27:18,00 31,60 69
27. 95 14. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 03:35:39,00 00:36:56,00 30,19 68
28. 93 15. B Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:35:40,00 00:36:57,00 30,19 67
11   A Dohnálek Erik Dexter Cycling 00:00:00,00  
616   P1 Raufstein Lukáš ISAM BIKE PERNŠTEJN 00:00:00,00  
604   P1 Černý Jiří bez klubové příslušnosti 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 65,1 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 302 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:45:18,00   37,09 100
2. 301 2. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 01:45:21,00 00:00:03,00 37,08 90
3. 462 3. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:45:28,00 00:00:10,00 37,04 85
4. 465 4. C Mužík Vít LAWI - Author Team 01:46:15,00 00:00:57,00 36,76 81
5. 336 5. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 01:47:04,00 00:01:46,00 36,48 78
6. 347 6. E Kakač Miroslav CSK Markus 01:48:26,00 00:03:08,00 36,02 76
7. 707   P2 Popiolek Pavel bez klubové příslušnosti 01:48:27,00 00:03:09,00 36,02
8. 490 7. C Cafourek Václav Dexter Cycling 01:48:27,01 00:03:09,01 36,02 75
9. 705   P2 Boese Martin Slavia Karlovy Vary 01:48:27,02 00:03:09,02 36,02
10. 379 8. C Tajtl Tomáš Prodoli racing team 01:48:27,03 00:03:09,03 36,02 74
11. 474 9. C Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem 01:48:27,04 00:03:09,04 36,02 73
12. 304 10. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:48:27,05 00:03:09,05 36,02 72
13. 353 11. C Drechsler Petr Bicykl Kříž Team 01:48:27,06 00:03:09,06 36,02 71
14. 305 12. D Vejvoda Josef CKKV Praha 01:48:27,07 00:03:09,07 36,02 70
15. 701   P2 Nosková Nikola KC Kooperativa JBC 01:48:27,08 00:03:09,08 36,02
16. 461 13. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 01:48:37,00 00:03:19,00 35,96 69
17. 356 14. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 01:48:42,00 00:03:24,00 35,93 68
18. 330 15. C Krátký Pavel SWEEP Cycling 01:48:42,10 00:03:24,10 35,93 67
19. 331 16. C Tajč Jan Tama Královice 01:53:37,00 00:08:19,00 34,38 66
20. 338 17. D Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 01:53:38,00 00:08:20,00 34,37 65
21. 355 18. E Burgr Josef CSK Markus 01:53:38,01 00:08:20,01 34,37 64
22. 710   P2 Papež Tomáš Messenger Praga 01:53:38,02 00:08:20,02 34,37
23. 451 19. D Skřeček Robert Cycling Brno 01:53:42,00 00:08:24,00 34,35 63
24. 311 20. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 01:54:10,00 00:08:52,00 34,21 62
25. 306 21. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 01:54:50,00 00:09:32,00 34,01 61
26. 708   P2 Mikulášková Martina ČezcykloTeam Tábot 01:54:50,01 00:09:32,01 34,01
27. 317 22. D Šejna Karel CKKV Praha 01:54:55,00 00:09:37,00 33,99 60
28. 458 23. C Šindelár Ladislav Tama Královice 01:54:55,01 00:09:37,01 33,99 59
29. 349 24. D Rašev Eugen Dexter Cycling 01:55:12,00 00:09:54,00 33,91 58
30. 343 25. D Liška Pavel CKKV Praha 01:55:31,00 00:10:13,00 33,81 57
31. 309 26. D Postler Jiří Dexter Cycling 01:55:31,01 00:10:13,01 33,81 56
32. 310 27. C Pacovský Tomáš PIJAS 01:55:31,02 00:10:13,02 33,81 55
33. 344 28. C Kozel František Žádný tým 01:55:31,03 00:10:13,03 33,81 54
34. 382 29. E Kubín Igor CSK Markus 01:55:40,00 00:10:22,00 33,77 53
35. 327 30. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 01:55:55,00 00:10:37,00 33,70 52
36. 702   P2 Provazník J. SWEP Chomutov 01:55:56,00 00:10:38,00 33,69
37. 332 31. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 01:58:44,00 00:13:26,00 32,90 51
38. 307 32. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:00:44,00 00:15:26,00 32,35 50
39. 700   P2 Švihálková Tereza KC Kooperativa JBC 02:00:44,01 00:15:26,01 32,35
40. 704   P2 Rubeš Jaroslav bez klubové příslušnosti 02:00:46,00 00:15:28,00 32,34
41. 352 33. C Jajčík Michal Tama Královice 02:01:30,00 00:16:12,00 32,15 49
42. 390 34. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 02:01:36,00 00:16:18,00 32,12 48
43. 324 35. C Černý Luboš CFC Kladno 02:01:51,00 00:16:33,00 32,06 47
44. 335 36. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:01:59,00 00:16:41,00 32,02 46
45. 315 37. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:04:24,00 00:19:06,00 31,40 45
46. 373 38. C Kovář Marek Stark Cycling Team 02:05:19,00 00:20:01,00 31,17 44
47. 718   P2 Lorenz Tomáš Sokol Králův Dvůr 02:09:32,00 00:24:14,00 30,15
48. 468 39. C Koukal Pavel Žádný tým 02:09:38,00 00:24:20,00 30,13 43
49. 341 40. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 02:09:38,01 00:24:20,01 30,13 42
50. 486 41. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 02:11:11,00 00:25:53,00 29,78 41
51. 357 42. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:12:34,00 00:27:16,00 29,46 40
52. 709   P2 Hledík Jiří TV-tech.eu 02:14:56,00 00:29:38,00 28,95
53. 319 43. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:15:06,00 00:29:48,00 28,91 39
54. 397 44. D Slavík Josef CFC Kladno 02:15:28,00 00:30:10,00 28,83 38
55. 442 45. D Strnad Ivo Žádný tým 02:16:17,00 00:30:59,00 28,66 37
56. 326 46. D Houška Jan Humusoft 02:16:20,00 00:31:02,00 28,65 36
57. 365 47. D Novák Michal CFC Kladno 02:16:29,00 00:31:11,00 28,62 35
58. 711   P2 Curzi Alfredo Polisportiva Alessi 02:17:02,00 00:31:44,00 28,50
59. 345 48. Z Bartošová Lenka H.I.C. 02:17:27,00 00:32:09,00 28,42 34
60. 322 49. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:17:32,00 00:32:14,00 28,40 33
61. 455 50. C Zoglauer Roman Žádný tým 02:48:24,00 01:03:06,00 23,19 32
488   D Stark Michal Stark Cycling Team 00:00:00,00  
419   E Ježek Antonín DNT Chomutov 00:00:00,00  
703   P2 Havlíková Pavla KC Kooperativa JBC 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Luděk Hykl - 721755460


