Závody a výsledky / 2013 / Silnice / Výsledky

27.07.2013 - Kolem Posázaví - Ondřejov

Zobrazit:

Skupina AB - 80 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 20 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:15:48,00   35,35 100
2. 1 2. A Nežerka Václav LAWI - Author Team 02:17:34,00 00:01:46,00 34,89 90
3. 9 3. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:19:42,00 00:03:54,00 34,36 85
4. 14 4. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:19:43,00 00:03:55,00 34,36 81
5. 421   P1 Bohata Tomáš Remera Merida Kolín 02:19:44,00 00:03:56,00 34,35
6. 139 5. A Červenka Pavel BMC Viessmann Racing Team 02:19:53,00 00:04:05,00 34,31 78
7. 430   P1 Ježek Jiří Das Duratec 02:19:57,00 00:04:09,00 34,30
8. 8 6. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:20:06,00 00:04:18,00 34,26 76
9. 425   P1 Vojtěch Jonáš Hisport 02:20:07,00 00:04:19,00 34,26
10. 22 7. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:20:10,00 00:04:22,00 34,24 75
11. 16 8. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:21:39,00 00:05:51,00 33,89 74
12. 154 9. A Doležal Jiří LAWI - Author Team 02:21:42,00 00:05:54,00 33,87 73
13. 2 10. A Novák Vít CFC Kladno 02:26:48,00 00:11:00,00 32,70 72
14. 409   P1 Holan Petr CT Weber 02:26:51,00 00:11:03,00 32,69
15. 36 11. B Sokirka Vladimír Žádný tým 02:27:10,00 00:11:22,00 32,62 71
16. 118 12. A Smejkal Martin BMC Viessmann Racing Team 02:28:36,00 00:12:48,00 32,30 70
17. 23 13. B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:28:47,00 00:12:59,00 32,26 69
18. 68 14. B Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 02:28:48,00 00:13:00,00 32,26 68
19. 142 15. A Kunc Vít SBS team 02:28:55,00 00:13:07,00 32,23 67
20. 37 16. B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 02:29:05,00 00:13:17,00 32,20 66
21. 13 17. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:29:21,00 00:13:33,00 32,14 65
22. 412   P1 Říha Jiří Kolokrám Svijany 02:30:14,00 00:14:26,00 31,95
23. 413   P1 Svoboda Jakub Kolokrám Svijany 02:30:16,00 00:14:28,00 31,94
24. 420   P1 Herda Jan SKP Nymburk 02:31:10,00 00:15:22,00 31,75
25. 417   P1 Vlachovský Michal Eleven Rubena test team 02:32:46,00 00:16:58,00 31,42
26. 416   P1 Novotný Oldřich Ck Příbram 02:32:46,00 00:16:58,00 31,42
27. 51 18. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:33:10,00 00:17:22,00 31,34 64
28. 143 19. A Kunc Marek SBS team 02:28:50,00 00:13:02,00 32,25 63
29. 27 20. B LÖBL ml. Richard Žádný tým 02:39:23,00 00:23:35,00 30,12 62
30. 435   P1 Novák Jakub 02:40:46,00 00:24:58,00 29,86
31. 11 21. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:41:11,00 00:25:23,00 29,78 61
32. 34 22. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 02:42:21,00 00:26:33,00 29,57 60
33. 415   P1 Sabol Jan Kolokrám Svijany 02:44:25,00 00:28:37,00 29,19
34. 411   P1 Skopeček Michal 02:44:38,00 00:28:50,00 29,16
35. 62 23. B Petr Zbyněk Dexter Cycling 02:44:40,00 00:28:52,00 29,15 59
36. 172 24. B Flak David Žádný tým 02:45:21,00 00:29:33,00 29,03 58
37. 52 25. B Hovorka Petr CSK Markus 02:46:04,00 00:30:16,00 28,90 57
38. 127 26. B Šindelár Ladislav Kalas Racing Team 02:46:41,00 00:30:53,00 28,80 56
39. 38 27. B Zimmel Václav Dexter Cycling 02:48:59,00 00:33:11,00 28,41 55
40. 162 28. B Šrain Jiří Alltraining - Lawi team 02:50:02,00 00:34:14,00 28,23 54
41. 107 29. B Kot Jozef Dexter Cycling 02:52:47,00 00:36:59,00 27,78 53
42. 422   P1 O'Sullivan Tony Caherlag 02:56:02,00 00:40:14,00 27,27
43. 419   P1 Marek David Agro Kolín 03:04:10,00 00:48:22,00 26,06
44. 40 30. A Kofroň Jan CFC Kladno 03:04:40,00 00:48:52,00 25,99 52
45. 56 31. B Skála Radim Sokol Veltěž 03:05:13,00 00:49:25,00 25,92 51
46. 402   P1 Štella Tomáš 03:16:33,00 01:00:45,00 24,42
47. 401   P1 Kletečka Jiří 03:30:55,00 01:15:07,00 22,76
400   P1 Gramblička Matouš Ck Příbram 00:00:00,00  
418   P1 Doležal Radovan Sparta Praha 00:00:00,00  
404   P1 Kos Pavel 00:00:00,00  
167   B Číhal Petr Žádný tým 00:00:00,00  
403   P1 Nosek Jiří SKP Rapid 00:00:00,00  
15   B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:00:00,00  
410   P1 Rychetský Tomáš Jihlava 00:00:00,00  
407   P1 Novák Filip Kalas racing 00:00:00,00  
164   B Melša Radomír BMC Savo Racing Team 00:00:00,00  
91   B Novotný Lukáš Enduraining 00:00:00,00  
146   A Kubíček Michal CYKLO SKI J.ŽITNÍK 00:00:00,00  
148   B Kudrna Zbyněk Enduraining 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 80 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 202 1. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:28:00,00   32,43 100
2. 272 2. C Klíma David Vokolek Cycling Team 02:28:01,00 00:00:01,00 32,43 90
