Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

22.05.2016 - XCO Beckov - Klíčany

Zobrazit:

Skupina Muži - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 113 1. Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 01:09:00,94   21,73 35
2. 1096   P1 Tatíček Petr Erste premier Petr Čech 01:09:43,90 00:00:42,96 21,51
3. 1099   P1 Aška Václav Duratec - Weil - HotelTime 01:10:28,11 00:01:27,17 21,29
4. 1087   P1 Svoboda Jiří Kbely cycling team 01:10:49,84 00:01:48,90 21,18
5. 1014   P1 Kejziar Stanislav www.vikingfootwear.cz 01:14:12,16 00:05:11,22 20,21
6. 1093   P1 Kindl Lukáš Dexter cycling 01:14:53,87 00:05:52,93 20,03
7. 42 2. Muži Masař Jan Stark Cycling Team 01:15:51,16 00:06:50,22 19,78 32
8. 1002   P1 Vlachovský Michal BSK racing 01:16:08,01 00:07:07,07 19,70
9. 1012   P1 Bradáč Vojtěch Toi Toi cykloklub Slaný 01:16:37,74 00:07:36,80 19,57
10. 109 3. Muži Boubín Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:17:41,77 00:08:40,83 19,31 29
11. 1008   P1 Vyskočil Pavel CykloVAPE racing team 01:19:53,25 00:10:52,31 18,78
12. 1006   P1 Putala Martin Dexter cycling 01:20:32,22 00:11:31,28 18,62
13. 1015   P1 Šimek Michael MTBCrossCountry.com 01:22:30,79 00:13:29,85 18,18
14. 1091   P1 Pance Albert Cyklo Středa 01:23:35,87 00:14:34,93 17,94
15. 58 4. Muži Zimmel Václav Dexter Cycling 01:28:34,71 00:19:33,77 16,93 27
16. 1009   P1 Šubrt Pavel Lehká dětská kola 01:30:05,81 00:21:04,87 16,65
17. 1090   P1 Šír Václav Ck Úvaly 01:31:39,90 00:22:38,96 16,36
18. 1092   P1 Lukeš Ondřej Cyklo Středa 01:38:31,95 00:29:31,01 15,22
19. 128 5. Muži Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 01:13:13,88 00:04:12,94 20,48 26
20. 1001   P1 Kruliš Michal CYKLO TEAM BAŠŤ 00:37:58,83 -1:28:57,89 39,49
21. 1005   P1 Ulrich Jan CYKLO TEAM BAŠŤ 00:24:09,77 -1:15:08,83 62,08

Skupina Ženy - 17 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1073   P2 Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 00:54:00,57   18,89
2. 1089   P2 Gerrie Jeanette MTBCrossCountry.com 00:55:26,96 00:01:26,39 18,40
3. 1065   P2 Novotná Sokol Veltěž 00:55:54,70 00:01:54,13 18,24
4. 1064   P2 Klímová Natálie Sokol Veltěž 00:59:33,19 00:05:32,62 17,13
5. 457 1. Ženy Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 01:00:46,88 00:06:46,31 16,78 15
6. 1068   P2 Mišoňová Magdalena Sokol Veltěž 01:01:45,75 00:07:45,18 16,51
7. 497 2. Ženy Pojkarová Jitka Žádný tým 01:02:22,86 00:08:22,29 16,35 12
8. 1067   P2 Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 01:05:18,95 00:11:18,38 15,62
9. 1079   P2 Janovská Lenka Expres CZ Merida Team Kolín 01:07:14,05 00:13:13,48 15,17
10. 417 3. Ženy Fialová Michaela CK Slavoj Terezín 01:19:30,54 00:25:29,97 12,83 9
11. 1078   P2 Novotná Novotňáci 01:20:07,58 00:26:07,01 12,73
12. 1061   P2 Hermanová Dana 01:41:57,01 00:47:56,44 10,00
13. 1077   P2 Tichá Silvie SOKOL Veltěž 01:03:34,36 00:09:33,79 16,04
14. 1081   P2 Tichá Simona SOKOL Veltěž 00:41:09,48 -1:47:08,91 24,78

