Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

18.09.2016 - MTB XC - Úholičky

Zobrazit:

Skupina Muži - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1012   P1 Marek Řoll STRATOS AUTO 01:15:01,98   19,99
2. 1004   P1 Martin Čížek BSK racing 01:16:04,10 00:01:02,12 19,72
3. 1018   P1 Tomáš Transbrody 01:18:34,95 00:03:32,97 19,09
4. 1007   P1 Radek Westfal 01:24:09,05 00:09:07,07 17,83
5. 1020   P1 Šimon Cipro Běhejsepsem.cz 01:29:38,66 00:14:36,68 16,73
6. 1008   P1 Tomáš Chotěbor 01:31:33,99 00:16:32,01 16,38
7. 58 1. Muži Zimmel Václav Dexter Cycling 01:31:40,26 00:16:38,28 16,36 35
8. 1029   P1 Pavel Nič Sokol Veltěž 01:34:34,23 00:19:32,25 15,86
9. 119 2. Muži Kala Jiří CK Příbram Fany Gastro Servis 01:36:25,21 00:21:23,23 15,56 32
10. 1010   P1 Karel Hendrych Medvědi Roztoky 01:43:01,67 00:27:59,69 14,56
11. 1016   P1 Martin Vodička 01:47:14,54 00:32:12,56 13,99
12. 1025   P1 Michal Plešner MPPLAST 01:49:04,67 00:34:02,69 13,75
13. 1023   P1 Petr Pikal 01:59:32,58 00:44:30,60 12,55
14. 1019   P1 Martin Macinka 02:05:18,91 00:50:16,93 11,97
1021   P1 Luboš Jedlička AUTOKARLOV 00:00:00,00  
1022   P1 Petr Šimonek Praha 5 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1075   P2 Natalie Tůmová Rajec Allivictus 00:50:47,82   17,72
2. 497 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:52:16,73 00:01:28,91 17,22 15
3. 467 2. Ženy Fílová Veronika Sunset Slaný 00:52:36,04 00:01:48,22 17,11 12
4. 1072   P2 Martina Dvořáková Úholičky 01:50:48,65 01:00:00,83 8,12

Skupina Veteráni - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1015   P4 Radek Tůma Rajec Allivictus 01:19:23,22   18,89
2. 501 1. Veteráni Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:25:37,41 00:06:14,19 17,52 35
3. 395 2. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:27:10,00 00:07:46,78 17,21 32
4. 1017   P4 Petr Laňka BSK racing 01:30:27,13 00:11:03,91 16,58
5. 1028   P4 Roman Hynek Sokol Veltěž 01:32:00,29 00:12:37,07 16,30
6. 366 3. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 01:32:50,24 00:13:27,02 16,16 29
7. 460 4. Veteráni Skála Radim Sokol Veltěž 01:34:20,94 00:14:57,72 15,90 27
8. 1011   P4 Vojtech Valla 9395bikes 01:34:27,53 00:15:04,31 15,88
9. 1070   P4 Miras Hojný samolepkyprokolo.cz 01:57:38,69 00:38:15,47 12,75
10. 1002   P4 Marek Smolík Úholičky Hasiči 02:15:05,35 00:55:42,13 11,10
1005   P4 Stephen Bird 00:00:00,00  
1009   P4 Ian Wood MEDEQ CZ 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Jiří Pfeifer - 603467646

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.