Závody a výsledky / 2014 / Silnice / Výsledky

08.06.2014 - Jedomělické okruhy - Jedomělice

Zobrazit:

Skupina AB - 100 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 2 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:35:45,00   38,52 100
2. 1 2. A Nežerka Václav LAWI - Author Team 02:37:10,00 00:01:25,00 38,18 90
3. 432   P1 Svoboda Jakub Kolokrám Svijany 02:37:13,00 00:01:28,00 38,16
4. 139 3. A Endler Filip LAWI - Author Team 02:37:13,00 00:01:28,00 38,16 85
5. 3 4. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:37:21,00 00:01:36,00 38,13 81
6. 407   P1 Wolf Jan Bohemia Cycling Team 02:37:22,00 00:01:37,00 38,13
7. 433   P1 Červenka Martin AC Sparta Praha 02:37:38,00 00:01:53,00 38,06
8. 14 5. A Doležal Jiří LAWI - Author Team 02:38:33,00 00:02:48,00 37,84 78
9. 19 6. B Červenka Pavel BMC Viessmann Racing Team 02:40:08,00 00:04:23,00 37,47 76
10. 435   P1 Nipl Vojtěch Stevens Znojmo 02:40:59,00 00:05:14,00 37,27
11. 405   P1 Vojtěch Beran All Training Lawi 02:41:58,00 00:06:13,00 37,04
12. 28 7. B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:42:03,00 00:06:18,00 37,03 75
13. 94 8. B Kudrna Zbyněk Enduraining 02:42:06,00 00:06:21,00 37,01 74
14. 140 9. A Šulc Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:42:09,00 00:06:24,00 37,00 73
15. 17 10. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:42:15,00 00:06:30,00 36,98 72
16. 425   P1 Zbuzek Michal SWEEP cycling 02:42:22,00 00:06:37,00 36,95
17. 431   P1 Říha Jiří Kolokrám Svijany 02:42:46,00 00:07:01,00 36,86
18. 23 11. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:42:57,00 00:07:12,00 36,82 71
19. 114 12. B Klecker František FUNBIKE Team Ústí nad Labem 02:43:14,00 00:07:29,00 36,76 70
20. 10 13. A Novák Vít CFC Kladno 02:43:32,00 00:07:47,00 36,69 69
21. 22 14. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:47:22,00 00:11:37,00 35,85 68
22. 93 15. B Pohořalý Petr Eleven Cube Riders 02:47:51,00 00:12:06,00 35,75 67
23. 18 16. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:48:03,00 00:12:18,00 35,70 66
24. 5 17. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:48:18,00 00:12:33,00 35,65 65
25. 30 18. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 02:50:49,00 00:15:04,00 35,13 64
26. 145 19. B Bartoň Lukáš CK Vinohradské šlapky 02:50:53,00 00:15:08,00 35,11 63
27. 11 20. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:52:04,00 00:16:19,00 34,87 62
28. 25 21. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 02:54:29,00 00:18:44,00 34,39 61
29. 55 22. B Šindelár Ladislav Saxo 02:54:30,00 00:18:45,00 34,38 60
30. 437   P1 Hula Jan Vinohradské šlapky 02:55:40,00 00:19:55,00 34,16
31. 24 23. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:56:15,00 00:20:30,00 34,04 59
32. 420   P1 Čapek Petr SWEEP cycling 02:56:38,00 00:20:53,00 33,97
33. 422   P1 Vágner Jaroslav KL Sport Most 02:56:38,00 00:20:53,00 33,97
34. 406   P1 Krupka Robert SKP Most 02:57:16,00 00:21:31,00 33,85
35. 49 24. B Šrain Jiří Alltraining - Lawi team 02:57:18,00 00:21:33,00 33,84 58
36. 436   P1 Hula Martin Vinohradské šlapky 02:57:32,00 00:21:47,00 33,80
37. 121 25. B Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 02:57:33,00 00:21:48,00 33,79 57
38. 116 26. B Nedvěd Jindřich CK Vinohradské šlapky 02:57:49,00 00:22:04,00 33,74 56
39. 402   P1 Hruška Jan SWEEP cycling 02:59:18,00 00:23:33,00 33,46
40. 27 27. B Vítek Lukáš Eleven Cube Riders 02:59:18,00 00:23:33,00 33,46 55
41. 81 28. B Flak David Žádný tým 03:00:16,00 00:24:31,00 33,28 54
42. 408   P1 Dubovči Daniel Atom Bike Trek 03:00:20,00 00:24:35,00 33,27
43. 119 29. B Hasman Petr SK ORBEA CZECH Masters 03:00:28,00 00:24:43,00 33,25 53
44. 33 30. B Šťastný Petr Dexter Cycling 03:00:36,00 00:24:51,00 33,22 52
45. 426   P1 Beránek Jan ELA Litvínov 03:00:53,00 00:25:08,00 33,17
46. 428   P1 Pešek Petr Fun Bike Team 03:01:13,00 00:25:28,00 33,11
47. 427   P1 Novotný Lukáš Enduraining 03:11:02,00 00:35:17,00 31,41
48. 124 31. A Dohnálek Erik Žádný tým 03:12:25,00 00:36:40,00 31,18 51
49. 413   P1 Karvay Drahomír Velosport Favorit Bílina 03:12:56,00 00:37:11,00 31,10
50. 400   P1 Filípek Pavel Koloshop Team 03:14:05,00 00:38:20,00 30,91
51. 414   P1 Topfer Jan Velosport Favorit Bílina 03:15:35,00 00:39:50,00 30,68
52. 419   P1 Macs Daniel CK Floratex Chomutov 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11
53. 416   P1 Schlehofer Dominik Velosport Favorit Bílina 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11
