Závody a výsledky / 2014 / MTB / Výsledky

15.06.2014 - MTB Knauf pahorek - Kbely

Zobrazit:

Skupina Muži - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 153 1. Muži Šuser Václav BTK EURO BIKE Praha 00:53:26,40   28,07 35
2. 1035   P1 Michael Kubín CykloVAPE STEVENS racing team 00:53:26,70 00:00:00,30 28,07
3. 1059   P1 Jiří Chyba SPECIALIZED NUTRED 00:53:52,80 00:00:26,40 27,84
4. 118 2. Muži Svoboda Jiří Kbely cycling team 00:55:42,20 00:02:15,80 26,93 32
5. 132 3. Muži Boubín Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:56:45,70 00:03:19,30 26,43 29
6. 1089   P1 Lukáš Kindl DEXTER CYCLING 00:58:14,30 00:04:47,90 25,76
7. 1101   P1 Pavel Holan CT WEBER PLANA NAD LUZNICI 00:58:29,30 00:05:02,90 25,65
8. 1011   P1 Jan Knyttl SK Kbely 00:58:56,70 00:05:30,30 25,45
9. 1034   P1 Marek Štroll 00:59:24,50 00:05:58,10 25,25
10. 117 4. Muži Kalfař Jakub Kbely cycling team 00:59:25,20 00:05:58,80 25,24 27
11. 147 5. Muži Švec František Dexter Cycling 00:59:27,20 00:06:00,80 25,23 26
12. 1065   P1 Filip Ludvík PEKSPORT PRAHA 00:59:31,10 00:06:04,70 25,20
13. 1091   P1 Ondřej čvec DEXTER CYCLING 00:59:35,70 00:06:09,30 25,17
14. 1055   P1 David Kouklík Duovize oční klinika Praha 00:59:38,70 00:06:12,30 25,15
15. 1098   P1 Martin Filip ALLTRAINING 00:59:58,80 00:06:32,40 25,01
16. 1067   P1 Radek Tůma UGO ALLIVICTUS 01:00:48,80 00:07:22,40 24,67
17. 141 6. Muži Adam Martin Dexter BSK racing 01:01:24,60 00:07:58,20 24,43 25
18. 1094   P1 Vlastimil Karban CISTÝ SPORT 01:01:36,20 00:08:09,80 24,35
19. 1097   P1 Ferdinand Wiesner 01:03:16,80 00:09:50,40 23,70
20. 48 7. Muži Bílek Jan CK Vinohradské šlapky 01:05:13,80 00:11:47,40 23,00 24
21. 154 8. Muži Winter Tadeáš Sokol Veltěž 01:06:21,80 00:12:55,40 22,60 23
22. 1096   P1 David Neveselý Jenštejn 01:06:39,30 00:13:12,90 22,50
23. 1051   P1 Zdeněk Kučera Kbely cycling Team 01:10:55,20 00:17:28,80 21,15
24. 1090   P1 František Novák 01:12:29,10 00:19:02,70 20,69
25. 1043   P1 Ondřej Bos ČS MTB Team 01:13:02,40 00:19:36,00 20,54
26. 1103   P1 Tomáš Lehrl MORE THAN BIKERS BEROUN 01:15:47,20 00:22:20,80 19,79
27. 1085   P1 Bohumil Urban PRAHA 01:20:11,80 00:26:45,40 18,70
28. 1024   P1 Zdeněk Brzobohatý SK Kbely 01:23:31,80 00:30:05,40 17,96
29. 1088   P1 Daniel Drnek PRAHA 18 LETŇANY 01:31:15,60 00:37:49,20 16,44
30. 1099   P1 Martin Převrátil PRAHA 01:35:15,70 00:41:49,30 15,75
31. 1027   P1 Petr Stehlík Bi Esse 00:44:52,30 -1:51:25,90 33,43
32. 1105   P1 Jan Ječmínek 01:07:10,60 00:13:44,20 22,33
33. 149 9. Muži Čermák Lukáš STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ ZELENÝ PRUH PRAHA 4 00:51:57,40 -1:58:31,00 28,87 22
34. 1068   P1 Martin Friedman AUTO ELSO CYCLO TEAM 01:04:54,30 00:11:27,90 23,11
35. 1031   P1 Daniel Smělý ----- 00:23:07,10 -1:29:40,70 64,88

