Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

23.06.2012 - I.ročník - Strada Zdejcina

Zobrazit:

Skupina AB - 84 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 02:36:42,00   32,16 100
2. 116 2. A Malík Jiří CK Vinohradské šlapky 02:42:07,00 00:05:25,00 31,09 90
3. 4 3. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:43:40,00 00:06:58,00 30,79 85
4. 65 4. A Herda Jan Žádný tým 02:43:46,00 00:07:04,00 30,78 81
5. 23 5. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 02:44:07,00 00:07:25,00 30,71 78
6. 499   P1 Drechsler Petr ABC Braník 02:44:08,00 00:07:26,00 30,71
7. 77 6. B Sokirka Vladimír Žádný tým 02:44:29,00 00:07:47,00 30,64 76
8. 33 7. B Kuchař Přemysl Sokol Veltěž 02:44:38,00 00:07:56,00 30,61 75
9. 148 8. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:45:05,00 00:08:23,00 30,53 74
10. 402   P1 Hula Jan Vinohradské šlapky 02:45:21,00 00:08:39,00 30,48
11. 160 9. B Kubec Martin Žádný tým 02:46:28,00 00:09:46,00 30,28 73
12. 9 10. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 02:51:40,00 00:14:58,00 29,36 72
13. 19 11. B Cafourek Václav AB Cycling 02:51:42,00 00:15:00,00 29,35 71
14. 405   P1 Doležal Jan Dobříš 02:52:05,00 00:15:23,00 29,29
15. 495   P1 Svátek Štěpán Krubena 02:54:00,00 00:17:18,00 28,97
16. 496   P1 Kubát Jan 02:54:19,00 00:17:37,00 28,91
17. 22 12. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 03:01:32,00 00:24:50,00 27,76 70
18. 39 13. B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 03:03:43,00 00:27:01,00 27,43 69
19. 82 14. B Skála Radim Sokol Veltěž 03:04:47,00 00:28:05,00 27,28 68
20. 498   P1 Růžička Pavel AB Cycling 03:04:54,00 00:28:12,00 27,26
21. 497   P1 Háček Jan Alltraining 03:05:20,00 00:28:38,00 27,19
22. 8 15. B Pohořalý Petr AB Cycling 03:07:45,00 00:31:03,00 26,84 67
23. 34 16. B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 03:08:17,00 00:31:35,00 26,77 66
24. 79 17. A Vermach Josef CFC Kladno 03:11:33,00 00:34:51,00 26,31 65
25. 69 18. B Zimmel Václav AB Cycling 03:17:48,00 00:41:06,00 25,48 64
26. 403   P1 Janíček Jan 03:18:36,00 00:41:54,00 25,38
27. 494   P1 Vlasák Michal Sokol Veltěž 03:22:23,00 00:45:41,00 24,90
404   P1 Žižka Adam 00:00:00,00  
401   P1 Macko Michal Dukla Praha 00:00:00,00  
10   A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 68 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 289 1. C Klíma David Vokolek Cycling Team 02:08:59,00   31,63 100
2. 203 2. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 02:09:17,00 00:00:18,00 31,56 90
3. 204 3. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 02:09:17,01 00:00:18,01 31,56 85
4. 230 4. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 02:09:30,00 00:00:31,00 31,51 81
5. 205 5. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:10:33,00 00:01:34,00 31,25 78
6. 206 6. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:13:32,00 00:04:33,00 30,55 76
7. 208 7. C Michal Petr CSK Markus 02:17:14,00 00:08:15,00 29,73 75
8. 210 8. E Kubín Igor CSK Markus 02:18:07,00 00:09:08,00 29,54 74
9. 502   P2 Vejvoda Josef 02:18:11,00 00:09:12,00 29,53
10. 219 9. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 02:18:16,00 00:09:17,00 29,51 73
11. 344 10. C Vojtek Martin AB Cycling 02:18:22,00 00:09:23,00 29,49 72
12. 278 11. D Kavula Ivan CKKV Praha 02:18:45,00 00:09:46,00 29,41 71
13. 254 12. C Pinkava Eduard Žádný tým 02:18:57,00 00:09:58,00 29,36 70
14. 209 13. E Burgr Josef CSK Markus 02:19:04,00 00:10:05,00 29,34 69
15. 339 14. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 02:19:19,00 00:10:20,00 29,29 68
16. 241 15. C Kobík Petr AB Cycling 02:24:15,00 00:15:16,00 28,28 67
17. 223 16. C Bílek Miroslav CSK Markus 02:24:24,00 00:15:25,00 28,25 66
18. 505   P2 Fiala Lukáš 02:24:28,00 00:15:29,00 28,24
19. 292 17. D Šejna Karel CKKV Praha 02:26:11,00 00:17:12,00 27,91 65
20. 348 18. H Dobrovodská Natálie ZDO Livestrong 02:26:12,00 00:17:13,00 27,91 64
21. 356 19. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:26:45,00 00:17:46,00 27,80 63
22. 265 20. C Liška Pavel CKKV Praha 02:29:18,00 00:20:19,00 27,33 62
23. 500   P2 Doležel Michal CKKV 02:29:45,00 00:20:46,00 27,25
24. 228 21. D Slavík Josef CFC Kladno 02:34:00,00 00:25:01,00 26,49 61
25. 501   P2 Ginzel Petr 02:34:06,00 00:25:07,00 26,48
26. 216 22. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:34:36,00 00:25:37,00 26,39 60
27. 512   P2 Švihálek Tomáš Cyklo PORG 02:34:52,00 00:25:53,00 26,35
28. 272 23. D Prokop Vladimír CFC Kladno 02:35:08,00 00:26:09,00 26,30 59
29. 251 24. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 02:35:25,00 00:26:26,00 26,25 58
30. 231 25. D Kryka Pavel AB Cycling 02:44:53,00 00:35:54,00 24,74 57
31. 513   P2 Turek Miroslav CKKV 02:46:06,00 00:37:07,00 24,56
32. 238 26. E Hrachovina Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:47:59,00 00:39:00,00 24,29 56
33. 530   P2 Nacházelová Daniela 02:50:23,00 00:41:24,00 23,95
34. 236 27. D Tutsch Jiří CKKV Praha 03:04:50,00 00:55:51,00 22,07 55
35. 229 28. E Hejda Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 03:09:34,00 01:00:35,00 21,52 54
284   C Švarc Radek KÚC BIKE SPORT Ústí nad Labem 00:00:00,00  
520   P2 Burda Jiří CKKV 00:00:00,00  
245   C Prokeš Petr SWEEP Cycling 00:00:00,00  
349   D Hennlich Petr SWEEP Cycling 00:00:00,00  
383   D Rašev Eugen NetApp starci 00:00:00,00  
510   P2 Horčička Ladislav 00:00:00,00  
511   P2 Cimrman Miroslav Toi Toi Slaný 00:00:00,00  
503   P2 Lukeš Pavel 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Vojtek Martin (C) 72 b
  • Cafourek Václav (B) 71 b
  • Pohořalý Petr (B) 67 b
  • Kobík Petr (C) 67 b
Celkem bodů 277 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Sekera Jiří (C) 90 b
  • Dix Petr (C) 81 b
Celkem bodů 171 b

