Infoservis

18.07.2019 -       Mistrovvství republiky - Startovka časovky

Možnost přihlášení závodníků ještě na místě, ale budou startovat jako poslední.

Index Číslo Č. čipu Příjmení Jméno Kateg. Ročník Oddíl Liga Pohlaví     Čas startu Platba
1 345   Boháčová Zuzana Ž 1994 SKIBIKECENTRUM.CZ team UAC F Časovka Silniční 12:00 ZAPLACENO
2 507   Cieslarová Marcela Ž 1999 Cyklo Tým Horní Bludovice 4 SPAC F Časovka Silniční 12:01 NEZAPLACENO
3 5017   Dohnalová Jaroskava Ž 1972 LOKO Campagnolo KRNOV SPAC F Časovka Silniční 12:02 ZAPLACENO
4 475   Macháčková Šárka Ž 1983 SportRaces Isaac Team UAC F Časovka Silniční 12:03 ZAPLACENO
5 505   Marková Nikola Ž 1996 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC F Časovka Silniční 12:04 ZAPLACENO
6 376   Muchová Veronika Ž 1987 Cyklotrénink František Trkal UAC F Časovka Silniční 12:05 ZAPLACENO
7 814   Ottová Lenka Ž 1970 CS Víno Karabina Šumperk MP F Časovka Silniční 12:06 ZAPLACENO
8 503   Pargacova Marcela Ž 1963 Cyklokramo SPAC F Časovka Silniční 12:07 ZAPLACENO
9 806   Pavlíková Kateřina Ž 1991 Bikecentrum.eu MP F Časovka Silniční 12:08 ZAPLACENO
10 513   Pechová Vlaďka Ž 1973 Kilpi RACING TEAM SPAC F Časovka Silniční 12:09 ZAPLACENO
11 803   Radilová Lucie Ž 1980 Hape Brno MP F Časovka Silniční 12:10 ZAPLACENO
12 1   Randová Iveta Ž 1972 CK Kramolín ŠUAC F Časovka Silniční 12:11 ZAPLACENO
13 514   Schwanová Hana Ž 1972 ACS DRAK VRBNO SPAC F Časovka Silniční 12:12 ZAPLACENO
14 801   Simonová Monika Ž 1985 Cyklotrénink František Trkal MP F Časovka Silniční 12:13 ZAPLACENO
15 804   Svrčinová Šárka Ž 1983 CS Víno Karabina MP F Časovka Silniční 12:14 ZAPLACENO
16 328   Thumová Kamila Ž 1991 SportRaces-Isaac Team UAC F Časovka Silniční 12:15 ZAPLACENO
17 802   Třasáková Ladislava Ž 1987 Tesaři Osík MP F Časovka Silniční 12:16 ZAPLACENO
18 385   Válková Kateřina Ž 1995 Stark Cycling Team UAC F Časovka Silniční 12:17 ZAPLACENO
19 812   Vicencová Petra Ž 1970 CYCLORACING TEAM SPAC F Časovka Silniční 12:18 ZAPLACENO
20 811   Vyčítalová Jana Ž 1977 ACS DRAK VRBNO MP F Časovka Silniční 12:19 ZAPLACENO
21 368   Zadáková Klára Ž 1988 SportRaces-Isaac Team UAC F Časovka Silniční 12:20 ZAPLACENO
22 704   Figalla Michal J 2001 Cyklo tým Horní Bludovice SPAC M Časovka Silniční 12:21 ZAPLACENO
23 706   Kahánek Filip J 2001 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC M Časovka Silniční 12:22 NEZAPLACENO
24 709   Kyjonka Štěpán J 2003 CK FESO Petřvald SPAC M Časovka Silniční 12:23 ZAPLACENO
25     Morong Kryštof J   TEAM FORMAN CINELLI SPAC M     12:24  
26 708   Kučera Vojtěch J 2002 CK FESO Petřvald SPAC M Časovka Silniční 12:25 ZAPLACENO
27 712   Zábrodský Filip J 2003 LOKO Campagnolo Krnov SPAC M Časovka Silniční 12:26 ZAPLACENO
28 405   Andrzejewski Andrzej E 1956 Czernica Masters SPAC M Časovka Silniční 12:27 NEZAPLACENO