Skupina Ženy - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 327 1. Ženy Ludvíková Katarína Dexter BSK racing 01:13:30,20   20,41 15
2. 319 2. Ženy Štěpánová Petra Dexter Cycling 01:17:37,20 00:04:07,00 19,32 12
3. 1081   P2 Michaela Matoušková BTK EURO BIKE Praha 01:18:35,80 00:05:05,60 19,08
4. 388 3. Ženy Červenková Martina BMC Viessmann Racing Team 01:19:43,50 00:06:13,30 18,81 9
5. 1005   P2 Lucie Prášková CZECH BICYCLE TEAM Mariánské L 01:24:53,50 00:11:23,30 17,67
6. 1028   P2 Jiřina Hrbková SK Kbely 01:28:58,10 00:15:27,90 16,86
7. 1104   P2 Kristina Blažková PRAHA 01:31:38,80 00:18:08,60 16,37

Skupina Junioři - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 338 1. Junioři Tvrz Matěj Dexter BSK racing 01:09:38,10   21,54 15

Skupina Veteráni - 25 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1056   P4 František Klouček IVARS 00:59:16,10   25,31
2. 380 1. Veteráni Mestek Miroslav SPECIALIZED 01:01:00,20 00:01:44,10 24,59 35
3. 1061   P4 Zdeněk Stiebek TOYOTA DOLÁK 01:01:51,50 00:02:35,40 24,25
4. 1015   P4 Jiří Nosek SK Kbely 01:02:05,10 00:02:49,00 24,16
5. 336 2. Veteráni Kučera Jan KC Slavia Praha 01:02:29,10 00:03:13,00 24,01 32
6. 1057   P4 David Ducháč CYCLING TEAM KBELY 01:02:44,80 00:03:28,70 23,91
7. 283 3. Veteráni Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 01:03:29,60 00:04:13,50 23,62 29
8. 1070   P4 Miroslav Pek PEKSPORT SPECIALIZED 01:04:40,20 00:05:24,10 23,19
9. 393 4. Veteráni Pfeifer Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:04:56,80 00:05:40,70 23,10 27
10. 359 5. Veteráni Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 01:05:02,80 00:05:46,70 23,06 26
11. 1093   P4 František Kadleček Bořanovice 01:06:08,40 00:06:52,30 22,68
12. 348 6. Veteráni Svoboda Miroslav Kbely cycling team 01:07:42,60 00:08:26,50 22,15 25
13. 220 7. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 01:09:22,20 00:10:06,10 21,62 24
14. 305 8. Veteráni Polák Petr AC Sparta Praha cycling akademie 01:10:03,70 00:10:47,60 21,41 23
15. 1087   P4 Miroslav Štola SK KBELY 01:14:30,80 00:15:14,70 20,13
16. 1100   P4 Marek Kuchař PRAHA 01:17:09,00 00:17:52,90 19,44
17. 268 9. Veteráni Škrabal Petr Dexter Cycling 01:18:52,90 00:19:36,80 19,02 22
18. 1025   P4 Petr Peruth Hovorcovice 01:27:50,20 00:28:34,10 17,08
19. 1072   P4 Jan Dryák DHL ITS RUNNING CLUB 01:33:19,40 00:34:03,30 16,07
20. 1069   P4 Vladimír Šíp PRAHA 9 01:27:24,10 00:28:08,00 17,16
21. 1086   P4 David Urban Klánovice 00:21:50,90 -1:22:34,80 68,66

Kontakt na pořadatele závodu: Svoboda Miroslav - 603418856

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.