Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

28.05.2016 - Bělečská časovka jednotlivců - Běleč

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 25 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 19 1. 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 00:33:17,94   45,05 100
2. 29 2. 2. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:33:58,70 00:00:40,76 44,15 90
3. 38 3. 1. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:34:42,41 00:01:24,47 43,22 85
4. 301 4. 1. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:34:44,34 00:01:26,40 43,18 100
5. 700 5.   P2 Průcha Bebřich Cykloservex-Medila 00:34:55,74 00:01:37,80 42,94
6. 356 6. 1. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:01,20 00:01:43,26 42,83 90
7. 480 7. 2. C Rauschert Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:11,20 00:01:53,26 42,63 85
8. 331 8. 3. C Tajč Jan Tama Královice 00:35:30,29 00:02:12,35 42,25 81
9. 465 9. 4. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:35:31,16 00:02:13,22 42,23 78
10. 481 10. 2. D Michal Petr CSK Markus 00:35:55,42 00:02:37,48 41,76 76
11. 10 11. 3. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:36:11,28 00:02:53,34 41,45 81
12. 336 12. 5. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:36:16,25 00:02:58,31 41,36 75
13. 303 13. 3. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:36:17,72 00:02:59,78 41,33 74
14. 349 14. 4. D Rašev Eugen Dexter Cycling 00:36:29,21 00:03:11,27 41,11 73
15. 704 15.   P2 Kuba Karel CK Příbram Fany Gastro Servis 00:36:30,34 00:03:12,40 41,09
16. 3 16. 4. B Miller Milan Tama Královice 00:36:32,65 00:03:14,71 41,05 78
17. 108 17. 5. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 00:36:36,44 00:03:18,50 40,98 76
18. 355 18. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:36:36,89 00:03:18,95 40,97 72
19. 304 19. 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:36:38,23 00:03:20,29 40,94 71
20. 111 20. 6. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:36:41,70 00:03:23,76 40,88 75
21. 350 21. 5. D Kleiner Robert LAWI-Granfondo 00:36:50,01 00:03:32,07 40,72 70
22. 601 22.   P1 Humplík Jiří bez klubové příslušnosti 00:36:50,70 00:03:32,76 40,71
23. 306 23. 7. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:36:56,43 00:03:38,49 40,61 69
24. 329 24. 8. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:36:57,28 00:03:39,34 40,59 68
25. 449 25. 9. C ŠTEFAN JAN Žádný tým 00:36:59,37 00:03:41,43 40,55 67
26. 382 26. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:36:59,43 00:03:41,49 40,55 66
27. 107 27. 7. B Chotěborský Jan TTT 00:37:06,06 00:03:48,12 40,43 74
28. 703 28.   P2 Vursa Jiří Progress Cycle 00:37:28,94 00:04:11,00 40,02
29. 461 29. 10. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:37:33,38 00:04:15,44 39,94 65
30. 314 30. 11. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:37:36,57 00:04:18,63 39,88 64
31. 309 31. 6. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:37:47,66 00:04:29,72 39,69 63
32. 105 32. 8. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:38:01,61 00:04:43,67 39,45 73
33. 332 33. 7. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:38:03,39 00:04:45,45 39,42 62
34. 451 34. 8. D Skřeček Robert Cycling Brno 00:38:13,43 00:04:55,49 39,24 61
35. 311 35. 12. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:38:13,91 00:04:55,97 39,23 60
36. 307 36. 9. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:38:15,29 00:04:57,35 39,21 59
37. 14 37. 9. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:38:28,10 00:05:10,16 38,99 72
38. 310 38. 13. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:38:41,12 00:05:23,18 38,77 58
39. 458 39. 14. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:38:47,07 00:05:29,13 38,68 57
40. 352 40. 15. C Jajčík Michal Tama Královice 00:38:49,94 00:05:32,00 38,63 56
41. 450 41. 3. E Brusch Lubomír SWEEP Cycling 00:38:55,20 00:05:37,26 38,54 55
42. 701 42.   P2 Charalambidis Denis CK Příbram Fany Gastro Servis 00:38:55,60 00:05:37,66 38,53
43. 489 43. 1. J Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 00:39:21,47 00:06:03,53 38,11 54
44. 393 44. 16. C Stráněl Jiří Alltraining.cz 00:39:28,38 00:06:10,44 38,00 53
45. 62 45. 10. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 00:39:56,01 00:06:38,07 37,56 71
46. 317 46. 10. D Šejna Karel CKKV Praha 00:40:24,79 00:07:06,85 37,12 52
47. 419 47. 4. E Ježek Antonín DNT Chomutov 00:40:32,28 00:07:14,34 37,00 51
48. 373 48. 17. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:40:50,82 00:07:32,88 36,72 50
49. 324 49. 18. C Černý Luboš CFC Kladno 00:41:23,84 00:08:05,90 36,23 49
50. 46 50. 11. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:41:32,41 00:08:14,47 36,11 70
51. 93 51. 12. B Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 00:41:34,44 00:08:16,50 36,08 69
52. 357 52. 11. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:41:54,09 00:08:36,15 35,80 48
53. 390 53. 1. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 00:41:58,41 00:08:40,47 35,74 47
54. 472 54. 5. E Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 00:42:01,16 00:08:43,22 35,70 46
55. 486 55. 19. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 00:42:04,38 00:08:46,44 35,65 45
56. 359 56. 20. C Svěrák Vít CSK Markus 00:42:15,28 00:08:57,34 35,50 44
57. 378 57. 2. Z Válková Kateřina PIJAS 00:42:31,09 00:09:13,15 35,28 43
58. 319 58. 6. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:42:33,16 00:09:15,22 35,25 42
59. 497 59. 3. Z Pojkarová Jitka Žádný tým 00:42:41,83 00:09:23,89 35,13 41
60. 454 60. 12. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 00:42:45,61 00:09:27,67 35,08 40
61. 351 61. 7. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 00:43:03,07 00:09:45,13 34,84 39
62. 397 62. 13. D Slavík Josef CFC Kladno 00:43:06,28 00:09:48,34 34,80 38
63. 318 63. 8. E Pažout Milan Tama Královice 00:43:11,78 00:09:53,84 34,73 37
64. 102 64. 13. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:43:22,26 00:10:04,32 34,59 68
65. 340 65. 21. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:43:23,66 00:10:05,72 34,57 36
66. 466 66. 22. C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 00:43:31,00 00:10:13,06 34,47 35
67. 335 67. 9. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:48:38,17 00:15:20,23 30,84 34
68. 702 68.   P2 Hledík Jiří bez klubové příslušnosti 00:43:48,02 00:10:30,08 34,25
69. 322 69. 14. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:43:51,12 00:10:33,18 34,21 33
70. 488 70. 15. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:43:56,51 00:10:38,57 34,14 32
71. 496 71. 16. D Kmuníček Miloš Žádný tým 00:44:03,79 00:10:45,85 34,04 31
72. 341 72. 4. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:44:14,10 00:10:56,16 33,91 30
73. 95 73. 2. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 00:44:15,55 00:10:57,61 33,89 67
74. 64 74. 14. B Vševid Jan CFC Kladno 00:44:29,12 00:11:11,18 33,72 66
75. 383 75. 23. C Doubner Jan PIJAS 00:45:12,95 00:11:55,01 33,17 29
76. 354 76. 10. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:45:27,91 00:12:09,97 32,99 28
77. 360 77. 5. Z Mikšovská Alena CSK Markus 00:45:37,66 00:12:19,72 32,87 27
78. 345 78. 6. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:45:56,02 00:12:38,08 32,66 26
79. 418 79. 17. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:46:00,89 00:12:42,95 32,60 25
80. 63 80. 15. B Jirkovský Jaroslav Humusoft 00:46:26,63 00:13:08,69 32,30 65
81. 326 81. 18. D Houška Jan Humusoft 00:46:33,01 00:13:15,07 32,22 24
82. 603 82.   P1 Krošlák Štefan bez klubové příslušnosti 00:51:40,61 00:18:22,67 29,03

