Závody a výsledky / 2014 / Silnice / Výsledky

13.07.2014 - Velká cena Lawi - Dobrovice

Zobrazit:

Skupina AB - 100 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. A Nežerka Václav LAWI - Author Team 02:19:45,78   42,93 100
2. 28 2. B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:21:32,07 00:01:46,29 42,39 90
3. 23 3. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:21:32,58 00:01:46,80 42,39 85
4. 14 4. A Doležal Jiří LAWI - Author Team 02:21:32,71 00:01:46,93 42,39 81
5. 403   P1 Honzík Jakub Johnson Control 02:21:32,89 00:01:47,11 42,39
6. 22 5. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:21:33,05 00:01:47,27 42,39 78
7. 401   P1 Hendrich Zdeněk Heaven Extreme 02:21:33,27 00:01:47,49 42,39
8. 426   P1 Ježek Jiří DAS Duratec 02:21:33,36 00:01:47,58 42,39
9. 428   P1 Kubín Michael Cyklovape Stevens Racing team 02:21:33,39 00:01:47,61 42,39
10. 416   P1 Kijevský Radim Ghost Rubena 02:21:33,57 00:01:47,79 42,39
11. 415   P1 Schühler Tomáš KL Sport Most 02:21:33,72 00:01:47,94 42,38
12. 5 6. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:21:33,79 00:01:48,01 42,38 76
13. 427   P1 Veselý Daniel CK Kolokrám Svijany 02:21:33,85 00:01:48,07 42,38
14. 19 7. B Červenka Pavel BMC Viessmann Racing Team 02:21:33,85 00:01:48,07 42,38 75
15. 21 8. B Sedláčik Ľubomír Žádný tým 02:21:34,19 00:01:48,41 42,38 74
16. 27 9. B Vítek Lukáš Eleven Cube Riders 02:21:34,52 00:01:48,74 42,38 73
17. 412   P1 Zeman Aleš SSC Železný Brod 02:21:34,70 00:01:48,92 42,38
18. 10 10. A Novák Vít CFC Kladno 02:21:35,12 00:01:49,34 42,38 72
19. 67 11. A Stránský Vojtěch Dexter Cycling 02:21:35,12 00:01:49,34 42,38 71
20. 6 12. B Mužík Vít LAWI - Author Team 02:21:35,17 00:01:49,39 42,38 70
21. 421   P1 Gonda Pavel Duratec 02:21:35,36 00:01:49,58 42,38
22. 56 13. A Machota Jaroslav Nilfisk Alto Pro Cycling 02:21:35,47 00:01:49,69 42,38 69
23. 400   P1 Zethammer Martin Team Bikecentrum Olomouc 02:21:35,99 00:01:50,21 42,37
24. 410   P1 Nekud Karel CT Kardašova Řečice 02:21:36,02 00:01:50,24 42,37
25. 425   P1 Pospíšek Marek Xcraft Team 02:21:36,25 00:01:50,47 42,37
26. 422   P1 Malík Tomáš SSC Železný Brod 02:21:37,09 00:01:51,31 42,37
27. 140 14. A Šulc Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:21:37,10 00:01:51,32 42,37 68
28. 38 15. B Koubík Michal APER – LAHOFER 02:21:39,56 00:01:53,78 42,36 67
29. 127 16. B Kubát Jan Dexter Cycling 02:21:39,60 00:01:53,82 42,35 66
30. 3 17. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:21:39,63 00:01:53,85 42,35 65
31. 423   P1 Šulc Jakub BMC Viessmann Racing Team 02:21:40,17 00:01:54,39 42,35
32. 2 18. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:21:47,39 00:02:01,61 42,32 64
33. 417   P1 Kořínek Miloš More Than Bike 02:21:49,24 00:02:03,46 42,31
34. 25 19. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 02:21:51,60 00:02:05,82 42,30 63
35. 11 20. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:21:52,02 00:02:06,24 42,29 62
36. 115 21. B Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 02:26:12,11 00:06:26,33 41,04 61
37. 30 22. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 02:26:57,83 00:07:12,05 40,83 60
38. 402   P1 Hruška Jan Sweep Cycling 02:31:15,03 00:11:29,25 39,67
39. 16 23. B LÖBL ml. Richard Stark Cycling Team 02:31:15,49 00:11:29,71 39,67 59
40. 407   P1 Mikšovský Tomáš TJ Lokomotiva Nymburk 02:31:19,59 00:11:33,81 39,65
41. 408   P1 Ouzký Lukáš TJ Lokomotiva Nymburk 02:31:20,05 00:11:34,27 39,65
42. 414   P1 Filip Martin Alltraining 02:31:23,30 00:11:37,52 39,63
43. 424   P1 Staněk Aleš Praha 02:31:23,30 00:11:37,52 39,63
44. 33 24. B Šťastný Petr Dexter Cycling 02:31:23,36 00:11:37,58 39,63 58
45. 413   P1 Pfoff Michal Kanoistika Poděbrady 02:31:24,06 00:11:38,28 39,63
46. 15 25. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:42:00,11 00:22:14,33 37,04 57
47. 429   P1 Najmon Pavel TJ Lokomotiva Nymburk 02:42:26,17 00:22:40,39 36,94
48. 431   P1 Andrejs Marek 02:43:11,55 00:23:25,77 36,77
49. 124 26. A Dohnálek Erik Žádný tým 02:43:11,58 00:23:25,80 36,77 56
50. 81 27. B Flak David Kellys Bike Ranch Team 02:45:14,13 00:25:28,35 36,31 55
51. 406   P1 Martin Filip CK Příbram 02:46:47,44 00:27:01,66 35,97
52. 404   P1 Novák Filip Kalas Racing 02:46:47,55 00:27:01,77 35,97
53. 432   P1 Luka Pavel PSAC Semčice 02:48:57,01 00:29:11,23 35,51
54. 420   P1 Dubovčí Daniel Atom Bike 02:52:42,68 00:32:56,90 34,74
55. 411   P1 Dragonov Radko 02:53:33,01 00:33:47,23 34,57
56. 143 28. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 02:53:33,84 00:33:48,06 34,57 54
139   A Endler Filip LAWI - Author Team 00:00:00,00  
409   P1 Hrubý Michal SSC Železný Brod 00:00:00,00  
419   P1 Kohout Libor Triathlon MB 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 80 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 363 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:53:25,77   42,32 100