29 403   Bárta Miroslav E 1954 SK Bagbike Ostrava SPAC M Časovka Silniční 12:28 ZAPLACENO
30 513   Burgr Josef E 1952 csk markus UAC M Časovka Silniční 12:29 ZAPLACENO
31 406   Daněček Pavel E 1951 Loko Campagnolo Krnov SPAC M Časovka Silniční 12:30 ZAPLACENO
32 704   Domanský Antonín E 1948 Cykloklub Stará Ves MP M Časovka Silniční 12:31 ZAPLACENO
33 426   Dubný Pavel E 1950 Cyklokramo SPAC M Časovka Silniční 12:32 ZAPLACENO
34 605   Durák Lubomír E 1954 KČC 1900 Litomyšl MP M Časovka Silniční 12:33 ZAPLACENO
35 407   Ertel Jiří E 1949 YOGI Racing Ostrava SPAC M Časovka Silniční 12:34 ZAPLACENO
36 603   Fišer Vladimír E 1952 Hape Brno MP M Časovka Silniční 12:35 ZAPLACENO
37 408   Foltýn Pavel E 1959 Cyklo Tým Horní Bludovice SPAC M Časovka Silniční 12:36 ZAPLACENO
38 518   Holas Jiří E 1958 TJ Lokomotiva Nymburk UAC M Časovka Silniční 12:37 ZAPLACENO
39 315   Holovlaský Ladislav E 1949 CK TOI cykloklub Slaný UAC M Časovka Silniční 12:38 ZAPLACENO
40 504   Jezek Antonín E 1949 AFFAIR PROBOSTOV UAC M Časovka Silniční 12:39 NEZAPLACENO
41 602   Jiří Kalousek E 1956 Silný team Uničov MP M Časovka Silniční 12:40 ZAPLACENO
42 621   Jiřík Zdeněk E 1959 bikesportmohelnice MP M Časovka   12:41 NEZAPLACENO
43 611   Klíma Zdeněk E 1955 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl MP M Časovka   12:42 ZAPLACENO
44 706   Kochwasser František E 1936 Cykloklub Stará Ves MP M Časovka Silniční 12:43 ZAPLACENO
45 508   Krajčík Josef E 1950 Dexter Cycling UAC M Časovka Silniční 12:44 NEZAPLACENO
46 613   Krejsa Ivan E 1950 Cykloklub Stará Ves MP M Časovka Silniční 12:45 ZAPLACENO
47 526   Krummer Radoslav E 1958 Team Cube UAC M Časovka Silniční 12:46 ZAPLACENO
48 703   Kuběnka Vladislav E 1947 Cykloklub Stará Ves MP M Časovka Silniční 12:47 ZAPLACENO
49 608   Kukula Zdeněk E 1950 CS Víno karabina MP M Časovka Silniční 12:48 ZAPLACENO
50 402   Lebeda Vladimír E 1952 SWEEP Ultimate sport SAL M Časovka   12:49 ZAPLACENO
51 427   Leszczynski Xawery E 1944 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC M Časovka   12:50 ZAPLACENO
52 601   Majer Karel E 1956 Ck Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 12:51 ZAPLACENO
53 414   Míček Oldřich E 1958 2K bike klub Odry SPAC M Časovka Silniční 12:52 ZAPLACENO
54 609   Milan Voráč E 1958 vora.cz MP M Časovka Silniční 12:53 ZAPLACENO
55 415   Misina Andrzej E 1953 ACK Stara Ves SPAC M Časovka Silniční 12:54 ZAPLACENO
56 429   Mottl Bohumír E 1951 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC M Časovka Silniční 12:55 ZAPLACENO
57 430   Mrnůštík Josef E 1951 Cyklotech-Pro A Mrnůštík SPAC M Časovka Silniční 12:56 NEZAPLACENO
58 431   Muška Josef E 1948 CK FESO Petřvald SAL M Časovka Silniční 12:57 ZAPLACENO
59 402   Novák Milan E 1957 YOGI Racing Ostrava SPAC M Časovka Silniční 12:58 ZAPLACENO