Skupina Junioři - 17 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 398 1. Junioři Souček Petr BIKEMARAST 00:54:30,89   18,71 15
2. 1066   P3 Kdýr Matěj BSK racing 00:54:47,23 00:00:16,34 18,62
3. 1076   P3 Kolakovský Robin Rock Machine - Cyklomax 00:57:15,39 00:02:44,50 17,81
4. 1074   P3 Žemlička Vojtěch Sokol Veltěž 01:01:50,36 00:07:19,47 16,49
5. 1082   P3 Suchý Vojtěch 01:07:44,47 00:13:13,58 15,06
6. 1088   P3 Hošek Adam Sokol Veltěž 01:05:45,85 00:11:14,96 15,51
7. 1011   P3 Král Kryštof Sokol Veltěž 00:58:31,86 00:04:00,97 17,43
8. 1075   P3 Miňovský Prokop Sokol Veltěž 00:59:01,34 00:04:30,45 17,28
9. 1080   P3 Marek Špaček Sokol Veltěž 00:41:00,19 -1:46:29,30 24,88
10. 1084   P3 Roth Richard Sokol Veltěž 00:21:51,39 -1:27:20,50 46,67

Skupina Veteráni - 21 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 462 1. Veteráni Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:59:54,32   21,03 35
2. 330 2. Veteráni Krátký Pavel SWEEP Cycling 01:01:08,25 00:01:13,93 20,61 32
3. 1042   P4 Karkoška Milan Symbio+Cannondale 01:04:07,51 00:04:13,19 19,65
4. 1033   P4 Kučera Jan KC Slavia Praha 01:04:32,67 00:04:38,35 19,52
5. 452 3. Veteráni Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 01:05:38,89 00:05:44,57 19,19 29
6. 1058   P4 Pek Miroslav Peksport spec. 01:06:26,32 00:06:32,00 18,96
7. 1053   P4 Jokeš Jan cyklopohotovost.cz 01:06:56,63 00:07:02,31 18,82
8. 1095   P4 Dvořák Otakar záhořanská klika 01:07:15,47 00:07:21,15 18,73
9. 1100   P4 Stránský Jiří MTBO Kralupy nad Vltavou 01:08:24,31 00:08:29,99 18,42
10. 1086   P4 Hrnčíř Martin 01:08:46,88 00:08:52,56 18,32
11. 1052   P4 Babáček Martin 01:09:10,95 00:09:16,63 18,21
12. 1044   P4 Svoboda Miroslav Kbely cycling team 01:09:32,22 00:09:37,90 18,12
13. 1097   P4 Otáhal Jaroslav 01:10:33,04 00:10:38,72 17,86
14. 450 4. Veteráni Brusch Lubomír SWEEP Cycling 01:10:47,81 00:10:53,49 17,80 27
15. 307 5. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 01:10:49,36 00:10:55,04 17,79 26
16. 1046   P4 Stádník Marek 01:10:49,75 00:10:55,43 17,79
17. 1083   P4 Hynek Roman Sokol Veltěž 01:11:02,17 00:11:07,85 17,74
18. 1045   P4 Miňovský Pavel Sokol Veltěž 01:12:10,38 00:12:16,06 17,46
19. 385 6. Veteráni Novotný Ladislav Kbely cycling team 01:13:28,11 00:13:33,79 17,15 25
20. 1041   P4 Strakatý Martin BSK racing 01:14:55,86 00:15:01,54 16,82
21. 1037   P4 Pechač Tomáš SYMBIO+ Cannondale 01:15:04,04 00:15:09,72 16,78
22. 395 7. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:15:23,95 00:15:29,63 16,71 24
23. 1035   P4 Cuc Petr CYKLO TEAM BAŠŤ 01:17:42,89 00:17:48,57 16,21
24. 1047   P4 Galko Josef Barbora team 01:18:20,34 00:18:26,02 16,08
25. 1051   P4 Novotný Jiří Novotňáci 01:20:50,88 00:20:56,56 15,58
26. 1034   P4 Čížek Roman Cyklo team Bašť 01:21:55,42 00:22:01,10 15,38
27. 1048   P4 Hanzl Jaroslav Kbely Cycling team 01:23:08,80 00:23:14,48 15,15
28. 1059   P4 Jangl Karel 01:23:10,35 00:23:16,03 15,15
29. 1050   P4 Vyhnálek Bohumil Říčany 01:25:42,56 00:25:48,24 14,70
30. 1031   P4 Krygel Jiří HZS Praha 01:30:49,12 00:30:54,80 13,87
31. 1049   P4 Bulejčík Josef Modřany.veismann 01:37:04,06 00:37:09,74 12,98
32. 1060   P4 Prchal Tomáš 01:40:51,65 00:40:57,33 12,49
33. 1039   P4 Klíma David Vokolek Cycling 00:37:38,88 -1:37:44,56 33,47
34. 1036   P4 Vašata Petr J&R SPORT Letohrad 00:28:27,79 -1:28:33,47 44,27

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Mišoň - 602212144

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.