Závody a výsledky / 2015 / Silnice / Výsledky

26.07.2015 - Kolem Posázaví - Ondřejov

Zobrazit:

Skupina AB - 97 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. A Nežerka Václav LAWI - Author Team 02:44:33,00   35,37 100
2. 642   P1 Vojtěch Jonáš Sparta Cycling 02:44:39,00 00:00:06,00 35,35
3. 2 2. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:47:25,00 00:02:52,00 34,76 90
4. 631   P1 Štibingr Matěj SP Kolo Specialized 02:47:32,00 00:02:59,00 34,74
5. 12 3. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:48:03,00 00:03:30,00 34,63 85
6. 132 4. A Jurečka Jiří EXPERIMENT 23 02:49:35,00 00:05:02,00 34,32 81
7. 676   P1 Dlask Jindřich Sparta Praha 02:49:36,00 00:05:03,00 34,32
8. 31 5. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:49:37,00 00:05:04,00 34,31 78
9. 10 6. A Novák Vít CFC Kladno 02:49:37,00 00:05:04,00 34,31 76
10. 19 7. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:49:39,00 00:05:06,00 34,31 75
11. 655   P1 Spudil Martin SP Kolo Loap Specialized 02:49:55,00 00:05:22,00 34,25
12. 106 8. B Beneš Petr BTK EURO BIKE Praha 02:50:03,00 00:05:30,00 34,23 74
13. 56 9. A Svoboda Jiří Kbely cycling team 02:50:41,00 00:06:08,00 34,10 73
14. 151 10. A Houra Tomáš SP Kolo 02:52:57,00 00:08:24,00 33,65 72
15. 606   P1 Mitas Lukáš Puskinak.cz 02:54:32,00 00:09:59,00 33,35
16. 641   P1 Koudela Dominik TJ Kolo Praha 02:54:37,00 00:10:04,00 33,33
17. 649   P1 Dudek Tomáš Kolopark.cz 02:54:53,00 00:10:20,00 33,28
18. 114 11. A Harnoš Petr TPCA bike team 02:55:18,00 00:10:45,00 33,20 71
19. 601   P1 Říha Jiří CK Kolokram 02:55:27,00 00:10:54,00 33,17
20. 670   P1 Beran Ondřej Metrostav 02:55:35,00 00:11:02,00 33,15
21. 128 12. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 02:55:44,00 00:11:11,00 33,12 70
22. 8 13. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:56:11,00 00:11:38,00 33,03 69
23. 51 14. A Tvrz Lukáš SWEEP Cycling 02:56:11,00 00:11:38,00 33,03 68
24. 62 15. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 02:56:22,00 00:11:49,00 33,00 67
25. 600   P1 Machala Daniel 02:56:46,00 00:12:13,00 32,92
26. 122 16. A Zháňal Pavel Žádný tým 02:57:13,00 00:12:40,00 32,84 66
27. 7 17. B Miller Milan Tama Královice 03:02:45,00 00:18:12,00 31,85 65
28. 640   P1 Novák Lukáš SP Kolo Specialized 03:03:58,00 00:19:25,00 31,64
29. 674   P1 Vítek Lukáš Eleven Cube Riders 03:04:35,00 00:20:02,00 31,53
30. 677   P1 Guse Michal Eleven Cube Riders 03:04:56,00 00:20:23,00 31,47
31. 647   P1 Dubovči Daniel Atom Bike 03:04:59,00 00:20:26,00 31,46
32. 648   P1 Pfoff Michal SK Sport Zbraslav 03:05:15,00 00:20:42,00 31,42
33. 17 18. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 03:05:29,00 00:20:56,00 31,38 64
34. 118 19. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 03:05:38,00 00:21:05,00 31,35 63
35. 22 20. B Šťastný Petr Dexter Cycling 03:06:14,00 00:21:41,00 31,25 62
36. 607   P1 Lér Viktor 03:06:33,00 00:22:00,00 31,20
37. 672   P1 Kalaš Jan Bikepart.cz 03:06:49,00 00:22:16,00 31,15
38. 26 21. A Dohnálek Erik Žádný tým 03:06:49,00 00:22:16,00 31,15 61
39. 48 22. B Palek Jiří Žádný tým 03:08:29,00 00:23:56,00 30,88 60
40. 663   P1 Ludvík Filip Pek Sport 03:15:45,00 00:31:12,00 29,73
41. 645   P1 Hejný Marek TJ Packa Praha 03:26:55,00 00:42:22,00 28,13
42. 57 23. B Kubát Jan Dexter Cycling 03:31:06,00 00:46:33,00 27,57 59
43. 673   P1 Kresta Jan USK Slavia UL 03:31:32,00 00:46:59,00 27,51
44. 33 24. B Šindelár Ladislav Tama Královice 03:34:11,00 00:49:38,00 27,17 58
45. 629   P1 Postupa Daniel 03:35:18,00 00:50:45,00 27,03
46. 602   P1 Petrilak Petr 24 Team 03:52:59,00 01:08:26,00 24,98
47. 52 25. B Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 04:05:34,00 01:21:01,00 23,70 57
55   B Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
64   A Kalfař Jakub Kbely cycling team 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 97 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 306 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:50:36,00   34,11 100
2. 479 2. C Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:50:41,00 00:00:05,00 34,10 90
3. 303 3. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:50:57,00 00:00:21,00 34,05 85
4. 321 4. C Krátký Pavel SWEEP Cycling 02:51:04,00 00:00:28,00 34,02 81