60 702   Novák Václav E 1946 Silný team Uničov MP M Časovka Silniční 12:59 ZAPLACENO
61 601   Novotný Pavel E 1958 Team Bianchi MP M Časovka Silniční 13:00 ZAPLACENO
62 432   Pekarčík Jiří E 1953 Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC M Časovka   13:01 ZAPLACENO
63 401   Pelc Ladislav E 1958 FORCE KCK Zlín SPAC M Časovka Silniční 13:02 ZAPLACENO
64 604   Petraš Stanislav E 1951 Tesaři Osík MP M Časovka Silniční 13:03 ZAPLACENO
65 615   Polcer Ferdinand E 1956 Silný Team Uničov I MP M Časovka   13:04 ZAPLACENO
66 418   Praski Henryk E 1958 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC M Časovka Silniční 13:05 ZAPLACENO
67 619   Rýznar Miroslav E 1953 CS Víno Karabina MP M Časovka Silniční 13:06 ZAPLACENO
68 423   Slezák Josef E 1959 FORCE KCK Zlín SPAC M Časovka Silniční 13:07 ZAPLACENO
69 603   Šefl Josef E 1951 Axon sport team ŠUAC M Časovka Silniční 13:08 ZAPLACENO
70 701   Šenk Jaroslav E 1948 Silný team Uničov MP M Časovka Silniční 13:09 ZAPLACENO
71 703   Šrejma Jiři E 1948 AXO sport team extra ŠUAC M Časovka Silniční 13:10 ZAPLACENO
72 622   Vejrosta Zbyněk E 1955 PELLS BRNO MP M Časovka Silniční 13:11 ZAPLACENO
73 435   Veselý Petr E 1943 TJ TŽ Třinec SPAC M Časovka Silniční 13:12 ZAPLACENO
74 623   Vychodil Milan E 1958 Silný team Uničov MP M Časovka Silniční 13:13 ZAPLACENO
75 424   Zdanowicz Marek E 1955 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC M Časovka Silniční 13:14 ZAPLACENO
76 607   Wiedermann Zdeněk E 1958 Silný team Uničov MP M Časovka Silniční 13:15 ZAPLACENO
77 705   Zoubele Jiří E 1950 Cykloklub Stará Ves MP M Časovka Silniční 13:16 ZAPLACENO
78 508   Babiánek Milan D 1963 MIKO Cycles Přerov MP M Časovka Silniční 13:17 ZAPLACENO
79 304   Baran Petr D 1960 SK Bagbike SPAC M Časovka Silniční 13:18 ZAPLACENO
80 509   Bergman Jaroslav D 1960 Sport Races Isaac Team MP M Časovka   13:19 NEZAPLACENO
81 501   Bosák Aleš D 1968 Cycloracing team A MP M Časovka Silniční 13:20 ZAPLACENO
82 302   Daňhel Mojmír D 1964 LOKO Campagnolo Krnov SPAC M Časovka Silniční 13:21 ZAPLACENO
83 503   Halamka Jiří D 1964 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 13:22 ZAPLACENO
84 311   Jakl Jiří D 1963 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC M Časovka Silniční 13:23 ZAPLACENO
85 510   Ježek Kamil D 1968 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 13:24 ZAPLACENO
86 512   Jaklová Ivana D 1965 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC M Časovka Silniční 13:25 ZAPLACENO
87 312   Kontúr Milan D 1960 MIKONT Frenštát pod Radhoštěm SPAC M Časovka Silniční 13:26 ZAPLACENO
88 313   Kopřiva Miroslav D 1961 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC M Časovka Silniční 13:27 ZAPLACENO
89 315   Krchňák Pavel D 1961 ACK Stará Ves n/Ondřejnicí SPAC M Časovka Silniční 13:28 ZAPLACENO
