Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

24.07.2016 - XC maratón Rakovnické cyklování - Rakovník

Zobrazit:

Skupina Muži - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1103   P1 Marvan Vojta Hnízdil team 01:51:50,00   26,83
2. 1085   P1 Pech Martin PRIMA - KOLO.CZ 01:53:30,00 00:01:40,00 26,43
3. 1091   P1 Bradáč Vojtěch Toi Toi CK SLANÝ 01:55:49,00 00:03:59,00 25,90
4. 1056   P1 Janda David SK Kola Víšek 01:56:25,00 00:04:35,00 25,77
5. 1098   P1 Houdek Vladimír 2V BIKERS 01:59:10,00 00:07:20,00 25,17
6. 1117   P1 Auterský Václav RADYNEBIKE.CZ 02:00:02,00 00:08:12,00 24,99
7. 1097   P1 Ouda Matěj Lékárna Plasy 02:00:11,00 00:08:21,00 24,96
8. 1061   P1 Houdek Milan 2V Bikers Blovice 02:03:28,00 00:11:38,00 24,30
9. 1086   P1 Jarouš Martin CALABRONE 02:04:42,00 00:12:52,00 24,06
10. 1027   P1 Baslík Radek 02:04:43,00 00:12:53,00 24,05
11. 1074   P1 Roubík Lukáš 02:05:09,00 00:13:19,00 23,97
12. 1090   P1 Svítek Jiří KKA 02:05:12,00 00:13:22,00 23,96
13. 1105   P1 Piechaczek Jan 02:06:59,00 00:15:09,00 23,63
14. 1023   P1 Rezek Ivan Athletic Club Bludišťák 02:07:58,00 00:16:08,00 23,44
15. 1087   P1 Cháb Miroslav CALABRONE 02:09:23,00 00:17:33,00 23,19
16. 1036   P1 Hora Luděk MTB-Nýřany 02:11:17,00 00:19:27,00 22,85
17. 1109   P1 Jabůrek Jan Stark Cycling Team 02:11:27,00 00:19:37,00 22,82
18. 1017   P1 Vejvar Lukáš 02:13:55,00 00:22:05,00 22,40
19. 1072   P1 Melč Jan 02:16:51,00 00:25:01,00 21,92
20. 1094   P1 Basař Ondřej BSK RACING 02:17:44,00 00:25:54,00 21,78
21. 1024   P1 Knedlík Michal BIG TIME 02:17:48,00 00:25:58,00 21,77
22. 1050   P1 Růžička Zbyněk Ski Paudera Staré Splavy 02:19:39,00 00:27:49,00 21,48
23. 1013   P1 Zíka Petr Zipro Rakovník 02:20:34,00 00:28:44,00 21,34
24. 1107   P1 Blecha Michal KČT MTB Kralupy 02:21:19,00 00:29:29,00 21,23
25. 1026   P1 Říhánek Jan 2V Bikers 02:21:38,00 00:29:48,00 21,18
26. 1100   P1 Přikryl Michal MORE THAN BIKERS 02:24:16,00 00:32:26,00 20,79
27. 1070   P1 Roubík Tomáš 02:24:38,00 00:32:48,00 20,74
28. 64 1. Muži Vševid Jan CFC Kladno 02:28:15,00 00:36:25,00 20,24 35
29. 1025   P1 Komárek Karel Lazy Pedals 02:37:31,00 00:45:41,00 19,05
30. 1119   P1 Kytka Lukáš 02:37:49,00 00:45:59,00 19,01
31. 1029   P1 Elsnic Miroslav 02:43:34,00 00:51:44,00 18,34
32. 1016   P1 Kirchner Jakub 03:01:07,00 01:09:17,00 16,56
33. 1077   P1 Němec Milan 03:13:12,00 01:21:22,00 15,53
34. 1069   P1 Škranc Jakub 03:17:54,00 01:26:04,00 15,16
35. 1057   P1 Kučera Jakub 03:26:05,00 01:34:15,00 14,56
36. 1060   P1 Osadník Lukáš 03:30:30,00 01:38:40,00 14,25

Skupina Ženy - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1047   P2 Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 02:16:56,00   21,91
2. 1044   P2 Tučková Dagmar Sporticus & Partner Elit 02:21:42,00 00:04:46,00 21,17
3. 497 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 02:25:35,00 00:08:39,00 20,61 15
4. 1046   P2 Matoušková Markéta BTK EURO BIKE Praha 02:28:50,00 00:11:54,00 20,16
5. 1041   P2 Žáčková Jana BSK racing 02:34:40,00 00:17:44,00 19,40
6. 1111   P2 Podaná Jana 02:36:07,00 00:19:11,00 19,22
7. 362 2. Ženy Kottová Petra Author Sedláček Příbram 02:43:21,00 00:26:25,00 18,37 12
8. 1005   P2 Vnuková Jaroslava Dexter BSK racing 03:13:10,00 00:56:14,00 15,53
9. 1048   P2 Matoušková Hana BTK EURO BIKE Praha 03:14:55,00 00:57:59,00 15,39

Skupina Junioři - 30 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 398 1. Junioři Souček Petr BIKEMARAST 01:12:54,00   24,69 15
2. 1237   P3 Šulc Richard 1998 01:16:59,00 00:04:05,00 23,38
3. 1226   P3 Ingriš Marek 1998 01:20:26,00 00:07:32,00 22,38

