Závody a výsledky / 2015 / Silnice / Výsledky

12.04.2015 - První šlápnutí - Hobšovice

Zobrazit:

Skupina CDEJHŽ - 56 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 478   Z Mikulová Tereza SSC Železný Brod 01:35:52,78   35,04 35
2. 356   Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 01:37:17,25 00:01:24,47 34,54 34
3. 370   Z Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 01:45:08,40 00:09:15,62 31,96 27
4. 351   Z Mikšovská Alena CSK Markus 01:51:37,98 00:15:45,20 30,10 26
5. 481   Z Fialová Michaela CK Slavoj Terezín 02:08:28,50 00:32:35,72 26,15 24

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Šváb Přemysl (D) 71 b
  • Charvát Martin (C) 70 b
  • Firman Vlastimil (C) 68 b
  • Klabouch Jan (D) 58 b
Celkem bodů 267 b

BIKEMARAST team

  • Souček Petr (J) 47 b
Celkem bodů 47 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Jelínek Václav (B) 90 b
  • Šuvada Radek (A) 65 b
Celkem bodů 155 b

BTK EURO BIKE Praha

  • Beneš Petr (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 70 b
  • Černý Luboš (C) 61 b
  • Andrejs Marek (A) 61 b
  • Nový Tomáš (A) 43 b
Celkem bodů 235 b

CK LOKO Rakovník

  • Dobrý Robert (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

CK Slavoj Terezín

  • Fialová Michaela (Ž) 24 b
Celkem bodů 24 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 78 b
  • Jenčík Martin (J) 76 b
  • Prager Karel (D) 69 b
  • Sýkora Robert (C) 56 b
Celkem bodů 279 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 65 b
  • Okruhlica Petr (C) 39 b
Celkem bodů 104 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (E) 73 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 26 b
  • Introvič Petar (E) 25 b
Celkem bodů 124 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 64 b
  • Švihálek Tomáš (D) 45 b
Celkem bodů 109 b

Cyklovrakoviště

  • Šubrt Pavel (B) 50 b
  • Šmíd Luděk (D) 50 b
  • Novotný Lukáš (B) 46 b
Celkem bodů 146 b

Dexter Cycling

  • Stránský Vojtěch (A) 85 b
  • Procházka Milan (B) 72 b
  • Rendl Jaroslav (C) 66 b
  • Tácha Petr (D) 64 b
Celkem bodů 287 b

Distav Y F

  • Kozel František (C) 43 b
Celkem bodů 43 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 73 b
Celkem bodů 73 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 42 b
Celkem bodů 42 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 33 b
Celkem bodů 33 b

JADOMI

  • Doležel Jan (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

Kbely cycling team

  • Svoboda Jiří (A) 78 b
  • Kalfař Jakub (A) 68 b
  • Hanzl Jaroslav (E) 57 b
Celkem bodů 203 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 52 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 28 b
Celkem bodů 80 b

Kellys Bike Ranch Team

  • Flak David (B) 45 b
Celkem bodů 45 b

LAWI - Author Team

  • Treml Daniel (B) 100 b
  • Zahrádka Petr (C) 100 b
  • Endler Filip (A) 81 b
  • Somr Michael (A) 75 b
Celkem bodů 356 b

LAWI-Granfondo

  • Kleiner Robert (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 38 b
Celkem bodů 38 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 40 b
Celkem bodů 40 b

Prodoli racing team

  • Tajtl Tomáš (C) 52 b
Celkem bodů 52 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (C) 30 b
Celkem bodů 30 b

SSC Železný Brod

  • Mikulová Tereza (Ž) 35 b
Celkem bodů 35 b

Stark Cycling Team

  • LÖBL ml. Richard (B) 58 b
  • Kryška Pavel (C) 46 b
  • Slaboch David (A) 44 b
  • Kovář Marek (C) 41 b
Celkem bodů 189 b

STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ ZELENÝ PRUH PRAHA 4

  • Adámek Miroslav (E) 44 b
Celkem bodů 44 b

SWEEP Cycling

  • Krátký Pavel (C) 90 b
  • Prokeš Petr (C) 85 b
  • Lebeda Vladimír (E) 59 b
  • Dix Petr (C) 55 b
Celkem bodů 289 b

ŠILHAVÝ-RAMALA

  • Dimmer Jan (E) 36 b
Celkem bodů 36 b

ŠuTri Prachatice

  • Vaněček Michael (B) 63 b
Celkem bodů 63 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 74 b
  • Miller Milan (B) 53 b
  • Jajčík Michal (C) 48 b
  • Šindelár Ladislav (B) 48 b
Celkem bodů 223 b

Team Viessmann

  • Vitáček Tomáš (D) 81 b
Celkem bodů 81 b

TPCA bike team

  • Harnoš Petr (A) 51 b
Celkem bodů 51 b

Ultima K.lap Team

  • Rapsa Jan (B) 42 b
Celkem bodů 42 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Tůma Jiří (C) 72 b
  • Beránek Milan (B) 62 b
Celkem bodů 134 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.