90 516   Kuda Pavel D 1969 Cycling Brno MP M Časovka Silniční 13:29 ZAPLACENO
91 319   Motyka Tomáš D 1963 KILPI RACING TEAM SPAC M Časovka Silniční 13:30 ZAPLACENO
92 531   Novotný Radomír D 1969 Cyklobest Team BIANCHI MP M Časovka Silniční 13:31 ZAPLACENO
93 301   Odvárka Ivo D 1967 FORCE KCK Zlín SPAC M Časovka Silniční 13:32 ZAPLACENO
94 519   Lukeš Stanislav D 1961 Cycloracing-Team A MP M Časovka Silniční 13:33 ZAPLACENO
95 332   Okruhlica Petr D 1969 CKKV Praha UAC M Časovka Silniční 13:34 ZAPLACENO
96 532   Petr Pavel D 1969 CK LOKO Pardubice MP M Časovka Silniční 13:35 ZAPLACENO
97 341   Prager Karel D 1963 CK Vinohradské Šlapky UAC M Časovka Silniční 13:36 ZAPLACENO
98 523   Rot Karel D 1969 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl MP M Časovka Silniční 13:37 ZAPLACENO
99 326   Schwan Miroslav D 1967 ACS DRAK VRBNO SPAC M Časovka Silniční 13:38 ZAPLACENO
100 503   Skřeček Robert D 1962 CYCLING BRNO MP M Časovka Silniční 13:39 ZAPLACENO
101 504   Smáha Karel D 1967 cykloservis Malát ŠUAC M Časovka Silniční 13:40 ZAPLACENO
102 505   Šíma Miroslav D 1963 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 13:41 ZAPLACENO
103 328   Šimeček Radim D 1969 Midar Příbor SPAC M Časovka Silniční 13:42 ZAPLACENO
104 434   Škrabal Petr D 1968 Dexter Cycling UAC M Časovka Silniční 13:43 ZAPLACENO
105 506   Švajcr Miroslav D 1964 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 13:44 ZAPLACENO
106 504   Švec Milan D 1963 Silny Team Uničov MP M Časovka Silniční 13:45 ZAPLACENO
107 355   Švestka Vladislav D 1967 Cyklokros Milovice UAC M Časovka   13:46 ZAPLACENO
108 343   Tajč Jan D 1968 Tama Královice UAC M Časovka   13:47 ZAPLACENO
109 377   Tutsch Jiří D 1960 CKKV PRAHA UAC M Časovka   13:48 ZAPLACENO
110 317   Vejvoda Josef D 1963 AC Sparta Praha UAC M Časovka Silniční 13:49 ZAPLACENO
111 327   Vild Václav D 1967 SAC Bělá pod Bezdězem UAC M Časovka Silniční 13:50 ZAPLACENO
112 334   Vlasák Richard D 1968 CK TOI cykloklub Slaný UAC M Časovka Silniční 13:51 NEZAPLACENO
113 333   Wilhelm Jaroslav D 1967 CK HOBBY BOHUMÍN Z.S. SPAC M Časovka   13:52 ZAPLACENO
114 514   Zeleny Jaroslav D 1966 Kovo BELFIN ŠUAC M Časovka Silniční 13:53 ZAPLACENO
115 401   Ackermann Kamil C 1975 Axon sport team ŠUAC M Časovka Silniční 13:54 ZAPLACENO
116 402   Belfín Jiří C 1975 KOVO Belfín cyklo team ŠUAC M Časovka Silniční 13:55 ZAPLACENO
117 359   Beneš Martin C 1973 CT WEBER UAC M Časovka Silniční 13:56 ZAPLACENO
118 207   Blahut Radek C 1973 VERGE Czech republic SPAC M Časovka Silniční 13:57 ZAPLACENO
119 424   Brejcha Petr C 1974 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 13:58 ZAPLACENO
120 208   Buchal Ivo C 1971 Cyklo tým Horní Bludovice 3 SPAC M Časovka   13:59 NEZAPLACENO
