Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

13.08.2016 - Cannondale Krušnoton, střední trasa 180 kilometrů - Teplice

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 180 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 302 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 05:37:13,80   32,03 120
2. 462 2. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 05:37:14,10 00:00:00,30 32,03 110
3. 10 1. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 05:53:44,30 00:16:30,50 30,53 120
4. 323 3. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 05:58:37,60 00:21:23,80 30,11 105
5. 27 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 06:00:05,60 00:22:51,80 29,99 110
6. 461 4. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 06:00:06,80 00:22:53,00 29,99 101
7. 502 3. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 06:02:16,70 00:25:02,90 29,81 105
8. 38 4. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 06:02:56,10 00:25:42,30 29,76 101
9. 301 5. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 06:02:56,70 00:25:42,90 29,76 98
10. 406 6. E Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA 06:03:13,30 00:25:59,50 29,73 96
11. 2 5. A Novák Vít CFC Kladno 06:10:53,40 00:33:39,60 29,12 98
12. 13 6. A Andrejs Marek CFC Kladno 06:10:55,70 00:33:41,90 29,12 96
13. 303 7. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 06:10:55,70 00:33:41,90 29,12 95
14. 316 8. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 06:10:58,30 00:33:44,50 29,11 94
15. 353 9. C Drechsler Petr Bicykl Kříž Team 06:10:59,00 00:33:45,20 29,11 93
16. 111 7. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 06:10:59,30 00:33:45,50 29,11 95
17. 3 8. B Miller Milan Tama Královice 06:13:14,70 00:36:00,90 28,94 94
18. 108 9. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 06:17:33,80 00:40:20,00 28,60 93
19. 306 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 06:22:23,60 00:45:09,80 28,24 92
20. 37 10. B Dvořák Josef Žádný tým 06:22:44,50 00:45:30,70 28,22 92
21. 336 11. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 06:28:48,40 00:51:34,60 27,78 91
22. 490 12. C Cafourek Václav Dexter Cycling 06:34:10,90 00:56:57,10 27,40 90
23. 311 13. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 06:38:42,20 01:01:28,40 27,09 89
24. 309 14. D Postler Jiří Dexter Cycling 06:40:10,80 01:02:57,00 26,99 88
25. 313 15. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 06:42:26,00 01:05:12,20 26,84 87
26. 487 16. C Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 06:44:08,20 01:06:54,40 26,72 86
27. 45 11. B Šťastný Petr Dexter Cycling 06:44:08,50 01:06:54,70 26,72 91
28. 70 12. B Eger Emil Dexter Cycling 06:44:08,50 01:06:54,70 26,72 90
29. 310 17. C Pacovský Tomáš PIJAS 06:45:39,00 01:08:25,20 26,62 85
30. 367 18. D Prchal Pavel Cyklosport Kern 06:48:34,20 01:11:20,40 26,43 84
31. 390 19. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 06:57:14,30 01:20:00,50 25,88 83
32. 332 20. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 07:09:29,50 01:32:15,70 25,15 82
33. 314 21. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 07:14:51,60 01:37:37,80 24,84 81
34. 319 22. E Krajčík Josef Dexter Cycling 07:34:38,60 01:57:24,80 23,75 80
35. 335 23. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 07:34:39,00 01:57:25,20 23,75 79
36. 483 24. D Mifek Tomas Kbely cycling team 07:40:23,20 02:03:09,40 23,46 78
37. 322 25. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 07:40:47,50 02:03:33,70 23,44 77
38. 318 26. E Pažout Milan Tama Královice 07:53:03,90 02:15:50,10 22,83 76
39. 486 27. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 08:16:45,30 02:39:31,50 21,74 75
40. 326 28. D Houška Jan Humusoft 09:13:49,70 03:36:35,90 19,50 74
41. 63 13. B Jirkovský Jaroslav Humusoft 09:23:57,50 03:46:43,70 19,15 89
5   A Somr Michael LAWI - Author Team 00:00:00,00  
14   B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:00:00,00  
79   B Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 00:00:00,00  
329   C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
333   C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:00:00,00  
341   Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
379   C Tajtl Tomáš Prodoli racing team 00:00:00,00  
460   C Skála Radim Sokol Veltěž 00:00:00,00  
466   C Skřivánek Miloš Dexter Cycling 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jan Tančín - 777104828


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 110 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 110 b
  • Vohnik Stanislav (D) 105 b
  • Candra Václav (C) 101 b
Celkem bodů 426 b

Bicykl Kříž Team

  • Drechsler Petr (C) 93 b
Celkem bodů 93 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 120 b
Celkem bodů 120 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 98 b
  • Andrejs Marek (A) 96 b
Celkem bodů 194 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 93 b
Celkem bodů 93 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 98 b
  • Prager Karel (D) 95 b
  • Vaněček Karel (B) 95 b
  • Sýkora Robert (C) 94 b
Celkem bodů 382 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Šklíba Martin (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

Cyklosport Kern

  • Prchal Pavel (D) 84 b
Celkem bodů 84 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 82 b
Celkem bodů 82 b

Dexter Cycling

  • Thuma Miroslav (A) 101 b
  • Šťastný Petr (B) 91 b
  • Cafourek Václav (C) 90 b
  • Eger Emil (B) 90 b
Celkem bodů 372 b

Humusoft

  • Jirkovský Jaroslav (B) 89 b
  • Houška Jan (D) 74 b
Celkem bodů 163 b

Kbely cycling team

  • Mifek Tomas (D) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 120 b
Celkem bodů 120 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 85 b
Celkem bodů 85 b

Stark Cycling Team

  • Mirovský Petr (A) 105 b
  • Bryxi Jan (C) 91 b
  • Zadáková Klára (Ž) 83 b
Celkem bodů 279 b

ŠILHAVÝ-RAMALA

  • Dimmer Jan (E) 96 b
Celkem bodů 96 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 94 b
  • Pažout Milan (E) 76 b
Celkem bodů 170 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.