3. 207 3. D Kakač Miroslav CSK Markus 02:28:02,00 00:00:02,00 32,43 85
4. 506   P2 Rychetský Vladislav VBB Parts.com 02:28:10,00 00:00:10,00 32,40
5. 354 4. C Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 02:28:17,00 00:00:17,00 32,37 81
6. 213 5. C Kobík Petr Dexter Cycling 02:28:22,00 00:00:22,00 32,35 78
7. 218 6. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 02:28:22,00 00:00:22,00 32,35 76
8. 247 7. D Svoboda Petr BikeGallery 02:28:33,00 00:00:33,00 32,31 75
9. 505   P2 Beneš Martin CT Weber 02:28:34,00 00:00:34,00 32,31
10. 512   P2 Papež Tomáš Messenger 02:28:34,00 00:00:34,00 32,31
11. 351 8. D Vejvoda Josef CKKV Praha 02:28:34,00 00:00:34,00 32,31 74
12. 265 9. C Čurda Martin Sokol Kbely 02:28:34,00 00:00:34,00 32,31 73
13. 254 10. D Novotný Ladislav Sokol Kbely 02:33:45,00 00:05:45,00 31,22 72
14. 382 11. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:28:53,00 00:00:53,00 32,24 71
15. 204 12. C Michal Petr CSK Markus 02:35:13,00 00:07:13,00 30,92 70
16. 205 13. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:37:12,00 00:09:12,00 30,53 69
17. 389 14. J Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:38:37,00 00:10:37,00 30,26 68
18. 271 15. C Pinkava Eduard Karkulín 02:39:36,00 00:11:36,00 30,08 67
19. 228 16. E Kubín Igor CSK Markus 02:39:45,00 00:11:45,00 30,05 66
20. 501   P2 Štibingr Matěj Sp Kolo 02:39:53,00 00:11:53,00 30,02
21. 343 17. C Postler Jiří Žádný tým 02:41:42,00 00:13:42,00 29,68 65
22. 217 18. C Tácha Petr Dexter Cycling 02:42:30,00 00:14:30,00 29,54 64
23. 206 19. C Šváb Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:45:57,00 00:17:57,00 28,92 63
24. 296 20. C Firman Vlastimil AC Sparta Praha cycling akademie 02:45:58,00 00:17:58,00 28,92 62
25. 214 21. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:47:12,00 00:19:12,00 28,71 61
26. 243 22. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:48:35,00 00:20:35,00 28,47 60
27. 306 23. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:48:47,00 00:20:47,00 28,44 59
28. 327 24. C Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 02:50:02,00 00:22:02,00 28,23 58
29. 227 25. C Štěbeták Michal CKKV Praha 02:50:15,00 00:22:15,00 28,19 57
30. 210 26. D Bílek Miroslav CSK Markus 02:52:14,00 00:24:14,00 27,87 56
31. 212 27. C Jajčík Michal Tama Královice 02:52:20,00 00:24:20,00 27,85 55
32. 513   P2 Fučík Josef Skp Plzeň 02:52:26,00 00:24:26,00 27,84
33. 244 28. C Jelínek Martin Dexter Cycling 02:52:36,00 00:24:36,00 27,81 54
34. 211 29. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 02:52:56,00 00:24:56,00 27,76 53
35. 264 30. C Černý Luboš CFC Kladno 02:59:03,00 00:31:03,00 26,81 52
36. 326 31. D Bouřil Jan Dexter Cycling 03:02:59,00 00:34:59,00 26,23 51
37. 330 32. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 03:03:36,00 00:35:36,00 26,14 50
38. 219 33. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 03:06:48,00 00:38:48,00 25,70 49
39. 223 34. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:09:53,00 00:41:53,00 25,28 48
40. 235 35. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:11:18,00 00:43:18,00 25,09 47
41. 277 36. Ž Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 03:11:34,00 00:43:34,00 25,06 46
42. 345 37. C Janda Jiří HISPORT team 03:11:35,00 00:43:35,00 25,05 45
43. 362 38. D Michalák Peter CK Vinohradské šlapky 03:11:36,00 00:43:36,00 25,05 44
44. 329 39. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 03:13:28,00 00:45:28,00 24,81 43
45. 251 40. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:15:13,00 00:47:13,00 24,59 42
46. 242 41. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:30:15,00 01:02:15,00 22,83 41
47. 378 42. C Daška Pavel Alltraining - Lawi team 03:34:44,00 01:06:44,00 22,35 40
48. 274 43. C Vaněk Jiří KPC Praha 03:43:53,00 01:15:53,00 21,44 39
49. 283 44. E Introvič Petar CSK Markus 02:43:06,00 00:15:06,00 29,43 38
50. 257 45. C Škrabal Petr Dexter Cycling 02:43:11,00 00:15:11,00 29,41 37
51. 253 46. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 03:40:00,00 01:12:00,00 21,82 36
234   D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:00:00,00  
372   C Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 00:00:00,00  
290   C Fiala Jiří KÚC BIKE SPORT Ústí nad Labem 00:00:00,00  
502   P2 Koubík Vladislav Cyklosport Kern 00:00:00,00  
507   P2 Kozel František CMT 00:00:00,00  
342   C Hlaváček Jiří KPC Praha 00:00:00,00  
508   P2 Černohorský Tomáš Čermák racing team 00:00:00,00  
510   P2 Kříž Martin CT Weber 00:00:00,00  
511   P2 Nosek Jiří Sk Kbely 00:00:00,00  
503   P2 Hledík Jiří 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475 - Vít Novák


