Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

19.06.2016 - Časovka družstev - Česká Lípa

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 33 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 29 1. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:42:43,00   46,35 100
2. 5 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:42:43,00   46,35 100
3. 19 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 00:42:43,00   46,35 100
4. 465 1. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:42:43,00   46,35 100
5. 120 2. A Nechanický Jakub SSC Železný Brod 00:43:35,00 00:00:52,00 45,43 81
6. 137 2. B Malík Tomáš SSC Železný Brod 00:43:35,00 00:00:52,00 45,43 81
7. 136 2. B Benda Michal TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 00:43:35,00 00:00:52,00 45,43 81
8. 336 3. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:45:08,00 00:02:25,00 43,87 90
9. 42 3. B Masař Jan Stark Cycling Team 00:45:08,00 00:02:25,00 43,87 75
10. 44 3. A Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:45:08,00 00:02:25,00 43,87 75
11. 38 4. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:45:14,00 00:02:31,00 43,77 73
12. 349 4. D Rašev Eugen Dexter Cycling 00:45:14,00 00:02:31,00 43,77 85
13. 304 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:45:14,00 00:02:31,00 43,77 85
14. 4 4. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:45:14,00 00:02:31,00 43,77 73
15. 111 5. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:45:50,00 00:03:07,00 43,20 71
16. 301 5. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:45:50,00 00:03:07,00 43,20 78
17. 306 5. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:45:50,00 00:03:07,00 43,20 78
18. 303 5. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:45:50,00 00:03:07,00 43,20 78
19. 323 6. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:46:15,00 00:03:32,00 42,81 74
20. 461 6. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:46:15,00 00:03:32,00 42,81 74
21. 329 6. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:46:15,00 00:03:32,00 42,81 74
22. 307 7. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:47:55,00 00:05:12,00 41,32 71
23. 311 7. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:47:55,00 00:05:12,00 41,32 71
24. 309 7. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:47:55,00 00:05:12,00 41,32 71
25. 310 7. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:47:55,00 00:05:12,00 41,32 71
26. 3 8. B Miller Milan Tama Královice 00:47:57,00 00:05:14,00 41,29 70
27. 458 8. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:47:57,00 00:05:14,00 41,29 67
28. 314 8. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:47:57,00 00:05:14,00 41,29 67
29. 487 9. C Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 00:48:28,00 00:05:45,00 40,85 65
30. 316 9. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:48:28,00 00:05:45,00 40,85 65
31. 50 9. B Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 00:48:28,00 00:05:45,00 40,85 69
32. 135 9. B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:48:28,00 00:05:45,00 40,85 69
33. 14 10. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:48:29,00 00:05:46,00 40,84 67
34. 20 10. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:48:29,00 00:05:46,00 40,84 67
35. 464 10. C Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:48:29,00 00:05:46,00 40,84 63
36. 1 11. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 00:48:32,00 00:05:49,00 40,80 65
37. 10 11. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:48:32,00 00:05:49,00 40,80 65
38. 486 11. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 00:48:32,00 00:05:49,00 40,80 62
39. 7 12. A Slaboch David Stark Cycling Team 00:49:26,00 00:06:43,00 40,05 63
40. 373 13. C Kovář Marek Stark Cycling Team 00:49:42,00 00:06:59,00 39,84 61
41. 327 13. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:49:42,00 00:06:59,00 39,84 61
42. 6 13. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 00:49:42,00 00:06:59,00 39,84 62
43. 53 13. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:49:42,00 00:06:59,00 39,84 62
44. 348 14. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:50:56,00 00:08:13,00 38,87 59
45. 313 15. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:51:22,00 00:08:39,00 38,55 58
46. 462 15. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:51:22,00 00:08:39,00 38,55 58
47. 105 15. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:51:22,00 00:08:39,00 38,55 60
48. 341 15. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:51:22,00 00:08:39,00 38,55 58
49. 322 16. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:51:52,00 00:09:09,00 38,17 55
50. 357 16. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:51:52,00 00:09:09,00 38,17 55
51. 335 16. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:51:52,00 00:09:09,00 38,17 55
52. 97 16. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:51:52,00 00:09:09,00 38,17 59
53. 470 17. D Sivák Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:53:02,00 00:10:19,00 37,34 52
54. 340 18. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:53:19,00 00:10:36,00 37,14 51
55. 411 18. D Hrubý Ivan H.I.C. 00:53:19,00 00:10:36,00 37,14 51
56. 459 18. C Paukert Josef H.I.C. 00:53:19,00 00:10:36,00 37,14 51
57. 345 18. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:53:19,00 00:10:36,00 37,14 51
58. 321 19. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:53:53,00 00:11:10,00 36,75 47
59. 15 19. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:53:53,00 00:11:10,00 36,75 58
60. 109 19. A Boubín Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:53:53,00 00:11:10,00 36,75 58
61. 319 20. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:54:49,00 00:12:06,00 36,12 46
62. 497 20. Z Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:54:49,00 00:12:06,00 36,12 46
63. 370 20. C Škrabal Petr Dexter Cycling 00:54:49,00 00:12:06,00 36,12 46
64. 466 20. C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 00:54:49,00 00:12:06,00 36,12 46
499   C Guse Michal TJ Kovo Praha 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Josef Semerád - 731605184


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vohnik Stanislav (D) 74 b
  • Candra Václav (C) 74 b
  • Walsh James (C) 74 b
  • Kokoška Pavel (B) 60 b
Celkem bodů 282 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 65 b
Celkem bodů 65 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 78 b
  • Vlček Petr (C) 78 b
  • Rydval Michal (C) 78 b
  • Vaněček Karel (B) 71 b
Celkem bodů 305 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Beneš Petr (B) 65 b
  • Šklíba Martin (C) 62 b
Celkem bodů 127 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 85 b
  • Rašev Eugen (D) 85 b
  • Thuma Miroslav (A) 73 b
  • Procházka Milan (B) 73 b
Celkem bodů 316 b

H.I.C.

  • Paukert Josef (C) 51 b
  • Hrubý Ivan (D) 51 b
  • Bartoš Tomáš (C) 51 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 51 b
Celkem bodů 204 b

IVAR CS - AUTHOR TEAM

  • Boubín Jan (A) 58 b
Celkem bodů 58 b

LAWI - Author Team

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Novák Petr (B) 100 b
  • Somr Michael (A) 100 b
  • Mužík Vít (C) 100 b
Celkem bodů 400 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 71 b
Celkem bodů 71 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 58 b
  • Vild Václav (C) 47 b
Celkem bodů 105 b

SSC Železný Brod

  • Nechanický Jakub (A) 81 b
  • Malík Tomáš (B) 81 b
Celkem bodů 162 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 90 b
  • Masař Jan (B) 75 b
  • Sobek Ondřej (A) 75 b
  • Slaboch David (A) 63 b
Celkem bodů 303 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 70 b
  • Šindelár Ladislav (C) 67 b
Celkem bodů 137 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 67 b
  • Beránek Milan (B) 67 b
  • Kohout Roman (C) 63 b
  • Tůma Jiří (C) 59 b
Celkem bodů 256 b

TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda

  • Benda Michal (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.