Závody a výsledky / 2014 / Silnice / Výsledky

02.08.2014 - Kolem Posázaví - Ondřejov

Zobrazit:

Skupina CDEJHŽ - 96 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 201   D Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:51:40,00   33,55 85
2. 231   D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:53:20,00 00:01:40,00 33,23 76
3. 272   D Skřeček Robert Cycling Brno 03:01:31,00 00:09:51,00 31,73 74
4. 320   D Prchal Pavel Cyklosport Kern 03:02:40,00 00:11:00,00 31,53 72
5. 271   D Novotný Ladislav Kbely cycling team 03:02:41,00 00:11:01,00 31,53 71
6. 213   D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 03:02:43,00 00:11:03,00 31,52 70
7. 205   D Michal Petr CSK Markus 03:06:27,00 00:14:47,00 30,89 69
8. 311   D Liška Pavel CKKV Praha 03:18:12,00 00:26:32,00 29,06 59
9. 250   D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 03:40:47,00 00:49:07,00 26,09 52
10. 256   D Michalák Peter CK Vinohradské šlapky 03:46:09,00 00:54:29,00 25,47 51
11. 240   D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:46:28,00 00:54:48,00 25,43 50

Kontakt na pořadatele závodu: Novák Vít - 724550475


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Krýda Viktor (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Červenka Pavel (B) 100 b
  • Vitáček Tomáš (D) 85 b
  • Šuvada Radek (A) 78 b
  • Tichý Jonáš (C) 78 b
Celkem bodů 341 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Černý Luboš (C) 65 b
Celkem bodů 146 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 76 b
  • Vlček Petr (C) 61 b
  • Klindera Michal (C) 60 b
  • Alfery Václav (D) 52 b
Celkem bodů 249 b

CK Záluží

  • Zbuzek Miroslav (C) 58 b
Celkem bodů 58 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 59 b
  • Okruhlica Petr (C) 55 b
Celkem bodů 114 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 69 b
  • Habětín Tomáš (C) 67 b
Celkem bodů 136 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 74 b
Celkem bodů 74 b

Cyklosport Kern

  • Prchal Pavel (D) 72 b
  • Hájek Stanislav (D) 70 b
Celkem bodů 142 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Procházka Milan (B) 74 b
  • Kubát Jan (B) 73 b
  • Postler Jiří (C) 73 b
Celkem bodů 295 b

Eleven Cube Riders

  • Vítek Lukáš (B) 71 b
  • Firman Vlastimil (C) 68 b
Celkem bodů 139 b

HISPORT team

  • Vojtěch Jonáš (A) 90 b
Celkem bodů 90 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 47 b
Celkem bodů 47 b

Kbely cycling team

  • Novotný Ladislav (D) 71 b
  • Čurda Martin (C) 66 b
Celkem bodů 137 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Doležal Jiří (A) 85 b
Celkem bodů 185 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

Saxo

  • Šindelár Ladislav (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

SK ORBEA CZECH Masters

  • Hasman Petr (B) 67 b
Celkem bodů 67 b

SWEEP Cycling

  • Krátký Pavel (C) 90 b
  • Dix Petr (C) 81 b
Celkem bodů 171 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 72 b
  • Pažout Milan (E) 54 b
Celkem bodů 126 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Doležalová Hana (Ž) 62 b
  • Tůma Jiří (C) 56 b
Celkem bodů 118 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.