Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

22.10.2016 - XC maratón Jesenický surovec - Jesenice

Zobrazit:

Skupina Muži - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1121   P1 Šorm Jiří Whirlpool Author 02:03:24,00   24,31
2. 1102   P1 Fabišovský Ladislav SWEPP cycling 02:03:38,00 00:00:14,00 24,27
3. 1104   P1 Šroll Marek Stratos Auto 02:12:50,00 00:09:26,00 22,58
4. 1120   P1 Bouška Vladimír AXON SPORT TEAM 02:15:01,00 00:11:37,00 22,22
5. 1079   P1 Hanyk Milan BMC CZ Racing team 02:18:10,00 00:14:46,00 21,71
6. 1062   P1 Kindl Lukáš Dexter Cycling 02:22:14,00 00:18:50,00 21,09
7. 1008   P1 Černý Josef MTB Nežichov 02:24:40,00 00:21:16,00 20,74
8. 1015   P1 Baslík Radek 02:28:59,00 00:25:35,00 20,14
9. 1046   P1 Dvořák Miroslav DravecBikeRacingTeam 02:30:19,00 00:26:55,00 19,96
10. 58 1. Muži Zimmel Václav Dexter Cycling 02:38:34,00 00:35:10,00 18,92 35
11. 1024   P1 Vejvar Lukáš Hasiči Kladno 02:41:25,00 00:38:01,00 18,59
12. 1060   P1 Němeček Aleš 02:42:44,00 00:39:20,00 18,44
13. 1103   P1 Ruttner Jiří 02:43:48,00 00:40:24,00 18,32
14. 1117   P1 Klofanda Martin Rasec Allivictus 02:44:53,00 00:41:29,00 18,19
15. 1056   P1 Frák Tomáš DravecBikeRacingTeam 02:48:25,00 00:45:01,00 17,81
16. 1122   P1 Černý Jaroslav Cyklopro Hobby Team 02:49:19,00 00:45:55,00 17,72
17. 1066   P1 Volmuth Vladimir Hasiči Most 02:51:44,00 00:48:20,00 17,47
18. 1074   P1 Fišer Jaroslav Rynholec 02:53:27,00 00:50:03,00 17,30
19. 1041   P1 Krejčík Jan Cykloklub skupiny KB 02:56:39,00 00:53:15,00 16,98
20. 1037   P1 Sladký Rostislav 02:57:40,00 00:54:16,00 16,89
21. 1124   P1 Felcman Michal Velo Vít Sport 02:58:13,00 00:54:49,00 16,83
22. 1092   P1 Nitka Jaroslav 02:58:25,00 00:55:01,00 16,81
23. 1022   P1 Hraňo Pavel DeWalt MTB team 03:04:25,00 01:01:01,00 16,27
24. 1030   P1 Kratochvíl Jan ELEVEN MERCEDES MITAS 03:05:01,00 01:01:37,00 16,21
25. 1107   P1 Tlustý Martin Mšecké Žehvovice 03:08:34,00 01:05:10,00 15,91
26. 1028   P1 Kasal Petr 03:09:49,00 01:06:25,00 15,80
27. 1023   P1 Dohnal Martin NCH 03:13:29,00 01:10:05,00 15,51
28. 1026   P1 Trejbal Zdeněk Old school boys 03:14:30,00 01:11:06,00 15,42
29. 1111   P1 Vítek Lubor 03:24:06,00 01:20:42,00 14,70
30. 1091   P1 Kasal Václav 03:52:29,00 01:49:05,00 12,90

Skupina Ženy - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 497 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 02:47:36,00   17,90 15
2. 1034   P2 Pejšová Kristýna superior mtb team 02:55:11,00 00:07:35,00 17,12
3. 1110   P2 Skrbková Iva 02:59:03,00 00:11:27,00 16,76
4. 467 2. Ženy Fílová Veronika Sunset Slaný 03:08:39,00 00:21:03,00 15,90 12
5. 1083   P2 Jiráňová Irena OK Rakovník 03:18:28,00 00:30:52,00 15,12
6. 1050   P2 Lovětínská Silva 03:30:54,00 00:43:18,00 14,22

Skupina Junioři - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1209   P3 Vopat Milan CK Loko Rakovník 01:13:14,00   20,48
2. 1237   P3 Voltr Martin DUKLA PRAHA 01:13:37,00 00:00:23,00 20,38
3. 1223   P3 Strouhal Tomáš ELEVEN MERCEDES MITAS 01:13:42,00 00:00:28,00 20,35
4. 398 1. Junioři Souček Petr BIKEMARAST 01:16:40,00 00:03:26,00 19,57 15
5. 1273   P3 Follprecht Petr 01:17:21,00 00:04:07,00 19,39
6. 1263   P3 Kluch Luboš 01:21:41,00 00:08:27,00 18,36
7. 1300   P3 Kolakovský Robin Rockmachine Cyklomax 01:28:32,00 00:15:18,00 16,94
8. 1274   P3 Follprecht Tomáš 01:30:54,00 00:17:40,00 16,50
9. 1249   P3 Hovorka Dan PANDA TEAM 01:50:33,00 00:37:19,00 13,57
10. 1225   P3 Malik David 01:50:54,00 00:37:40,00 13,53

