Závody a výsledky / 2015 / Silnice / Výsledky

30.05.2015 - Bělečská časovka jednotlivců - Běleč

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 25 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 145 1. 1. B Kijevský Radim LAWI - Author Team 00:33:45,00   44,44 100
2. 4 2. 2. B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:34:57,00 00:01:12,00 42,92 90
3. 307 3. 1. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:35:24,00 00:01:39,00 42,37 100
4. 51 4. 1. A Tvrz Lukáš NejlevnějšíPNEU Cycling 00:35:33,00 00:01:48,00 42,19 85
5. 303 5. 1. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 00:35:40,00 00:01:55,00 42,06 90
6. 612 6.   P1 Ježek Jiří DAS-Durates 00:35:49,00 00:02:04,00 41,88
7. 386 7. 2. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:52,00 00:02:07,00 41,82 85
8. 12 8. 2. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:35:59,00 00:02:14,00 41,69 81
9. 301 9. 2. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:36:23,00 00:02:38,00 41,23 81
10. 347 10. 3. C Tajč Jan Tama Královice 00:36:53,00 00:03:08,00 40,67 78
11. 322 11. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:36:58,00 00:03:13,00 40,58 76
12. 106 12. 3. B Beneš Petr BTK EURO BIKE Praha 00:36:58,00 00:03:13,00 40,58 78
13. 730 13.   P2 Sekera Jiří Sweet Chomutov 00:37:07,00 00:03:22,00 40,41
14. 363 14. 3. D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:37:17,14 00:03:32,14 40,23 75
15. 327 15. 4. D Bílek Miroslav CSK Markus 00:37:17,76 00:03:32,76 40,22 74
16. 607 16.   P1 Humplík Jiří žádný tým 00:37:33,00 00:03:48,00 39,95
17. 359 17. 5. D Šváb Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 00:37:47,00 00:04:02,00 39,70 73
18. 485 18. 4. C Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:37:48,00 00:04:03,00 39,68 72
19. 323 19. 5. C Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:37:51,00 00:04:06,00 39,63 71
20. 7 20. 4. B Miller Milan Tama Královice 00:38:21,00 00:04:36,00 39,11 76
21. 105 21. 3. A Pliml Martin TJ Lokomotiva Beroun 00:38:26,00 00:04:41,00 39,03 75
22. 8 22. 5. B Procházka Milan Dexter Cycling 00:38:29,00 00:04:44,00 38,98 74
23. 333 23. 6. C Firman Vlastimil AC Sparta Praha cycling akademie 00:38:33,00 00:04:48,00 38,91 70
24. 28 24. 6. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:38:47,00 00:05:02,00 38,68 73
25. 471 25. 7. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 00:39:10,00 00:05:25,00 38,30 69
26. 609 26.   P1 Bílek Jan žádný tým 00:39:19,00 00:05:34,00 38,15
27. 108 27. 7. B Baier Jiří Velosport Domažlice 00:39:24,00 00:05:39,00 38,07 72
28. 21 28. 8. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 00:39:28,00 00:05:43,00 38,01 71
29. 308 29. 6. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:39:29,00 00:05:44,00 37,99 68
30. 26 30. 4. A Dohnálek Erik Žádný tým 00:39:34,00 00:05:49,00 37,91 70
31. 473 31. 8. C Walsh James Žádný tým 00:39:35,00 00:05:50,00 37,89 67
32. 432 32. 7. D Vejvoda Josef CKKV Praha 00:39:40,00 00:05:55,00 37,82 66
33. 458 33. 9. C Kubec Martin VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:39:41,00 00:05:56,00 37,80 65
34. 309 34. 10. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:39:43,00 00:05:58,00 37,77 64
35. 47 35. 9. B Mašek Petr VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:39:52,00 00:06:07,00 37,63 69
36. 332 36. 8. D Klabouch Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:39:57,00 00:06:12,00 37,55 63
37. 463 37. 11. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:40:09,00 00:06:24,00 37,36 62
38. 736 38.   P2 Lauda Pavel Všetaty 00:40:11,00 00:06:26,00 37,33
39. 489 39. 12. C Kozel František Distav Y F 00:40:13,00 00:06:28,00 37,30 61
40. 324 40. 13. C Dohnálek Roman Žádný tým 00:40:14,00 00:06:29,00 37,28 60
41. 13 41. 5. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 00:40:33,00 00:06:48,00 36,99 68
42. 316 42. 14. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:40:48,00 00:07:03,00 36,76 59
43. 312 43. 1. Z Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:40:59,00 00:07:14,00 36,60 58
