Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

04.08.2012 - Kolem Posázaví - 2012

Zobrazit:

Skupina AB - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 02:32:40,00   37,34 100
2. 36 2. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:32:41,00 00:00:01,00 37,33 90
3. 407   P1 Svoboda Jakub CK Kolokrám 02:32:41,00 00:00:01,00 37,33
4. 32 3. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:32:41,00 00:00:01,00 37,33 85
5. 44 4. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:32:42,00 00:00:02,00 37,33 81
6. 11 5. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:33:03,00 00:00:23,00 37,24 78
7. 423   P1 Dudek Tomáš Ck Kolokrám Alea 02:33:21,00 00:00:41,00 37,17
8. 431   P1 Frank Petr Merida biking team 02:33:27,00 00:00:47,00 37,15
9. 2 6. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:33:34,00 00:00:54,00 37,12 76
10. 429   P1 Doležal Jiří 02:33:38,00 00:00:58,00 37,10
11. 17 7. A Novák Vít CFC Kladno 02:33:44,00 00:01:04,00 37,08 75
12. 432   P1 Gonda Pavel Duratec 02:34:00,00 00:01:20,00 37,01
13. 418   P1 Červenka Pavel Vokolek cycling team 02:35:31,00 00:02:51,00 36,65
14. 139 8. B Sedláčik Ľubomír HOT DOG cycles 02:36:45,00 00:04:05,00 36,36 74
15. 424   P1 Blažek Jiří Ck Kolokrám Alea 02:36:45,00 00:04:05,00 36,36
16. 400   P1 Hajzler Michael SK Orbea Czech Masters 02:36:52,00 00:04:12,00 36,34
17. 72 9. B Šmatlák Evžen CFC Kladno 02:36:52,00 00:04:12,00 36,34 73
18. 58 10. B Ambruš Luděk CK Královice - ATOMBIKE 02:37:02,00 00:04:22,00 36,30 72
19. 414   P1 Holan Petr Kola BSP Planá n. L. 02:37:02,00 00:04:22,00 36,30
20. 416   P1 Kubíček Michal Cyklo ski J Žitník 02:37:04,00 00:04:24,00 36,29
21. 417   P1 Soušek Karel Vinohradské šlapky 02:37:11,00 00:04:31,00 36,26
22. 411   P1 Rychetský Vladislav Velosport Valenta 02:37:11,00 00:04:31,00 36,26
23. 10 11. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:37:43,00 00:05:03,00 36,14 71
24. 119 12. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 02:39:50,00 00:07:10,00 35,66 70
25. 33 13. B Kuchař Přemysl Sokol Veltěž 02:39:59,00 00:07:19,00 35,63 69
26. 413   P1 Horák Daniel Sportful centrum 02:40:03,00 00:07:23,00 35,61
27. 406   P1 Říha Jiří Ck Kolokrám 02:40:05,00 00:07:25,00 35,61
28. 415   P1 Beneš Martin CT Weber 02:42:10,00 00:09:30,00 35,15
29. 8 14. B Pohořalý Petr AB Cycling 02:45:30,00 00:12:50,00 34,44 68
30. 23 15. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 02:45:50,00 00:13:10,00 34,37 67
31. 430   P1 Domanský Jiří 02:46:10,00 00:13:30,00 34,30
32. 160 16. B Kubec Martin VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:46:14,00 00:13:34,00 34,29 66
33. 167 17. A Šíp Pavel CK Královice - ATOMBIKE 02:46:14,00 00:13:34,00 34,29 65
34. 35 18. B Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 02:46:14,00 00:13:34,00 34,29 64
35. 409   P1 Šulc Tomáš 02:46:24,00 00:13:44,00 34,25
36. 420   P1 Vele Václav SSC Železný Brod 02:46:29,00 00:13:49,00 34,24
37. 164 19. A Machota Jaroslav CS Stodůlky 02:46:29,00 00:13:49,00 34,24 63
38. 29 20. B Procházka Milan Vetas Kralupy 02:46:32,00 00:13:52,00 34,23 62
39. 419   P1 Kubát Jan 02:46:50,00 00:14:10,00 34,17
40. 39 21. B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 02:47:45,00 00:15:05,00 33,98 61
41. 163 22. A Placák Václav ČKMC Praha 02:47:45,00 00:15:05,00 33,98 60
42. 143 23. A Gabbarelli Raphael Žádný tým 02:51:05,00 00:18:25,00 33,32 59
43. 168 24. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 02:51:20,00 00:18:40,00 33,27 58
44. 22 25. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:54:30,00 00:21:50,00 32,66 57
