Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

04.08.2012 - Kolem Posázaví - 2012

Zobrazit:

Skupina AB - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 36   B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:32:41,00   37,33 90
2. 32   B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:32:41,00   37,33 85
3. 44   B Novák Petr LAWI - Author Team 02:32:42,00 00:00:01,00 37,33 81
4. 11   B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:33:03,00 00:00:22,00 37,24 78
5. 2   B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:33:34,00 00:00:53,00 37,12 76
6. 139   B Sedláčik Ľubomír HOT DOG cycles 02:36:45,00 00:04:04,00 36,36 74
7. 72   B Šmatlák Evžen CFC Kladno 02:36:52,00 00:04:11,00 36,34 73
8. 58   B Ambruš Luděk CK Královice - ATOMBIKE 02:37:02,00 00:04:21,00 36,30 72
9. 119   B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 02:39:50,00 00:07:09,00 35,66 70
10. 33   B Kuchař Přemysl Sokol Veltěž 02:39:59,00 00:07:18,00 35,63 69
11. 8   B Pohořalý Petr AB Cycling 02:45:30,00 00:12:49,00 34,44 68
12. 160   B Kubec Martin VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:46:14,00 00:13:33,00 34,29 66
13. 35   B Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 02:46:14,00 00:13:33,00 34,29 64
14. 29   B Procházka Milan Vetas Kralupy 02:46:32,00 00:13:51,00 34,23 62
15. 39   B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 02:47:45,00 00:15:04,00 33,98 61
16. 168   B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 02:51:20,00 00:18:39,00 33,27 58
17. 22   B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:54:30,00 00:21:49,00 32,66 57
18. 66   B Zbuzek Miroslav CK Záluží 02:56:50,00 00:24:09,00 32,23 55
19. 158   B Eger Emil AB Cycling 02:56:50,00 00:24:09,00 32,23 54
20. 82   B Skála Radim Sokol Veltěž 02:57:30,00 00:24:49,00 32,11 53
21. 69   B Zimmel Václav AB Cycling 03:01:00,00 00:28:19,00 31,49 52
22. 90   B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 03:45:55,00 01:13:14,00 25,23 51
43   B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 00:00:00,00  
9   B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:00:00,00  
3   B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Kobík Petr (C) 70 b
  • Pohořalý Petr (B) 68 b
  • Eger Emil (B) 54 b
  • Zimmel Václav (B) 52 b
Celkem bodů 244 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 68 b
  • Hanousek Aleš (B) 51 b
  • Staněk Ladislav (E) 40 b
Celkem bodů 159 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 100 b
  • Dix Petr (C) 85 b
  • Jelínek Václav (B) 85 b
  • Kleiner Robert (C) 78 b
Celkem bodů 348 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 75 b
  • Šmatlák Evžen (B) 73 b
  • Černý Luboš (C) 53 b
Celkem bodů 201 b

CK Kolokrám - Alea

  • Sýkorová Lenka (Ž) 61 b
Celkem bodů 61 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Ambruš Luděk (B) 72 b
  • Somr Michael (A) 67 b
  • Šíp Pavel (A) 65 b
Celkem bodů 304 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 81 b
  • Sýkora Robert (C) 67 b
  • Vobecký Tomáš (B) 61 b
  • Mědílková Iva (Ž) 39 b
Celkem bodů 248 b

CK Záluží

  • Zbuzek Miroslav (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (C) 60 b
  • Okruhlica Petr (C) 51 b
  • Šejna Karel (D) 50 b
Celkem bodů 161 b

CS Stodůlky

  • Machota Jaroslav (A) 63 b
Celkem bodů 63 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 74 b
  • Bílek Miroslav (C) 63 b
Celkem bodů 137 b

Cyklo Team Mikulasek Znojmo

  • Koubík Michal (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 90 b
  • Hájek Stanislav (D) 73 b
  • Koubík Vladislav (D) 48 b
Celkem bodů 211 b

ČKMC Praha

  • Placák Václav (A) 60 b
Celkem bodů 60 b

Dexter BSK racing

  • Tvrz Lukáš (J) 59 b
Celkem bodů 59 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 57 b
  • Jelínek Martin (C) 47 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 41 b
Celkem bodů 145 b

H-H Smíchov

  • Hýsek Pavel (D) 42 b
Celkem bodů 42 b

HOT DOG cycles

  • Sedláčik Ľubomír (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 36 b
Celkem bodů 36 b

Kbely cycling team

  • Čurda Martin (C) 72 b
Celkem bodů 72 b

KC Brno

  • Skřeček Robert (D) 71 b
Celkem bodů 71 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 55 b
  • Hora Vladimír (E) 45 b
Celkem bodů 100 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 65 b
  • Vaněk Jiří (C) 43 b
Celkem bodů 108 b

KPO

  • Kadlec Rudolf (A) 56 b
Celkem bodů 56 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (B) 90 b
  • Novák Petr (B) 81 b
  • Zahrádka Petr (B) 76 b
Celkem bodů 247 b

Nalžovky on ROAD

  • LÖBL ml. Richard (B) 58 b
Celkem bodů 58 b

PCK Louda

  • Mencl Pavel (C) 69 b
Celkem bodů 69 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 56 b
Celkem bodů 56 b

Sokol Kbely

  • Novotný Ladislav (D) 75 b
Celkem bodů 75 b

Sokol Veltěž

  • Kuchař Přemysl (B) 69 b
  • Skála Radim (B) 53 b
Celkem bodů 122 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Kubec Martin (B) 66 b
  • Doležalová Hana (Ž) 62 b
  • Beránek Milan (B) 57 b
  • Hejda Václav (E) 35 b
Celkem bodů 220 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 62 b
  • Tácha Petr (C) 54 b
  • Krajčík Josef (E) 46 b
Celkem bodů 162 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.