44. 37 44. 6. A Slaboch David Stark Cycling Team 00:40:59,00 00:07:14,00 36,60 67
45. 393 45. 9. D Šejna Karel CKKV Praha 00:41:08,00 00:07:23,00 36,47 57
46. 506 46. 2. E Iotti Giampaolo Stocchetti - Italie 00:41:12,00 00:07:27,00 36,41 56
47. 405 47. 15. C Stráněl Jiří Alltraining - Lawi team 00:41:20,00 00:07:35,00 36,29 55
48. 148 48. 10. B Šmatlák Martin CFC Kladno 00:41:29,00 00:07:44,00 36,16 66
49. 492 49. 10. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:41:53,00 00:08:08,00 35,81 54
50. 366 50. 11. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 00:42:08,00 00:08:23,00 35,60 53
51. 374 51. 16. C Vlasák Richard Žádný tým 00:42:11,00 00:08:26,00 35,56 52
52. 33 52. 11. B Šindelár Ladislav Tama Královice 00:42:13,00 00:08:28,00 35,53 65
53. 339 53. 17. C Černý Luboš CFC Kladno 00:42:20,00 00:08:35,00 35,43 51
54. 608 54.   P1 Bartoš Přemysl žádný tým 00:42:31,00 00:08:46,00 35,28
55. 340 55. 18. C Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 00:42:41,00 00:08:56,00 35,14 50
56. 604 56.   P1 Jordán Pavel Bike Way Team 00:42:45,00 00:09:00,00 35,09
57. 605 57.   P1 Bažík Tomáš ŠK Oravaman 00:42:53,00 00:09:08,00 34,98
58. 732 58.   P2 Jelínek Zbyněk Družec 00:42:56,00 00:09:11,00 34,94
59. 431 59. 19. C Svěrák Vít CSK Markus 00:42:59,00 00:09:14,00 34,90 49
60. 602 60.   P1 Benda Matěj Spastic Handicap 00:43:02,00 00:09:17,00 34,86
61. 69 61. 12. B Paukert Josef H.I.C. 00:43:08,00 00:09:23,00 34,78 64
62. 733 62.   P2 Stark Michal Stark Cycling Team 00:43:11,00 00:09:26,00 34,74
63. 450 63. 20. C Doubner Jan PIJAS 00:43:11,00 00:09:26,00 34,74 48
64. 493 64. 1. J Myšička David Žádný tým 00:43:29,00 00:09:44,00 34,50 47
65. 710 65.   P2 Lahoda Václav Kamenné Žehrovice 00:43:43,00 00:09:58,00 34,31
66. 494 66. 2. Z Válková Kateřina TJ Lokomotiva Beroun 00:43:51,00 00:10:06,00 34,21 46
67. 488 67. 3. Z Kottová Petra Author Sedláček Příbram 00:44:11,00 00:10:26,00 33,95 45
68. 423 68. 21. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:44:26,00 00:10:41,00 33,76 44
69. 334 69. 12. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:44:29,00 00:10:44,00 33,72 43
70. 495 70. 3. E Semenec Jiří CFC Kladno 00:44:59,00 00:11:14,00 33,35 42
71. 310 71. 22. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:45:07,00 00:11:22,00 33,25 41
72. 356 72. 4. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:45:14,00 00:11:29,00 33,16 40
73. 110 73. 7. A Nový Tomáš CFC Kladno 00:45:22,00 00:11:37,00 33,06 63
74. 412 74. 23. C Hrubý Ivan H.I.C. 00:45:27,00 00:11:42,00 33,00 39
75. 317 75. 4. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:45:28,00 00:11:43,00 32,99 38
76. 343 76. 5. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 00:46:00,00 00:12:15,00 32,61 37
77. 52 77. 13. B Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 00:46:07,00 00:12:22,00 32,53 62
78. 357 78. 6. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 00:46:12,00 00:12:27,00 32,47 36
79. 350 79. 13. D Houška Jan Humusoft 00:46:16,00 00:12:31,00 32,42 35
80. 711 80.   P2 Petrouš Ivo Praha 7 00:46:16,00 00:12:31,00 32,42
81. 389 81. 14. D Novák Michal CFC Kladno 00:47:28,00 00:13:43,00 31,60 34
82. 433 82. 5. Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:47:42,00 00:13:57,00 31,45 33
83. 387 83. 15. D Volf st. Jaromír AHanstav-bike team 00:47:53,00 00:14:08,00 31,33 32
84. 124 84. 14. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:48:01,00 00:14:16,00 31,24 61
85. 112 85. 8. A Bajtek Daniel Žádný tým 00:48:13,00 00:14:28,00 31,11 60
86. 378 86. 2. J Volf ml. Jaromír AHanstav-bike team 00:49:41,00 00:15:56,00 30,19 31
87. 421 87. 7. E Introvič Petar CSK Markus 00:52:55,00 00:19:10,00 28,35 30
88. 735 88.   P2 Matěna Vladimír žádný tým 00:53:05,00 00:19:20,00 28,26
89. 120 89. 15. B Vševid Jan CFC Kladno 00:53:46,00 00:20:01,00 27,90 59
353   8. E Kubín Igor CSK Markus 00:00:00,00  
373   16. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:00:00,00  
55   16. B Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
512   6. Z Zadáková Klára Žádný tým 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Luděk Hykl - 721755460


