Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

27.08.2016 - MTB Velká cena města Úval - Úvaly u Prahy

Zobrazit:

Skupina Muži - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1100   P1 Jan Škarnitzl Sram Mitas Trek 00:55:53,20   26,84
2. 1200   P1 Matouš Ulman Česká spořitelna - Accolade 00:56:01,30 00:00:08,10 26,78
3. 1222   P1 Tomáš Paprstka Expres cz-merida team kolin 00:58:28,60 00:02:35,40 25,65
4. 1147   P1 Daniel Mader Ski a bike centrum Radotín 00:59:30,70 00:03:37,50 25,21
5. 113 1. Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 01:00:17,70 00:04:24,50 24,88 35
6. 1242   P1 Michael Kubín BMC CZ RACING TEAM 01:02:57,00 00:07:03,80 23,83
7. 1113   P1 Martin Čížek BSK racing 01:05:05,40 00:09:12,20 23,05
8. 1134   P1 David Kouklík Symbio+Cannondale 01:05:49,10 00:09:55,90 22,79
9. 1121   P1 Martin Hajný CYKLOTRENINK.com 01:08:48,60 00:12:55,40 21,80
10. 1176   P1 Ondřej Švec Dexter Cycling 01:08:52,90 00:12:59,70 21,78
11. 1239   P1 Lukáš Ouzký TJ Lokomotiva Nymburk 01:09:06,00 00:13:12,80 21,71
12. 1211   P1 Filip Ludvík peksport + specialized 01:09:43,60 00:13:50,40 21,51
13. 1243   P1 Jan Paul Nilfisk ALTO pro cycling 01:10:10,10 00:14:16,90 21,38
14. 114 2. Muži Adam Martin BSK racing 01:10:33,40 00:14:40,20 21,26 32
15. 1244   P1 Petr Děd SPVD Jistebnice 01:11:47,80 00:15:54,60 20,89
16. 1187   P1 Jan Walter Tri - Ski Horní Počernice 01:13:24,60 00:17:31,40 20,43
17. 1112   P1 Petr Čížek 01:14:08,60 00:18:15,40 20,23
18. 1128   P1 Jaroslav Chalus Bejking Team 01:15:12,60 00:19:19,40 19,94
19. 1182   P1 Martin Vedral bikerental.cz 01:15:32,30 00:19:39,10 19,86
20. 1186   P1 Petr Vycudilík 01:20:58,00 00:25:04,80 18,53
21. 1173   P1 Lukáš Šmigelský Kellys Bikeranch Team 01:22:19,20 00:26:26,00 18,22
22. 1256   P1 Michal Voráč Bejking Team 01:23:15,20 00:27:22,00 18,02
23. 1157   P1 Anton Nazarov MTB Kiev 01:24:19,60 00:28:26,40 17,79
24. 1125   P1 Jiří Hospodka 01:25:23,90 00:29:30,70 17,56
25. 1148   P1 Tomáš Machata 01:27:15,70 00:31:22,50 17,19
26. 1181   P1 David Tyllner dh CYCLING 01:29:03,10 00:33:09,90 16,84
27. 1249   P1 Petr Neumann Becvary 01:31:31,90 00:35:38,70 16,39
28. 1223   P1 Aleš Pilný Pro Jaromírka 01:40:38,60 00:44:45,40 14,90
29. 1162   P1 Stanislav Pýcha 01:40:39,70 00:44:46,50 14,90

Skupina Ženy - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1199   P2 Jitka Škarnitzlová Česká spořitelna accolade 00:40:05,50   22,45
2. 1119   P2 Jeanette Gerrie MTBCrossCountry.com 00:46:05,00 00:05:59,50 19,53
3. 1146   P2 Katka Ludvíková Kilpi team 00:46:05,00 00:05:59,50 19,53
4. 497 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:47:19,80 00:07:14,30 19,02 15
5. 1153   P2 Markéta Matoušková BTK EURO BIKE Praha 00:49:14,60 00:09:09,10 18,28
6. 457 2. Ženy Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 00:49:34,30 00:09:28,80 18,16 12
7. 1158   P2 Tereza Nedorostová BSK racing team 00:49:45,60 00:09:40,10 18,09
8. 1104   P2 Tereza Balíková BMC CZ Racing team 00:52:22,70 00:12:17,20 17,18
9. 1138   P2 Helena Krejčíková 00:53:13,30 00:13:07,80 16,91
10. 1117   P2 Nikol Flašarová SK Aktis Praha 00:53:18,70 00:13:13,20 16,88
11. 1185   P2 Veronika Vosecká bikerental.cz 00:55:04,90 00:14:59,40 16,34
12. 1195   P2 Lenka Bacílková Oceloví letci 00:56:09,80 00:16:04,30 16,02
13. 1179   P2 Jana Teplá Úvaly 00:57:02,70 00:16:57,20 15,78
14. 1126   P2 Jiřka Hrbková SK Kbely 00:59:30,40 00:19:24,90 15,12
15. 1237   P2 Pavlina Kovaříková Nilfisk pro cycling 01:01:04,60 00:20:59,10 14,74
16. 1201   P2 Pavla Voborníková Roztoky 01:04:02,90 00:23:57,40 14,05
17. 1232   P2 Ivana Ottová LERIKA 01:06:08,80 00:26:03,30 13,61
18. 1109   P2 Eva Bradáčová 01:07:08,00 00:27:02,50 13,41
19. 1137   P2 Lucie Krausová 01:33:09,50 00:53:04,00 9,66

