Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

01.05.2016 - Zbraslavský MTB maratón "Cukroušův mazec" - Zbraslav

Zobrazit:

Skupina Muži - 69 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 113 1. Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 02:55:59,00   23,52 35
2. 1019   P1 Hofman Lukáš Ski a Bike Centrum Radotín 02:56:02,00 00:00:03,00 23,52
3. 1062   P1 Svoboda Jiří SK Kbely 02:56:05,00 00:00:06,00 23,51
4. 112 2. Muži Hlůžek Radim Dexter Cycling 02:56:24,00 00:00:25,00 23,47 32
5. 1017   P1 Hanyk Milan BMC CZ Racing team 02:57:57,00 00:01:58,00 23,26
6. 1004   P1 Gonda Pavel DURATEC WEIL HOTELTIME 02:58:47,00 00:02:48,00 23,16
7. 1031   P1 Kovářík Tomáš www.vikingfootwear.cz 03:01:47,00 00:05:48,00 22,77
8. 1053   P1 Rozek Jan Eleven Mercedes Mitas 03:04:50,00 00:08:51,00 22,40
9. 1012   P1 Doležel Jan JADOMI Dobříš 03:04:54,00 00:08:55,00 22,39
10. 109 3. Muži Boubín Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 03:05:12,00 00:09:13,00 22,35 29
11. 1065   P1 Válek Václav R2 Racing 03:06:52,00 00:10:53,00 22,15
12. 1002   P1 Bartsch Tomáš Zahořanská klika 03:09:46,00 00:13:47,00 21,82
13. 1071   P1 Doležal Petr BIKECLINIC CANONDALE 03:11:32,00 00:15:33,00 21,62
14. 1066   P1 Karban Vlastimil 03:16:24,00 00:20:25,00 21,08
15. 1067   P1 Vlachovský Michal BSK racing 03:17:20,00 00:21:21,00 20,98
16. 1042   P1 Novák Vojtěch RedFrog 03:21:59,00 00:26:00,00 20,50
17. 1055   P1 Slavíček Marek Kellys Bikeranch Team 03:23:18,00 00:27:19,00 20,36
18. 1073   P1 Wolf Jan 03:23:48,00 00:27:49,00 20,31
19. 1015   P1 Frank Petr Petr Čech sport MTB team 03:24:28,00 00:28:29,00 20,25
20. 128 4. Muži Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 03:36:34,00 00:40:35,00 19,12 27
21. 1029   P1 Kopec Jiří Veřejná Sportovní Akademie 03:39:34,00 00:43:35,00 18,86
22. 119 5. Muži Kala Jiří CK Příbram Fany Gastro Servis 03:44:48,00 00:48:49,00 18,42 26
23. 1052   P1 Rodanič Pavel onix.cz 03:44:51,00 00:48:52,00 18,41
24. 1060   P1 Šusta Jan SYMBIO+ CANNONDALE 03:53:08,00 00:57:09,00 17,76
25. 1009   P1 Dobšovič Vojtěch Kellys Bikeranch Team 03:56:30,00 01:00:31,00 17,51
26. 1057   P1 Šplíchal Ladislav DTJ Hrachoviště 03:56:53,00 01:00:54,00 17,48
27. 1036   P1 Maly Jiri Planet Toys Cycling 04:04:19,00 01:08:20,00 16,95
28. 1080   P1 Linhart Martin WAKANTANKA 04:10:14,00 01:14:15,00 16,54
29. 1001   P1 Svoboda Václav Kola Štorek Řevnice 04:14:27,00 01:18:28,00 16,27
30. 1020   P1 Holub Martin 3M 04:15:41,00 01:19:42,00 16,19
31. 1058   P1 Staněk Jiří More Than Bikers 04:18:20,00 01:22:21,00 16,03
32. 1063   P1 Trejbal Zdeněk Old school boys 04:21:43,00 01:25:44,00 15,82
33. 1038   P1 Maťhová Tereza BSP Planá nad Lužnicí 04:35:17,00 01:39:18,00 15,04
34. 1011   P1 Dolejší Ondřej 04:43:25,00 01:47:26,00 14,61
35. 1056   P1 Šolcová Michaela SUPERIOR CYKLOFIT Liberec 05:03:00,00 02:07:01,00 13,66