45. 30 26. A Kadlec Rudolf KPO 02:56:30,00 00:23:50,00 32,29 56
46. 66 27. B Zbuzek Miroslav CK Záluží 02:56:50,00 00:24:10,00 32,23 55
47. 158 28. B Eger Emil AB Cycling 02:56:50,00 00:24:10,00 32,23 54
48. 82 29. B Skála Radim Sokol Veltěž 02:57:30,00 00:24:50,00 32,11 53
49. 426   P1 Šmatlák Martin 02:59:58,00 00:27:18,00 31,67
50. 69 30. B Zimmel Václav AB Cycling 03:01:00,00 00:28:20,00 31,49 52
51. 425   P1 Karban Vlastimil MUC- OFF 03:02:18,00 00:29:38,00 31,27
52. 427   P1 Marek David Agro Kolín 03:04:45,00 00:32:05,00 30,85
53. 410   P1 Novák Filip Nadšenci z Posázaví 03:16:19,00 00:43:39,00 29,03
54. 422   P1 Flek David 03:17:30,00 00:44:50,00 28,86
55. 412   P1 Pražák Vojtěch 03:37:45,00 01:05:05,00 26,18
56. 90 31. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 03:45:55,00 01:13:15,00 25,23 51
408   P1 Rukla Oleskii Dukla Praha 00:00:00,00  
43   B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 00:00:00,00  
402   P1 Sůva Michal 00:00:00,00  
421   P1 Vlachovský Michal Eleven Team Příchovice 00:00:00,00  
9   B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:00:00,00  
3   B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:00:00,00  
433   P1 Polnický Zdeněk 00:00:00,00  
428   P1 Červenka Martin 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 202 1. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:44:30,00   34,65 100
2. 204 2. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 02:44:32,00 00:00:02,00 34,64 90
3. 511   P2 Kouřimský Jan Koloshop.cz 02:44:58,00 00:00:28,00 34,55
4. 230 3. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 02:45:02,00 00:00:32,00 34,54 85
5. 205 4. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:45:08,00 00:00:38,00 34,52 81
6. 519   P2 Stárek Jaroslav CK Vokolek Import 02:45:13,00 00:00:43,00 34,50
7. 293 5. C Kleiner Robert BMC Viessmann Racing Team 02:45:14,00 00:00:44,00 34,50 78
8. 203 6. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 02:45:17,00 00:00:47,00 34,49 76
9. 244 7. D Novotný Ladislav Sokol Kbely 02:45:18,00 00:00:48,00 34,48 75
10. 514   P2 Vítů Josef Eurofoam sport 02:45:31,00 00:01:01,00 34,44
11. 208 8. C Michal Petr CSK Markus 02:45:32,00 00:01:02,00 34,43 74
12. 206 9. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:45:39,00 00:01:09,00 34,41 73
13. 512   P2 Papež Tomáš Messenger 02:45:45,00 00:01:15,00 34,39
14. 509   P2 Rychetský Vladislav BBB Partskom 02:46:05,00 00:01:35,00 34,32
15. 267 10. C Čurda Martin Cycling team Sokol Kbely 02:46:15,00 00:01:45,00 34,29 72
16. 368 11. D Skřeček Robert KC Brno 02:46:20,00 00:01:50,00 34,27 71
17. 241 12. C Kobík Petr AB Cycling 02:47:10,00 00:02:40,00 34,10 70
18. 247 13. C Mencl Pavel PCK Louda 02:48:10,00 00:03:40,00 33,89 69
19. 334 14. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 02:49:38,00 00:05:08,00 33,60 68
20. 335 15. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:50:10,00 00:05:40,00 33,50 67
21. 506   P2 Orel Petr Orlando 02:51:10,00 00:06:40,00 33,30
22. 386 16. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 02:52:30,00 00:08:00,00 33,04 66
23. 242 17. C Vlk Ladislav KPC Praha 02:52:30,00 00:08:00,00 33,04 65
24. 254 18. C Pinkava Eduard Žádný tým 02:52:30,00 00:08:00,00 33,04 64
25. 223 19. C Bílek Miroslav CSK Markus 02:52:50,00 00:08:20,00 32,98 63
26. 503   P2 Boháč Zdeněk Bsp. Planá nad Lužnicí 02:52:50,00 00:08:20,00 32,98
27. 235 20. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:53:07,00 00:08:37,00 32,93 62
28. 516   P2 Jurečka Jiří Polabští cyklisté 02:53:25,00 00:08:55,00 32,87
29. 224 21. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 02:53:35,00 00:09:05,00 32,84 61
