Závody a výsledky / 2014 / MTB / Výsledky

28.06.2014 - MTB Odolena Voda - Odolena Voda (mistrovství SAC ČR v MTB)

Zobrazit:

Skupina Muži - 22 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 67 1. Muži Stránský Vojtěch Dexter Cycling 01:07:34,00   19,54 35
2. 153 2. Muži Šuser Václav BTK EURO BIKE Praha 01:08:05,00 00:00:31,00 19,39 32
3. 439   P1 Mader Daniel Bikez.cz 01:09:44,00 00:02:10,00 18,93
4. 152 3. Muži Janda David BikeGallery 01:11:48,00 00:04:14,00 18,38 29
5. 421   P1 Chyba Jiří Specialized Nutrend 01:11:54,00 00:04:20,00 18,36
6. 461   P1 Matějů Jan TJ Baník Meziříčí 01:12:12,00 00:04:38,00 18,28
7. 440   P1 Kindl Lukáš Dexter Cycling 01:13:08,00 00:05:34,00 18,05
8. 426   P1 Šedivý Pavel BTK EURO BIKE Praha 01:13:16,00 00:05:42,00 18,02
9. 403   P1 Musil Petr Rotorbike Plzeň 01:13:38,00 00:06:04,00 17,93
10. 450   P1 Gavenda Jan Nutrend Specialized Racing 01:13:58,00 00:06:24,00 17,85
11. 408   P1 Ludník Filip Peksport - Specialized 01:14:19,00 00:06:45,00 17,76
12. 404   P1 Mandaus Jiří Rotorbike Plzeň 01:14:31,00 00:06:57,00 17,71
13. 444   P1 Hora Zdeněk Lounky 01:14:32,00 00:06:58,00 17,71
14. 415   P1 Vlachovský Michal Dexter BSK Racing 01:14:49,00 00:07:15,00 17,64
15. 425   P1 Vopat Milan Rakovník 01:14:55,00 00:07:21,00 17,62
16. 11 4. Muži Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 01:15:10,00 00:07:36,00 17,56 27
17. 482   P1 Šindelář Jiří BTK EURO BIKE Praha 01:15:13,00 00:07:39,00 17,55
18. 141 5. Muži Adam Martin Dexter BSK racing 01:17:02,00 00:09:28,00 17,14 26
19. 491   P1 Čížek Martin Dexter BSK Racing 01:17:30,00 00:09:56,00 17,03
20. 123 6. Muži Sviba Michal Bikeclinic 01:17:39,00 00:10:05,00 17,00 25
21. 479   P1 Krob Lukáš KCR Roudnice nad Labem 01:18:32,00 00:10:58,00 16,81
22. 419   P1 Kučera Roman Alltraining 01:19:47,00 00:12:13,00 16,54
23. 550   P1 Gerrie Janette MTB Cross Country.com 01:19:48,00 00:12:14,00 16,54
24. 465   P1 Mifek Tomáš Cycling Team Kbely 01:20:12,00 00:12:38,00 16,46
25. 47 7. Muži Dvořák Josef Žádný tým 01:20:54,00 00:13:20,00 16,32 24
26. 430   P1 Basař Ondřej Dexter BSK Racing 01:21:01,00 00:13:27,00 16,29
27. 478   P1 Krob Zdeněk BikePoint Roudnice nad Labem 01:21:16,00 00:13:42,00 16,24
28. 413   P1 Růžička Pavel Dexter Cycling 01:21:24,00 00:13:50,00 16,22
29. 451   P1 Kadleček František 01:21:56,00 00:14:22,00 16,11
30. 154 8. Muži Winter Tadeáš Sokol Veltěž 01:22:23,00 00:14:49,00 16,02 23
31. 423   P1 Kavka Kamil M.B.A. Racing 01:22:24,00 00:14:50,00 16,02
32. 35 9. Muži Zimmel Václav Dexter Cycling 01:22:49,00 00:15:15,00 15,94 22
33. 486   P1 Blecha Michal KČT MTB Kralupy 01:23:15,00 00:15:41,00 15,86
34. 406   P1 Horváth Jan Dexter BSK Racing 01:24:28,00 00:16:54,00 15,63
35. 464   P1 Novák Vladimír 01:24:14,00 00:16:40,00 15,67
36. 424   P1 Pajkrtová Michaela Dexter BSK Racing 01:25:10,00 00:17:36,00 15,50
37. 418   P1 Rouča Karel TJ Slavia Karlovy Vary 01:25:40,00 00:18:06,00 15,41
38. 462   P1 Lízner Martin Říčany 01:26:10,00 00:18:36,00 15,32
39. 452   P1 Jánský Jakub 01:26:29,00 00:18:55,00 15,26
40. 463   P1 Dejl Petr 01:27:05,00 00:19:31,00 15,16
41. 409   P1 Bugyik Pavel 01:28:08,00 00:20:34,00 14,98
42. 480   P1 Hájek Stanislav Dista Racing 01:28:23,00 00:20:49,00 14,93
43. 432   P1 Vyhnálek Bohumil Říčany 01:30:45,00 00:23:11,00 14,55
44. 405   P1 Laňka Petr Dexter BSK Racing 01:30:57,00 00:23:23,00 14,51
45. 433   P1 Jangl Karel 01:30:58,00 00:23:24,00 14,51
46. 494   P1 Stránský Jiří MTBO Kralupy nad Vltavou 01:31:49,00 00:24:15,00 14,38
47. 441   P1 Malý Ondřej Óňa a Téra 01:32:37,00 00:25:03,00 14,25
48. 470   P1 Příhodová Klára Dexter Cycling 01:32:50,00 00:25:16,00 14,22
49. 412   P1 Kolenáč Kamil Dexter BSK Racing 01:34:06,00 00:26:32,00 14,03
50. 474   P1 Pelc Miroslav 01:34:28,00 00:26:54,00 13,97
51. 476   P1 Pražák Petr Slévárna Suchomel 01:34:56,00 00:27:22,00 13,90
52. 492   P1 Příhodová Karolína Dexter Cycling 01:35:02,00 00:27:28,00 13,89
53. 456   P1 Matoušková Markéta BTK EURO BIKE Praha 01:35:08,00 00:27:34,00 13,88
54. 490   P1 Hrnčíř Martin 01:39:06,00 00:31:32,00 13,32
55. 422   P1 Krtičková Petra HSK Cycling Hradec Králové 01:29:31,00 00:21:57,00 14,75
56. 437   P1 Polák František AC Sparta Praha 01:40:34,00 00:33:00,00 13,13
57. 414   P1 Terka Valášková Dexter BSK Racing 01:42:46,00 00:35:12,00 12,84
58. 467   P1 Hladík Martin noswiss 01:42:47,00 00:35:13,00 12,84
59. 495   P1 Třešňák Jaroslav 01:42:50,00 00:35:16,00 12,84
60. 481   P1 Hloušek Ladislav 01:45:13,00 00:37:39,00 12,55
61. 475   P1 Olšovský Radim 01:45:33,00 00:37:59,00 12,51
62. 458   P1 Blažek Martin 01:55:50,00 00:48:16,00 11,40
63. 468   P1 Vojtíšek Antonín noswiss 01:56:12,00 00:48:38,00 11,36
64. 488   P1 Novotná Veronika 02:05:09,00 00:57:35,00 10,55
65. 407   P1 Skotnica Josef SKP Opava 02:06:04,00 00:58:30,00 10,47
66. 496   P1 Třešňák Jan 02:07:26,00 00:59:52,00 10,36
67. 457   P1 Janáček Petr 02:07:28,00 00:59:54,00 10,36
484   P1 Svoboda Jiří MTB Cross Country.com 00:00:00,00  
473   P1 Čermák Erik 00:00:00,00  
43   Muži Tvrz Lukáš BTK EURO BIKE Praha 00:00:00,00  
147   Muži Švec František Dexter Cycling 00:00:00,00  
487   P1 Blecha Josef KČT MTB Kralupy 00:00:00,00  
118   Muži Svoboda Jiří Kbely cycling team 00:00:00,00  
551   P1 Vopat Milan Author Team Stupno 00:00:00,00  
485   P1 Křížová Veronika Sokol Veltěž 00:00:00,00  
455   P1 Matoušková Veronika BTK EURO BIKE Praha 00:00:00,00  
446   P1 Klimeš Petr Ski klub Hřebeč 00:00:00,00  
489   P1 Hrnčířová Alena 00:00:00,00  
442   P1 Kořínková Tereza Óňa a Téra 00:00:00,00  
472   P1 Bursa Jiří Bikesport 007 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 22 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 327 1. Ženy Ludvíková Katarína Dexter BSK racing 01:27:16,00   15,13 15

