Závody a výsledky / 2016 / MTB / Výsledky

03.04.2016 - Hervis race for bikes - Praha

Zobrazit:

Skupina Muži - 45 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1160   P1 Kristian Hynek Topeakergon Racing 01:31:53,00   29,39
2. 1131   P1 Jakub Šilar BIKECLINIC TREK 01:34:11,00 00:02:18,00 28,67
3. 1151   P1 Štěpán Schubert Express.cz Merida 01:35:13,00 00:03:20,00 28,36
4. 1069   P1 Vít Řehák CYKLOHELIOS 01:37:31,00 00:05:38,00 27,69
5. 1135   P1 Aleš Strnad ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 01:38:01,00 00:06:08,00 27,55
6. 1165   P1 Petr Kubelka BMC CZ Racing team 01:38:56,00 00:07:03,00 27,29
7. 113 1. Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 01:39:35,00 00:07:42,00 27,11 35
8. 1090   P1 Jiří Svoboda KBELY CYCLING TEAM 01:40:00,00 00:08:07,00 27,00
9. 1161   P1 Vojtěch Stránský Dextercycling 01:41:50,00 00:09:57,00 26,51
10. 1049   P1 Milan Hanyk BMC CZ Racing team 01:41:54,00 00:10:01,00 26,50
11. 1158   P1 Lukáš Hoffman Ski a Bike Centrum Radotín 01:42:14,00 00:10:21,00 26,41
12. 1010   P1 Lukáš Kopecký HartmanCZ Kamikaze Team 01:42:18,00 00:10:25,00 26,39
13. 1108   P1 Ján Janočko Ski a Bike Centrum Radotín 01:45:15,00 00:13:22,00 25,65
14. 109 2. Muži Boubín Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:46:28,00 00:14:35,00 25,36 32
15. 1030   P1 Lukáš Tříska BAKAKO Nová Paka 01:46:48,00 00:14:55,00 25,28
16. 1080   P1 Petr Hruška BMC CZ Racing team 01:46:57,00 00:15:04,00 25,25
17. 1137   P1 Zbyněk Růžička SKI PAUDERA Staré Splavy 01:47:02,00 00:15:09,00 25,23
18. 1101   P1 Radek Sušíř FOR BIKES cycling team 01:47:17,00 00:15:24,00 25,17
19. 1102   P1 Filip Hakl FOR BIKES cycling team 01:32:08,00 00:00:15,00 29,31
20. 1065   P1 Jan Mikolášek Velosport Valenta Scott team 01:32:55,00 00:01:02,00 29,06
21. 1114   P1 David Kouklík SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEA 01:33:01,00 00:01:08,00 29,03
22. 1006   P1 Michael Kubín BMC racing CZ team 01:33:58,00 00:02:05,00 28,73
23. 1059   P1 Michal Barabas Specialized CZ 01:34:29,00 00:02:36,00 28,58
24. 1169   P1 Jan Vidlička Jan 01:34:33,00 00:02:40,00 28,56
25. 1025   P1 Tomáš Kejzlar TJ Sokol Nové Město nad Metuj 01:36:23,00 00:04:30,00 28,01
26. 1028   P1 Michal Vlachovský BSK racing 01:37:19,00 00:05:26,00 27,74
27. 1045   P1 Jan Bartúněk SYMBIO+ Cannondale 01:38:06,00 00:06:13,00 27,52
28. 1139   P1 Vojta Dobšovič Kellys Bikeranch Team 01:38:27,00 00:06:34,00 27,43
29. 1016   P1 Petr Šulc Decathlon Černý Most 01:38:30,00 00:06:37,00 27,41
30. 1014   P1 Pavel Vyskočil CykloVAPE racing team 01:38:57,00 00:07:04,00 27,29
31. 1147   P1 Marek Slavíček Kellys Bikeranch Team 01:44:14,00 00:12:21,00 25,90
32. 1168   P1 David Dobiáš Kellys Bikeranch Team 01:46:23,00 00:14:30,00 25,38
33. 1123   P1 Michael Rameš Kbely Cycling Team 01:46:29,00 00:14:36,00 25,36
34. 1118   P1 David Stella iVelo.cz 01:46:29,00 00:14:36,00 25,36
35. 1132   P1 Viktor Lér Kbely Cycling Team 01:48:17,00 00:16:24,00 24,93
