Závody a výsledky / 2015 / Silnice / Výsledky

12.04.2015 - První šlápnutí - Hobšovice

Zobrazit:

Skupina AB - 56 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 18 1. B Treml Daniel LAWI - Author Team 01:21:55,64   41,01 100
2. 31 2. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 01:21:55,97 00:00:00,33 41,01 90
3. 616   P1 Aleš Zeman SSC Železný Brod 01:21:57,09 00:00:01,45 41,00
4. 66 3. A Stránský Vojtěch Dexter Cycling 01:21:57,52 00:00:01,88 41,00 85
5. 619   P1 Jiří Zárybnický CK Vinohradské šlapky 01:21:57,57 00:00:01,93 41,00
6. 45 4. A Endler Filip LAWI - Author Team 01:21:57,79 00:00:02,15 40,99 81
7. 639   P1 Tomáš Šulc BMC 01:21:58,81 00:00:03,17 40,99
8. 56 5. A Svoboda Jiří Kbely cycling team 01:21:58,82 00:00:03,18 40,99 78
9. 106 6. B Beneš Petr BTK EURO BIKE Praha 01:21:58,98 00:00:03,34 40,98 76
10. 2 7. A Somr Michael LAWI - Author Team 01:21:59,08 00:00:03,44 40,98 75
11. 607   P1 Jan Hlaváček CK Příbram Fany 01:21:59,52 00:00:03,88 40,98
12. 137 8. A Schühler Tomáš LAWI - Author Team 01:21:59,67 00:00:04,03 40,98 74
13. 25 9. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 01:21:59,72 00:00:04,08 40,98 73
14. 8 10. B Procházka Milan Dexter Cycling 01:22:00,00 00:00:04,36 40,98 72
15. 136 11. B Doležel Jan JADOMI 01:22:00,33 00:00:04,69 40,97 71
16. 10 12. A Novák Vít CFC Kladno 01:22:00,37 00:00:04,73 40,97 70
17. 145 13. B Kijevský Radim LAWI - Author Team 01:22:00,61 00:00:04,97 40,97 69
18. 637   P1 Ondřej Pávek SWEEP Cycling 01:22:00,63 00:00:04,99 40,97
19. 643   P1 Filip Ptáčník Bici cicli 01:22:02,60 00:00:06,96 40,95
20. 630   P1 Jaroslav Vágner KL Sport Most 01:22:03,22 00:00:07,58 40,95
21. 64 14. A Kalfař Jakub Kbely cycling team 01:22:03,25 00:00:07,61 40,95 68
22. 605   P1 Vojtěch Rakovský AC Sparta Praha 01:22:03,32 00:00:07,68 40,95
23. 606   P1 Martin Zeithammer CK Kolokrám Svijany 01:22:03,57 00:00:07,93 40,95
24. 612   P1 Filip Šlajchrt Koloshop Team 01:22:03,58 00:00:07,94 40,95
25. 1 15. A Nežerka Václav LAWI - Author Team 01:22:03,81 00:00:08,17 40,94 67
26. 641   P1 Petr Zikmund CT Weber 01:22:03,92 00:00:08,28 40,94
27. 133 16. A Kořínek Miloš LAWI - Author Team 01:22:04,30 00:00:08,66 40,94 66
28. 12 17. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 01:22:05,18 00:00:09,54 40,93 65
29. 62 18. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 01:22:05,48 00:00:09,84 40,93 64
30. 130 19. B Vaněček Michael ŠuTri Prachatice 01:22:05,85 00:00:10,21 40,93 63
31. 28 20. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 01:22:05,96 00:00:10,32 40,93 62
32. 603   P1 Tomáš Houra SK Slavia Praha 01:22:05,99 00:00:10,35 40,93
33. 640   P1 Richard Bydžovský Rotor Plzeň 01:22:06,18 00:00:10,54 40,92
34. 104 21. A Andrejs Marek CFC Kladno 01:22:06,59 00:00:10,95 40,92 61
35. 645   P1 Václav Šňůpárek Forride.cz 01:22:06,60 00:00:10,96 40,92
36. 608   P1 Vladimír Bouška Ramala-muška 01:22:06,90 00:00:11,26 40,92
37. 11 22. B Novák Petr LAWI - Author Team 01:22:07,22 00:00:11,58 40,92 60
38. 625   P1 Jiří Říha CK Kolokrám Svijany 01:22:07,23 00:00:11,59 40,92
39. 600   P1 Lukáš Novák TJ Bižu JBC 01:22:07,24 00:00:11,60 40,92
40. 631   P1 Martin Gedeon Žádný tým 01:22:07,32 00:00:11,68 40,91
41. 602   P1 Jan Dvořák SWEEP Cycling 01:22:07,36 00:00:11,72 40,91
42. 4 23. B Mužík Vít LAWI - Author Team 01:22:07,62 00:00:11,98 40,91 59