121 404   Carik Daniel C 1975 Cykloservis Malát ŠUAC M Časovka Silniční 14:00 ZAPLACENO
122 201   Čapek Petr C 1976 SWEEP Ultimate Sport SAL M Časovka Silniční 14:01 ZAPLACENO
123 412   Černý Petr C 1977 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl MP M Časovka   14:02 ZAPLACENO
124 413   Drábek Zdeněk C 1978 CYCLING BRNO MP M Časovka Silniční 14:03 ZAPLACENO
125 417   Dvořák Karel C 1979 KOVO BELFÍN Cyklo Team ŠUAC M Časovka Silniční 14:04 ZAPLACENO
126 435   Fojt Radovan C 1970 Bikecentrum.eu MP M Časovka Silniční 14:05 ZAPLACENO
127 22   Galatík Roman C 1977 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC M Časovka Silniční 14:06 ZAPLACENO
128 203   Galuška Tomáš C 1970 Force KCK Zlín SPAC M Časovka Silniční 14:07 ZAPLACENO
129 215   Haas Robert C 1974 SK Bagbike SPAC M Časovka Silniční 14:08 ZAPLACENO
130 401   Homola Libor C 1973 Cycloracing Team A MP M Časovka   14:09 ZAPLACENO
131 412   Horký David C 1973 RC-H 1919 JAL M Časovka Silniční 14:10 ZAPLACENO
132 416   Hrubý Pavel C 1973 CSC Šumperk MP M Časovka Silniční 14:11 ZAPLACENO
133 405   Chaloupka Petr C 1971 Cycloracing TEAM MP M Časovka Silniční 14:12 ZAPLACENO
134 404   Janů Martin C 1974 Silný team Uničov MP M Časovka Silniční 14:13 ZAPLACENO
135 409   Jílek František C 1971 KČC Litomyšl 1900 MP M Časovka Silniční 14:14 ZAPLACENO
136 218   Jurečka Roman C 1978 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC M Časovka Silniční 14:15 ZAPLACENO
137 419   Kapl Martin C 1976 Cykloklub Stará Ves B MP M Časovka Silniční 14:16 ZAPLACENO
138 418   Jíra Pavel C 1979 Klub českých cyklistů Litomyšl 1900 MP M Časovka Silniční 14:17 ZAPLACENO
139 224   Koblovský Martin C 1975 Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC M Časovka Silniční 14:18 NEZAPLACENO
140 223   Kokeš Pavel C 1971 Force KCK-Zlín SPAC M Časovka Silniční 14:19 ZAPLACENO
141 202   Kubala Martin C 1974 SK Bagbike Ostrava SPAC M Časovka Silniční 14:20 ZAPLACENO
142 419   Löbl_ml. Richard C 1979 Axon Sport Team ŠUAC M Časovka Silniční 14:21 ZAPLACENO
143 410   Malát Jan C 1973 Cykloservis Jan Malát Klatovy ŠUAC M Časovka Silniční 14:22 ZAPLACENO
144 407   Matoušek Bohumil C 1970 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 14:23 ZAPLACENO
145 218   Nováček Petr C 1971 Sportovní klub MS AUTO SAL M Časovka Silniční 14:24 ZAPLACENO
146 234   Onderka Milan C 1972 Yogi Racing Ostrava 1 SPAC M Časovka Silniční 14:25 ZAPLACENO
147 307   Pacovský Tomáš C 1972 Dexter Cyklink UAC M Časovka Silniční 14:26 ZAPLACENO
148 236   Pecha Martin C 1971 KILPI RACING TEAM SPAC M Časovka   14:27 ZAPLACENO
149 403   Plánička Jaroslav C 1977 Kovo Berlín cyklo team ŠUAC M Časovka Silniční 14:28 ZAPLACENO
150 306   Rendl Jaroslav C 1973 Dexter Cycling UAC M Časovka Silniční 14:29 ZAPLACENO
151 437   Ress Tomáš C 1977 KC Brno MP M Časovka Silniční 14:30 ZAPLACENO
