Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

14.05.2016 - MTB Halda Stodůlky - Praha

Zobrazit:

Skupina Muži - 21,6 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1122   P1 Šuser Václav BTK EURO BIKE Praha 01:03:09,60   20,52
2. 42 1. Muži Masař Jan Stark Cycling Team 01:03:25,60 00:00:16,00 20,43 35
3. 1127   P1 Janáček Miroslav TSK Praha 01:03:34,60 00:00:25,00 20,38
4. 1099   P1 Vlachovský Michal BSK racing 01:04:25,10 00:01:15,50 20,12
5. 116 2. Muži Švec Ondřej Dexter Cycling 01:05:43,60 00:02:34,00 19,72 32
6. 1107   P1 Bílek Jan 01:06:18,60 00:03:09,00 19,54
7. 1087   P1 Janata Jan 01:06:18,90 00:03:09,30 19,54
8. 128 3. Muži Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 01:10:29,40 00:07:19,80 18,39 29
9. 58 4. Muži Zimmel Václav Dexter Cycling 01:01:35,90 -1:58:26,30 21,04 27
10. 1035   P1 Jirman Jiří 01:11:28,40 00:08:18,80 18,13
11. 1085   P1 Eisler Jan 01:12:11,90 00:09:02,30 17,95
12. 1109   P1 Kaplan Daniel 01:23:38,60 00:20:29,00 15,49
13. 1131   P1 Glaubauf Aleš 01:02:02,90 -1:58:53,30 20,89
14. 1114   P1 Hodyc Martin Hojda sport MTB 01:04:54,10 00:01:44,50 19,97
15. 1088   P1 Havlík Tomáš 01:11:55,60 00:08:46,00 18,02
16. 1082   P1 Brzák Michal Dynastie.cz 01:17:23,40 00:14:13,80 16,75
17. 1086   P1 Šenk Pavel BA SPARTA 00:58:30,60 -1:55:21,00 22,15
18. 1111   P1 Kubát Jan Dexter cycling 01:07:12,10 00:04:02,50 19,29
19. 1105   P1 Mašek Zdeněk Dookie 01:23:37,90 00:20:28,30 15,50
20. 1076   P1 Vanek Martin 00:45:39,40 -1:42:29,80 28,39
21. 1033   P1 Hanuš Petr Hanušovi Pankáči 00:45:37,10 -1:42:27,50 28,41

Skupina Ženy - 16,2 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 390 1. Ženy Zadáková Klára Stark Cycling Team 00:57:20,60   16,95 15
2. 457 2. Ženy Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 01:02:12,30 00:04:51,70 15,63 12
3. 1096   P2 Flašarová Nikol SK Aktis Praha 01:04:48,80 00:07:28,20 15,00
4. 1129   P2 Slámová Denisa Ask Slavia 01:13:46,10 00:16:25,50 13,18
5. 1104   P2 viktorova karolina team louny 00:43:38,30 -1:46:17,70 22,27
6. 1075   P2 Houbová Veronika Grafton Team 01:08:36,40 00:11:15,80 14,17
1036   P2 Fantova Lenka 00:00:00,00  
1095   P2 Flašarová Karolína Mlátičky 00:00:00,00  
1093   P2 Ondroušková Lucie 00:00:00,00  
1055   P2 Vintila Florina Grafton Team 00:00:00,00  

Skupina Junioři - 18,9 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1119   P3 Heilig Jan 01:19:00,50   14,35
2. 1141   P3 Dubjak Filip BA SPARTA 00:54:53,20 -1:35:52,70 20,66

Skupina Veteráni - 18,9 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 462 1. Veteráni Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:53:12,40   21,31 35
2. 1118   P4 Míl Jiří Kellys BikeRanch Team 00:48:30,40 -1:55:18,00 23,38
3. 452 2. Veteráni Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 00:57:30,40 00:04:18,00 19,72 32
4. 307 3. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 00:57:43,70 00:04:31,30 19,64 29
5. 395 4. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 00:57:58,70 00:04:46,30 19,56 27
6. 1133   P4 Kubín Karel SK Velo Praha 00:59:10,20 00:05:57,80 19,17
7. 1135   P4 Stránský Jiří MTBO Kralupy nad Vltavou 00:59:14,20 00:06:01,80 19,14
8. 1116   P4 Hamalčík Stanislav Saint -Gobain Weber MTB Team 00:59:36,70 00:06:24,30 19,02
9. 491 5. Veteráni Šorm Michal Kovo Praha 01:00:04,20 00:06:51,80 18,88 26
10. 1139   P4 DUBJAK JIRI Chorchoj 01:00:45,90 00:07:33,50 18,66
11. 1030   P4 Geisler Michal SMS Team Kladno 01:01:25,70 00:08:13,30 18,46
12. 1143   P4 Kamarád Aleš ASKO nábytek, spol. s r.o. 01:15:45,20 00:22:32,80 14,97
13. 1121   P4 Sebastianelli Luca 00:55:07,20 00:01:54,80 20,57
14. 481 6. Veteráni Michal Petr CSK Markus 00:56:35,20 00:03:22,80 20,04 25
15. 1023   P4 Cajthaml Tomáš BA SPARTA 00:57:04,90 00:03:52,50 19,87
16. 1071   P4 Mošnička Pavel 01:14:48,50 00:21:36,10 15,16
17. 1115   P4 Sklenář Vladimír XCT sport Hospůdka Karolína 01:01:09,70 00:07:57,30 18,54
18. 1137   P4 Boketta Bernd Bodycote SSC 00:27:08,20 -1:33:55,80 41,79
1120   P4 Hrubý Stanislav 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.