43. 613   P1 Jiří Jiroušek Koloshop Team 01:22:08,98 00:00:13,34 40,90
44. 15 24. B LÖBL ml. Richard Stark Cycling Team 01:22:09,22 00:00:13,58 40,90 58
45. 632   P1 Karel Vaněček CK Vinohradské šlapky 01:22:09,61 00:00:13,97 40,90
46. 135 25. B Zavřel Petr AC Sparta Praha cycling akademie 01:22:09,62 00:00:13,98 40,90 57
47. 26 26. A Dohnálek Erik Žádný tým 01:22:09,72 00:00:14,08 40,89 56
48. 125 27. B Kubíček Michal Žádný tým 01:22:09,80 00:00:14,16 40,89 55
49. 633   P1 Lukáš Kindl Dexter Cycling 01:22:10,42 00:00:14,78 40,89
50. 628   P1 Ondřej Balajka Fajný dizajn 01:22:11,03 00:00:15,39 40,88
51. 40 28. B Dvořák Josef Žádný tým 01:22:11,05 00:00:15,41 40,88 54
52. 7 29. B Miller Milan Tama Královice 01:22:11,29 00:00:15,65 40,88 53
53. 17 30. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 01:22:11,66 00:00:16,02 40,88 52
54. 614   P1 Ondřej Stránský TJ Slavia Karlovy Vary 01:22:11,82 00:00:16,18 40,88
55. 624   P1 Wannes Maertens Žádný tým 01:22:11,89 00:00:16,25 40,88
56. 620   P1 Karel Souček CK Vinohradské šlapky 01:22:11,93 00:00:16,29 40,88
57. 114 31. A Harnoš Petr TPCA bike team 01:22:13,42 00:00:17,78 40,86 51
58. 642   P1 Martin Krupička Iron Spot ELPO 01:22:37,90 00:00:42,26 40,66
59. 134 32. B Šubrt Pavel Cyklovrakoviště 01:23:04,24 00:01:08,60 40,45 50
60. 22 33. B Šťastný Petr Dexter Cycling 01:24:43,27 00:02:47,63 39,66 49
61. 601   P1 Petr Ševčík KCL Kooperativa Svijany 01:26:00,24 00:04:04,60 39,07
62. 33 34. B Šindelár Ladislav Tama Královice 01:29:14,09 00:07:18,45 37,65 48
63. 626   P1 David Rada Žádný tým 01:29:14,19 00:07:18,55 37,65
64. 618   P1 Robert Sedlecký San Lenora 01:29:15,74 00:07:20,10 37,64
65. 55 35. B Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 01:29:17,12 00:07:21,48 37,63 47
66. 127 36. B Novotný Lukáš Cyklovrakoviště 01:29:18,08 00:07:22,44 37,63 46
67. 29 37. B Flak David Kellys Bike Ranch Team 01:31:08,54 00:09:12,90 36,87 45
68. 644   P1 Pavel Richtr CK Vinohradské šlapky 01:31:09,34 00:09:13,70 36,86
69. 636   P1 Ondřej Malý Žádný tým 01:31:19,56 00:09:23,92 36,79
70. 638   P1 Zbyněk Petr Dexter Cycling 01:31:19,68 00:09:24,04 36,79
71. 37 38. A Slaboch David Stark Cycling Team 01:31:20,98 00:09:25,34 36,78 44
72. 627   P1 Jakub Chlumecký Žádný tým 01:33:02,07 00:11:06,43 36,12
73. 634   P1 Vojtěch Knyttl Goout.cz 01:33:26,40 00:11:30,76 35,96
74. 635   P1 Pavel Kvita CK Vinohradské šlapky 01:33:36,05 00:11:40,41 35,90
75. 604   P1 Jaroslav Klíma Žádný tým 01:35:26,12 00:13:30,48 35,21
76. 621   P1 Štěpán Brynda Žádný tým 01:37:25,53 00:15:29,89 34,49
77. 110 39. A Nový Tomáš CFC Kladno 01:38:02,94 00:16:07,30 34,27 43
78. 88 40. B Rapsa Jan Ultima K.lap Team 01:38:07,62 00:16:11,98 34,24 42
79. 610   P1 Martin Bočta Žádný tým 01:38:46,27 00:16:50,63 34,02
80. 622   P1 Tomáš Holkup Loko Žižkov 01:39:04,77 00:17:09,13 33,91
81. 611   P1 Martin Skuhrovec Žádný tým 01:42:04,01 00:20:08,37 32,92
82. 609   P1 David Trčka Six Monkeys 01:42:11,96 00:20:16,32 32,88
83. 615   P1 Petr Kolenko Žádný tým 01:42:14,31 00:20:18,67 32,86
84. 81 41. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 01:46:39,62 00:24:43,98 31,50 41
85. 617   P1 Jiří Pokorný Žádný tým 01:49:26,60 00:27:30,96 30,70
86. 109 42. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 01:59:48,42 00:37:52,78 28,05 40