54. 423   P1 Kočí Ivan CK Floratex Chomutov 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11
55. 409   P1 Rodanič Pavel Onix.cz 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11
56. 82 32. B Miller Milan Tama Královice 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11 50
57. 143 33. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11 49
58. 131 34. B Doubravský Pavel Žádný tým 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11 48
59. 404   P1 Kořínek Miloš More than bikers 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11
60. 101 35. B Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11 47
61. 418   P1 Andrejs Marek Velosport Favorit Bílina 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11
62. 410   P1 Taud Marek CK Floratex Chomutov 09:00:00,00 06:24:15,00 11,11
6   B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:00:00,00  
7   A Smejkal Martin BMC Viessmann Racing Team 00:00:00,00  
12   B Petr Zbyněk Dexter Cycling 00:00:00,00  
71   B Šemora Tomáš BMC Viessmann Racing Team 00:00:00,00  
401   P1 Imling Gabriel CSB - FISCHER - Schweinfurt 00:00:00,00  
403   P1 Dvořák Jan SWEEP cycling 00:00:00,00  
411   P1 Schuhler Tomáš KL Sport Most 00:00:00,00  
412   P1 Malý Karel Kebek BT Chomutov 00:00:00,00  
429   P1 Ciprián Martin Fun Bike Team 00:00:00,00  
430   P1 Jeřábek Ivo SWEEP cycling 00:00:00,00  
434   P1 Krátký Luboš SWEEP cycling 00:00:00,00  
438   P1 Černý Martin CK Floratex Chomutov 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 80 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 363 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:10:27,00   36,80 100
2. 273 2. C Klíma David Vokolek Cycling Team 02:10:34,00 00:00:07,00 36,76 90
3. 387 3. C Krátký Pavel SWEEP Cycling 02:10:39,00 00:00:12,00 36,74 85
4. 512   P2 Hennlich Petr SWEEP cycling 02:10:41,00 00:00:14,00 36,73
5. 212 4. C Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 02:10:45,00 00:00:18,00 36,71 81
6. 211 5. C Dix Petr SWEEP Cycling 02:10:58,00 00:00:31,00 36,65 78
7. 201 6. D Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:11:26,00 00:00:59,00 36,52 76
8. 528   P2 Drechsler Petr Bicykl Kříž 02:15:35,00 00:05:08,00 35,40
9. 525   P2 Hlaváček Jan Nilfisk Alto 02:16:21,00 00:05:54,00 35,20
10. 379 7. C Hovorka Petr CSK Markus 02:16:26,00 00:05:59,00 35,18 75
11. 213 8. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:16:34,00 00:06:07,00 35,15 74
12. 529   P2 Kronich Josef Velosport 02:16:38,00 00:06:11,00 35,13
13. 506   P2 Jakub Jirků All Training Lawi 02:16:44,00 00:06:17,00 35,10
14. 505   P2 Morávek Zdeněk All Training Lawi 02:16:47,00 00:06:20,00 35,09
15. 341 9. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:16:47,00 00:06:20,00 35,09 73
16. 204 10. D Svoboda Petr BikeGallery 02:16:48,00 00:06:21,00 35,09 72
17. 519   P2 Polan Miloslav SKP Most 02:16:48,00 00:06:21,00 35,09
18. 283 11. C Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 02:16:52,00 00:06:25,00 35,07 71
19. 515   P2 Šuhájková Kateřina More than bikers 02:16:52,00 00:06:25,00 35,07
20. 205 12. D Michal Petr CSK Markus 02:17:00,00 00:06:33,00 35,04 70
21. 543   P2 Karel Jurča KL Sport Most 02:17:04,00 00:06:37,00 35,02
22. 248 13. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:17:04,00 00:06:37,00 35,02 69
23. 271 14. D Novotný Ladislav Kbely cycling team 02:17:11,00 00:06:44,00 34,99 68
24. 521   P2 Henych Jaroslav KL Sport Most 02:17:11,00 00:06:44,00 34,99
25. 547   P2 Vyhnálek Michal Velosport 02:17:13,00 00:06:46,00 34,98
26. 220 15. C Tácha Petr Dexter Cycling 02:17:17,00 00:06:50,00 34,96 67
27. 235 16. D Rašev Eugen Institut-Rašev 02:17:18,00 00:06:51,00 34,96 66
28. 544   P2 Macháček Jan Funbike 02:17:18,00 00:06:51,00 34,96
29. 336 17. C Kučera Jan KC Slavia Praha 02:17:33,00 00:07:06,00 34,90 65
30. 206 18. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:18:50,00 00:08:23,00 34,57 64
31. 545   P2 Adamec Petr Žatec 02:20:48,00 00:10:21,00 34,09
32. 532   P2 Pleva Jan Velosport 02:21:34,00 00:11:07,00 33,91
33. 514   P2 Krejčí Karel SWEEP cycling 02:21:44,00 00:11:17,00 33,87
34. 361 19. C Zbuzek Miroslav CK Záluží 02:21:44,00 00:11:17,00 33,87 63
35. 533   P2 Fabišovský Ladislav CK Koruna 02:21:45,00 00:11:18,00 33,86
36. 311 20. D Liška Pavel CKKV Praha 02:21:47,00 00:11:20,00 33,85 62
37. 360 21. C Dohnálek Roman Žádný tým 02:21:50,00 00:11:23,00 33,84 61
38. 243 22. C Mencl Pavel PCK Louda 02:21:52,00 00:11:25,00 33,83 60