30. 265 22. C Liška Pavel CKKV Praha 02:53:57,00 00:09:27,00 32,77 60
31. 513   P2 Telecký Martin Karlovy Vary 02:54:25,00 00:09:55,00 32,68
32. 517   P2 Prchal Pavel Cyklosport Kern 02:55:00,00 00:10:30,00 32,57
33. 332 23. J Tvrz Lukáš Dexter BSK racing 02:59:45,00 00:15:15,00 31,71 59
34. 339 24. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 02:59:45,00 00:15:15,00 31,71 58
35. 263 25. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:59:45,00 00:15:15,00 31,71 57
36. 356 26. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:59:58,00 00:15:28,00 31,67 56
37. 211 27. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 02:59:58,00 00:15:28,00 31,67 55
38. 515   P2 Vítů Šimon Eurofoam sport 03:00:09,00 00:15:39,00 31,64
39. 212 28. C Tácha Petr Vetas Kralupy 03:00:32,00 00:16:02,00 31,57 54
40. 281 29. C Černý Luboš CFC Kladno 03:00:42,00 00:16:12,00 31,54 53
41. 505   P2 Vacek Vlastislav 03:02:00,00 00:17:30,00 31,32
42. 502   P2 Soukup Karel Majordomus 03:02:35,00 00:18:05,00 31,22
43. 225 30. Ž Kočí Lucie AB Cycling 03:05:21,00 00:20:51,00 30,75 52
44. 520   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 03:11:15,00 00:26:45,00 29,80
45. 216 31. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:11:50,00 00:27:20,00 29,71 51
46. 292 32. D Šejna Karel CKKV Praha 03:11:50,00 00:27:20,00 29,71 50
47. 213 33. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 03:11:50,00 00:27:20,00 29,71 49
48. 274 34. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 03:12:00,00 00:27:30,00 29,69 48
49. 355 35. C Jelínek Martin H.I.C. 03:13:27,00 00:28:57,00 29,46 47
50. 218 36. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 03:13:39,00 00:29:09,00 29,43 46
51. 504   P2 Fučík Josef Skp Plzeň 03:14:45,00 00:30:15,00 29,27
52. 217 37. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 03:15:05,00 00:30:35,00 29,22 45
53. 231 38. D Kryka Pavel AB Cycling 03:17:45,00 00:33:15,00 28,82 44
54. 252 39. C Vaněk Jiří KPC Praha 03:18:45,00 00:34:15,00 28,68 43
55. 501   P2 Šmídová Zuzana Sparta Praha 03:19:48,00 00:35:18,00 28,53
56. 215 40. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 03:21:05,00 00:36:35,00 28,35 42
57. 507   P2 Michalák Petr Kamenné Žehrovice 03:21:10,00 00:36:40,00 28,33
58. 270 41. Ž Bartošová Lenka H.I.C. 03:29:00,00 00:44:30,00 27,27 41
59. 518   P2 Vais Lubomír 03:29:35,00 00:45:05,00 27,20
60. 340 42. E Staněk Ladislav AHanstav-bike team 03:31:25,00 00:46:55,00 26,96 40
61. 337 43. Ž Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 03:33:05,00 00:48:35,00 26,75 39
62. 220 44. C Meri Petr Žádný tým 03:38:30,00 00:54:00,00 26,09 38
63. 240 45. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:40:00,00 00:55:30,00 25,91 37
64. 226 46. C Houška Jan Humusoft 03:43:30,00 00:59:00,00 25,50 36
65. 229 47. E Hejda Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 03:46:25,00 01:01:55,00 25,17 35
344   C Vojtek Martin AB Cycling 00:00:00,00  
348   H Dobrovodská Natálie ZDO Livestrong 00:00:00,00  
219   C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Kobík Petr (C) 70 b
  • Pohořalý Petr (B) 68 b
  • Eger Emil (B) 54 b
  • Zimmel Václav (B) 52 b
Celkem bodů 244 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 68 b
  • Hanousek Aleš (B) 51 b
  • Staněk Ladislav (E) 40 b
Celkem bodů 159 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 100 b
  • Dix Petr (C) 85 b
  • Jelínek Václav (B) 85 b
  • Kleiner Robert (C) 78 b
Celkem bodů 348 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 75 b
  • Šmatlák Evžen (B) 73 b
  • Černý Luboš (C) 53 b
Celkem bodů 201 b

