Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

28.09.2016 - XC MTB Ekor Cup, mistrovství horských kol UAC - Kralupy nad Vltavou

Zobrazit:

Skupina Muži - 36 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1016   P1 Mader Daniel Ski a Bike Centrum Radotín 01:15:40,00   28,55
2. 1043   P1 Tatíček Petr Erste Premier Petr Čech 01:16:49,00 00:01:09,00 28,12
3. 1069   P1 Hanyk Milan BMC CZ Racing team 01:18:10,00 00:02:30,00 27,63
4. 1070   P1 Plesník Michal Agrofert 01:18:49,00 00:03:09,00 27,41
5. 1039   P1 Hofman Lukáš Ski a Bike Centrum Radotín 01:18:52,00 00:03:12,00 27,39
6. 1031   P1 Svoboda Jiří Kbely Cycling Team 01:19:08,00 00:03:28,00 27,30
7. 1047   P1 Spilka Tomáš Red Frog 01:20:29,00 00:04:49,00 26,84
8. 1044   P1 Nosek Pavel BMC CZ Racing team 01:20:42,00 00:05:02,00 26,77
9. 42 1. Muži Masař Jan Stark Cycling Team 01:23:24,00 00:07:44,00 25,90 45
10. 1059   P1 Kindl Lukáš Dexter Cycling 01:24:34,00 00:08:54,00 25,54
11. 1072   P1 Pech Martin BTK EURO BIKE Praha 01:24:52,00 00:09:12,00 25,45
12. 1053   P1 Jedlička Luboš Auto Karlov 01:25:33,00 00:09:53,00 25,25
13. 1063   P1 Batsch Tomáš Transbrody 01:27:14,00 00:11:34,00 24,76
14. 1013   P1 Šuser Václav BTK EURO BIKE Praha 01:28:39,00 00:12:59,00 24,37
15. 1009   P1 Klasna Michal Kladno 01:35:30,00 00:19:50,00 22,62
16. 58 2. Muži Zimmel Václav Dexter Cycling 01:36:42,00 00:21:02,00 22,34 42
17. 128 3. Muži Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 01:17:16,00 00:01:36,00 27,96 39
18. 1025   P1 Podzemský Marek 01:44:00,00 00:28:20,00 20,77
19. 1041   P1 Válek Jindřich Kralupy 01:19:14,00 00:03:34,00 27,26
113   Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 27 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 497 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 01:15:35,00   21,43 18
2. 1005   P2 Procházková Michaela Lawi Author Cycling Team 01:15:57,00 00:00:22,00 21,33
3. 1021   P2 Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 01:19:06,00 00:03:31,00 20,48
4. 1058   P2 Skrbková Ivana 01:20:10,00 00:04:35,00 20,21
5. 467 2. Ženy Fílová Veronika Sunset Slaný 01:23:59,00 00:08:24,00 19,29 15
6. 457 3. Ženy Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 01:26:56,00 00:11:21,00 18,63 12
7. 1020   P2 Matoušková Markéta BTK EURO BIKE Praha 01:06:47,00 -1:51:12,00 24,26
8. 1040   P2 Pfeiferová Zuzana BTK EURO BIKE Praha 01:20:22,00 00:04:47,00 20,16
9. 1010   P2 Kleisnerová Markéta Černí koně 01:25:06,00 00:09:31,00 19,04

Skupina Junioři - 36 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1034   P3 Vopat Milan CK LOKO Rakovník 01:24:36,00   25,53
2. 1052   P3 Holub Jan Symbio+ Canondale 01:26:14,00 00:01:38,00 25,05
3. 495 1. Junioři Tvrz Matěj Team Dukla Praha 01:31:51,00 00:07:15,00 23,52 18
4. 1061   P3 Kdýr Matěj BSK Racing 01:35:21,00 00:10:45,00 22,65
5. 489 2. Junioři Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 01:35:35,00 00:10:59,00 22,60 15
6. 1029   P3 Švejdík Marcel Dolany 01:20:32,00 -1:55:56,00 26,82

Skupina Veteráni - 36 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1045   P4 Jiránek Tomáš Lawi 01:22:24,00   26,21
2. 1035   P4 Vopat Milan Rakovník 01:27:46,00 00:05:22,00 24,61
3. 501 1. Veteráni Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:28:45,00 00:06:21,00 24,34 45
4. 1006   P4 Hora Zdeněk Lounky 01:29:10,00 00:06:46,00 24,22
5. 463 2. Veteráni Kučera Jan KC Slavia Praha 01:29:26,00 00:07:02,00 24,15 42
6. 1042   P4 Kučera Roman All training.cz 01:31:10,00 00:08:46,00 23,69
7. 1062   P4 Dvořák Otakar Transbrody 01:31:15,00 00:08:51,00 23,67
8. 452 3. Veteráni Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 01:31:37,00 00:09:13,00 23,58 39
9. 1071   P4 Veis Zdeněk Eleven Mercedes Mitas 01:32:03,00 00:09:39,00 23,47
10. 307 4. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 01:32:22,00 00:09:58,00 23,39 37
11. 1060   P4 Kdýr Petr BSK Racing 01:34:50,00 00:12:26,00 22,78
12. 395 5. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:34:55,00 00:12:31,00 22,76 36
13. 1036   P4 Zdeněk Richard Kbely Cycling Team 01:35:34,00 00:13:10,00 22,60
14. 305 6. Veteráni Vejvoda Josef CKKV Praha 01:35:57,00 00:13:33,00 22,51 35
15. 1065   P4 Kadleček František Symbio+ Cannondale 01:36:23,00 00:13:59,00 22,41
16. 420 7. Veteráni Navrátil Tomáš KPC Praha 01:38:32,00 00:16:08,00 21,92 34
17. 1008   P4 Jareš Josef SK Polar 01:16:03,00 -1:53:39,00 28,40
18. 1049   P4 Venkrbec Tomáš Dexter Cycling 01:16:29,00 -1:54:05,00 28,24
19. 366 8. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 01:17:14,00 -1:54:50,00 27,97 33
20. 1073   P4 Kratina Ladislav VETAS Kralupy 01:17:35,00 -1:55:11,00 27,84
21. 1037   P4 Brush Lubomír Sweep Cycling 01:18:20,00 -1:55:56,00 27,57
22. 1066   P4 Svoboda Radek 01:18:38,00 -1:56:14,00 27,47
23. 1056   P4 Kolenáč Kamil BSK Racing 01:19:10,00 -1:56:46,00 27,28
24. 1048   P4 Elbadri Abdalla Ali 01:20:15,00 -1:57:51,00 26,92
25. 1055   P4 Jangl Karel 01:21:37,00 -1:59:13,00 26,47
26. 1068   P4 Stádník Marek Dexter Cycling 01:21:51,00 -1:59:27,00 26,39
27. 1023   P4 Petříček Michal Chvatěruby 01:22:31,00 00:00:07,00 26,18
28. 1046   P4 Kubovič Jiří Praha 01:23:19,00 00:00:55,00 25,93
29. 370 9. Veteráni Škrabal Petr Dexter Cycling 01:34:53,00 00:12:29,00 22,76 32

Kontakt na pořadatele závodu: Martin Ekl - 608218217

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.