Infoservis

24.10.2018 -       Seznam vyhlášených na chystaném slavnostním zakončení letošní sezóny (Škrabal Petr)

Zde najdete kompletní seznam vyhlášených na chystaném slavnostním zakončení letošní sezóny. Na „balíku“ budou všichni níže uvedení vyhlášeni a odměněni. Prosím tedy všechny o účast na „balíku“ v jezdeckém centru Královický dvůr v Královicích u Slaného. Termín konání je sobota 17.11.2018 od 17:00 hodin.

 

Silniční pohár kategorie „A“, o pohár firmy LAWI

  1. Petr Mirovský, Lawi Stars - Giant = 1552 bodů
  2. Miroslav Thuma, SportRaces – Isaac Team = 1245 bodů
  3. Vít Novák, CFC Kladno = 992 bodů

Silniční pohár kategorie „B“, o pohár SportRaces

  1. Tomáš Kotrlík, Lawi Stars - Giant = 1706 bodů
  2. Michael Somr, Lawi Stars - Giant = 1420 bodů
  3. Milan Miller, Tama Královice = 1354 bod

Silniční pohár kategorie „C“, o pohár firmy Bikeranch

  1. Michal Rydval, AC Sparta Cycling academy = 1621 bodů
  2. Jan Bryxi, AC Sparta Cycling academy = 1552 bodů
  3. Ladislav Šindelár, Stark Cycling Team = 1365 bodů

Silniční pohár kategorie „D“, o pohár firmy Cyklosport Kern

  1. Petr Michal, CSK Markus = 1302 bodů
  2. Petr Tácha, Dexter Cycling = 1135 bodů
  3. Josef Vejvoda, AC Sparta Cycling academy = 966 bodů

Silniční pohár kategorie „E“, o pohár firmy Equinox

  1. Karel Šejna, CKKV Praha = 1085 bodů
  2. Josef Fučík, CK Vinohradské šlapky = 1060 bodů
  3. Kryka Pavel, Eleven Cube Riders = 1033 bodů

Silniční pohár kategorie „J“, o pohár firmy ZipVit

  1. Matyáš Borkovec, Borkovec Cycling = 252 bodů
  2. Luboš Kluch, Kellys Bike Ranch Team = 188 bodů
  3. Václav Šlosar, Dexter Cycling = 102 bodů

Silniční pohár kategorie „Ž“, o pohár firmy Aneka

  1. Kamila Thumová, SportRaces – Isaac Team = 747 bodů
  2. Lenka Hellerová, Koloshop Team = 571 bodů
  3. Zuzana Boháčová, Stark Cycling Team = 507 bodů

Silniční pohár kategorie „H“, o pohár firmy LAWI

  1. Anna Součková, TJ Kovo Praha = 122 bodů
  2. Pavlína Plchová, bez týmové příslušnosti = 60 bodů

 

MTB pohár kategorie ženy, o pohár firmy AMI restaurant

  1. Jitka Pojkarová, Dexter Cycling = 120 bodů
  2. Zuzana Boháčová, Stark Cycling Team = 30 bodů
  3. Klára Zadáková, SportRaces-IsaacTeam = 15 bodů

MTB pohár kategorie muži, o pohár firmy AMI restaurant

  1. Ondřej Sobek, Stark Cycling Team = 275 bodů
  2. Martin Hajný, MTBS.cz = 271 bodů
  3. Lukáš Vejvar, Stark Cycling Team = 252 bodů

MTB pohár kategorie veteráni, o pohár firmy AMI restaurant

       1. David Šulc, Dexter Cycling = 280 bodů

       2. Josef Ptáček, Stark Cycling Team = 255 bodů

       3. Petr Tácha, Dexter Cycling = 230 bodů

MTB pohár kategorie junioři, o pohár firmy AMI restaurant

       1. Luboš Kluch, Kellys Bike Ranch Team = 123 bodů

 

Časovkářský pohár celkové pořadí, o pohár firmy Lawi

  1. Tomáš Kotrlík, Lawi Stars - Giant = 930 bodů
  2. Michal Rydval, AC Sparta Cycling academy = 851 bodů
  3. Jan Bryxi, AC Sparta Cycling academy = 835 bodů
  4. Petr Mirovský, Lawi Stars - Giant = 800 bodů
  5. Ondřej Švanda, SportRaces – Isaac Team = 794 bodů
  6. Vít Mužík, Lawi Stars - Giant = 774 bodů
  7. Michael Somr, Lawi Stars - Giant = 747 bodů
  8. Milan Miller, Tama Královice = 726 bodů
  9. Miroslav Thuma, SportRaces – Isaac Team = 717 bodů
  10. Jiří Baier, Velosport Domažlice = 706 bodů

 

TOP desítka celkového pořadí prvního balíku kategorie A, B, o pohár firmy Lawi

  1. Tomáš Kotrlík, Lawi Stars - Giant = 1706 bodů
  2. Petr Mirovský, Lawi Stars - Giant = 1552 bodů
  3. Michael Somr, Lawi Stars - Giant = 1420 bodů
  4. Milan Miller, Tama Královice = 1354 bodů
  5. Miroslav Thuma, SportRaces – Isaac Team = 1245 bodů
  6. Milan Beránek, TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA = 1204 bod
  7. Petr Mašek, TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA = 1198 bodů
  8. Ondřej Švanda, SportRaces – Isaac Team = 1105 bodů
  9. Jiří Baier, Velosport Domažlice = 995 bodů
  10. Vít Novák, CFC Kladno = 992 bodů

 

TOP desítka celkového pořadí druhého balíku kategorie C, D, E, J, Ž a H, o pohár firmy Lawi

  1. Michal Rydval, AC Sparta Cycling academy = 1621 bodů
  2. Jan Bryxi, AC Sparta Cycling academy = 1552 bodů
  3. Ladislav Šindelár, Stark Cycling Team = 1365 bodů
  4. Petr Vlček, CK Vinohradské šlapky = 1337 bodů
  5. Petr Michal, CSK Markus = 1302 bodů
  6. Jaroslav Rendl, Dexter Cycling = 1239 bodů
  7. Tomáš Pacovský, Dexter Cycling = 1222 bodů
  8. Vít Mužík, Lawi Stars - Giant = 1213 bodů
  9. Jiří Tůma, TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA = 1163 bodů
  10. Daniel Treml, Lawi Stars - Giant = 1141 bodů

 

Silniční pohár soutěž týmů

  1. Lawi Stars - Giant = 6215 bodů
  2. AC Sparta Cycling academy = 6063 bodů
  3. Dexter Cycling = 5318 bodů

 

Železný UACák – absolvoval všechny závody silničního poháru

- Tomáš Pacovský – Dexter Cycling = 1222 bodů



Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2018   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.