Závody a výsledky / 2016 / Silnice / Výsledky

30.07.2016 - Mistrovství SAC ČR - časovka jednotlivců - Bystré u Poličky

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 18 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 19 1. 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 00:24:23,20   44,29 120
2. 29 2. 2. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 00:24:32,95 00:00:09,75 43,99 110
3. 38 1. 1. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 00:24:47,79 00:00:24,59 43,55 105
4. 12 2. 2. A Tvrz Lukáš FOR BIKES cycling team 00:24:59,47 00:00:36,27 43,22 101
5. 484 1. 1. C Čapek Petr SWEEP Cycling 00:25:04,18 00:00:40,98 43,08 120
6. 5 3. 3. A Somr Michael LAWI - Author Team 00:25:06,01 00:00:42,81 43,03 98
7. 301 2. 2. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:25:14,29 00:00:51,09 42,79 110
8. 44 4. 4. A Sobek Ondřej Stark Cycling Team 00:25:54,99 00:01:31,79 41,67 96
9. 465 3. 3. C Mužík Vít LAWI - Author Team 00:25:56,40 00:01:33,20 41,63 105
10. 2 5. 5. A Novák Vít CFC Kladno 00:25:57,33 00:01:34,13 41,61 95
11. 336 4. 4. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:25:57,53 00:01:34,33 41,60 101
12. 104 6. 6. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:13,22 00:01:50,02 41,19 94
13. 303 1. 1. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:26:16,03 00:01:52,83 41,12 98
14. 10 3. 3. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:26:22,94 00:01:59,74 40,94 93
15. 101 4. 4. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 00:26:28,16 00:02:04,96 40,80 92
16. 495 1. 1. J Tvrz Matěj Team Dukla Praha 00:26:37,41 00:02:14,21 40,57 96
17. 4 5. 5. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:26:41,17 00:02:17,97 40,47 91
18. 111 6. 6. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:26:43,14 00:02:19,94 40,42 90
19. 329 5. 5. C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:01,16 00:02:37,96 39,97 95
20. 3 7. 7. B Miller Milan Tama Královice 00:27:08,85 00:02:45,65 39,78 89
21. 304 6. 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:27:11,79 00:02:48,59 39,71 94
22. 458 7. 7. C Šindelár Ladislav Tama Královice 00:27:17,25 00:02:54,05 39,58 93
23. 314 8. 8. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:27:20,42 00:02:57,22 39,50 92
24. 323 2. 2. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:24,84 00:03:01,64 39,40 91
25. 309 3. 3. D Postler Jiří Dexter Cycling 00:27:29,66 00:03:06,46 39,28 90
26. 382 2. 1. E Kubín Igor CSK Markus 00:27:31,58 00:03:08,38 39,24 89
27. 461 9. 9. C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:35,38 00:03:12,18 39,15 88
28. 14 8. 8. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:43,13 00:03:19,93 38,96 88
29. 20 9. 9. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:51,41 00:03:28,21 38,77 87
30. 332 4. 4. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:27:57,28 00:03:34,08 38,63 87
31. 307 5. 5. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:28:00,74 00:03:37,54 38,55 86
32. 306 10. 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:28:04,84 00:03:41,64 38,46 85
33. 105 10. 10. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:06,55 00:03:43,35 38,42 86
34. 13 7. 7. A Andrejs Marek CFC Kladno 00:28:20,22 00:03:57,02 38,11 85
35. 7 8. 8. A Slaboch David Stark Cycling Team 00:28:29,21 00:04:06,01 37,91 84
36. 311 11. 11. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 00:28:37,26 00:04:14,06 37,73 84
37. 310 12. 12. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:28:41,38 00:04:18,18 37,64 83
38. 450 3. 2. E Brusch Lubomír SWEEP Cycling 00:28:48,68 00:04:25,48 37,49 82
39. 97 11. 11. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:28:52,29 00:04:29,09 37,41 83
40. 313 4. 1. Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:53,19 00:04:29,99 37,39 81
41. 334 6. 6. D Bílek Miroslav CSK Markus 00:28:53,31 00:04:30,11 37,39 80
42. 11 9. 9. A Dohnálek Erik Dexter Cycling 00:28:55,84 00:04:32,64 37,33 82
43. 316 13. 13. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:29:02,11 00:04:38,91 37,20 79
44. 110 12. 12. B Beňa Michal Žádný tým 00:29:08,43 00:04:45,23 37,06 81
45. 15 10. 10. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:29:09,42 00:04:46,22 37,04 80
46. 74 13. 13. B Kot Jozef Dexter Cycling 00:29:10,05 00:04:46,85 37,03 79
47. 486 14. 14. C Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 00:29:32,59 00:05:09,39 36,56 78
48. 317 7. 7. D Šejna Karel CKKV Praha 00:29:37,33 00:05:14,13 36,46 77
49. 390 5. 2. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 00:29:50,79 00:05:27,59 36,19 76
50. 357 8. 8. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:30:03,98 00:05:40,78 35,92 75
51. 318 6. 3. E Pažout Milan Tama Královice 00:30:35,27 00:06:12,07 35,31 74
52. 340 15. 15. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:30:36,63 00:06:13,43 35,28 73
53. 319 7. 4. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:30:37,64 00:06:14,44 35,26 72
54. 315 16. 16. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:30:44,73 00:06:21,53 35,13 71
55. 132 14. 14. B Berger Tomáš Žádný tým 00:30:58,45 00:06:35,25 34,87 78
56. 345 8. 3. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:31:23,79 00:07:00,59 34,40 70
57. 341 9. 4. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:31:27,81 00:07:04,61 34,33 69
58. 335 10. 5. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 00:31:35,08 00:07:11,88 34,19 68
59. 322 9. 9. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:31:54,77 00:07:31,57 33,84 67
60. 321 17. 17. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:33:06,93 00:08:43,73 32,61 66
61. 370 18. 18. C Škrabal Petr Dexter Cycling 00:33:51,80 00:09:28,60 31,89 65
62. 326 10. 10. D Houška Jan Humusoft 00:34:00,56 00:09:37,36 31,76 64
63. 418 11. 11. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:34:55,88 00:10:32,68 30,92 63
64. 399 11. 5. Z Houšková Helena Humusoft 00:39:26,85 00:15:03,65 27,38 62
462 19. 19. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
27 15. 15. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Zdeněk Moravčík - 602222235