CFC Kladno

  • Vermach Josef (A) 65 b
  • Slavík Josef (D) 61 b
  • Prokop Vladimír (D) 59 b
Celkem bodů 185 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Miller Milan (B) 85 b
  • Somr Michael (A) 78 b
  • Procházka Radek (B) 72 b
Celkem bodů 335 b

CK Slavoj Terezín

  • Bureš Jan (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

CK Vinohradské šlapky

  • Malík Jiří (A) 90 b
  • Prager Karel (C) 78 b
  • Kánský Jiří (C) 73 b
  • Vobecký Tomáš (B) 69 b
Celkem bodů 310 b

CKKV Praha

  • Kavula Ivan (D) 71 b
  • Šejna Karel (D) 65 b
  • Liška Pavel (C) 62 b
  • Okruhlica Petr (C) 60 b
Celkem bodů 258 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 75 b
  • Kubín Igor (E) 74 b
  • Burgr Josef (E) 69 b
  • Bílek Miroslav (C) 66 b
Celkem bodů 284 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 85 b
  • Hájek Stanislav (D) 76 b
  • Zelenka Václav (E) 58 b
Celkem bodů 219 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

Sokol Veltěž

  • Kuchař Přemysl (B) 75 b
  • Skála Radim (B) 68 b
Celkem bodů 143 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Kubec Martin (B) 73 b
  • Beránek Milan (B) 70 b
  • Hrachovina Václav (E) 56 b
  • Hejda Václav (E) 54 b
Celkem bodů 253 b

Vokolek Cycling Team

  • Klíma David (C) 100 b
Celkem bodů 100 b

ZDO Livestrong

  • Dobrovodská Natálie (H) 64 b
Celkem bodů 64 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.