Skupina Ženy - 35 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1308   P2 Černá Šárka Ski a Bike Centrum Radotín 01:45:50,00   19,84
2. 1405   P2 Procházková Michaela 01:55:35,00 00:09:45,00 18,17
3. 1403   P2 Kolářová Anna VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:57:04,00 00:11:14,00 17,94
4. 1387   P2 Dlabova Zuzana SK Velo Praha 02:00:42,00 00:14:52,00 17,40
5. 1349   P2 Randáková Růžena 02:03:48,00 00:17:58,00 16,96
6. 1407   P2 Drobná Jana ASK RACING 02:06:27,00 00:20:37,00 16,61
7. 1375   P2 Žáčková Jana BSK racing 02:09:05,00 00:23:15,00 16,27
8. 1333   P2 Kovářová Petra 02:10:09,00 00:24:19,00 16,14
9. 1302   P2 Balíková Tereza BMC CZ Racing team 02:15:14,00 00:29:24,00 15,53
10. 1408   P2 Hrubá Hana KRAKEN TEAM Dobříš 02:20:00,00 00:34:10,00 15,00
11. 1338   P2 Vnuková Jaroslava BSK RACING 02:45:48,00 00:59:58,00 12,67

Skupina Junioři - 35 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 467 1. Junioři Fílová Veronika Sunset Slaný 01:57:36,00   17,86 15
2. 1311   P3 Nekola Šimon SK KOLA VÍŠEK - TREK 01:43:36,00 -1:46:00,00 20,27
3. 398 2. Junioři Souček Petr BIKEMARAST 01:43:52,00 -1:46:16,00 20,22 12
4. 1329   P3 Kdýr Matěj BSK racing 01:47:02,00 -1:49:26,00 19,62
5. 1327   P3 Kajuk Jakub XCT sport Hospůdka Karolína 01:57:26,00 -1:59:50,00 17,88
6. 1386   P3 Kolakovský Robin Rock Machine - Cyklomax 02:00:37,00 00:03:01,00 17,41
7. 1301   P3 Bacílek Jakub OCELOVÍ LETCI 02:05:41,00 00:08:05,00 16,71
8. 1317   P3 Henc David SK Velo Praha 02:13:41,00 00:16:05,00 15,71

Skupina Veteráni - 69 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 462 1. Veteráni Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:56:01,00   23,52 35
2. 1081   P4 Kozák Tomáš FOCUS RAPIRO racing 02:56:05,00 00:00:04,00 23,51
3. 1083   P4 Savaquarda František 03 PROBIKE 03:01:47,00 00:05:46,00 22,77
4. 1069   P4 Vopat Milan 03:09:28,00 00:13:27,00 21,85
5. 1032   P4 Kraus Marek VARTA 03:14:53,00 00:18:52,00 21,24
6. 501 2. Veteráni Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 03:15:14,00 00:19:13,00 21,21 32
7. 1074   P4 Žákovský Marek 03:16:30,00 00:20:29,00 21,07
8. 1075   P4 Grim Tomáš EXIT TEAM 03:23:34,00 00:27:33,00 20,34
9. 1079   P4 Dvořák Otakar ZÁHOŘANSKÁ KLIKA 03:23:36,00 00:27:35,00 20,33
10. 1006   P4 Bubla Ladislav Milevsko L.R.T. 03:26:15,00 00:30:14,00 20,07
11. 1026   P4 Kdýr Petr BSK racing 03:33:18,00 00:37:17,00 19,41
12. 1039   P4 Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 03:38:26,00 00:42:25,00 18,95
13. 1084   P4 Hlacik Zdeněk VARADERO 03:41:17,00 00:45:16,00 18,71
14. 395 3. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 03:41:41,00 00:45:40,00 18,68 29
15. 448 4. Veteráni Brandejs Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:45:39,00 00:49:38,00 18,35 27
16. 1033   P4 Křikava Pavel 03:49:28,00 00:53:27,00 18,04
17. 1077   P4 Sunkovský Milan HK RAKOVNÍK 03:50:20,00 00:54:19,00 17,97
18. 1008   P4 Dlouhý Radek HO Komorní výtah 03:50:40,00 00:54:39,00 17,95
19. 1028   P4 Kolesa Luděk Kbely Cycling Team 03:58:31,00 01:02:30,00 17,36
20. 1045   P4 Pinďák Jiří Oceloví letci 03:59:24,00 01:03:23,00 17,29
21. 1010   P4 Dolejší Blahoslav 04:01:24,00 01:05:23,00 17,15
22. 1034   P4 Laňka Petr BSK racing 04:02:12,00 01:06:11,00 17,09
23. 1064   P4 Urban David Old school boys 04:21:43,00 01:25:42,00 15,82
24. 1051   P4 Rada David 04:22:11,00 01:26:10,00 15,79
25. 1082   P4 Svoboda Radek 04:22:43,00 01:26:42,00 15,76
26. 1024   P4 JOUKL PŘEMYSL Slušnej voddíl 04:34:02,00 01:38:01,00 15,11
27. 1027   P4 Kloubek Vladimír Avast Cyklo Šauer 04:39:07,00 01:43:06,00 14,83
28. 1014   P4 Ekl Martin BTK 05:07:20,00 02:11:19,00 13,47

Kontakt na pořadatele závodu: Jaroslav Kořistka - 736612789

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.