Skupina Junioři - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1197   P3 Tomáš Ševců HSK cycling team 00:38:30,40   23,37
2. 1229   P3 Jakub Luňáček UNIQA JIHLAVA 00:39:12,20 00:00:41,80 22,96
3. 1191   P3 Matěj Bedrník MS BIKE ACADEMY racing 00:39:40,70 00:01:10,30 22,68
4. 398 1. Junioři Souček Petr BIKEMARAST 00:42:28,60 00:03:58,20 21,19 15
5. 1218   P3 Lukáš Dvořák bikerental.cz 00:46:15,70 00:07:45,30 19,45
6. 1131   P3 Jakub Kajuk XCT sport Hospůdka Karolína 00:47:50,20 00:09:19,80 18,81
7. 1103   P3 Jakub Bacílek SK Velo Praha 00:48:50,90 00:10:20,50 18,42
8. 1144   P3 Marek Kulhavý XCT sport Hospůdka Karolína 00:49:09,20 00:10:38,80 18,31
9. 1226   P3 Daniel Svoboda Běchovice - Kvadro 00:50:10,30 00:11:39,90 17,94
10. 1135   P3 Michal Kovalovský Běchovičtí běžci 00:51:32,00 00:13:01,60 17,46
11. 1220   P3 Dominik Škarda 01:03:06,50 00:24:36,10 14,26

Skupina Veteráni - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1252   P4 Michal Hrach 01:03:05,70   23,77
2. 1208   P4 David Klíma Vokolek Cycling 01:05:49,20 00:02:43,50 22,79
3. 1180   P4 Ondřej Teplý Hisport Team 01:07:50,10 00:04:44,40 22,11
4. 501 1. Veteráni Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:08:48,20 00:05:42,50 21,80 35
5. 1175   P4 Pavel Šticha Cyklomax 01:10:21,00 00:07:15,30 21,32
6. 1145   P4 Petr Laňka BSK racing 01:10:39,50 00:07:33,80 21,23
7. 1247   P4 David Zelený SKR Sports Team 01:11:12,20 00:08:06,50 21,07
8. 1193   P4 Petr Skůček Stará Huť 01:12:24,90 00:09:19,20 20,71
9. 1206   P4 Robert Barninec kona cycling point 01:14:13,60 00:11:07,90 20,21
10. 1253   P4 Zdeněk Veis merceds eleven mytas 01:14:21,30 00:11:15,60 20,17
11. 1246   P4 David Hromada Cyklotrenink.com 01:14:56,30 00:11:50,60 20,02
12. 1171   P4 Marek Syrovatský 01:15:00,60 00:11:54,90 20,00
13. 395 2. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:15:34,10 00:12:28,40 19,85 32
14. 1251   P4 Lukáš Rojko 01:15:41,40 00:12:35,70 19,82
15. 1110   P4 Jiří Čapek Válec Úvaly 01:17:18,50 00:14:12,80 19,40
16. 1155   P4 Jaroslav Mukařovský kolo-pro-radost.cz Český Brod 01:18:08,10 00:15:02,40 19,20
17. 1120   P4 Jan Hába Joskatel Team 01:18:25,00 00:15:19,30 19,13
18. 1248   P4 Martin Hrnčíř Zdiby 01:18:53,80 00:15:48,10 19,01
19. 1245   P4 Tomáš Hejtík 01:19:38,20 00:16:32,50 18,84
20. 1213   P4 Pavel Čadil Bag Bike Ostrava 01:20:27,90 00:17:22,20 18,64
21. 1190   P4 Tomáš Žídek 01:20:38,70 00:17:33,00 18,60
22. 1124   P4 Jakub Holý ZVE Zvole 01:20:46,60 00:17:40,90 18,57
23. 1136   P4 Martin Kráčalík Rošťáci od soutoku 01:20:49,50 00:17:43,80 18,56
24. 1170   P4 Jiří Svoboda MTBCrossCountry.com 01:20:50,20 00:17:44,50 18,56
25. 1102   P4 Michal Augusta Skyhouse 01:22:03,80 00:18:58,10 18,28
26. 1250   P4 Michal Popelka Dobrý skutek MTB 01:23:08,80 00:20:03,10 18,04
27. 1143   P4 Jan Kubát 01:23:38,30 00:20:32,60 17,93
28. 1225   P4 Pavel Svoboda Běchovice - Kvadro 01:24:54,20 00:21:48,50 17,67
29. 1254   P4 Václav Šír CK Úvaly 01:25:56,80 00:22:51,10 17,45
30. 1118   P4 Miroslav Franěk noswiss 01:27:55,30 00:24:49,60 17,06
31. 1116   P4 Patrik Dvořák bikerental.cz 01:28:51,70 00:25:46,00 16,88
32. 1194   P4 Radek Sailer Újezd.net 01:29:37,40 00:26:31,70 16,74
33. 1184   P4 Tonda Vojtíšek no swiss 01:36:01,20 00:32:55,50 15,62
34. 1132   P4 Roman Keller Klub bikerů TETA 01:36:44,10 00:33:38,40 15,51
35. 1165   P4 Milan Senft BIKE-Dolní Počernice 01:40:46,20 00:37:40,50 14,89
36. 1231   P4 Boris Planeta BSK racink 01:40:54,50 00:37:48,80 14,86
37. 1122   P4 Roman Herich 01:42:00,60 00:38:54,90 14,70
38. 1205   P4 Libor Oplt kona cycling point 01:43:10,30 00:40:04,60 14,54
39. 1164   P4 Filip Růzha CEMEX 01:45:10,10 00:42:04,40 14,26

Kontakt na pořadatele závodu: Radek Netušil - 723713631

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.