2. 517   P2 Klouček František Ivar CS Author Team 01:53:25,95 00:00:00,18 42,32
3. 204 2. D Svoboda Petr BikeGallery 01:53:59,82 00:00:34,05 42,11 90
4. 201 3. D Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 01:53:59,97 00:00:34,20 42,11 85
5. 229 4. C Prokeš Petr SWEEP Cycling 01:56:52,41 00:03:26,64 41,07 81
6. 212 5. C Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 01:56:52,58 00:03:26,81 41,07 78
7. 390 6. D Ladislav Vlček BMC Viessmann Racing Team 01:56:52,75 00:03:26,98 41,07 76
8. 511   P2 Krejčí Karel Sweep Cycling 01:56:53,24 00:03:27,47 41,07
9. 259 7. J Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 01:56:54,02 00:03:28,25 41,06 75
10. 395 8. C Treml Ladislav LAWI - Author Team 01:56:54,25 00:03:28,48 41,06 74
11. 379 9. C Hovorka Petr CSK Markus 01:56:54,34 00:03:28,57 41,06 73
12. 398 10. J Hlaváček Jan Nilfisk Alto Pro Cycling 01:56:54,60 00:03:28,83 41,06 72
13. 206 11. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:56:54,72 00:03:28,95 41,06 71
14. 283 12. C Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 01:56:54,74 00:03:28,97 41,06 70
15. 516   P2 Čapek Jan Skivelo Olomouc 01:56:55,43 00:03:29,66 41,05
16. 519   P2 Prchal Pavel Cyclo sport Kern 01:56:55,58 00:03:29,81 41,05
17. 288 13. D Krummer Radoslav TJ Slavia Karlovy Vary 01:56:56,74 00:03:30,97 41,04 69
18. 205 14. D Michal Petr CSK Markus 01:56:58,81 00:03:33,04 41,03 68
19. 218 15. D Sekera Jiří SWEEP Cycling 01:57:02,58 00:03:36,81 41,01 67
20. 512   P2 Konopka Gustav Sweep Cycling 01:57:03,86 00:03:38,09 41,00
21. 211 16. C Dix Petr SWEEP Cycling 01:57:04,52 00:03:38,75 41,00 66
22. 271 17. D Novotný Ladislav Kbely cycling team 01:57:19,63 00:03:53,86 40,91 65
23. 216 18. C Šváb Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 01:59:13,54 00:05:47,77 40,26 64
24. 507   P2 Trefná Tereza Alltraining - Lawi 01:59:13,58 00:05:47,81 40,26
25. 238 19. C Kleiner Robert BMC Viessmann Racing Team 01:59:14,02 00:05:48,25 40,26 63
26. 227 20. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 01:59:14,26 00:05:48,49 40,26 62
27. 209 21. C Postler Jiří Dexter Cycling 01:59:15,15 00:05:49,38 40,25 61
28. 220 22. C Tácha Petr Dexter Cycling 01:59:17,24 00:05:51,47 40,24 60
29. 311 23. D Liška Pavel CKKV Praha 01:59:49,71 00:06:23,94 40,06 59
30. 382 24. C Robek Robert Vokolek Cycling Team 02:07:05,23 00:13:39,46 37,77 58
31. 215 25. C Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 02:07:08,13 00:13:42,36 37,75 57
32. 518   P2 Švarc Radek SK Maxbike 02:08:17,66 00:14:51,89 37,41
33. 248 26. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:08:18,75 00:14:52,98 37,41 56
34. 509   P2 Svárovský Stanislav KCL Kooperativa Liberec 02:08:18,95 00:14:53,18 37,41
35. 503   P2 Stark Michal Giant Cycling team 02:08:19,29 00:14:53,52 37,41
36. 360 27. C Dohnálek Roman Žádný tým 02:08:19,47 00:14:53,70 37,41 55
37. 357 28. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:08:19,82 00:14:54,05 37,40 54
38. 502   P2 Machota Jaroslav Drakula.cz 02:08:19,82 00:14:54,05 37,40
39. 504   P2 Herčík Oldřich KCL Kooperativa Liberec 02:08:21,53 00:14:55,76 37,40
40. 397 29. J Jenčík Martin CK Vinohradské šlapky 02:08:25,33 00:14:59,56 37,38 53
41. 253 30. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 02:08:25,64 00:14:59,87 37,38 52
42. 521   P2 Uhlík Michal STPA 02:08:26,03 00:15:00,26 37,37
43. 392 31. Z Procházková Michaela Žádný tým 02:08:37,51 00:15:11,74 37,32 51
44. 522   P2 Kozel František Distav 02:10:33,93 00:17:08,16 36,76
45. 264 32. E Pažout Milan Tama Královice 02:11:42,40 00:18:16,63 36,44 50
46. 351 33. C Kovář Marek Stark Cycling Team 02:16:06,71 00:22:40,94 35,27 49
47. 306 34. C Kubíček Zdeněk Žádný tým 02:16:06,94 00:22:41,17 35,26 48
48. 520   P2 Krejčíková Katarina TJ Lokomotiva Nymburk 02:16:09,24 00:22:43,47 35,25
49. 225 35. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:21:10,38 00:27:44,61 34,00 47
50. 508   P2 Falcová Hana Alltraining - Lawi 02:21:10,53 00:27:44,76 34,00
51. 250 36. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 02:23:47,72 00:30:21,95 33,38 46
52. 343 37. C Tůma Jiří VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:27:46,52 00:34:20,75 32,48 45
53. 244 38. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:28:38,57 00:35:12,80 32,29 44
54. 268 39. C Škrabal Petr Dexter Cycling 02:33:58,11 00:40:32,34 31,18 43
55. 500   P2 Hůlka Miloš PSAC Semčice 02:44:17,27 00:50:51,50 29,22
510   P2 Tichá Veronika Sweep Cycling 00:00:00,00  
514   P2 Blažek Pavel KCL Kooperativa Liberec 00:00:00,00  
513   P2 Beránek Jiří Johnson Control 00:00:00,00  
391   C Beneš Radek BMC Viessmann Racing Team 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Beneš Radek - 603819328


