Závody a výsledky / 2014 / Silnice / Výsledky

02.08.2014 - Kolem Posázaví - Ondřejov

Zobrazit:

Skupina AB - 96 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 19 1. B Červenka Pavel BMC Viessmann Racing Team 02:46:55,00   34,51 100
2. 407   P1 Dudek Tomáš Kolopark.cz 02:48:35,00 00:01:40,00 34,17
3. 148 2. A Vojtěch Jonáš HISPORT team 02:48:42,00 00:01:47,00 34,14 90
4. 14 3. A Doležal Jiří LAWI - Author Team 02:53:33,00 00:06:38,00 33,19 85
5. 10 4. A Novák Vít CFC Kladno 02:53:36,00 00:06:41,00 33,18 81
6. 11 5. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:54:30,00 00:07:35,00 33,01 78
7. 140 6. A Šulc Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:55:29,00 00:08:34,00 32,82 76
8. 17 7. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:55:30,00 00:08:35,00 32,82 75
9. 404   P1 Truhlář Luboš Dexter cycling 02:55:31,00 00:08:36,00 32,82
10. 415   P1 Šipoš Marek Kovo Praha 02:56:19,00 00:09:24,00 32,67
11. 18 8. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:56:47,00 00:09:52,00 32,58 74
12. 127 9. B Kubát Jan Dexter Cycling 03:07:05,00 00:20:10,00 30,79 73
13. 405   P1 Viktora Martin Tj Česká Kamenice 03:07:50,00 00:20:55,00 30,67
14. 408   P1 Novák Jakub 03:08:07,00 00:21:12,00 30,62
15. 82 10. B Miller Milan Tama Královice 03:08:15,00 00:21:20,00 30,60 72
16. 27 11. B Vítek Lukáš Eleven Cube Riders 03:10:38,00 00:23:43,00 30,22 71
17. 55 12. B Šindelár Ladislav Saxo 03:13:19,00 00:26:24,00 29,80 70
18. 403   P1 Pospíšek Marek Craft Team 03:15:15,00 00:28:20,00 29,50
19. 401   P1 Turza Pavel SP Kolo 03:17:17,00 00:30:22,00 29,20
20. 410   P1 Andrejs Marek 03:17:42,00 00:30:47,00 29,14
21. 402   P1 Číhal Petr 03:18:10,00 00:31:15,00 29,07
22. 31 13. B Kot Jozef Dexter Cycling 03:18:30,00 00:31:35,00 29,02 69
23. 101 14. B Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 03:26:04,00 00:39:09,00 27,95 68
24. 119 15. B Hasman Petr SK ORBEA CZECH Masters 03:27:18,00 00:40:23,00 27,79 67
25. 400   P1 Wiesner Ferdinand Cyklo Faltýnek 03:35:46,00 00:48:51,00 26,70
26. 131 16. B Doubravský Pavel Žádný tým 03:53:27,00 01:06:32,00 24,67 66
406   P1 Čelůstka Jan Labe tri kemb 00:00:00,00  
6   B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:00:00,00  
9   B Sokirka Vladimír Žádný tým 00:00:00,00  
21   B Sedláčik Ľubomír Žádný tým 00:00:00,00  
94   B Kudrna Zbyněk Enduraining 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 96 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 363 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:48:50,00   34,12 100
2. 387 2. C Krátký Pavel SWEEP Cycling 02:49:22,00 00:00:32,00 34,01 90
3. 201 3. D Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:51:40,00 00:02:50,00 33,55 85
4. 211 4. C Dix Petr SWEEP Cycling 02:52:49,00 00:03:59,00 33,33 81
5. 500   P2 Spudil Martin SP Kolo 02:52:53,00 00:04:03,00 33,32
6. 212 5. C Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 02:52:57,00 00:04:07,00 33,30 78
7. 231 6. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:53:20,00 00:04:30,00 33,23 76
8. 206 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 03:01:24,00 00:12:34,00 31,75 75
9. 272 8. D Skřeček Robert Cycling Brno 03:01:31,00 00:12:41,00 31,73 74
10. 209 9. C Postler Jiří Dexter Cycling 03:02:39,00 00:13:49,00 31,54 73
11. 320 10. D Prchal Pavel Cyklosport Kern 03:02:40,00 00:13:50,00 31,53 72
12. 271 11. D Novotný Ladislav Kbely cycling team 03:02:41,00 00:13:51,00 31,53 71
13. 213 12. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 03:02:43,00 00:13:53,00 31,52 70
14. 505   P2 Papež Tomáš Messenger 03:03:02,00 00:14:12,00 31,47
15. 205 13. D Michal Petr CSK Markus 03:06:27,00 00:17:37,00 30,89 69
16. 207 14. C Firman Vlastimil Eleven Cube Riders 03:06:28,00 00:17:38,00 30,89 68
17. 507   P2 Adanec Petr 03:07:12,00 00:18:22,00 30,77
18. 248 15. C Habětín Tomáš CSK Markus 03:09:23,00 00:20:33,00 30,41 67
19. 285 16. C Čurda Martin Kbely cycling team 03:10:41,00 00:21:51,00 30,21 66
20. 501   P2 Černý Zdeněk SKC Pečky 03:11:05,00 00:22:15,00 30,14
21. 251 17. C Černý Luboš CFC Kladno 03:11:11,00 00:22:21,00 30,13 65
22. 310 18. C Vlk Ladislav KPC Praha 03:13:57,00 00:25:07,00 29,70 64
23. 220 19. C Tácha Petr Dexter Cycling 03:14:10,00 00:25:20,00 29,67 63
24. 508   P2 Procházka Martin Mukařov 03:14:52,00 00:26:02,00 29,56
25. 254 20. Z Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 03:14:56,00 00:26:06,00 29,55 62
26. 502   P2 Reizner Tomáš CS Stodůlky 03:15:41,00 00:26:51,00 29,44
27. 357 21. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:16:05,00 00:27:15,00 29,38 61
28. 215 22. C Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 03:17:24,00 00:28:34,00 29,18 60
29. 311 23. D Liška Pavel CKKV Praha 03:18:12,00 00:29:22,00 29,06 59
30. 361 24. C Zbuzek Miroslav CK Záluží 03:18:24,00 00:29:34,00 29,03 58
31. 219 25. C Pacovský Tomáš PIJAS 03:21:09,00 00:32:19,00 28,64 57
32. 343 26. C Tůma Jiří VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 03:24:55,00 00:36:05,00 28,11 56
33. 516   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 03:27:52,00 00:39:02,00 27,71
34. 233 27. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:28:45,00 00:39:55,00 27,59 55
35. 506   P2 Kopecký Petr 03:29:36,00 00:40:46,00 27,48
36. 510   P2 Páv Tomáš 03:30:18,00 00:41:28,00 27,39
37. 264 28. E Pažout Milan Tama Královice 03:31:27,00 00:42:37,00 27,24 54
38. 225 29. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:38:52,00 00:50:02,00 26,32 53
39. 512   P2 Jelínek Martin Dexter Cycling 03:39:49,00 00:50:59,00 26,20
40. 513   P2 Majerová Tereza Kovo Praha 03:40:17,00 00:51:27,00 26,15
41. 250 30. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 03:40:47,00 00:51:57,00 26,09 52
42. 256 31. D Michalák Peter CK Vinohradské šlapky 03:46:09,00 00:57:19,00 25,47 51
43. 240 32. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:46:28,00 00:57:38,00 25,43 50
44. 268 33. C Škrabal Petr Dexter Cycling 04:03:54,00 01:15:04,00 23,62 49
45. 504   P2 Fučík Josef SKP Plzeň 04:04:41,00 01:15:51,00 23,54
46. 267 34. C Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 04:11:59,00 01:23:09,00 22,86 48
47. 509   P2 Daněk Zdeněk Kc Vpřed 04:13:19,00 01:24:29,00 22,74
48. 511   P2 Cremonini Marco 04:14:11,00 01:25:21,00 22,66
49. 258 35. C Houška Jan Humusoft 04:49:00,00 02:00:10,00 19,93 47
375   E Mařík Pavel CFC Kladno 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Novák Vít - 724550475