36. 1011   P1 Jan Pech žádný klub 01:48:49,00 00:16:56,00 24,81
37. 119 3. Muži Kala Jiří CK Příbram Fany Gastro Servis 01:48:58,00 00:17:05,00 24,78 29
38. 1085   P1 Radim Kramář AC Pardubice 01:49:40,00 00:17:47,00 24,62
39. 1143   P1 Marek Vaniš Praha 01:49:42,00 00:17:49,00 24,61
40. 1156   P1 Josef Holub 01:14:16,00 -1:42:23,00 36,36
41. 1125   P1 Michal Zápotocký Prodoli racing team 01:18:13,00 -1:46:20,00 34,52
42. 1008   P1 Andrew Bespyatyh S-400 Rocket Racing 01:31:58,00 00:00:05,00 29,36
43. 1112   P1 Jaroslav Šebesta FOR BIKES cycling team 01:32:28,00 00:00:35,00 29,20
44. 128 4. Muži Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 01:34:05,00 00:02:12,00 28,70 27
45. 1071   P1 Petr Štuka Velo Revue Racing Crew 01:35:00,00 00:03:07,00 28,42
46. 1079   P1 Aleš Zahradka Lochovice 01:36:06,00 00:04:13,00 28,10
47. 1038   P1 Jan Jindra 01:36:07,00 00:04:14,00 28,09
48. 1078   P1 René Zámečník SYMBIO+ CYCLING 01:37:15,00 00:05:22,00 27,76
49. 1110   P1 Tomáš Ečer FOR BIKES cycling team 01:37:28,00 00:05:35,00 27,70
50. 1035   P1 Pavel Brabec B4F Team 01:38:16,00 00:06:23,00 27,48
51. 1047   P1 Jakub Horák 01:40:11,00 00:08:18,00 26,95
52. 1022   P1 Vlastimil Kubát Srub Team Hořovice 01:40:26,00 00:08:33,00 26,88
53. 1034   P1 Aleš Zlámal B4F Team 01:41:51,00 00:09:58,00 26,51
54. 99 5. Muži Groeneveld Swen Žádný tým 01:44:02,00 00:12:09,00 25,95 26
55. 1024   P1 Jan Ludvík 01:45:46,00 00:13:53,00 25,53
56. 1074   P1 Jan Kratochvíl ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEA 01:47:10,00 00:15:17,00 25,19
57. 1075   P1 Petr Neumann 01:47:53,00 00:16:00,00 25,03
58. 1084   P1 Ondřej Preněk ELEVEN MERCEDES MITAS 01:00:30,00 -1:28:37,00 44,63
59. 103 6. Muži Šňupárek Václav SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:02:30,00 -1:30:37,00 43,20 25
60. 1093   P1 Jakub Kalfař KBELY CYCLING TEAM 01:08:38,00 -1:36:45,00 39,34
61. 1107   P1 Jakub Regula FOR BIKES cycling team 01:12:51,00 -1:40:58,00 37,06
62. 1039   P1 Ladislav Bubla Vršovice 01:16:13,00 -1:44:20,00 35,43
63. 1081   P1 Boris Planeta BSK racing 01:35:59,00 00:04:06,00 28,13
64. 1051   P1 Roman Baran CK Vinohradské Šlapky 01:53:24,00 00:21:31,00 23,81
65. 1120   P1 Adam Lavička Nilfisk pro cycling 00:45:07,00 -1:13:14,00 59,84
66. 1138   P1 Ota Zima Kellys Bikeranch Team 00:46:33,00 -1:14:40,00 58,00
67. 1150   P1 Lukáš Šmigelský Kellys Bikeranch Team 01:04:58,00 -1:33:05,00 41,56
68. 1121   P1 Petr Král 01:23:51,00 -1:51:58,00 32,20
69. 1032   P1 Petr Koláček 01:36:42,00 00:04:49,00 27,92
70. 1021   P1 Zdeněk Mašek Dookie 01:49:32,00 00:17:39,00 24,65
71. 1128   P1 Michal Bubílek Kellys Bikeranch Team 00:28:25,00 -2:56:32,00 95,01
72. 1072   P1 Jan Pavel 00:53:43,00 -1:21:50,00 50,26
73. 1052   P1 Cliff Hayhurst CME Office Rats 00:58:27,00 -1:26:34,00 46,19
74. 1037   P1 Jiří Fikejz Author- Enduroteam.cz 00:13:40,00 -2:41:47,00 197,56
75. 1057   P1 Marek Bublák 00:24:22,00 -2:52:29,00 110,81