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Tůma Roman (D) 85 b
  • Šváb Přemysl (D) 73 b
  • Vohnik Stanislav (C) 71 b
  • Firman Vlastimil (C) 70 b
Celkem bodů 299 b

AHanstav-bike team

  • Volf st. Jaromír (D) 32 b
  • Volf ml. Jaromír (J) 31 b
Celkem bodů 63 b

Alltraining - Lawi team

  • Stráněl Jiří (C) 55 b
Celkem bodů 55 b

Author Sedláček Příbram

  • Kottová Petra (Ž) 45 b
Celkem bodů 45 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (A) 81 b
Celkem bodů 81 b

BTK EURO BIKE Praha

  • Beneš Petr (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

CFC Kladno

  • Šmatlák Martin (B) 66 b
  • Nový Tomáš (A) 63 b
  • Šuranyi Martin (B) 61 b
  • Vševid Jan (B) 59 b
Celkem bodů 249 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 100 b
  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Vlček Petr (C) 59 b
  • Vaněk Jiří (C) 50 b
Celkem bodů 299 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 66 b
  • Šejna Karel (D) 57 b
Celkem bodů 123 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 76 b
  • Bílek Miroslav (D) 74 b
  • Svěrák Vít (C) 49 b
  • Habětín Tomáš (C) 41 b
Celkem bodů 240 b

Cyklosport Kern

  • Zelenka Václav (E) 37 b
Celkem bodů 37 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 81 b
  • Procházka Milan (B) 74 b
  • Tácha Petr (D) 68 b
  • Krajčík Josef (E) 38 b
Celkem bodů 261 b

Distav Y F

  • Kozel František (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

H.I.C.

  • Paukert Josef (B) 64 b
  • Bartoš Tomáš (C) 44 b
  • Hrubý Ivan (C) 39 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 33 b
Celkem bodů 180 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 35 b
Celkem bodů 35 b

Institut-Rašev

  • Rašev Eugen (D) 75 b
Celkem bodů 75 b

KC Nové Strašecí

  • Holovlaský Ladislav (E) 36 b
Celkem bodů 36 b

LAWI - Author Team

  • Kijevský Radim (B) 100 b
  • Mužík Vít (B) 90 b
Celkem bodů 190 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 64 b
  • Doubner Jan (C) 48 b
  • Válková Kateřina (Ž) 46 b
Celkem bodů 158 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (C) 72 b
  • Hauser Dušan (B) 71 b
  • Tamchyna Jakub (A) 68 b
  • Slaboch David (A) 67 b
Celkem bodů 278 b

Stocchetti - Italie

  • Iotti Giampaolo (E) 56 b
Celkem bodů 56 b

SWEEP Cycling

  • Tvrz Lukáš (A) 85 b
Celkem bodů 85 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 78 b
  • Miller Milan (B) 76 b
  • Šindelár Ladislav (B) 65 b
Celkem bodů 219 b

TJ Lokomotiva Beroun

  • Pliml Martin (A) 75 b
Celkem bodů 75 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Beránek Milan (B) 73 b
  • Mašek Petr (B) 69 b
  • Kubec Martin (C) 65 b
  • Doležalová Hana (Ž) 58 b
Celkem bodů 265 b

Velosport Domažlice

  • Baier Jiří (B) 72 b
Celkem bodů 72 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.