Infoservis

31.10.2017 -       Seznam vyhlášených na slavnostním zakončení sezóny v Královicích

Zde najdete kompletní seznam vyhlášených na chystaném slavnostním zakončení letošní sezóny. Na „balíku“ budou všichni níže uvedení vyhlášeni a odměněni. Prosím tedy všechny o účast na „balíku“ v jezdeckém centru Královický dvůr v Královicích u Slaného. Termín konání je sobota 11.11.2017 od 17:00 hodin.

 

Silniční pohár kategorie „A“, o pohár firmy LAWI

1 - Vít Novák, CFC Kladno = 995 bodů

2 - Petr Mirovský, Stark Cycling Team = 988 bodů

3 - David Slaboch, Stark Cycling Team = 889 bodů 

Silniční pohár kategorie „B“, o pohár SportRaces

1 - Lubomír Sedláčik, AC Sparta Cycling academy = 1175 bodů

2 - Michael Somr, Lawi Stars = 1156 bodů

3 - Milan Miller, Tama Královice = 962 bod 

Silniční pohár kategorie „C“, o pohár firmy Bikeranch

1 - Libor Janoušek, Lawi Stars = 1150 bodů

2 - Přemysl Kuchař, Eleven Cube Riders = 1113 bodů

3 - Michal Rydval, AC Sparta Cycling academy = 1093 bodů

Silniční pohár kategorie „D“, o pohár firmy Cyklosport Kern

1 - Stanislav Vohnik, AC Sparta Cycling academy = 995 bodů

2 - Petr Michal, CSK Markus = 919 bodů

3 - Jiří Postler, Dexter Cycling = 889 bodů

Silniční pohár kategorie „E“, o pohár firmy Bikemarast

1 - Antonín Ježek, Affaire Proboštov = 731 bodů

2 - Josef Fučík, CK Vinohradské šlapky = 689 bodů

3 - Josef Krajčík, Dexter Cycling = 636 bodů

Silniční pohár kategorie „J“, o pohár firmy ZipVit

1 - David Kopelent, Alltraining = 228 bodů

2 - Petr Souček, Bikemarast = 210 bodů

3 - Milan Vopat, TJ Stadion Louny = 191 bodů

Silniční pohár kategorie „Ž“, o pohár firmy Aneka

1 - Klára Zadáková, SportRaces-IsaacTeam = 663 bodů

2 - Kateřina Válková, Stark Cycling Team = 628 bodů

3 - Hana Doležalová, AC Sparta Cycling academy = 450 bodů

Silniční pohár kategorie „H“, o pohár firmy Aneka

1 - Lucie Drmlová, bez týmové příslušnosti = 122 bodů

MTB pohár kategorie ženy, o pohár firmy AMI restaurant

1 - Jitka Pojkarová, Dexter Cycling = 153 bodů

2 - Petra Krtičková, HSK Cycling team Hradec Králové = 58 bodů

3 - Klára Zadáková, SportRaces-IsaacTeam = 36 bodů

MTB pohár kategorie muži, o pohár firmy AMI restaurant

1 - Milan Hanyk, BMC + skibikecentrum.cz = 332 bodů

2 - Jiří Chyba, Nutrend Specialized Team = 325 bodů

3 - Martin Hajný, Cyklotrenink.com = 299 bodů

MTB pohár kategorie veteráni, o pohár firmy AMI restaurant

1 - David Šulc, Dexter Cycling = 345 bodů

2 - Jiří Pfeifer, AC Sparta Cycling academy = 317 bodů

3 - Miroslav Mestek, SP Kolo - Specialized = 309 bodů

MTB pohár kategorie junioři, o pohár firmy AMI restaurant

1 - Petr Souček, Bikemarast = 144 bodů

2 - Luboš Kluch, Kellys Bike Ranch Team = 120 bodů

3 - Milan Vopat, TJ Stadion Louny = 15 bodů

Časovkářský pohár celkové pořadí, o pohár firmy Lawi

1 - Michael Somr, Lawi Stars = 401 bodů

2 - Lubomír Sedláčik, AC Sparta Cycling academy = 390 bodů

3 - Přemysl Kuchař, Eleven Cube Riders = 385 bodů

4 - Michal Rydval, AC Sparta Cycling academy = 362 bodů

5 - Petr Mirovský, Stark Cycling Team = 340 bodů

6 - Stanislav Vohnik, AC Sparta Cycling academy = 337 bodů

7 - Ladislav Šindelář, Stark Cycling Team = 334 bodů

8 - Milan Miller, Tama Královice = 333 bodů

9 - Karel Vaněček, CK Vinohradské šlapky = 328 bodů

10 - Vít Mužík, Lawi Stars = 328 bodů

TOP desítka celkového pořadí prvního balíku kategorie A, B, o pohár firmy Lawi

1 - Lubomír Sedláčik, AC Sparta Cycling academy = 1175 bodů

2 - Michael Somr, Lawi Stars = 1156 bodů

3 - Vít Novák, CFC Kladno = 995 bodů

4 - Petr Mirovský, Stark Cycling Team = 988 bodů

5 - Milan Miller, Tama Královice = 962 bodů

6 - Černý Jan, Stark Cycling Team = 903 bod

7 - David Slaboch, Stark Cycling Team = 889 bodů

8 - Milan Beránek, TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA = 882 bodů

9 - Černý Jiří, AC Sparta Cycling academy = 736 bodů

10 - Betr Beneš, Truxxxik Cycling = 709 bodů

TOP desítka celkového pořadí druhého balíku kategorie C, D, E, J, Ž a H, o pohár firmy Lawi

1 - Libor Janoušek, Lawi Stars = 1150 bodů

2 - Přemysl Kuchař, Eleven Cube Riders = 1113 bodů

3 - Michal Rydval, AC Sparta Cycling academy= 1093 bodů

4 - Vít Mužík, Lawi Stars = 1023 bodů

5 - Stanislav Vohnik, AC Sparta Cycling academy = 995 bodů

6 - Ladislav Šindelář, Stark Cycling Team = 967 bodů

7 - Jaroslav Rendl, Dexter Cycling = 948 bodů

8 - Petr Michal, CSK Markus = 919 bodů

9 - Petr Vlček, CK Vinohradské šlapky = 901 bodů

10 - Jiří Postler, Dexter Cycling = 889 bodů

Silniční pohár soutěž týmů

1 - AC Sparta Cycling academy = 4375 bodů

2 - LAWI Stars = 3806 bodů

3 - Stark Cycling Team = 3737 bodů

 

 



Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.