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 85 b
  • Schuran Michal (A) 76 b
  • Candra Václav (C) 69 b
  • Tůma Roman (D) 68 b
Celkem bodů 298 b

Bicycle Cafe

  • Sedláčik Ľubomír (B) 100 b
Celkem bodů 100 b

Bicykl Kříž Team

  • Drechsler Petr (C) 71 b
Celkem bodů 71 b

BMC CZ racing team

  • Strnad Ivo (D) 37 b
Celkem bodů 37 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Černý Luboš (C) 47 b
  • Slavík Josef (D) 38 b
  • Novák Michal (D) 35 b
Celkem bodů 201 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Kubíček Michal (B) 70 b
  • Vlček Petr (C) 61 b
  • Fucik Josef (E) 46 b
Celkem bodů 267 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 70 b
  • Šejna Karel (D) 60 b
  • Liška Pavel (D) 57 b
  • Okruhlica Petr (C) 45 b
Celkem bodů 232 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (E) 76 b
  • Burgr Josef (E) 64 b
  • Kubín Igor (E) 53 b
Celkem bodů 193 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 63 b
Celkem bodů 63 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 90 b
  • Němec Richard (B) 67 b
  • Šklíba Martin (C) 41 b
Celkem bodů 198 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 69 b
Celkem bodů 69 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 51 b
Celkem bodů 51 b

Dexter Cycling

  • Cafourek Václav (C) 75 b
  • Thuma Miroslav (A) 74 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
  • Rendl Jaroslav (C) 72 b
Celkem bodů 294 b

FUNBIKE Team Ústí nad Labem

  • Klecker František (C) 73 b
Celkem bodů 73 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (Ž) 34 b
Celkem bodů 34 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 36 b
Celkem bodů 36 b

Kbely cycling team

  • Šmíd Jiří (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Somr Michael (A) 85 b
  • Mužík Vít (C) 81 b
Celkem bodů 266 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 55 b
Celkem bodů 55 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

Prodoli racing team

  • Tajtl Tomáš (C) 74 b
Celkem bodů 74 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 78 b
  • Pivrnec Miroslav (D) 52 b
  • Zadáková Klára (Ž) 48 b
  • Kovář Marek (C) 44 b
Celkem bodů 222 b

SWEEP Cycling

  • Krátký Pavel (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 71 b
  • Tajč Jan (C) 66 b
  • Šindelár Ladislav (C) 59 b
  • Jajčík Michal (C) 49 b
Celkem bodů 245 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 68 b
Celkem bodů 68 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Hlaváček Jan (A) 78 b
Celkem bodů 78 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.