5. 301 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:55:21,00 00:04:45,00 33,19 78
6. 432 6. D Vejvoda Josef CKKV Praha 02:55:47,00 00:05:11,00 33,11 76
7. 721   P2 Beneš Martin CT Weber 02:55:51,00 00:05:15,00 33,10
8. 497 7. D Adamec Petr SWEEP Cycling 03:00:16,00 00:09:40,00 32,29 75
9. 404 8. J Jenčík Martin CK Vinohradské šlapky 03:00:32,00 00:09:56,00 32,24 74
10. 409 9. D Prchal Pavel Cyklosport Kern 03:00:40,00 00:10:04,00 32,21 73
11. 371 10. D Novotný Ladislav Kbely cycling team 03:00:42,00 00:10:06,00 32,21 72
12. 307 11. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 03:01:42,00 00:11:06,00 32,03 71
13. 342 12. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 03:03:32,00 00:12:56,00 31,71 70
14. 723   P2 Papež Tomáš Messenger Praha 03:03:33,00 00:12:57,00 31,71
15. 305 13. C Postler Jiří Dexter Cycling 03:05:55,00 00:15:19,00 31,30 69
16. 316 14. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:05:59,00 00:15:23,00 31,29 68
17. 333 15. C Firman Vlastimil AC Sparta Praha cycling akademie 03:06:33,00 00:15:57,00 31,20 67
18. 383 16. C Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 03:06:34,00 00:15:58,00 31,20 66
19. 719   P2 Kutiš Martin Ugo Allivictus Čistý Sport 03:07:22,00 00:16:46,00 31,06
20. 395 17. C Pinkava Eda Kolokrám-Svijany/53x11 03:08:00,00 00:17:24,00 30,96 65
21. 359 18. D Šváb Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 03:10:20,00 00:19:44,00 30,58 64
22. 712   P2 Soukup Milan 03:10:25,00 00:19:49,00 30,56
23. 308 19. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:10:42,00 00:20:06,00 30,52 63
24. 309 20. C Pacovský Tomáš PIJAS 03:10:43,00 00:20:07,00 30,52 62
25. 327 21. D Bílek Miroslav CSK Markus 03:10:53,00 00:20:17,00 30,49 61
26. 324 22. C Dohnálek Roman Žádný tým 03:12:47,00 00:22:11,00 30,19 60
27. 339 23. C Černý Luboš CFC Kladno 03:17:31,00 00:26:55,00 29,47 59
28. 729   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 03:21:24,00 00:30:48,00 28,90
29. 722   P2 Reizer Tomáš ČS Stodůlky 03:21:31,00 00:30:55,00 28,88
30. 463 24. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 03:22:01,00 00:31:25,00 28,81 58
31. 730   P2 Kohout Martin 03:23:43,00 00:33:07,00 28,57
32. 315 25. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:24:10,00 00:33:34,00 28,51 57
33. 506 26. E Iotti Giampaolo Stocchetti - Italie 03:25:21,00 00:34:45,00 28,34 56
34. 423 27. C Bartoš Tomáš H.I.C. 03:25:30,00 00:34:54,00 28,32 55
35. 328 28. C Jajčík Michal Tama Královice 03:27:43,00 00:37:07,00 28,02 54
36. 483 29. E Fucik Josef SKP Plzeň 03:27:48,00 00:37:12,00 28,01 53
37. 317 30. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:27:58,00 00:37:22,00 27,99 52
38. 724   P2 Loukota Richard 03:27:59,00 00:37:23,00 27,98
39. 356 31. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 03:28:21,00 00:37:45,00 27,93 51
40. 489 32. C Kozel František Distav Y F 03:29:26,00 00:38:50,00 27,79 50
41. 731   P2 Marek David Agro Kolín 03:29:40,00 00:39:04,00 27,76
42. 726   P2 Hledík Jiří TV-Tech.eu 03:31:40,00 00:41:04,00 27,50
43. 468 33. C Jelínek Martin Dexter Cycling 03:31:41,00 00:41:05,00 27,49 49
44. 314 34. E Pažout Milan Tama Královice 03:33:21,00 00:42:45,00 27,28 48
45. 720   P2 Lorenz Tomáš Sokol Kr. Dvůr 03:39:03,00 00:48:27,00 26,57
46. 492 35. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 03:39:17,00 00:48:41,00 26,54 47
47. 488 36. Z Kottová Petra Author Sedláček Příbram 03:40:17,00 00:49:41,00 26,42 46
48. 471 37. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 03:41:14,00 00:50:38,00 26,31 45
49. 711   P2 Soukup Karel 03:43:00,00 00:52:24,00 26,10
50. 714   P2 Hejduk Richard 03:44:39,00 00:54:03,00 25,91
51. 701   P2 Mikuš Pavel 03:48:48,00 00:58:12,00 25,44
52. 700   P2 Kakos Jan 03:49:04,00 00:58:28,00 25,41
53. 728   P2 Trtík Jakub 03:51:47,00 01:01:11,00 25,11
54. 330 38. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:54:41,00 01:04:05,00 24,80 44
55. 334 39. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:55:19,00 01:04:43,00 24,73 43
56. 346 40. E Michalák Peter CK Vinohradské šlapky 03:55:21,00 01:04:45,00 24,73 42
57. 433 41. Z Bartošová Lenka H.I.C. 03:56:40,00 01:06:04,00 24,59 41
323   C Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
725   P2 Kříž Martin CT Weber 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Vít Novák - 724550475