5   A Doležal Jiří NejlevnějšíPNEU Cycling 00:00:00,00  
13   A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 00:00:00,00  
90   B Komárek Josef Cyklovrakoviště 00:00:00,00  
115   B Šafář Daniel Žádný tým 00:00:00,00  
118   A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 56 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 479 1. C Zahrádka Petr LAWI - Author Team 01:25:45,54   39,18 100
2. 321 2. C Krátký Pavel SWEEP Cycling 01:25:45,78 00:00:00,24 39,18 90
3. 365 3. C Prokeš Petr SWEEP Cycling 01:25:46,06 00:00:00,52 39,18 85
4. 717   P2 Zdeněk Douša Bikesport Ústí nad Labem 01:25:47,33 00:00:01,79 39,17
5. 313 4. D Vitáček Tomáš Team Viessmann 01:25:47,66 00:00:02,12 39,16 81
6. 303 5. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 01:25:47,73 00:00:02,19 39,16 78
7. 404 6. J Jenčík Martin CK Vinohradské šlapky 01:25:47,76 00:00:02,22 39,16 76
8. 417 7. C Dobrý Robert CK LOKO Rakovník 01:25:47,88 00:00:02,34 39,16 75
9. 709   P2 Jaroslav Halík Veloservis Team 01:25:48,01 00:00:02,47 39,16
10. 347 8. C Tajč Jan Tama Královice 01:25:48,17 00:00:02,63 39,16 74
11. 319 9. E Kakač Miroslav CSK Markus 01:25:48,46 00:00:02,92 39,16 73
12. 702   P2 Karel Krejčí SWEEP Cycling 01:25:48,66 00:00:03,12 39,16
13. 311 10. C Tůma Jiří VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 01:25:48,67 00:00:03,13 39,16 72
14. 359 11. D Šváb Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 01:25:48,80 00:00:03,26 39,15 71
15. 708   P2 Michal Běhounek Veloservis Team 01:25:49,13 00:00:03,59 39,15
16. 426 12. C Charvát Martin AC Sparta Praha cycling akademie 01:25:49,43 00:00:03,89 39,15 70
17. 713   P2 Zdeněk Černý SKC Pečky 01:25:49,51 00:00:03,97 39,15
18. 307 13. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:25:49,68 00:00:04,14 39,15 69
19. 333 14. C Firman Vlastimil AC Sparta Praha cycling akademie 01:25:49,86 00:00:04,32 39,15 68
20. 719   P2 Martin Beneš CT Weber 01:25:50,05 00:00:04,51 39,15
21. 306 15. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:25:50,10 00:00:04,56 39,14 67
22. 714   P2 Ladislav Vlček BMC 01:25:50,13 00:00:04,59 39,14
23. 301 16. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:25:50,19 00:00:04,65 39,14 66
24. 432 17. D Vejvoda Josef CKKV Praha 01:25:50,42 00:00:04,88 39,14 65
25. 308 18. D Tácha Petr Dexter Cycling 01:25:53,42 00:00:07,88 39,12 64
26. 369 19. C Kleiner Robert LAWI-Granfondo 01:25:53,89 00:00:08,35 39,12 63
27. 305 20. C Postler Jiří Dexter Cycling 01:25:54,11 00:00:08,57 39,11 62
28. 707   P2 Kamil Ackermann Axon Sport Team 01:25:55,20 00:00:09,66 39,11
29. 700   P2 Robert Skřeček Cycling Brno 01:25:57,35 00:00:11,81 39,09
30. 339 21. C Černý Luboš CFC Kladno 01:25:57,74 00:00:12,20 39,09 61
31. 324 22. C Dohnálek Roman Žádný tým 01:25:57,99 00:00:12,45 39,08 60
32. 720   P2 Ivan Salaba Good Times Děčín 01:26:00,29 00:00:14,75 39,07
33. 375 23. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 01:26:01,11 00:00:15,57 39,06 59
34. 332 24. D Klabouch Jan AC Sparta Praha cycling akademie 01:26:01,14 00:00:15,60 39,06 58
35. 467 25. E Hanzl Jaroslav Kbely cycling team 01:26:04,27 00:00:18,73 39,04 57
36. 705   P2 Tomáš Venkrbec Dexter Cycling 01:26:04,27 00:00:18,73 39,04
37. 342 26. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:26:04,46 00:00:18,92 39,04 56