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Walsh James (C) 95 b
  • Schuran Michal (A) 94 b
  • Vohnik Stanislav (D) 91 b
  • Candra Václav (C) 88 b
Celkem bodů 368 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (B) 93 b
Celkem bodů 93 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 95 b
  • Andrejs Marek (A) 85 b
Celkem bodů 180 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 110 b
  • Prager Karel (D) 98 b
  • Soušek Karel (B) 92 b
  • Vaněček Karel (B) 90 b
Celkem bodů 390 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 77 b
  • Okruhlica Petr (C) 71 b
  • Tutsch Jiří (D) 63 b
Celkem bodů 211 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 89 b
  • Bílek Miroslav (D) 80 b
Celkem bodů 169 b

CYKLOKROS MILOVICE

  • Šklíba Martin (C) 78 b
Celkem bodů 78 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 87 b
Celkem bodů 87 b

Dexter Cycling

  • Thuma Miroslav (A) 105 b
  • Rendl Jaroslav (C) 94 b
  • Procházka Milan (B) 91 b
  • Postler Jiří (D) 90 b
Celkem bodů 380 b

FOR BIKES cycling team

  • Tvrz Lukáš (A) 101 b
Celkem bodů 101 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 73 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 70 b
Celkem bodů 143 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 64 b
  • Houšková Helena (Ž) 62 b
Celkem bodů 126 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 120 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 110 b
  • Mužík Vít (C) 105 b
  • Somr Michael (A) 98 b
Celkem bodů 433 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 83 b
Celkem bodů 83 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 80 b
  • Vild Václav (C) 66 b
Celkem bodů 146 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 101 b
  • Sobek Ondřej (A) 96 b
  • Slaboch David (A) 84 b
  • Zadáková Klára (Ž) 76 b
Celkem bodů 357 b

SWEEP Cycling

  • Čapek Petr (C) 120 b
  • Brusch Lubomír (E) 82 b
Celkem bodů 202 b

Tama Královice

  • Šindelár Ladislav (C) 93 b
  • Miller Milan (B) 89 b
  • Pažout Milan (E) 74 b
Celkem bodů 256 b

Team Dukla Praha

  • Tvrz Matěj (J) 96 b
Celkem bodů 96 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 88 b
  • Mašek Petr (B) 87 b
Celkem bodů 175 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 92 b
Celkem bodů 92 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.