39. 535   P2 Kněžický Pavel CK Sport Blažek 02:21:55,00 00:11:28,00 33,82
40. 357 23. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:21:58,00 00:11:31,00 33,81 59
41. 540   P2 Vlček Jiří 02:21:59,00 00:11:32,00 33,81
42. 538   P2 Machota Jaroslav Drakula CZ 02:22:28,00 00:12:01,00 33,69
43. 251 24. C Černý Luboš CFC Kladno 02:22:34,00 00:12:07,00 33,67 58
44. 526   P2 Bína Jiří Funbike 02:22:42,00 00:12:15,00 33,64
45. 239 25. C Jajčík Michal Tama Královice 02:22:55,00 00:12:28,00 33,59 57
46. 247 26. D Bouřil Jan Dexter Cycling 02:22:58,00 00:12:31,00 33,57 56
47. 274 27. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 02:22:58,00 00:12:31,00 33,57 55
48. 509   P2 Synek Jaromír SKP Most 02:23:33,00 00:13:06,00 33,44
49. 343 28. C Tůma Jiří VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:27:12,00 00:16:45,00 32,61 54
50. 321 29. C Fiala Jiří KÚC BIKE SPORT Ústí nad Labem 02:28:58,00 00:18:31,00 32,22 53
51. 549   P2 Vojtek Martin Eleven Cube Riders 02:29:10,00 00:18:43,00 32,18
52. 516   P2 Hacaj Oldřich KL Sport Most 02:29:19,00 00:18:52,00 32,15
53. 523   P2 Czerviniak Josef AURO Raná 02:29:37,00 00:19:10,00 32,08
54. 517   P2 Marek Jiří Česká Kamenice 02:30:26,00 00:19:59,00 31,91
55. 524   P2 Dubitzki Pavel PCK Louda 02:32:27,00 00:22:00,00 31,49
56. 511   P2 Pech Martin KL Sport Most 02:33:13,00 00:22:46,00 31,33
57. 548   P2 Stark Michal Giant cycling 02:33:16,00 00:22:49,00 31,32
58. 264 30. E Pažout Milan Tama Královice 02:33:46,00 00:23:19,00 31,22 52
59. 275 31. D Brusch Lubomír SWEEP Cycling 02:34:08,00 00:23:41,00 31,14 51
60. 257 32. D Šejna Karel CKKV Praha 02:35:25,00 00:24:58,00 30,88 50
61. 219 33. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:37:55,00 00:27:28,00 30,40 49
62. 518   P2 Havlíček tomáš SKP Most 02:37:58,00 00:27:31,00 30,39
63. 507   P2 Hana Falcová All Training Lawi 02:38:38,00 00:28:11,00 30,26
64. 541   P2 Krbec Tomáš Dexter 02:39:03,00 00:28:36,00 30,18
65. 531   P2 Kadlec Rostislav Velosport 02:39:52,00 00:29:25,00 30,03
66. 233 34. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:40:08,00 00:29:41,00 29,98 48
67. 250 35. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 02:40:17,00 00:29:50,00 29,95 47
68. 351 36. C Kovář Marek Stark Cycling Team 02:41:07,00 00:30:40,00 29,79 46
69. 520   P2 Fučík Josef FKP Plzeň 02:41:19,00 00:30:52,00 29,76
70. 337 37. C Hanousek Aleš AHanstav-bike team 02:43:05,00 00:32:38,00 29,43 45
71. 536   P2 Černý Petr 02:43:10,00 00:32:43,00 29,42
72. 225 38. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:44:06,00 00:33:39,00 29,25 44
73. 256 39. D Michalák Peter CK Vinohradské šlapky 02:45:53,00 00:35:26,00 28,94 43
74. 530   P2 Luftner Roman Velosport 02:46:50,00 00:36:23,00 28,77
75. 240 40. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:47:59,00 00:37:32,00 28,57 42
76. 504   P2 Sádovský Jiří 02:48:03,00 00:37:36,00 28,56
77. 527   P2 Hrbek Martin Kerek 02:50:19,00 00:39:52,00 28,18
78. 539   P2 Čapková Monika SWEEP cycling 02:53:21,00 00:42:54,00 27,69
79. 292 41. D Tutsch Jiří CKKV Praha 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89 41
80. 280 42. C Volf st. Jaromír AHanstav-bike team 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89 40
81. 270 43. C Bařina Petr Dexter Cycling 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89 39
82. 513   P2 Tichá Veronika SWEEP cycling 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89
83. 510   P2 Pech Milan KL Sport Most 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89
84. 258 44. C Houška Jan Humusoft 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89 38
85. 522   P2 Vlček Jiří SVK Vlček 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89
86. 501   P2 Šidlo Zdeněk Velosport Favorit Bílina 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89
87. 263 45. D Novák Michal CFC Kladno 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89 37
88. 502   P2 Albert Rudy CK Floratex Chomutov 09:00:00,00 06:49:33,00 8,89
229   C Prokeš Petr SWEEP Cycling 00:00:00,00  
262   D Slavík Josef CFC Kladno 00:00:00,00  
370   D Adámek Miroslav STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ ZELENÝ PRUH PRAHA 4 00:00:00,00  
395   C Treml Ladislav LAWI - Author Team 00:00:00,00  
500   P2 Heller Vlastimil Koloshop Team 00:00:00,00  
534   P2 Vojíř Jaroslav REMERX Team 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Tajč Jan - 721550441