38. 344 27. C Dix Petr SWEEP Cycling 01:26:04,90 00:00:19,36 39,03 55
39. 493 28. J Myšička David Žádný tým 01:26:05,50 00:00:19,96 39,03 54
40. 722   P2 Petr Adamec SWEEP Cycling 01:26:05,78 00:00:20,24 39,03
41. 715   P2 Michal Skopčak Žádný tým 01:26:06,14 00:00:20,60 39,02
42. 471 29. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 01:26:08,57 00:00:23,03 39,00 53
43. 474 30. C Tajtl Tomáš Prodoli racing team 01:26:46,25 00:01:00,71 38,72 52
44. 316 31. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 01:26:46,79 00:01:01,25 38,72 51
45. 492 32. D Šmíd Luděk Žádný tým 01:26:54,18 00:01:08,64 38,66 50
46. 323 33. C Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:27:12,11 00:01:26,57 38,53 49
47. 328 34. C Jajčík Michal Tama Královice 01:27:13,04 00:01:27,50 38,52 48
48. 486 35. J Souček Petr Bikemarast 01:27:13,40 00:01:27,86 38,52 47
49. 445 36. C Kryška Pavel BikeGallery 01:27:14,59 00:01:29,05 38,51 46
50. 335 37. D Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 01:27:25,64 00:01:40,10 38,43 45
51. 706   P2 Milan Skála Příbram 01:28:02,82 00:02:17,28 38,16
52. 418 38. E Adámek Miroslav STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ ZELENÝ PRUH PRAHA 4 01:28:12,11 00:02:26,57 38,09 44
53. 489 39. C Kozel František Distav Y F 01:28:24,63 00:02:39,09 38,00 43
54. 423 40. C Bartoš Tomáš H.I.C. 01:28:57,81 00:03:12,27 37,77 42
55. 710   P2 Václav Klaus Cyklotrenink.com 01:30:25,64 00:04:40,10 37,16
56. 364 41. C Kovář Marek Stark Cycling Team 01:32:48,02 00:07:02,48 36,21 41
57. 718   P2 David Marek Agro Kolín 01:32:50,25 00:07:04,71 36,19
58. 309 42. C Pacovský Tomáš PIJAS 01:32:51,12 00:07:05,58 36,19 40
59. 315 43. C Okruhlica Petr CKKV Praha 01:32:53,50 00:07:07,96 36,17 39
60. 460 44. D Dubitzký Pavel PCK Louda 01:32:56,15 00:07:10,61 36,15 38
61. 340 45. C Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 01:33:16,12 00:07:30,58 36,02 37
62. 401 46. E Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA 01:35:52,38 00:10:06,84 35,05 36
63. 478 47. Z Mikulová Tereza SSC Železný Brod 01:35:52,78 00:10:07,24 35,04 35
64. 721   P2 Pavel Bartolomějev Kerteam-Bianchi 01:35:54,05 00:10:08,51 35,04
65. 704   P2 Roman Horký SPP Pičín 01:37:11,36 00:11:25,82 34,57
66. 356 48. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 01:37:17,25 00:11:31,71 34,54 34
67. 723   P2 Jiří Stránský MTBO Kralupy 01:37:24,65 00:11:39,11 34,49
68. 350 49. D Houška Jan Humusoft 01:42:49,16 00:17:03,62 32,68 33
69. 468 50. C Jelínek Martin Dexter Cycling 01:42:53,17 00:17:07,63 32,66 32
70. 416 51. D Slavík Josef CFC Kladno 01:42:53,66 00:17:08,12 32,65 31
71. 330 52. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 01:43:00,45 00:17:14,91 32,62 30
72. 346 53. E Michalák Peter CK Vinohradské šlapky 01:45:00,64 00:19:15,10 32,00 29
73. 357 54. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 01:45:08,03 00:19:22,49 31,96 28
74. 370 55. Z Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 01:45:08,40 00:19:22,86 31,96 27
75. 351 56. Z Mikšovská Alena CSK Markus 01:51:37,98 00:25:52,44 30,10 26
76. 716   P2 Miloš Lenoch CK Vinohradské šlapky 02:08:28,50 00:42:42,96 26,15
77. 421 57. E Introvič Petar CSK Markus 02:08:28,50 00:42:42,96 26,15 25
78. 481 58. Z Fialová Michaela CK Slavoj Terezín 02:08:28,50 00:42:42,96 26,15 24