Skupina Veteráni - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1004   P4 Vopat Milan 02:18:26,00   21,67
2. 1101   P4 Kos Luboš Středečníci Ostrov 02:19:45,00 00:01:19,00 21,47
3. 501 1. Veteráni Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:24:40,00 00:06:14,00 20,74 35
4. 1098   P4 Michal Tůma KRAKEN TEAM Dobříš 02:30:41,00 00:12:15,00 19,91
5. 1118   P4 Pavlíček Richard CK LOKO Rakovník 02:32:27,00 00:14:01,00 19,68
6. 307 2. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 02:33:53,00 00:15:27,00 19,50 32
7. 395 3. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 02:35:48,00 00:17:22,00 19,26 29
8. 1080   P4 Šulc David Třebusice 02:36:30,00 00:18:04,00 19,17
9. 1042   P4 Kotlík Jiří CK Loko Rakovník 02:38:22,00 00:19:56,00 18,94
10. 1084   P4 Bílý Milan OK Rakovník 02:39:00,00 00:20:34,00 18,87
11. 1001   P4 Mour Michal RAK Team Rakovník 02:45:57,00 00:27:31,00 18,08
12. 1096   P4 Popelka Tomáš 02:48:49,00 00:30:23,00 17,77
13. 1012   P4 Jacák Roman Drahotín 02:49:05,00 00:30:39,00 17,74
14. 1051   P4 Joukl Přemysl Slušnej voddíl 02:51:13,00 00:32:47,00 17,52
15. 333 4. Veteráni Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:51:15,00 00:32:49,00 17,52 27
16. 1063   P4 Svoboda Radek 02:51:20,00 00:32:54,00 17,51
17. 1020   P4 Kubovič Jiří Ferdinand 02:51:56,00 00:33:30,00 17,45
18. 1009   P4 Beneš Radek ViR 02:52:42,00 00:34:16,00 17,37
19. 1058   P4 Novák Václav Oceloví Letci ATOMBIKE 02:53:24,00 00:34:58,00 17,30
20. 1010   P4 Kováč Rastislav Cykloklub skupiny KB 02:54:21,00 00:35:55,00 17,21
21. 1106   P4 Hosák Milan RAJEC Allivictus 02:56:01,00 00:37:35,00 17,04
22. 1044   P4 Rác Roman 02:56:28,00 00:38:02,00 17,00
23. 1073   P4 Linc Pavel Oceloví letci 03:00:31,00 00:42:05,00 16,62
24. 406 5. Veteráni Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA 03:00:35,00 00:42:09,00 16,61 26
25. 1095   P4 Prchlík Jindřich 03:02:23,00 00:43:57,00 16,45
26. 1048   P4 Novák Jindřich originalky.cz 03:08:20,00 00:49:54,00 15,93
27. 1105   P4 Bureš Jaroslav 03:09:01,00 00:50:35,00 15,87
28. 1052   P4 Laibl Vladimír Yaroo Sukorady 03:09:33,00 00:51:07,00 15,83
29. 1126   P4 Franěk Miroslav 03:11:42,00 00:53:16,00 15,65
30. 1097   P4 Klingr Květoslav 03:12:17,00 00:53:51,00 15,60
31. 1078   P4 Hamák Libor MTB Jekon 03:12:42,00 00:54:16,00 15,57
32. 1114   P4 Hovorka Alan PANDA TEAM 03:13:08,00 00:54:42,00 15,53
33. 1017   P4 Kroupa Milan Ferdinand 03:13:30,00 00:55:04,00 15,50
34. 1115   P4 Urban David ARCADIS 03:14:30,00 00:56:04,00 15,42
35. 1019   P4 Černý Jan 03:17:38,00 00:59:12,00 15,18
36. 1049   P4 Pondělíček Martin 03:18:03,00 00:59:37,00 15,15
37. 1021   P4 Dušek Ladislav ještěři 03:29:59,00 01:11:33,00 14,29
38. 1055   P4 Slánička Jan Bike team Lány 03:30:34,00 01:12:08,00 14,25
39. 1006   P4 Střelec Vladimír 03:33:16,00 01:14:50,00 14,07
40. 1031   P4 Pavel Miroslav 03:33:29,00 01:15:03,00 14,05
41. 1112   P4 Maissner Jaroslav 03:35:51,00 01:17:25,00 13,90
42. 1071   P4 Mikeš Zdeněk KL sport Most 03:36:45,00 01:18:19,00 13,84
43. 1029   P4 Drengubák josef SKP Most 03:43:31,00 01:25:05,00 13,42
44. 1027   P4 Kasal Petr 04:41:12,00 02:22:46,00 10,67

Kontakt na pořadatele závodu: Milan Sunkovský - 606648181

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.