Závody a výsledky / 2016 / Cyklokros / Výsledky

21.09.2016 - CX cyklokros Beckov - Klíčany

Zobrazit:

Skupina Muži - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 698   P1 Březina Jonáš Kola BBM 00:36:20,00   26,42
2. 646   P1 Kunt Lukáš Favorit Brno 00:36:21,00 00:00:01,00 26,41
3. 113 1. Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 00:36:19,00 -1:59:59,00 26,43 35
4. 700   P1 Svoboda Jan 0 00:36:20,00   26,42
5. 622   P1 Nosek Pavel BMC CZ racing team 00:36:21,00 00:00:01,00 26,41
6. 140 2. Muži Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany 00:36:22,00 00:00:02,00 26,40 32
7. 602   P1 Novotný František Bikepart.cz 00:36:23,00 00:00:03,00 26,39
8. 625   P1 Kubín Michael BMC CZ racing team 00:36:24,00 00:00:04,00 26,37
9. 34 3. Muži Kubát Jan Dexter Cycling 00:36:25,00 00:00:05,00 26,36 29
10. 606   P1 Kolaja Jan Kupkolo MTB Trilogy 00:36:26,00 00:00:06,00 26,35
11. 623   P1 Bendák Filip TOI TOI Cyklokros Slaný 00:36:27,00 00:00:07,00 26,34
12. 7 4. Muži Slaboch David Stark Cycling Team 00:36:28,00 00:00:08,00 26,33 27
13. 643   P1 Novák Richard Bikepart.cz 00:36:29,00 00:00:09,00 26,31
14. 624   P1 Patlevič Michal TOI TOI Cyklokros Slaný 00:36:30,00 00:00:10,00 26,30
15. 641   P1 Sirový Miloslav 0 00:36:31,00 00:00:11,00 26,29
16. 640   P1 Dudák Jan 0 00:36:32,00 00:00:12,00 26,28
17. 1 5. Muži Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 00:36:33,00 00:00:13,00 26,27 26
18. 647   P1 Novák Tomáš 0 00:36:34,00 00:00:14,00 26,25
626   P1 Šimůnek Danny PRODOLI RC TEAM 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 645   P2 Kuntová Vendula Expres CZ-Merida Team Kolín 00:36:19,00   26,43
2. 613   P2 Vaníčková Tereza IVAR-CS 00:36:20,00 00:00:01,00 26,42
3. 378 1. Ženy Válková Kateřina PIJAS 00:36:21,00 00:00:02,00 26,41 15

Skupina Junioři - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 612   P3 Schierl Jakub Expres CZ-Merida Team Kolín 00:36:19,00   26,43
2. 615   P3 Ježek Tomáš IVAR-CS 00:36:20,00 00:00:01,00 26,42
3. 608   P3 Dudek Tomáš Expres CZ-Merida Team Kolín 00:36:21,00 00:00:02,00 26,41
4. 610   P3 Tomášek Alvin Expres CZ-Merida Team Kolín 00:36:22,00 00:00:03,00 26,40
5. 609   P3 Hátle Ondřej Expres CZ-Merida Team Kolín 00:36:23,00 00:00:04,00 26,39
6. 611   P3 Vaníček Šimon Expres CZ-Merida Team Kolín 00:36:24,00 00:00:05,00 26,37
7. 616   P3 Hladík Josef IVAR-CS 00:36:25,00 00:00:06,00 26,36
8. 617   P3 Šulc David IVAR-CS 00:36:26,00 00:00:07,00 26,35
9. 618   P3 Daněk Jakub IVAR-CS 00:36:27,00 00:00:08,00 26,34
10. 614   P3 Novák Ondřej Expres CZ-Merida Team Kolín 00:36:28,00 00:00:09,00 26,33
11. 619   P3 Maroul Tomáš IVAR-CS 00:36:29,00 00:00:10,00 26,31

Skupina Veteráni - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 372 1. Veteráni Váňa Petr LAWI-Granfondo 00:36:19,00   26,43 35
2. 644   P4 Pek Miroslav 0 00:36:20,00 00:00:01,00 26,42
3. 650   P4 Brynda Jarda 0 00:36:21,00 00:00:02,00 26,41
4. 452 2. Veteráni Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 00:36:22,00 00:00:03,00 26,40 32
5. 420 3. Veteráni Navrátil Tomáš KPC Praha 00:36:23,00 00:00:04,00 26,39 29
6. 307 4. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 00:36:24,00 00:00:05,00 26,37 27
7. 637   P4 Puchmertl Petr NEXT Reality 00:36:25,00 00:00:06,00 26,36
8. 648   P4 Stránský Jiří 0 00:36:26,00 00:00:07,00 26,35
9. 604   P4 Rous Tomáš Rotorbike Plzeň 00:36:27,00 00:00:08,00 26,34
10. 639   P4 Kopecký Pavel Kladno 00:36:28,00 00:00:09,00 26,33
11. 301 5. Veteráni Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:36:29,00 00:00:10,00 26,31 26
12. 627   P4 Kraus Václav CYKLOKRAUS PŘELOUČ 00:36:30,00 00:00:11,00 26,30
13. 442 6. Veteráni Strnad Ivo BMC CZ racing team 00:36:31,00 00:00:12,00 26,29 25
14. 450 7. Veteráni Brusch Lubomír SWEEP Cycling 00:36:32,00 00:00:13,00 26,28 24
15. 628   P4 Svoboda Petr CYKLOKRAUS PŘELOUČ 00:36:33,00 00:00:14,00 26,27
16. 642   P4 Novák Petr 0 00:36:34,00 00:00:15,00 26,25
17. 370 8. Veteráni Škrabal Petr Dexter Cycling 00:36:35,00 00:00:16,00 26,24 23
18. 315 9. Veteráni Okruhlica Petr CKKV Praha 00:36:36,00 00:00:17,00 26,23 22
634   P4 Provazník Jaroslav SWEEP Cycling 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Mišoň - 602212144

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.