Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

23.07.2016 - XC Rakovnické cyklování - Rakovník

Zobrazit:

Skupina Muži - 18 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1003   P1 Vrabek Jan Team bike Perštejn 00:56:07,00   19,25
2. 1509   P1 Houdek Vladimir 2V BIKERS 01:00:01,00 00:03:54,00 18,00
3. 1502   P1 Jarouš Martin CALABRONE 01:00:42,00 00:04:35,00 17,79
4. 1006   P1 Oupic Zdeněk Team bike Pernštejn 01:01:18,00 00:05:11,00 17,62
5. 1410   P1 Brnušák František DH Cycling.cz 01:01:49,00 00:05:42,00 17,47
6. 1004   P1 Houdek Milan 2V Bikers Blovice 01:01:54,00 00:05:47,00 17,45
7. 1508   P1 Pance Albert CYKLO STŘELA 01:02:14,00 00:06:07,00 17,35
8. 1001   P1 Šmigelský Lukáš KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:03:31,00 00:07:24,00 17,00
9. 1503   P1 Čapek Martin CYKLO STŘELA 01:03:31,00 00:07:24,00 17,00
10. 1005   P1 Adam Martin BSK racing 01:04:23,00 00:08:16,00 16,77
11. 1009   P1 Suchý David A.V.S. TEAM K.V. 01:05:08,00 00:09:01,00 16,58
12. 1409   P1 Icha Aleš SKP Rakovník 00:56:57,00 00:00:50,00 18,96
13. 1007   P1 Bušek Lukáš CBC Team 00:58:15,00 00:02:08,00 18,54
14. 1510   P1 Časlava Jiri 00:58:44,00 00:02:37,00 18,39
15. 1507   P1 Polan Michal Placatá želvička 01:02:31,00 00:06:24,00 17,28
16. 128 1. Muži Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 01:02:48,00 00:06:41,00 17,20 35
17. 58 2. Muži Zimmel Václav Dexter Cycling 01:06:36,00 00:10:29,00 16,22 32
18. 1505   P1 Jerie Marek 00:57:34,00 00:01:27,00 18,76
19. 1408   P1 Kunst Petr 00:57:55,00 00:01:48,00 18,65
20. 1010   P1 Vambera Michael Buchmeister team 00:47:07,00 -1:51:00,00 22,92
21. 1506   P1 Šubrt Pavel Cyklovrakoviště 00:56:16,00 00:00:09,00 19,19

Skupina Ženy - 10 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1404   P2 Urbanová Martina RAMALA Rakovník 00:37:42,00   15,92
2. 1401   P2 Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 00:39:48,00 00:02:06,00 15,08
3. 362 1. Ženy Kottová Petra Author Sedláček Příbram 00:43:40,00 00:05:58,00 13,74 15
4. 497 2. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:45:31,00 00:07:49,00 13,18 12

Skupina Junioři - 10 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 398 1. Junioři Souček Petr BIKEMARAST 00:35:49,00   16,75 15

Skupina Veteráni - 18 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1202   P4 Kotlík Jiří CK Loko Rakovník 01:00:23,00   17,89
2. 501 1. Veteráni Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:01:36,00 00:01:13,00 17,53 35
3. 1204   P4 Pavlíček Richard CK LOKO Rakovník 01:02:06,00 00:01:43,00 17,39
4. 1205   P4 Vrátník Petr 2V BIKERS 01:03:33,00 00:03:10,00 16,99
5. 1301   P4 Hora Zdeněk 01:04:19,00 00:03:56,00 16,79
6. 1303   P4 Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 01:05:10,00 00:04:47,00 16,57
7. 1306   P4 Vitáček Tomáš VEISSMANN 00:56:26,00 -1:56:03,00 19,14
8. 366 2. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 00:58:31,00 -1:58:08,00 18,46 32
9. 395 3. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 00:59:42,00 -1:59:19,00 18,09 29
10. 1207   P4 Kouba Jaroslav 01:00:14,00 -1:59:51,00 17,93
11. 1305   P4 Lacina Petr HPM Teplice 01:03:04,00 00:02:41,00 17,12
12. 1304   P4 Krňoul Vladimír 01:05:28,00 00:05:05,00 16,50
13. 1206   P4 Kokotek Martin 01:03:26,00 00:03:03,00 17,03

Kontakt na pořadatele závodu: Milan Sunkovský - 606648181

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.