Závody a výsledky / 2013 / Silnice / Výsledky

27.07.2013 - Kolem Posázaví - Ondřejov

Zobrazit:

Skupina CDEJHŽ - 80 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 228   E Kubín Igor CSK Markus 02:39:45,00   30,05 66
2. 219   E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 03:06:48,00 00:27:03,00 25,70 49
3. 223   E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:09:53,00 00:30:08,00 25,28 48
4. 283   E Introvič Petar CSK Markus 02:43:06,00 00:03:21,00 29,43 38
5. 253   E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 03:40:00,00 01:00:15,00 21,82 36

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475 - Vít Novák


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Šváb Přemysl (C) 63 b
  • Firman Vlastimil (C) 62 b
Celkem bodů 125 b

Alltraining - Lawi team

  • Šrain Jiří (B) 54 b
  • Daška Pavel (C) 40 b
Celkem bodů 94 b

BikeGallery

  • Svoboda Petr (D) 75 b
Celkem bodů 75 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 100 b
  • Tichý Jonáš (C) 81 b
  • Červenka Pavel (A) 78 b
  • Dix Petr (C) 76 b
Celkem bodů 335 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 72 b
  • Kofroň Jan (A) 52 b
  • Černý Luboš (C) 52 b
Celkem bodů 176 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 71 b
  • Jakoubek Pavel (B) 68 b
  • Lehner Pavel (B) 66 b
  • Klindera Michal (C) 58 b
Celkem bodů 263 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 74 b
  • Štěbeták Michal (C) 57 b
  • Okruhlica Petr (C) 47 b
Celkem bodů 178 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (D) 85 b
  • Michal Petr (C) 70 b
  • Kubín Igor (E) 66 b
  • Habětín Tomáš (C) 59 b
Celkem bodů 280 b

Cyklo Team Mikulasek Znojmo

  • Koubík Michal (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

Cyklosport Kern

  • Hájek Stanislav (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

Dexter Cycling

  • Kobík Petr (C) 78 b
  • Procházka Milan (B) 65 b
  • Tácha Petr (C) 64 b
  • Petr Zbyněk (B) 59 b
Celkem bodů 266 b

HISPORT team

  • Janda Jiří (C) 45 b
Celkem bodů 45 b

Kalas Racing Team

  • Šindelár Ladislav (B) 56 b
Celkem bodů 56 b

Karkulín

  • Pinkava Eda (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 60 b
  • Chalupecký Jiří (D) 53 b
  • Hora Vladimír (E) 49 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 36 b
Celkem bodů 198 b

KPC Praha

  • Vaněk Jiří (C) 39 b
Celkem bodů 39 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 100 b
  • Nežerka Václav (A) 90 b
  • Zahrádka Petr (B) 85 b
  • Janoušek Libor (B) 81 b
Celkem bodů 356 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (J) 68 b
Celkem bodů 68 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (J) 60 b
  • Vild Václav (C) 41 b
Celkem bodů 101 b

SBS team

  • Kunc Vít (A) 67 b
  • Kunc Marek (A) 63 b
Celkem bodů 130 b

Sokol Kbely

  • Čurda Martin (C) 73 b
  • Novotný Ladislav (D) 72 b
Celkem bodů 145 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (B) 51 b
Celkem bodů 51 b

Tama Královice

  • Jajčík Michal (C) 55 b
Celkem bodů 55 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Beránek Milan (B) 61 b
Celkem bodů 61 b

Vokolek Cycling Team

  • Klíma David (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.