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Krýda Viktor (B) 68 b
Celkem bodů 68 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Červenka Pavel (B) 100 b
  • Vitáček Tomáš (D) 85 b
  • Šuvada Radek (A) 78 b
  • Tichý Jonáš (C) 78 b
Celkem bodů 341 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Černý Luboš (C) 65 b
Celkem bodů 146 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 76 b
  • Vlček Petr (C) 61 b
  • Klindera Michal (C) 60 b
  • Alfery Václav (D) 52 b
Celkem bodů 249 b

CK Záluží

  • Zbuzek Miroslav (C) 58 b
Celkem bodů 58 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 59 b
  • Okruhlica Petr (C) 55 b
Celkem bodů 114 b

CSK Markus

  • Michal Petr (D) 69 b
  • Habětín Tomáš (C) 67 b
Celkem bodů 136 b

Cycling Brno

  • Skřeček Robert (D) 74 b
Celkem bodů 74 b

Cyklosport Kern

  • Prchal Pavel (D) 72 b
  • Hájek Stanislav (D) 70 b
Celkem bodů 142 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 75 b
  • Procházka Milan (B) 74 b
  • Kubát Jan (B) 73 b
  • Postler Jiří (C) 73 b
Celkem bodů 295 b

Eleven Cube Riders

  • Vítek Lukáš (B) 71 b
  • Firman Vlastimil (C) 68 b
Celkem bodů 139 b

HISPORT team

  • Vojtěch Jonáš (A) 90 b
Celkem bodů 90 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 47 b
Celkem bodů 47 b

Kbely cycling team

  • Novotný Ladislav (D) 71 b
  • Čurda Martin (C) 66 b
Celkem bodů 137 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Doležal Jiří (A) 85 b
Celkem bodů 185 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

Saxo

  • Šindelár Ladislav (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

SK ORBEA CZECH Masters

  • Hasman Petr (B) 67 b
Celkem bodů 67 b

SWEEP Cycling

  • Krátký Pavel (C) 90 b
  • Dix Petr (C) 81 b
Celkem bodů 171 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 72 b
  • Pažout Milan (E) 54 b
Celkem bodů 126 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Doležalová Hana (Ž) 62 b
  • Tůma Jiří (C) 56 b
Celkem bodů 118 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.