Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

21.08.2016 - Železný dědek - Soběhrdy

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 100 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 5 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:36:58,13   38,22 100
2. 2 2. A Novák Vít CFC Kladno 02:36:58,76 00:00:00,63 38,22 90
3. 42 3. B Masař Jan Stark Cycling Team 02:37:53,40 00:00:55,27 38,00 85
4. 465 1. C Mužík Vít LAWI - Author Team 02:37:53,67 00:00:55,54 38,00 100
5. 67 4. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 02:37:54,85 00:00:56,72 38,00 81
6. 38 5. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 02:37:59,99 00:01:01,86 37,97 78
7. 379 2. C Tajtl Tomáš Prodoli racing team 02:38:04,82 00:01:06,69 37,96 90
8. 104 6. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:38:19,47 00:01:21,34 37,90 76
9. 301 3. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:38:26,53 00:01:28,40 37,87 85
10. 303 4. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:38:32,83 00:01:34,70 37,84 81
11. 304 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:41:13,22 00:04:15,09 37,22 78
12. 502 7. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 02:45:15,97 00:08:17,84 36,31 75
13. 7 8. A Slaboch David Stark Cycling Team 02:45:17,40 00:08:19,27 36,30 74
14. 53 9. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:45:19,54 00:08:21,41 36,29 73
15. 492 6. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:45:24,36 00:08:26,23 36,27 76
16. 478 7. C Běhounek Michal Veloservis Team 02:51:41,60 00:14:43,47 34,95 75
17. 115 10. B Nekut Karel Veloservis Team 02:51:42,47 00:14:44,34 34,94 72
18. 316 8. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:51:44,47 00:14:46,34 34,94 74
19. 356 9. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 02:51:54,09 00:14:55,96 34,90 73
20. 15 11. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:53:58,63 00:17:00,50 34,49 71
21. 367 10. D Prchal Pavel Cyklosport Kern 02:54:04,82 00:17:06,69 34,47 72
22. 364 11. D Dubitzký Pavel PCK Louda 02:54:08,67 00:17:10,54 34,45 71
23. 314 12. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:54:24,40 00:17:26,27 34,40 70
24. 446 13. C Pokorný Ladislav HISPORT team 02:55:31,82 00:18:33,69 34,18 69
25. 311 14. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:55:45,40 00:18:47,27 34,14 68
26. 45 12. B Šťastný Petr Dexter Cycling 02:57:43,23 00:20:45,10 33,76 70
27. 307 15. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:58:00,56 00:21:02,43 33,71 67
28. 398 16. J Souček Petr BIKEMARAST 03:00:20,83 00:23:22,70 33,27 66
29. 401 17. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 03:02:42,76 00:25:44,63 32,84 65
30. 16 13. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 03:06:18,43 00:29:20,30 32,20 69
31. 344 18. C Kozel František Žádný tým 03:06:18,47 00:29:20,34 32,20 64
32. 333 19. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:07:16,62 00:30:18,49 32,04 63
33. 20 14. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:08:51,08 00:31:52,95 31,77 68
34. 315 20. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:14:41,47 00:37:43,34 30,82 62
35. 58 15. B Zimmel Václav Dexter Cycling 03:14:45,34 00:37:47,21 30,81 67
36. 318 21. E Pažout Milan Tama Královice 03:15:00,31 00:38:02,18 30,77 61
37. 335 22. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:22:12,03 00:45:13,90 29,67 60
38. 454 23. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 03:25:10,88 00:48:12,75 29,24 59
39. 319 24. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:28:55,50 00:51:57,37 28,72 58
40. 345 25. Z Bartošová Lenka H.I.C. 03:35:45,97 00:58:47,84 27,81 57
41. 321 26. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:36:12,06 00:59:13,93 27,75 56
21   A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 00:00:00,00  
427   C Robek Robert Vokolek Cycling Team 00:00:00,00  
493   D Tarasyuk Igor COLNAGO & ASSOS ProShop 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Tomáš Povolný - 603330587


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Schuran Michal (A) 76 b
  • Tůma Roman (D) 73 b
Celkem bodů 149 b

BIKEMARAST team

  • Souček Petr (J) 66 b
Celkem bodů 66 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 90 b
Celkem bodů 90 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Kubíček Michal (B) 81 b
  • Prager Karel (D) 81 b
  • Sýkora Robert (C) 74 b
Celkem bodů 321 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

Cyklosport Kern

  • Prchal Pavel (D) 72 b
Celkem bodů 72 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Šťastný Petr (B) 70 b
  • Dohnálek Roman (C) 68 b
Celkem bodů 294 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 69 b
Celkem bodů 69 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (Ž) 57 b
Celkem bodů 57 b

HISPORT team

  • Pokorný Ladislav (C) 69 b
Celkem bodů 69 b

LAWI - Author Team

  • Somr Michael (A) 100 b
  • Mužík Vít (C) 100 b
Celkem bodů 200 b

OK Mnichovo Hradiště

  • Kubíček Zdeněk (C) 65 b
Celkem bodů 65 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 71 b
Celkem bodů 71 b

Prodoli racing team

  • Tajtl Tomáš (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 71 b
  • Vild Václav (C) 56 b
Celkem bodů 127 b

Stark Cycling Team

  • Masař Jan (B) 85 b
  • Mirovský Petr (A) 75 b
  • Slaboch David (A) 74 b
  • Černý Jan (B) 73 b
Celkem bodů 307 b

Tama Královice

  • Pažout Milan (E) 61 b
Celkem bodů 61 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Mašek Petr (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 70 b
  • Vlasák Richard (C) 63 b
Celkem bodů 133 b

Veloservis Team

  • Halík Jaroslav (C) 76 b
  • Běhounek Michal (C) 75 b
  • Nekut Karel (B) 72 b
Celkem bodů 223 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.