CK Kolokrám - Alea

  • Sýkorová Lenka (Ž) 61 b
Celkem bodů 61 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Ambruš Luděk (B) 72 b
  • Somr Michael (A) 67 b
  • Šíp Pavel (A) 65 b
Celkem bodů 304 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 81 b
  • Sýkora Robert (C) 67 b
  • Vobecký Tomáš (B) 61 b
  • Mědílková Iva (Ž) 39 b
Celkem bodů 248 b

CK Záluží

  • Zbuzek Miroslav (B) 55 b
Celkem bodů 55 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (C) 60 b
  • Okruhlica Petr (C) 51 b
  • Šejna Karel (D) 50 b
Celkem bodů 161 b

CS Stodůlky

  • Machota Jaroslav (A) 63 b
Celkem bodů 63 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 74 b
  • Bílek Miroslav (C) 63 b
Celkem bodů 137 b

Cyklo Team Mikulasek Znojmo

  • Koubík Michal (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 90 b
  • Hájek Stanislav (D) 73 b
  • Koubík Vladislav (D) 48 b
Celkem bodů 211 b

ČKMC Praha

  • Placák Václav (A) 60 b
Celkem bodů 60 b

Dexter BSK racing

  • Tvrz Lukáš (J) 59 b
Celkem bodů 59 b

Echokardio.cz

  • Šváb Přemysl (C) 66 b
Celkem bodů 66 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 57 b
  • Jelínek Martin (C) 47 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 41 b
Celkem bodů 145 b

H-H Smíchov

  • Hýsek Pavel (D) 42 b
Celkem bodů 42 b

HOT DOG cycles

  • Sedláčik Ľubomír (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 36 b
Celkem bodů 36 b

Kbely cycling team

  • Čurda Martin (C) 72 b
Celkem bodů 72 b

KC Brno

  • Skřeček Robert (D) 71 b
Celkem bodů 71 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 55 b
  • Hora Vladimír (E) 45 b
Celkem bodů 100 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 65 b
  • Vaněk Jiří (C) 43 b
Celkem bodů 108 b

KPO

  • Kadlec Rudolf (A) 56 b
Celkem bodů 56 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (B) 90 b
  • Novák Petr (B) 81 b
  • Zahrádka Petr (B) 76 b
Celkem bodů 247 b

Nalžovky on ROAD

  • LÖBL ml. Richard (B) 58 b
Celkem bodů 58 b

PCK Louda

  • Mencl Pavel (C) 69 b
Celkem bodů 69 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 56 b
Celkem bodů 56 b

Sokol Kbely

  • Novotný Ladislav (D) 75 b
Celkem bodů 75 b

Sokol Veltěž

  • Kuchař Přemysl (B) 69 b
  • Skála Radim (B) 53 b
Celkem bodů 122 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Kubec Martin (B) 66 b
  • Doležalová Hana (Ž) 62 b
  • Beránek Milan (B) 57 b
  • Hejda Václav (E) 35 b
Celkem bodů 220 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 62 b
  • Tácha Petr (C) 54 b
  • Krajčík Josef (E) 46 b
Celkem bodů 162 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.