Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

31.07.2016 - MTB Berounská desítka

Zobrazit:

Skupina Muži - 30 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 113 1. Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 01:17:42,00   23,17 35
2. 1053   P1 Spilka Tomáš REDFROG 01:22:02,00 00:04:20,00 21,94
3. 1040   P1 Janda David SK Kola Víšek 01:24:41,00 00:06:59,00 21,26
4. 1030   P1 Kubík Lukáš CK Sport Beran Chrást 01:26:11,00 00:08:29,00 20,89
5. 1045   P1 Šulc Richard Třebusice 01:34:09,00 00:16:27,00 19,12
6. 1043   P1 Hudeček Jan VK Blesk 01:35:22,00 00:17:40,00 18,87
7. 1065   P1 Čermák Tomáš 01:36:10,00 00:18:28,00 18,72
8. 1012   P1 Kereszteny Martin 01:41:13,00 00:23:31,00 17,78
9. 1024   P1 Petržílka Radek 01:44:39,00 00:26:57,00 17,20
10. 1016   P1 Hnilička Václav 01:47:41,00 00:29:59,00 16,72
11. 1042   P1 Vycudilík Petr 01:47:59,00 00:30:17,00 16,67
12. 1037   P1 nič pavel Sokol Veltež 01:48:17,00 00:30:35,00 16,62
13. 1023   P1 Ulrych Vladislav 01:50:43,00 00:33:01,00 16,26
14. 1057   P1 Veselý Petr 02:00:12,00 00:42:30,00 14,98
15. 1064   P1 Vodička Jiří 02:00:28,00 00:42:46,00 14,94
16. 1022   P1 Truksa Ivan 02:08:25,00 00:50:43,00 14,02
17. 1026   P1 Bělohlávek Karel TJ Sparta Podluhy 02:27:24,00 01:09:42,00 12,21
18. 1018   P1 Pulec Lukáš 02:31:46,00 01:14:04,00 11,86
19. 1017   P1 Mareček Roman 02:33:52,00 01:16:10,00 11,70

Skupina Ženy - 30 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1078   P2 Urbanová Martina RAMALA Rakovník 01:38:41,00   18,24
2. 362 1. Ženy Kottová Petra Author Sedláček Příbram 01:45:08,00 00:06:27,00 17,12 15
3. 497 2. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 01:50:55,00 00:12:14,00 16,23 12
4. 1074   P2 Müllerová Lucie 02:01:04,00 00:22:23,00 14,87
5. 1041   P2 Popelková Daniela BikeGallery 02:07:55,00 00:29:14,00 14,07
6. 1077   P2 Mrštíková Zuzana More Than Bikers 02:19:24,00 00:40:43,00 12,91

Skupina Veteráni - 30 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1046   P4 Jiřena Pavel BeManiaxMadbike 01:22:04,00   21,93
2. 1008   P4 Šulc David Třebusice 01:34:40,00 00:12:36,00 19,01
3. 1079   P4 Bodó Ladislav RAMALA 01:35:04,00 00:13:00,00 18,93
4. 395 1. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:37:36,00 00:15:32,00 18,44 35
5. 397 2. Veteráni Slavík Josef CFC Kladno 01:47:15,00 00:25:11,00 16,78 32
6. 366 3. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 01:49:07,00 00:27:03,00 16,50 29
7. 1027   P4 Jangl Karel 01:50:43,00 00:28:39,00 16,26
8. 1071   P4 Koupa David Morrthan Bikers 02:20:11,00 00:58:07,00 12,84

Kontakt na pořadatele závodu: Petr Šírer - 603472609

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.