Závody a výsledky / 2013 / Silnice / Výsledky

27.07.2013 - Kolem Posázaví - Ondřejov

Zobrazit:

Skupina AB - 80 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 20   B Novák Petr LAWI - Author Team 02:15:48,00   35,35 100
2. 9   B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:19:42,00 00:03:54,00 34,36 85
3. 14   B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:19:43,00 00:03:55,00 34,36 81
4. 8   B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:20:06,00 00:04:18,00 34,26 76
5. 22   B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:20:10,00 00:04:22,00 34,24 75
6. 36   B Sokirka Vladimír Žádný tým 02:27:10,00 00:11:22,00 32,62 71
7. 23   B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:28:47,00 00:12:59,00 32,26 69
8. 68   B Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 02:28:48,00 00:13:00,00 32,26 68
9. 37   B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 02:29:05,00 00:13:17,00 32,20 66
10. 13   B Procházka Milan Dexter Cycling 02:29:21,00 00:13:33,00 32,14 65
11. 51   B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:33:10,00 00:17:22,00 31,34 64
12. 27   B LÖBL ml. Richard Žádný tým 02:39:23,00 00:23:35,00 30,12 62
13. 11   B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:41:11,00 00:25:23,00 29,78 61
14. 62   B Petr Zbyněk Dexter Cycling 02:44:40,00 00:28:52,00 29,15 59
15. 172   B Flak David Žádný tým 02:45:21,00 00:29:33,00 29,03 58
16. 52   B Hovorka Petr CSK Markus 02:46:04,00 00:30:16,00 28,90 57
17. 127   B Šindelár Ladislav Kalas Racing Team 02:46:41,00 00:30:53,00 28,80 56
18. 38   B Zimmel Václav Dexter Cycling 02:48:59,00 00:33:11,00 28,41 55
19. 162   B Šrain Jiří Alltraining - Lawi team 02:50:02,00 00:34:14,00 28,23 54
20. 107   B Kot Jozef Dexter Cycling 02:52:47,00 00:36:59,00 27,78 53
21. 56   B Skála Radim Sokol Veltěž 03:05:13,00 00:49:25,00 25,92 51
167   B Číhal Petr Žádný tým 00:00:00,00  
15   B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:00:00,00  
164   B Melša Radomír BMC Savo Racing Team 00:00:00,00  
91   B Novotný Lukáš Enduraining 00:00:00,00  
148   B Kudrna Zbyněk Enduraining 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475 - Vít Novák


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Šváb Přemysl (C) 63 b
  • Firman Vlastimil (C) 62 b
Celkem bodů 125 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 100 b
  • Tichý Jonáš (C) 81 b
  • Červenka Pavel (A) 78 b
  • Dix Petr (C) 76 b
Celkem bodů 335 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 72 b
  • Černý Luboš (C) 52 b
  • Kofroň Jan (A) 52 b
Celkem bodů 176 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 71 b
  • Jakoubek Pavel (B) 68 b
  • Lehner Pavel (B) 66 b
  • Klindera Michal (C) 58 b
Celkem bodů 263 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 74 b
  • Štěbeták Michal (C) 57 b
  • Okruhlica Petr (C) 47 b
Celkem bodů 178 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (D) 85 b
  • Michal Petr (C) 70 b
  • Kubín Igor (E) 66 b
  • Habětín Tomáš (C) 59 b
Celkem bodů 280 b

Dexter Cycling

  • Kobík Petr (C) 78 b
  • Procházka Milan (B) 65 b
  • Tácha Petr (C) 64 b
  • Petr Zbyněk (B) 59 b
Celkem bodů 266 b

Kalas Racing Team

  • Šindelár Ladislav (B) 56 b
Celkem bodů 56 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 60 b
  • Chalupecký Jiří (D) 53 b
  • Hora Vladimír (E) 49 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 36 b
Celkem bodů 198 b

KPC Praha

  • Vaněk Jiří (C) 39 b
Celkem bodů 39 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 100 b
  • Nežerka Václav (A) 90 b
  • Zahrádka Petr (B) 85 b
  • Janoušek Libor (B) 81 b
Celkem bodů 356 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

Tama Královice

  • Jajčík Michal (C) 55 b
Celkem bodů 55 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.