Skupina Ženy - 45 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1122   P2 Lenka Fridrichová Nilfisk pro cycling 01:40:28,00   26,87
2. 457 1. Ženy Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 01:36:31,00 -1:56:03,00 27,97 15
3. 1145   P2 Vendula Kelbišová KL SPORT MOST 01:36:58,00 -1:56:30,00 27,84
4. 1068   P2 Michaela Matoušková BTK EURO BIKE Praha 01:37:23,00 -1:56:55,00 27,73
5. 1091   P2 Markéta Matoušková BTK EURO BIKE Praha 01:40:17,00 -1:59:49,00 26,92
6. 1134   P2 Michaela Porazilová Kellys Bikeranch Team 01:23:59,00 -1:43:31,00 32,15
7. 1119   P2 Karolína Stehlíková 01:33:32,00 -1:53:04,00 28,87
8. 1164   P2 Jana Brzobohatá Praha 01:33:05,00 -1:52:37,00 29,01
9. 1053   P2 Kateřina Šíchová CME Office Rats 01:35:31,00 -1:55:03,00 28,27
10. 1048   P2 Zuzana Mrštíková More Than Bikers 00:24:57,00 -2:44:29,00 108,22
11. 1117   P2 Veronika Nováková Oceloví letci 00:40:06,00 -2:59:38,00 67,33