Skupina Veteráni - 50 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 330 1. Veteráni Krátký Pavel SWEEP Cycling 01:55:52,00   25,89 35
2. 1035   P4 Ingriš Patrik MTB-Nýřany 01:56:55,00 00:01:03,00 25,66
3. 1032   P4 Spáčil Leopold NOVATOP LAPIERRE 01:59:08,00 00:03:16,00 25,18
4. 1104   P4 Přibyl Tomáš Hladová kola 01:59:11,00 00:03:19,00 25,17
5. 501 2. Veteráni Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:01,00 00:04:09,00 25,00 32
6. 1068   P4 Kočárek Zbyněk ELIS team Mariánské Lázně 02:00:05,00 00:04:13,00 24,98
7. 1084   P4 Tůma Radek RAJEC ALLIVICTUS 02:01:12,00 00:05:20,00 24,75
8. 1078   P4 Žákovský Marek HASIČI PRAHA 02:04:13,00 00:08:21,00 24,15
9. 1079   P4 Tyra Jan 02:04:37,00 00:08:45,00 24,07
10. 1040   P4 Pavlíček Richard CK LOKO Rakovník 02:05:12,00 00:09:20,00 23,96
11. 1008   P4 Zvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAM 02:06:03,00 00:10:11,00 23,80
12. 1095   P4 Vrátník Petr 2V BIKERS Blovice 02:09:05,00 00:13:13,00 23,24
13. 1034   P4 Kotlík Jiří CK Loko Rakovník 02:09:05,00 00:13:13,00 23,24
14. 1101   P4 Novák Vladimír 02:11:38,00 00:15:46,00 22,79
15. 1053   P4 Špička Petr CK LOKO Rakovník 02:11:38,00 00:15:46,00 22,79
16. 1071   P4 Roubik Petr 02:16:22,00 00:20:30,00 22,00
17. 366 3. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 02:17:06,00 00:21:14,00 21,88 29
18. 1116   P4 Vitáček Tomáš VIESSMANN 02:17:25,00 00:21:33,00 21,83
19. 1054   P4 Černý Miroslav Ski team Nové Strašecí 02:17:51,00 00:21:59,00 21,76
20. 1038   P4 Šrámek Jaroslav nové strašecí 02:19:06,00 00:23:14,00 21,57
21. 1067   P4 Soukup Jan AC Sparta Praha B 02:19:58,00 00:24:06,00 21,43
22. 1118   P4 Spal Jaroslav ANEXIA 02:25:04,00 00:29:12,00 20,68
23. 1092   P4 Krňoul Vladimír 2V BIKERS 02:25:41,00 00:29:49,00 20,59
24. 1073   P4 Hájek Miroslav 02:26:51,00 00:30:59,00 20,43
25. 1043   P4 Mareš David 02:29:20,00 00:33:28,00 20,09
26. 1082   P4 Černý Jan 02:29:39,00 00:33:47,00 20,05
27. 1102   P4 Koubík Jan CZECH LION cycling team 02:31:10,00 00:35:18,00 19,85
28. 1064   P4 Madeja Libor 02:31:39,00 00:35:47,00 19,78
29. 1093   P4 Fišer Štěpán 02:31:40,00 00:35:48,00 19,78
30. 1014   P4 Taibl Vladimír Velká Dobrá 02:31:40,00 00:35:48,00 19,78
31. 1110   P4 Rýgl Jiří 02:35:06,00 00:39:14,00 19,34
32. 1106   P4 Švec Pavel Kačice 02:36:43,00 00:40:51,00 19,14
33. 395 4. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 02:37:16,00 00:41:24,00 19,08 27
34. 1088   P4 Slavík Josef 02:37:20,00 00:41:28,00 19,07
35. 1010   P4 Bartoš Josef 02:41:53,00 00:46:01,00 18,53
36. 1115   P4 Pilný Luděk ZIRAFABIKETEAM 02:43:10,00 00:47:18,00 18,39
37. 1081   P4 Klos Václav MK KLADNO 02:44:11,00 00:48:19,00 18,27
38. 1030   P4 Souček Radek Žirafa Bike Team 02:44:48,00 00:48:56,00 18,20
39. 1080   P4 Maissner Jaroslav 02:45:41,00 00:49:49,00 18,11
40. 1108   P4 Blecha Josef KČT MTB Kralupy 02:46:55,00 00:51:03,00 17,97
41. 1003   P4 Slavík Otomar Hokok Kladno 02:48:35,00 00:52:43,00 17,80
42. 1002   P4 Hlaváč Petr 02:52:58,00 00:57:06,00 17,34
43. 1018   P4 Turšner Luděk BMA Radnice 02:54:09,00 00:58:17,00 17,23
44. 1012   P4 Horych PAVEL Kladno-Rozdělov 02:54:53,00 00:59:01,00 17,15
45. 1096   P4 Ouda Michal Lékárna Plasy 02:55:00,00 00:59:08,00 17,14
46. 1083   P4 Petránek Michal A.V.S. TEAM K.V. 02:59:03,00 01:03:11,00 16,76
47. 1076   P4 Vostrý Jiří 03:19:40,00 01:23:48,00 15,03
48. 1075   P4 Melč Marek 03:19:40,00 01:23:48,00 15,03
49. 1052   P4 Křikava Jan 03:19:40,00 01:23:48,00 15,03

Kontakt na pořadatele závodu: Milan Sunkovský - 606648181

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.