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Firman Vlastimil (C) 67 b
  • Šváb Přemysl (D) 64 b
  • Kratochvílová Hedvika (Ž) 51 b
  • Krýda Viktor (C) 45 b
Celkem bodů 227 b

Author Sedláček Příbram

  • Kottová Petra (Ž) 46 b
Celkem bodů 46 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (A) 85 b
  • Jelínek Václav (B) 78 b
Celkem bodů 163 b

BTK EURO BIKE Praha

  • Beneš Petr (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 76 b
  • Černý Luboš (C) 59 b
Celkem bodů 135 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 85 b
  • Jenčík Martin (J) 74 b
  • Prager Karel (D) 71 b
  • Sýkora Robert (C) 70 b
Celkem bodů 300 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 76 b
  • Okruhlica Petr (C) 57 b
Celkem bodů 133 b

CSK Markus

  • Bílek Miroslav (D) 61 b
Celkem bodů 61 b

Cyklosport Kern

  • Prchal Pavel (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 67 b
Celkem bodů 67 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 47 b
Celkem bodů 47 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Postler Jiří (C) 69 b
  • Procházka Milan (B) 69 b
  • Tácha Petr (D) 63 b
Celkem bodů 279 b

Distav Y F

  • Kozel František (C) 50 b
Celkem bodů 50 b

EXPERIMENT 23

  • Jurečka Jiří (A) 81 b
Celkem bodů 81 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 55 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 41 b
Celkem bodů 96 b

Kbely cycling team

  • Svoboda Jiří (A) 73 b
  • Novotný Ladislav (D) 72 b
  • Šmíd Jiří (B) 70 b
Celkem bodů 215 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 64 b
Celkem bodů 64 b

Kolokrám-Svijany/53x11

  • Pinkava Eda (C) 65 b
Celkem bodů 65 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Somr Michael (A) 90 b
  • Zahrádka Petr (C) 90 b
Celkem bodů 380 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 63 b
  • Vild Václav (C) 44 b
Celkem bodů 107 b

SP Kolo

  • Houra Tomáš (A) 72 b
Celkem bodů 72 b

Stark Cycling Team

  • Mazůrek Lukáš (B) 57 b
Celkem bodů 57 b

Stocchetti - Italie

  • Iotti Giampaolo (E) 56 b
Celkem bodů 56 b

SWEEP Cycling

  • Krátký Pavel (C) 81 b
  • Adamec Petr (D) 75 b
  • Tvrz Lukáš (A) 68 b
Celkem bodů 224 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 65 b
  • Šindelár Ladislav (B) 58 b
  • Jajčík Michal (C) 54 b
  • Pažout Milan (E) 48 b
Celkem bodů 225 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 58 b
Celkem bodů 58 b

TPCA bike team

  • Harnoš Petr (A) 71 b
Celkem bodů 71 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.