152 420   Růta Josef C 1976 Axon Sport Team ŠUAC M Časovka Silniční 14:31 ZAPLACENO
153 301   Rydval Michal C 1974 AC Sparta UAC M Časovka Silniční 14:32 ZAPLACENO
154 125   Slavík Jiří C 1979 FORCE KCK Zlín SPAC M Časovka Silniční 14:33 ZAPLACENO
155 406   Stráník Josef C 1972 Tesaři Osík MP M Časovka Silniční 14:34 ZAPLACENO
156 427   Svrčina David C 1976 CS Víno Karabina MP M Časovka Silniční 14:35 ZAPLACENO
157 303   Šindelár Ladislav C 1976 Stark cycling team UAC M Časovka Silniční 14:36 ZAPLACENO
158 413   Šrejma Marek C 1975 Axon Sport Team Extra ŠUAC M Časovka Silniční 14:37 ZAPLACENO
159 357   Štefan Jan C 1976   UAC M Časovka   14:38 ZAPLACENO
160 321   Šulc David C 1973 Dexter Cycling UAC M Časovka Silniční 14:39 NEZAPLACENO
161 426   Šváb Miroslav C 1976 CYCLINGBRNO MP M Časovka Silniční 14:40 ZAPLACENO
162 222   Švarc Radek C 1971 Cyklo Fantoci SAL M Časovka Silniční 14:41 ZAPLACENO
163 429   Vespalec Ondrej C 1975 Silny team Unicov MP M Časovka Silniční 14:42 ZAPLACENO
164 431   Vodička Václav C 1972 CYCLING BRNO MP M Časovka Silniční 14:43 ZAPLACENO
165 423   Voráček Jiří C 1979 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 14:44 ZAPLACENO
166 9   Baier Jiří B 1984 AC Sparta Praha cycling akademie UAC M Časovka Silniční 14:45 ZAPLACENO
167 98   Baloun Tomas B 1981 CK Vinohradské Šlapky UAC M Časovka   14:46 NEZAPLACENO
168 312   Čechura Ondřej B 1982 Axon Sport Team ŠUAC M Časovka Silniční 14:47 ZAPLACENO
169 19   Černý Jiří B 1988 Ac Sparta Praha cycling academy UAC M Časovka Silniční 14:48 ZAPLACENO
170 106   Dohnal Tomáš B 1980 Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC M Časovka   14:49 ZAPLACENO
171 232   Grässle Pavel B 1985 Bikecentrum.eu MP M Časovka Silniční 14:50 ZAPLACENO
172 107   Haltof Aleš B 1983 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC M Časovka Silniční 14:51 ZAPLACENO
173 109   Helcel Martin B 1988 Cyklo tým Horní Bludovice SPAC M Časovka Silniční 14:52 ZAPLACENO
174 103   Hradil Michal B 1987 FORCE KCK Zlín SPAC M Časovka Silniční 14:53 ZAPLACENO
175 91   Kerpl Lukáš B 1985 CK Vinohradské Šlapky UAC M Časovka   14:54 ZAPLACENO
176 43   Malík Tomáš B 1984 SSC Železný Brod UAC M Časovka Silniční 14:55 ZAPLACENO
177 318   Mikulášek Michal B 1981 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 14:56 ZAPLACENO
178 4   Miller Milan B 1982 Tama Královice UAC M Časovka Silniční 14:57 ZAPLACENO
179 102   Petřík Zdeněk B 1980 Loko Campagnolo Krnov SPAC M Časovka Silniční 14:58 ZAPLACENO
180 205   Polcer Michal B 1987 Silný Team Uničov II MP M Časovka   14:59 ZAPLACENO
181 203   Procházka Vít B 1980 Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl MP M Časovka Silniční 15:00 ZAPLACENO
182 102   Raufstein Lukáš B 1983 SportRaces Isaac Team SAL M Časovka Silniční 15:01 ZAPLACENO
