Závody a výsledky / 2016 / Cyklokros / Výsledky

28.10.2016 - Kbelský cyklokros - Kbely mistrovství UAC v cyklokrosu

Zobrazit:

Skupina Muži - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 649   P1 Kunt Lukáš TJ Favorit Brno 00:40:12,00   23,88
2. 113 1. Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 00:41:11,00 00:00:59,00 23,31 35
3. 618   P1 Jarý David Johnson Controls AŠ MB 00:41:23,00 00:01:11,00 23,20
4. 136 2. Muži Benda Michal TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 00:42:02,00 00:01:50,00 22,84 32
5. 140 3. Muži Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany 00:43:12,00 00:03:00,00 22,22 29
6. 141 4. Muži Vitvar Tomáš Krabcycles 00:43:34,00 00:03:22,00 22,04 27
7. 34 5. Muži Kubát Jan Dexter Cycling 00:44:59,00 00:04:47,00 21,34 26
8. 614   P1 Klimt Šimon DEFEKT 00:44:59,00 00:04:47,00 21,34
9. 637   P1 Kindl Lukáš Dexter Cycling 00:45:23,00 00:05:11,00 21,15
10. 105 6. Muži Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:45:40,00 00:05:28,00 21,02 25
11. 7 7. Muži Slaboch David Stark Cycling Team 00:46:00,00 00:05:48,00 20,87 24
12. 645   P1 Truksa Jakub For Bikes cycling team 00:46:05,00 00:05:53,00 20,83
13. 615   P1 Kabeš Josef 00:46:10,00 00:05:58,00 20,79
14. 651   P1 Stejskal Jiří Trans Brody 00:46:15,00 00:06:03,00 20,76
15. 656   P1 Šimon Václav Prima-kolo 00:46:20,00 00:06:08,00 20,72
16. 631   P1 Burjan Adam KSBM Praha 00:46:25,00 00:06:13,00 20,68
602   P1 Vojtěch Štěpán 00:00:00,00  
659   P1 Kolaja Jan Kupkolo MTB Trilogy 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 611   P2 Kuntová Vendula Expres.cz merida team Kolín 00:44:07,00   21,76
2. 457 1. Ženy Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 00:44:34,00 00:00:27,00 21,54 15
3. 378 2. Ženy Válková Kateřina PIJAS 00:46:21,00 00:02:14,00 20,71 12
4. 653   P2 Křivancová Zdeňka Prima-kolo 00:46:30,00 00:02:23,00 20,65

Skupina Junioři - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 621   P3 Ježek Tomáš IVARCS-AUTHOR TEAM 00:43:21,00   22,15
2. 608   P3 Šulc David IVARCS-AUTHOR TEAM 00:43:27,00 00:00:06,00 22,09
3. 606   P3 Hladík Josef IVARCS-AUTHOR TEAM 00:44:17,00 00:00:56,00 21,68
4. 613   P3 Daněk jakub IVARCS-AUTHOR TEAM 00:44:44,00 00:01:23,00 21,46
5. 633   P3 Hetfleiš Petr Merida Kaňkovský 00:44:59,00 00:01:38,00 21,34
6. 635   P3 Horulko Vladislav Johnson Controls AŠ MB 00:45:33,00 00:02:12,00 21,08
7. 634   P3 Říha Jiří Johnson Controls AŠ MB 00:45:40,00 00:02:19,00 21,02

Skupina Veteráni - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 372 1. Veteráni Váňa Petr LAWI-Granfondo 00:43:27,00   22,09 35
2. 504 2. Veteráni Šípal Ivan Alltraining.cz 00:43:54,00 00:00:27,00 21,87 32
3. 647   P4 Pek Miroslav PEKSPORT SPECIALIZED 00:44:20,00 00:00:53,00 21,65
4. 657   P4 Huybrechts Jorgen 00:44:53,00 00:01:26,00 21,39
5. 452 3. Veteráni Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 00:45:13,00 00:01:46,00 21,23 29
6. 619   P4 Dvorský Ladislav Kosmonosy 00:45:40,00 00:02:13,00 21,02
7. 612   P4 Zdeněk Richard KBELY CYCLING TEAM 00:46:00,00 00:02:33,00 20,87
8. 624   P4 Klíma David Vokolek Cycling 00:46:05,00 00:02:38,00 20,83
9. 628   P4 Dvořák Otakar Trans Brody 00:46:10,00 00:02:43,00 20,79
10. 307 4. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 00:46:15,00 00:02:48,00 20,76 27
11. 629   P4 Oplt Libor KONA Cycling Point 00:46:20,00 00:02:53,00 20,72
12. 654   P4 Puchmertl Petr Next Reality 00:46:25,00 00:02:58,00 20,68
13. 301 5. Veteráni Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:46:30,00 00:03:03,00 20,65 26
14. 601   P4 Svoboda Miroslav Kbely Cycling 00:46:35,00 00:03:08,00 20,61
15. 609   P4 Lehotský Jiří CUBE CYKLO Špicar Jilemnice 00:46:40,00 00:03:13,00 20,57
16. 442 6. Veteráni Strnad Ivo BMC CZ racing team 00:46:45,00 00:03:18,00 20,53 25
17. 646   P4 Kabát Jan Ekonom Praha 00:46:50,00 00:03:23,00 20,50
18. 315 7. Veteráni Okruhlica Petr CKKV Praha 00:46:55,00 00:03:28,00 20,46 24
19. 357 8. Veteráni Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:47:00,00 00:03:33,00 20,43 23
20. 370 9. Veteráni Škrabal Petr Dexter Cycling 00:47:05,00 00:03:38,00 20,39 22

Kontakt na pořadatele závodu: Robert Sedlecký - 723720559

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.