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Šváb Přemysl (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

APER – LAHOFER

  • Koubík Michal (B) 67 b
Celkem bodů 67 b

BikeGallery

  • Svoboda Petr (D) 90 b
Celkem bodů 90 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Jelínek Václav (B) 85 b
  • Vitáček Tomáš (D) 85 b
  • Tichý Jonáš (C) 78 b
  • Ladislav Vlček (D) 76 b
Celkem bodů 324 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 72 b
Celkem bodů 72 b

CK Vinohradské šlapky

  • Klindera Michal (C) 57 b
  • Vlček Petr (C) 54 b
  • Jenčík Martin (J) 53 b
  • Alfery Václav (D) 46 b
Celkem bodů 210 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 59 b
Celkem bodů 59 b

CSK Markus

  • Hovorka Petr (C) 73 b
  • Michal Petr (D) 68 b
  • Habětín Tomáš (C) 56 b
Celkem bodů 197 b

Cyklosport Kern

  • Zelenka Václav (E) 52 b
Celkem bodů 52 b

Dexter Cycling

  • Stránský Vojtěch (A) 71 b
  • Rendl Jaroslav (C) 71 b
  • Kubát Jan (B) 66 b
  • Postler Jiří (C) 61 b
Celkem bodů 269 b

Eleven Cube Riders

  • Vítek Lukáš (B) 73 b
  • Procházka Radek (B) 57 b
Celkem bodů 130 b

Kbely cycling team

  • Novotný Ladislav (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 60 b
Celkem bodů 60 b

Kellys Bike Ranch Team

  • Flak David (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

LAWI - Author Team

  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Treml Daniel (B) 90 b
  • Doležal Jiří (A) 81 b
Celkem bodů 371 b

Nilfisk Alto Pro Cycling

  • Hlaváček Jan (J) 72 b
  • Machota Jaroslav (A) 69 b
Celkem bodů 141 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (J) 75 b
Celkem bodů 75 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (J) 62 b
  • Vild Václav (C) 44 b
Celkem bodů 106 b

Stark Cycling Team

  • Mazůrek Lukáš (B) 61 b
  • LÖBL ml. Richard (B) 59 b
  • Tamchyna Jakub (A) 54 b
  • Kovář Marek (C) 49 b
Celkem bodů 223 b

SWEEP Cycling

  • Prokeš Petr (C) 81 b
  • Sekera Jiří (D) 67 b
  • Dix Petr (C) 66 b
Celkem bodů 214 b

Tama Královice

  • Pažout Milan (E) 50 b
Celkem bodů 50 b

TJ Slavia Karlovy Vary

  • Krummer Radoslav (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Tůma Jiří (C) 45 b
Celkem bodů 45 b

Vokolek Cycling Team

  • Robek Robert (C) 58 b
Celkem bodů 58 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.