Skupina Junioři - 45 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1086   P3 Vojtěch Sedláček Author Sedláček Příbram 01:41:49,00   26,52
2. 1042   P3 Milan Vopat CK LOKO Rakovník 01:44:47,00 00:02:58,00 25,77
3. 1142   P3 Jakub Říman SK Jiří Team Ostrava 01:45:50,00 00:04:01,00 25,51
4. 1100   P3 Lukáš Klap Bikeclinic junior team 01:48:34,00 00:06:45,00 24,87
5. 398 1. Junioři Souček Petr BIKEMARAST 01:51:07,00 00:09:18,00 24,30 15
6. 489 2. Junioři Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 01:32:11,00 -1:50:22,00 29,29 12
7. 1046   P3 Jan Kocman Kněžmost 01:43:12,00 00:01:23,00 26,16
8. 1146   P3 Michal Kovalovský Běchovičtí běžci 01:33:15,00 -1:51:26,00 28,95
9. 1149   P3 Jan Uhlík Žiar 01:01:48,00 -1:19:59,00 43,69
10. 1133   P3 Dominik Horák Cyklo Bendl Vysoke Myto 00:36:15,00 -2:54:26,00 74,48

Skupina Veteráni - 45 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1099   P4 David Klap RAJEC ALLIVICTUS 01:39:36,00   27,11
2. 1130   P4 Ivan Šípal Alltraining 01:46:17,00 00:06:41,00 25,40
3. 1103   P4 Miloš Veselý For Bikes cycling team 01:32:20,00 -1:52:44,00 29,24
4. 1031   P4 Jiří Míl Kellys BikeRanch Team 01:34:06,00 -1:54:30,00 28,69
5. 1041   P4 Milan Vopat Rakovník 01:34:49,00 -1:55:13,00 28,48
6. 1154   P4 Jaroslav Tomášek Cyklotrenink.com 01:35:49,00 -1:56:13,00 28,18
7. 1104   P4 Bradáč Daniel FOR BIKES cycling team 01:36:16,00 -1:56:40,00 28,05
8. 1077   P4 Miloš Trux Bike Point Roudnice n/L 01:37:15,00 -1:57:39,00 27,76
9. 476 1. Veteráni Novák Vítězslav NH Car 01:37:37,00 -1:58:01,00 27,66 35
10. 1140   P4 Martin Aust individuální 01:37:55,00 -1:58:19,00 27,57
11. 1089   P4 Richard Zdeněk Kbely cycling team 01:38:51,00 -1:59:15,00 27,31
12. 1036   P4 Jan Tyxa Kladno 01:38:51,00 -1:59:15,00 27,31
13. 1058   P4 Roman Kučera Alltraining 01:38:55,00 -1:59:19,00 27,30
14. 1073   P4 Ladislav Bubla MILEVSKO L.RT. 01:39:52,00 00:00:16,00 27,04
15. 1003   P4 David Rada Praha Kamýk 01:40:02,00 00:00:26,00 26,99
16. 1113   P4 Ondřej Semerád Velo 01:40:20,00 00:00:44,00 26,91
17. 1067   P4 Michal Matoušek BTK EURO BIKE Praha 01:40:22,00 00:00:46,00 26,90
18. 1092   P4 Zdeněk Hora Lounky 01:41:25,00 00:01:49,00 26,62
19. 428 2. Veteráni Čurda Martin Kbely cycling team 01:42:06,00 00:02:30,00 26,44 32
20. 452 3. Veteráni Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 01:42:35,00 00:02:59,00 26,32 29
21. 1144   P4 František Bumbálek SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEA 01:43:13,00 00:03:37,00 26,16
22. 1026   P4 David Hromada Cyklotrenink.com 01:43:50,00 00:04:14,00 26,00
23. 1167   P4 Miroslav Pek PEKSPORT SPECIALIZED 01:44:25,00 00:04:49,00 25,86
24. 1097   P4 Martin Šesták Cyklotrenink.com 01:44:39,00 00:05:03,00 25,80
25. 1088   P4 Miroslav Svoboda Kbely cycling team 01:45:27,00 00:05:51,00 25,60
26. 1162   P4 Jiří Stránský MTBO Kralupy 01:45:51,00 00:06:15,00 25,51
27. 1155   P4 Stanislav Hrubý BBC Zaječov 01:46:27,00 00:06:51,00 25,36
28. 1029   P4 Martin Černý Vella Team 01:48:10,00 00:08:34,00 24,96
29. 1043   P4 Martin Hrnčíř Zdiby 01:48:43,00 00:09:07,00 24,84
30. 1033   P4 Jaroslav Rubeš 01:50:18,00 00:10:42,00 24,48
31. 1076   P4 Roman Khek Kraken team Dobříš 01:32:27,00 -1:52:51,00 29,20
32. 1116   P4 Václav Novák Oceloví letci 01:32:50,00 -1:53:14,00 29,08
33. 366 4. Veteráni Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 01:33:30,00 -1:53:54,00 28,88 27
34. 450 5. Veteráni Brusch Lubomír SWEEP Cycling 01:33:30,00 -1:53:54,00 28,88 26
35. 471 6. Veteráni Gaaloul Adnene Žádný tým 01:34:15,00 -1:54:39,00 28,65 25
36. 1166   P4 Radek Svoboda Praha 01:37:52,00 -1:58:16,00 27,59
37. 1095   P4 Tomáš Mifek Kbely cycling team 01:38:31,00 -1:58:55,00 27,41
38. 1054   P4 Michal Kratochvíl Brcykl 01:39:03,00 -1:59:27,00 27,26
39. 395 7. Veteráni Ptáček Josef Stark Cycling Team 01:39:39,00 00:00:03,00 27,09 24
40. 1005   P4 Radim Olšovský Odolena Voda 01:44:36,00 00:05:00,00 25,81
41. 1136   P4 Petr Falc Praha 9 - Čakovice 01:44:43,00 00:05:07,00 25,78
42. 1096   P4 Miroslav Franěk noswiss 01:48:45,00 00:09:09,00 24,83
43. 1001   P4 Lukáš Pojda Gepard Pardubice 01:50:39,00 00:11:03,00 24,40
44. 1163   P4 Karel Jangl Praha 01:53:24,00 00:13:48,00 23,81
45. 1061   P4 Petr Pražák Slévárna Suchomel 01:20:01,00 -1:40:25,00 33,74
46. 1098   P4 Tonda Vojtíšek no swiss 01:32:24,00 -1:52:48,00 29,22
47. 1040   P4 Jan Čech PBT 01:36:34,00 -1:56:58,00 27,96
48. 400 8. Veteráni Kuchař Martin Kbely cycling team 01:38:50,00 -1:59:14,00 27,32 23
49. 1002   P4 Zvonimír Pojda Gepard Pardubice 01:41:26,00 00:01:50,00 26,62
50. 1159   P4 Jiří Hledík TV-Tech.eu 01:45:31,00 00:05:55,00 25,59
51. 1056   P4 Roman Loula 01:46:07,00 00:06:31,00 25,44
52. 1153   P4 Jozef Galko Stará Boleslav 01:00:10,00 -1:20:34,00 44,88
53. 427 9. Veteráni Robek Robert Vokolek Cycling Team 01:02:30,00 -1:22:54,00 43,20 22
54. 1109   P4 Martin Cibulka FOR BIKES cycling team 00:40:02,00 -1:00:26,00 67,44
55. 1170   P4 Martin Hladík no swiss 00:26:55,00 -2:47:19,00 100,31
56. 1013   P4 Jozef Krajňák 00:29:00,00 -2:49:24,00 93,10
57. 1012   P4 Josef Bari Gepard Pardubice 00:29:24,00 -2:49:48,00 91,84
58. 1148   P4 Jiří Meiner 00:37:39,00 -2:58:03,00 71,71

Kontakt na pořadatele závodu: Miroslav Svoboda - 603418856

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.