Kontakt na pořadatele závodu: Luděk Hykl - 721755460


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Tůma Roman (D) 90 b
  • Rauschert Jan (C) 85 b
  • Kokoška Pavel (B) 73 b
  • Walsh James (C) 68 b
Celkem bodů 316 b

Alltraining.cz

  • Stráněl Jiří (C) 53 b
Celkem bodů 53 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 70 b
  • Vševid Jan (B) 66 b
  • Černý Luboš (C) 49 b
  • Slavík Josef (D) 38 b
Celkem bodů 223 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 100 b
  • Vaněček Karel (B) 75 b
  • Prager Karel (D) 74 b
  • Vlček Petr (C) 69 b
Celkem bodů 318 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 52 b
  • Tutsch Jiří (D) 25 b
Celkem bodů 77 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 76 b
  • Burgr Josef (E) 72 b
  • Kubín Igor (E) 66 b
  • Svěrák Vít (C) 44 b
Celkem bodů 258 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 61 b
Celkem bodů 61 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Němec Richard (B) 69 b
  • Šklíba Martin (C) 45 b
Celkem bodů 114 b

Cyklosport Kern

  • Zelenka Václav (E) 39 b
Celkem bodů 39 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 62 b
Celkem bodů 62 b

Dexter Cycling

  • Thuma Miroslav (A) 85 b
  • Rašev Eugen (D) 73 b
  • Rendl Jaroslav (C) 71 b
  • Postler Jiří (D) 63 b
Celkem bodů 292 b

DNT Chomutov

  • Ježek Antonín (E) 51 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 46 b
Celkem bodů 97 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 36 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 26 b
Celkem bodů 62 b

Humusoft

  • Jirkovský Jaroslav (B) 65 b
  • Houška Jan (D) 24 b
Celkem bodů 89 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 90 b
  • Mužík Vít (C) 78 b
Celkem bodů 268 b

LAWI-Granfondo

  • Kleiner Robert (D) 70 b
Celkem bodů 70 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 58 b
  • Válková Kateřina (Ž) 43 b
  • Doubner Jan (C) 29 b
Celkem bodů 130 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 75 b
  • Kovář Marek (C) 50 b
  • Zadáková Klára (Ž) 47 b
  • Stark Michal (D) 32 b
Celkem bodů 204 b

SWEEP Cycling

  • Brusch Lubomír (E) 55 b
Celkem bodů 55 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 81 b
  • Miller Milan (B) 78 b
  • Šindelár Ladislav (C) 57 b
  • Jajčík Michal (C) 56 b
Celkem bodů 272 b

TJ Kovo Praha

  • Bažík Tomáš (J) 54 b
Celkem bodů 54 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Jílek Filip (A) 67 b
Celkem bodů 67 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 64 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 28 b
Celkem bodů 92 b

TTT

  • Chotěborský Jan (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.