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Šváb Přemysl (C) 63 b
  • Firman Vlastimil (C) 62 b
Celkem bodů 125 b

Alltraining - Lawi team

  • Šrain Jiří (B) 54 b
  • Daška Pavel (C) 40 b
Celkem bodů 94 b

BikeGallery

  • Svoboda Petr (D) 75 b
Celkem bodů 75 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 100 b
  • Tichý Jonáš (C) 81 b
  • Červenka Pavel (A) 78 b
  • Dix Petr (C) 76 b
Celkem bodů 335 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 72 b
  • Kofroň Jan (A) 52 b
  • Černý Luboš (C) 52 b
Celkem bodů 176 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 71 b
  • Jakoubek Pavel (B) 68 b
  • Lehner Pavel (B) 66 b
  • Klindera Michal (C) 58 b
Celkem bodů 263 b

CKKV Praha

  • Vejvoda Josef (D) 74 b
  • Štěbeták Michal (C) 57 b
  • Okruhlica Petr (C) 47 b
Celkem bodů 178 b

CSK Markus

  • Kakač Miroslav (D) 85 b
  • Michal Petr (C) 70 b
  • Kubín Igor (E) 66 b
  • Habětín Tomáš (C) 59 b
Celkem bodů 280 b

Cyklo Team Mikulasek Znojmo

  • Koubík Michal (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

Cyklosport Kern

  • Hájek Stanislav (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

Dexter Cycling

  • Kobík Petr (C) 78 b
  • Procházka Milan (B) 65 b
  • Tácha Petr (C) 64 b
  • Petr Zbyněk (B) 59 b
Celkem bodů 266 b

HISPORT team

  • Janda Jiří (C) 45 b
Celkem bodů 45 b

Kalas Racing Team

  • Šindelár Ladislav (B) 56 b
Celkem bodů 56 b

Karkulín

  • Pinkava Eda (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 60 b
  • Chalupecký Jiří (D) 53 b
  • Hora Vladimír (E) 49 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 36 b
Celkem bodů 198 b

KPC Praha

  • Vaněk Jiří (C) 39 b
Celkem bodů 39 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 100 b
  • Nežerka Václav (A) 90 b
  • Zahrádka Petr (B) 85 b
  • Janoušek Libor (B) 81 b
Celkem bodů 356 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

Polabští cyklisté o.s.

  • Jurečka Jiří (J) 68 b
Celkem bodů 68 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (J) 60 b
  • Vild Václav (C) 41 b
Celkem bodů 101 b

SBS team

  • Kunc Vít (A) 67 b
  • Kunc Marek (A) 63 b
Celkem bodů 130 b

Sokol Kbely

  • Čurda Martin (C) 73 b
  • Novotný Ladislav (D) 72 b
Celkem bodů 145 b

Sokol Veltěž

  • Skála Radim (B) 51 b
Celkem bodů 51 b

Tama Královice

  • Jajčík Michal (C) 55 b
Celkem bodů 55 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Beránek Milan (B) 61 b
Celkem bodů 61 b

Vokolek Cycling Team

  • Klíma David (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.