183 14   Sobek Ondřej B 1987 SKIBIKECENTRUM.CZ team UAC M Časovka Silniční 15:02 ZAPLACENO
184 119   Stančík Martin B 1982 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC M Časovka Silniční 15:03 ZAPLACENO
185 202   Stránský Jiří B 1985 KČC 1900 Litomyšl MP M Časovka Silniční 15:04 ZAPLACENO
186 108   Šlechta Boris B 1984 CK Vinohradské šlapky UAC M Časovka   15:05 ZAPLACENO
187 8   Švanda Ondřej B 1987 SportRaces-Isaac Team UAC M Časovka   15:06 ZAPLACENO
188 307   Tančouz Ondra B 1985 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 15:07 ZAPLACENO
189 121   Uvíra Václav B 1981 Orlík Orlová zs SPAC M Časovka Silniční 15:08 ZAPLACENO
190 309   Vlk Karel B 1980 CK Kramolín ŠUAC M Časovka Silniční 15:09 ZAPLACENO
191 308   Vodák Martin B 1987 Axon Sport Team ŠUAC M Časovka Silniční 15:10 ZAPLACENO
192 330   Vyplel Jakub B 1980 Author Team Stupno ŠUAC M Časovka Silniční 15:11 ZAPLACENO
193 333   Zikmund Petr B 1983 CT WEBER JAL M Časovka Silniční 15:12 ZAPLACENO
194 7   Čapla Jakub A 1992 KILPI RACING TEAM SPAC M Časovka Silniční 15:13 ZAPLACENO
195 13   David Chovanec A 1995 FORCE KCK Zlín SPAC M Časovka Silniční 15:14 ZAPLACENO
196     Frkal Jakub A   TEAM FORMAN CINELLI   M     15:15  
197 115   Gramblička Matouš A 1994 CT WEBER UAC M Časovka Silniční 15:16 ZAPLACENO
198 0   Haltof Tomáš A 1994   SPAC M Časovka   15:17 NEZAPLACENO
199 210   Hrstka Jan A 1994 Rafkarna IDEA Cycling Team MP M Časovka Silniční 15:18 ZAPLACENO
200 211   Jilek Jakub A 1993 KČC Litomyšl 1900 MP M Časovka Silniční 15:19 ZAPLACENO
201 97   Koblic Radek A 1993 CT WEBER UAC M Časovka Silniční 15:20 ZAPLACENO
202 41   Malejka Michał A 1990 Cyklo Tým Horní Bludovice SPAC M Časovka Silniční 15:21 NEZAPLACENO
203 58   Maroušek František A 1995 AC Sparta Praha cycling academy UAC M Časovka Silniční 15:22 ZAPLACENO
204 47   Novotný Oldřich A 1991 CT WEBER UAC M Časovka Silniční 15:23 ZAPLACENO
205 29   Škoda Kristián A 1990 CK Continental Frenštát p. R. 1 SPAC M Časovka   15:24 ZAPLACENO
206 236   Taraba Ondřej A 2000 Force Team Jeseník MP M Časovka   15:25 ZAPLACENO
207 5   Thuma Miroslav A 1992 SportRaces Isaac Team UAC M Časovka Silniční 15:26 ZAPLACENO
208 17   Vild Michal A 1996 SAC Bělá pod Bezdězem UAC M Časovka Silniční 15:27 ZAPLACENO
209 7   Tóth Matěj A 1999 SportRaces Isaac Team SAL M Časovka Silniční 15:28 ZAPLACENO
210 36   Vlček Pavel A 1990 IN-LIFE Cycling team SPAC M Časovka   15:29 NEZAPLACENO
                      15:30  
                      15:31  
                      15:32  
                      15:33  
                      15:34  
                      15:35  
                      15:36  
                      15:37  
                      15:38  

  



Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.