Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

31.07.2016 - Mistrovství SAC ČR - silniční závod jednotlivců - Bystré u Poličky

Zobrazit:

Skupina A - 107 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60   35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 03:03:06,67 00:00:20,07 35,06 110
3. 5 3. A Somr Michael LAWI - Author Team 03:13:34,85 00:10:48,25 33,16 105
4. 38 4. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 03:13:54,36 00:11:07,76 33,11 101
5. 7 5. A Slaboch David Stark Cycling Team 03:20:03,15 00:17:16,55 32,09 98
13 6. A Andrejs Marek CFC Kladno 00:00:00,00  
15 7. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:00:00,00  
44 8. A Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:00:00,00  
11 9. A Dohnálek Erik Dexter Cycling 00:00:00,00  
95 10. A Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 00:00:00,00  

Skupina B - 107 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 19 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:59:28,41   35,77 120
2. 27 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 03:10:55,27 00:11:26,86 33,63 110
3. 42 3. B Masař Jan Stark Cycling Team 03:11:17,76 00:11:49,35 33,56 105
4. 101 4. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 03:11:36,70 00:12:08,29 33,51 101
5. 10 5. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 03:11:56,03 00:12:27,62 33,45 98
6. 4 6. B Procházka Milan Dexter Cycling 03:17:18,08 00:17:49,67 32,54 96
7. 3 7. B Miller Milan Tama Královice 03:18:42,20 00:19:13,79 32,31 95
8. 105 8. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 03:37:27,49 00:37:59,08 29,52 94
9. 97 9. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 03:51:36,54 00:52:08,13 27,72 93
29 10. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:00:00,00  
53 11. B Černý Jan Stark Cycling Team 00:00:00,00  

Skupina C - 66 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 462 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:29:23,38   26,51 120
2. 302 2. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:29:42,77 00:00:19,39 26,45 110
3. 301 3. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:30:12,76 00:00:49,38 26,36 105
4. 465 4. C Mužík Vít LAWI - Author Team 02:31:06,13 00:01:42,75 26,21 101
5. 330 5. C Krátký Pavel SWEEP Cycling 02:38:55,49 00:09:32,11 24,92 98
6. 458 6. C Šindelár Ladislav Tama Královice 02:39:12,46 00:09:49,08 24,87 96
7. 316 7. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:42:01,64 00:12:38,26 24,44 95
8. 306 8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:42:10,78 00:12:47,40 24,42 94
9. 304 9. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:42:22,71 00:12:59,33 24,39 93
10. 461 10. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:47,22 00:13:23,84 24,33 92
11. 311 11. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:47:30,29 00:18:06,91 23,64 91
12. 310 12. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:49:42,97 00:20:19,59 23,33 90
13. 314 13. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:50:38,45 00:21:15,07 23,21 89
14. 340 14. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:56:32,67 00:27:09,29 22,43 88
15. 315 15. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:12:03,10 00:42:39,72 20,62 87
16. 486 16. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 03:13:01,89 00:43:38,51 20,51 86
17. 500 17. C Dener Daniel Žádný tým 03:15:52,11 00:46:28,73 20,22 85
18. 321 18. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:33:38,25 01:04:14,87 18,54 84
19. 370 19. C Škrabal Petr Dexter Cycling 03:50:02,30 01:20:38,92 17,21 83
336 20. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:00:00,00  

Skupina D - 66 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 305 1. D Vejvoda Josef CKKV Praha 02:04:41,00   31,76 120
2. 323 2. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:04:55,16 00:00:14,16 31,70 110
3. 303 3. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:06:55,28 00:02:14,28 31,20 105
4. 364 4. D Dubitzký Pavel PCK Louda 02:10:46,61 00:06:05,61 30,28 101
5. 309 5. D Postler Jiří Dexter Cycling 02:11:05,74 00:06:24,74 30,21 98
6. 307 6. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:11:49,79 00:07:08,79 30,04 96
7. 317 7. D Šejna Karel CKKV Praha 02:13:27,21 00:08:46,21 29,67 95
8. 332 8. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:13:33,12 00:08:52,12 29,65 94
9. 357 9. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:32:12,49 00:27:31,49 26,02 93
10. 322 10. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:39:03,03 00:34:22,03 24,90 92

Skupina EJHŽ - 66 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 347 1. E Kakač Miroslav CSK Markus 01:27:23,76   45,31 120
2. 313 2. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 01:36:06,21 00:08:42,45 41,21 110
3. 450 3. E Brusch Lubomír SWEEP Cycling 01:40:27,85 00:13:04,09 39,42 105
4. 390 4. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 01:40:33,00 00:13:09,24 39,38 101
5. 335 5. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 01:41:09,76 00:13:46,00 39,14 98
6. 318 6. E Pažout Milan Tama Královice 01:44:13,35 00:16:49,59 38,00 96
7. 341 7. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 01:45:06,44 00:17:42,68 37,68 95
8. 319 8. E Krajčík Josef Dexter Cycling 01:46:27,03 00:19:03,27 37,20 94
9. 345 9. Z Bartošová Lenka H.I.C. 01:49:59,22 00:22:35,46 36,00 93

Kontakt na pořadatele závodu: Zdeněk Moravčík - 602222235


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Koš Michal (C) 120 b
  • Doležalová Hana (Ž) 110 b
  • Vohnik Stanislav (D) 110 b
  • Sedláčik Ľubomír (B) 110 b
Celkem bodů 450 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 98 b
Celkem bodů 98 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 120 b
Celkem bodů 120 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 105 b
  • Rydval Michal (C) 105 b
  • Soušek Karel (B) 101 b
  • Fucik Josef (E) 98 b
Celkem bodů 409 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 120 b
  • Šejna Karel (D) 95 b
  • Okruhlica Petr (C) 87 b
Celkem bodů 302 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (E) 120 b
Celkem bodů 120 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Šklíba Martin (C) 86 b
Celkem bodů 86 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 94 b
Celkem bodů 94 b

Dexter Cycling

  • Thuma Miroslav (A) 101 b
  • Postler Jiří (D) 98 b
  • Procházka Milan (B) 96 b
  • Tácha Petr (D) 96 b
Celkem bodů 391 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (Ž) 93 b
  • Bartoš Tomáš (C) 88 b
Celkem bodů 181 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 120 b
  • Janoušek Libor (C) 110 b
  • Somr Michael (A) 105 b
  • Mužík Vít (C) 101 b
Celkem bodů 436 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 101 b
Celkem bodů 101 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (C) 84 b
Celkem bodů 84 b

Stark Cycling Team

  • Masař Jan (B) 105 b
  • Zadáková Klára (Ž) 101 b
  • Slaboch David (A) 98 b
Celkem bodů 304 b

SWEEP Cycling

  • Brusch Lubomír (E) 105 b
  • Krátký Pavel (C) 98 b
Celkem bodů 203 b

Tama Královice

  • Šindelár Ladislav (C) 96 b
  • Pažout Milan (E) 96 b
  • Miller Milan (B) 95 b
Celkem bodů 287 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 89 b
Celkem bodů 89 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.