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Candra Václav (B) 57 b
  • Krýda Viktor (B) 47 b
Celkem bodů 104 b

AHanstav-bike team

  • Hanousek Aleš (C) 45 b
  • Volf st. Jaromír (C) 40 b
Celkem bodů 85 b

Alltraining - Lawi team

  • Šrain Jiří (B) 58 b
Celkem bodů 58 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Tichý Jonáš (C) 81 b
  • Vitáček Tomáš (D) 76 b
  • Červenka Pavel (B) 76 b
  • Šulc Tomáš (A) 73 b
Celkem bodů 306 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 69 b
  • Černý Luboš (C) 58 b
  • Novák Michal (D) 37 b
Celkem bodů 164 b

CK Vinohradské šlapky

  • Rydval Michal (C) 73 b
  • Bartoň Lukáš (B) 63 b
  • Vlček Petr (C) 59 b
  • Nedvěd Jindřich (B) 56 b
Celkem bodů 251 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 62 b
  • Šejna Karel (D) 50 b
  • Okruhlica Petr (C) 48 b
  • Tutsch Jiří (D) 41 b
Celkem bodů 201 b

CSK Markus

  • Hovorka Petr (C) 75 b
  • Michal Petr (D) 70 b
  • Habětín Tomáš (C) 69 b
Celkem bodů 214 b

Dexter Cycling

  • Tácha Petr (C) 67 b
  • Procházka Milan (B) 66 b
  • Rendl Jaroslav (C) 64 b
  • Bouřil Jan (D) 56 b
Celkem bodů 253 b

Eleven Cube Riders

  • Pohořalý Petr (B) 67 b
  • Vítek Lukáš (B) 55 b
Celkem bodů 122 b

FUNBIKE Team Ústí nad Labem

  • Klecker František (B) 70 b
Celkem bodů 70 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 38 b
Celkem bodů 38 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (C) 100 b
  • Novák Petr (B) 100 b
  • Nežerka Václav (A) 90 b
  • Endler Filip (A) 85 b
Celkem bodů 375 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 49 b
Celkem bodů 49 b

Stark Cycling Team

  • Tamchyna Jakub (A) 49 b
  • Kovář Marek (C) 46 b
Celkem bodů 95 b

Tama Královice

  • Jajčík Michal (C) 57 b
  • Pažout Milan (E) 52 b
  • Miller Milan (B) 50 b
Celkem bodů 159 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.