Skupina Junioři - 22 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 227 1. Junioři Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 01:22:03,00   16,09 15
2. 338 2. Junioři Tvrz Matěj Dexter BSK racing 01:24:27,00 00:02:24,00 15,63 12

Skupina Veteráni - 22 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 371 1. Veteráni Dobrý Robert CK LOKO Rakovník 01:08:21,00   19,31 35
2. 201 2. Veteráni Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 01:11:58,00 00:03:37,00 18,34 32
3. 380 3. Veteráni Mestek Miroslav SPECIALIZED 01:14:16,00 00:05:55,00 17,77 29
4. 336 4. Veteráni Kučera Jan KC Slavia Praha 01:16:21,00 00:08:00,00 17,29 27
5. 393 5. Veteráni Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:17:19,00 00:08:58,00 17,07 26
6. 359 6. Veteráni Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 01:20:00,00 00:11:39,00 16,50 25
7. 346 7. Veteráni Novotka Jan Cyklo POKR Pardubice 01:21:32,00 00:13:11,00 16,19 24
8. 362 8. Veteráni Tomáš Švihálek CykloPORG 01:22:45,00 00:14:24,00 15,95 23
9. 243 9. Veteráni Mencl Pavel PCK Louda 01:24:15,00 00:15:54,00 15,67 22
10. 220 10. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 01:25:04,00 00:16:43,00 15,52 21
11. 305 11. Veteráni Polák Petr AC Sparta Praha cycling akademie 01:26:01,00 00:17:40,00 15,35 20
12. 275 12. Veteráni Brusch Lubomír SWEEP Cycling 01:26:23,00 00:18:02,00 15,28 19
13. 348 13. Veteráni Svoboda Miroslav Kbely cycling team 01:32:54,00 00:24:33,00 14,21 18
14. 244 14. Veteráni Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 01:40:21,00 00:32:00,00 13,15 17
387   Veteráni Krátký Pavel SWEEP Cycling 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: Váňa Petr - 776128711

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.