Kontakt na pořadatele závodu: Pavel Zach - 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Šváb Přemysl (D) 71 b
  • Charvát Martin (C) 70 b
  • Firman Vlastimil (C) 68 b
  • Klabouch Jan (D) 58 b
Celkem bodů 267 b

BIKEMARAST team

  • Souček Petr (J) 47 b
Celkem bodů 47 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Jelínek Václav (B) 90 b
  • Šuvada Radek (A) 65 b
Celkem bodů 155 b

BTK EURO BIKE Praha

  • Beneš Petr (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 70 b
  • Černý Luboš (C) 61 b
  • Andrejs Marek (A) 61 b
  • Nový Tomáš (A) 43 b
Celkem bodů 235 b

CK LOKO Rakovník

  • Dobrý Robert (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

CK Slavoj Terezín

  • Fialová Michaela (Ž) 24 b
Celkem bodů 24 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 78 b
  • Jenčík Martin (J) 76 b
  • Prager Karel (D) 69 b
  • Sýkora Robert (C) 56 b
Celkem bodů 279 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 65 b
  • Okruhlica Petr (C) 39 b
Celkem bodů 104 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (E) 73 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 26 b
  • Introvič Petar (E) 25 b
Celkem bodů 124 b

Cyklotrenink.com

  • Šrain Jiří (B) 64 b
  • Švihálek Tomáš (D) 45 b
Celkem bodů 109 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 50 b
  • Šubrt Pavel (B) 50 b
  • Novotný Lukáš (B) 46 b
Celkem bodů 146 b

Dexter Cycling

  • Stránský Vojtěch (A) 85 b
  • Procházka Milan (B) 72 b
  • Rendl Jaroslav (C) 66 b
  • Tácha Petr (D) 64 b
Celkem bodů 287 b

Distav Y F

  • Kozel František (C) 43 b
Celkem bodů 43 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 73 b
Celkem bodů 73 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 42 b
Celkem bodů 42 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 33 b
Celkem bodů 33 b

JADOMI

  • Doležel Jan (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

Kbely cycling team

  • Svoboda Jiří (A) 78 b
  • Kalfař Jakub (A) 68 b
  • Hanzl Jaroslav (E) 57 b
Celkem bodů 203 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 52 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 28 b
Celkem bodů 80 b

Kellys Bike Ranch Team

  • Flak David (B) 45 b
Celkem bodů 45 b

LAWI - Author Team

  • Treml Daniel (B) 100 b
  • Zahrádka Petr (C) 100 b
  • Endler Filip (A) 81 b
  • Somr Michael (A) 75 b
Celkem bodů 356 b

LAWI-Granfondo

  • Kleiner Robert (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 38 b
Celkem bodů 38 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 40 b
Celkem bodů 40 b

Prodoli racing team

  • Tajtl Tomáš (C) 52 b
Celkem bodů 52 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (C) 30 b
Celkem bodů 30 b

SSC Železný Brod

  • Mikulová Tereza (Ž) 35 b
Celkem bodů 35 b

Stark Cycling Team

  • LÖBL ml. Richard (B) 58 b
  • Kryška Pavel (C) 46 b
  • Slaboch David (A) 44 b
  • Kovář Marek (C) 41 b
Celkem bodů 189 b

STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ ZELENÝ PRUH PRAHA 4

  • Adámek Miroslav (E) 44 b
Celkem bodů 44 b

SWEEP Cycling

  • Krátký Pavel (C) 90 b
  • Prokeš Petr (C) 85 b
  • Lebeda Vladimír (E) 59 b
  • Dix Petr (C) 55 b
Celkem bodů 289 b

ŠILHAVÝ-RAMALA

  • Dimmer Jan (E) 36 b
Celkem bodů 36 b

ŠuTri Prachatice

  • Vaněček Michael (B) 63 b
Celkem bodů 63 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (C) 74 b
  • Miller Milan (B) 53 b
  • Jajčík Michal (C) 48 b
  • Šindelár Ladislav (B) 48 b
Celkem bodů 223 b

Team Viessmann

  • Vitáček Tomáš (D) 81 b
Celkem bodů 81 b

TPCA bike team

  • Harnoš Petr (A) 51 b
Celkem bodů 51 b

Ultima K.lap Team

  • Rapsa Jan (B) 42 b
Celkem bodů 42 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Tůma Jiří (C) 72 b
  • Beránek Milan (B) 62 b
Celkem bodů 134 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.